kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obzir

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Obzir  Empty Obzir

Postaj  Gost 22.05.17 21:43

.. šta bi to bilo uopće ?
da li ga znate prepoznati, sami sprovoditi u praksi i na koje načine ?

rado slušam pričice, primjere i konkretne

da vidim tko će izaći sa boljim i konkretnijim pričama: tko je generalno obzirniji, muškarci ili žene ? evo prilike da vidimo ravnopravnost spolova i koliko je ona utemeljena i na pravim nogama ?

tvrdim da nije a imam i primjera al ću čekati da se žene isprse prve jer su prirodno prsatije od muškaraca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 24.05.17 18:35

Evo ja sam se kao najprsatija isprsila  Obzir  11484130


Stalno izazivaš, a... Obzir  3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 22:42

Megi je napisao/la:


Stalno izazivaš, a... Obzir  3111943984

ne kužim u čemu izazivam ? otvorila temu koja mi je interesantna zbog proteklih događanja u reali ... to je izazivanje ?

pokaži primjerom kako izgleda neizazivanje na forumu jer ja očito to ne znam Obzir  1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 22:52

Postavila si temu kao svoj monolog bez konkretnih primjera, bez davanja same sebe.

Da, izazivaš druge. Ali to je samo moje mišljenje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 22:56

Megi je napisao/la:Postavila si temu kao svoj monolog bez konkretnih primjera, bez davanja same sebe.

Da, izazivaš druge. Ali to je samo moje mišljenje.

hvala na mišljenju ... Obzir  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:04

Molim.

A sad o obziru. Primjer: ako naslućuješ intuitivno ili pouzdano znaš da je osoba vulnerabilna i gađaš je namjerno u tu točku slabosti-to je bezobzirno i zlonamjerno.
Obzir s tvoje strane bi bio kad bi pokušala razumjeti tu osobu (jer nema spoznajne kapacitete o uzroku svoje vulnerabilnosti) i namjerno ne bi puštala krstareću raketu prema njoj/njemu da je rasturiš.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:10

Megi je napisao/la:Molim.

A sad o obziru. Primjer: ako naslućuješ intuitivno ili pouzdano znaš da je osoba vulnerabilna i gađaš je namjerno u tu točku slabosti-to je bezobzirno i zlonamjerno.
Obzir s tvoje strane bi bio kad bi pokušala razumjeti tu osobu (jer nema spoznajne kapacitete o uzroku svoje vulnerabilnosti) i namjerno ne bi puštala krstareću raketu prema njoj/njemu da je rasturiš.

a to je na forumu moguće ? ne vjerujem u to ... al u reali je moguće i onda to poštujem i prakticiram ... ne gađam dok na mene ne saspu paljbu ... al kad saspu, jebat ga, onda su sami krivi što znam i uzvratiti

an forumu toga nema ... na forumu su samo iluzije da se može znati tko je gdje i kad slab

a ja se ne volem tući sa slabima ... al sa čoporima slabih mogu i smijem ... ako sam ja sama protiv njih više, onda bez problema ako započnu prvi ... to se zove reciprocitet Obzir  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:14

Čudi me da si ti to napisala. Bar ti bi trebala znati da snosimo odgovornost za sve napisano i izrečeno i mišljeno. Nema vamo i tamo, to je tvoja iluzija da si ti drukčija. Sve to što radiš na forumu i sve što radiš u rl si ti jedna. Ako misliš da imaš više personalitija, ne bi se štela mešat  Obzir  1869404863

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:16

A za ovo zadnje s čoporima, ljudi nisu vukovi.
Ako misle tako, njihov problem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:18

Megi je napisao/la:Čudi me da si ti to napisala. Bar ti bi trebala znati da snosimo odgovornost za sve napisano i izrečeno i mišljeno.

iii ? ne vidim gdje ti vidiš problem ? netko nije tu odgovornost snosio do kraja ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:19

Megi je napisao/la:A za ovo zadnje s čoporima, ljudi nisu vukovi.
Ako misle tako, njihov problem.

neki jesu a neki nisu ... ima i jata šojki .. ima svega i svačega kad su ljudi u pitanju Obzir  1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:22

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:Čudi me da si ti to napisala. Bar ti bi trebala znati da snosimo odgovornost za sve napisano i izrečeno i mišljeno.

iii ? ne vidim gdje ti vidiš problem ? netko nije tu odgovornost snosio do kraja ?  

Ne vadi dio iz konteksta. Željna si dokazivanja da si u pravu. Kod mene ti toga nema. Možeš što hoćeš i na tvoj je račun Obzir  3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:24

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:A za ovo zadnje s čoporima, ljudi nisu vukovi.
Ako misle tako, njihov problem.

neki jesu a neki nisu ... ima i jata šojki .. ima svega i svačega kad su ljudi u pitanju Obzir  1425538829  

Ako si je netko umislio da je avlijaner ili slon, njegov problem, nije moj.  Obzir  1619348112

To se može desiti kad zaboravimo koliko smo naprednija bića u odnosu na životinje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:25

Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:Čudi me da si ti to napisala. Bar ti bi trebala znati da snosimo odgovornost za sve napisano i izrečeno i mišljeno.

iii ? ne vidim gdje ti vidiš problem ? netko nije tu odgovornost snosio do kraja ?  

Ne vadi dio iz konteksta. Željna si dokazivanja da si u pravu. Kod mene ti toga nema. Možeš što hoćeš i na tvoj je račun Obzir  3015220106

ti si mene optužila da izazivam ... ne ja tebe ... dakle ?

tema je obzir i na koji način si ju ti shvatila kao moje izazivanje i zašto ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 25.05.17 23:53

Legolas je napisao/la:.. šta bi to bilo uopće ?
da li ga znate prepoznati, sami sprovoditi u praksi  i na koje načine ? 

rado slušam pričice, primjere i konkretne

da vidim tko će izaći sa boljim i konkretnijim pričama: tko je generalno obzirniji, muškarci ili žene ? evo prilike da vidimo ravnopravnost spolova i koliko je ona utemeljena i na pravim nogama ?

tvrdim da nije a imam i primjera al ću čekati da se žene isprse prve  jer su prirodno prsatije od muškaraca

Ovdje sve piše: izazivaš druge da daju svoje mišljenje, istovremeno ti nisi dala svoje nego si se stala na čeku.

Laku noć  Obzir  3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  antonac 27.05.17 12:58

obziran je onai koi u crkvi ne prdi....ni na drugim okupljalistima naroda....

_________________
daite im da seru....Obzir  29xutcyObzir  7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 27.05.17 22:24

antonac je napisao/la:obziran je onai koi u crkvi ne prdi....ni na drugim okupljalistima naroda....

Lena, smanji kuvanje grahorica!  Obzir  1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 27.05.17 23:14

Megi je napisao/la:

Ovdje sve piše: izazivaš druge da daju svoje mišljenje, istovremeno ti nisi dala svoje nego si se stala na čeku.

Laku noć  Obzir  3859399978

šališ se ... ja nisam na ovom forumu dala svoje mišljenje ? a čije mišljenje dajem svo vrijeme ? tuđe ?

al ok, sad kužim tko je na čeki Obzir  3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 28.05.17 1:26

Megi me sjetila jednog trenutka sa foruma dok sam još bila mlada i naivna ... radilo se o mojim počecima čitanja kultnih ... bili ste mi ubij bože dosadni sa svojim pričama tko je kad kome i šte rekao ... i skoro odustala od svega kad odjednom krenula ona trojme tema sa venecijanskim lađicama sa balerinama ... i krenula to pratiti i skužila da prerasta u trojme kakve ih danas poznajemo ... meni je to bilo mrak i vrh zadiranja u dubinu bez kompromitirnja ...

al kako me dugo pizda and co. nasmijavali počela osjećati grižnju savjesti drugima se smijati a da sama sebe ne ponudim na isti način i na pladnju i po istim pravilima ... eto, tu sam ja počela biti zaheklana za kultni forum ... obzirom da sam do tada vidjela šta je pizda bio sposoban isproducirati nadala sam se da će i mene odmah prikazati kao nešto što nisam i da se smijem sama sebi ... nie ... to mu zamjeram Obzir  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 28.05.17 15:22

Legolas je napisao/la:
Megi je napisao/la:

Ovdje sve piše: izazivaš druge da daju svoje mišljenje, istovremeno ti nisi dala svoje nego si se stala na čeku.

Laku noć  Obzir  3859399978

šališ se ... ja nisam na ovom forumu dala svoje mišljenje ? a čije mišljenje dajem svo vrijeme ? tuđe ?

al ok, sad kužim tko je na čeki Obzir  3114667799

Smanji brzinu okretaja! Na ovoj temi nisi dala svoje mišljenje. Obzir  684758713

A lancune na drugim temama čitam samo onda kad želim ući detaljno u srž teme.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  RobinUd 28.05.17 17:06

Megi je napisao/la:Evo ja sam se kao najprsatija isprsila  Obzir  11484130

A sta ako ne vjerujem(o) ??
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 28.05.17 17:43

Megi je napisao/la:

Na ovoj temi nisi dala svoje mišljenje. Obzir  684758713


to je zato jer sam smanjila brzinu okretaja ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 28.05.17 18:59

RobinUd je napisao/la:
Megi je napisao/la:Evo ja sam se kao najprsatija isprsila  Obzir  11484130

A sta ako ne vjerujem(o) ??


Ma to se ja zezam na svoj račun, još sa starih kultnih je išao kuloarski trač da sam prsata.
Ne bih znala reći. Ako je četvorka prsata, onda jesam  Obzir  1619348112  Obzir  1619348112 
Vjeruj mi na riječ  Obzir  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 28.05.17 19:00

Legolas je napisao/la:
to je zato jer sam smanjila brzinu okretaja ...


Ljubice, tebi treba malo nježnog draganja i puno pažnje.  Obzir  3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Gost 28.05.17 19:28

Megi je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
to je zato jer sam smanjila brzinu okretaja ...


Ljubice, tebi treba malo nježnog draganja i puno pažnje.  Obzir  3601362807

i pun škaf muškijeh suza pride Obzir  1523192931 već ih dugo nisam vidjela al imam osjećaj da ću ubrzo dobit pun škaf

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obzir  Empty Re: Obzir

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.