kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tupsoni

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Tupsoni - Page 2 Empty Re: Tupsoni

Postaj  Gost 17.08.18 6:21

RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..... uzivati recimo u glazbi Ladarica...


E jebaji ga..tko to uopce vishe slusha,,ganga je u trendu.promatram grad u kojem sam proveo najljepshe dane svoga zivota,,ne lichi ni na shta..selendra da veca ne moze biti,,zao mi je ,,,tuzan sam,,ali ne mogu ja nishta protiv mase,,plemenskih odnosa,,sjebanog menalnog sklopa,,kojemu ne pripadam,,,od toga sam zbrisao kako kaze ona glupa krmachitza ..pobjegao (bog te jebo plemenito je pobjeci od budala ali njoj je to ponizenje)ali se vracam da im jebem mater u po pichke na jedan fini i kulturni nachin,,,samo onako kako ja znam,,a znam to pofino raditi kad mi se oce:Tupsoni - Page 2 1619348112 Daklem vratija se amerikenjetz u svoju domaju,,evo sazetak koji ce Pop sigurno prochitati u dahu ali ce ga biti sram priznati ..pa ce glumiti budalu i traziti kratki sazetak..P jebo te,,,takve sam kretene davno prevazishao,,,smijeshni su,, je l' tak'...mada mi se pari da mu je netko neshto (znam i tko je) doshapnuo o meni pa je glupan poljubomoran:Tupsoni - Page 2 1619348112)

Elem ,,,Vrnul sam se u domaju..a shto je to domovina otkrio sam u Sabunikama..preko puta mene chovatz poprave dobro razvijen,,,bilder na svojim junackim grudima na latinskom napisao,,,domovina mi je tamo gdje mi je dobro..Kontam si..ajd vishe od polovine rvata tak i tak ne kuzi latinski,,posebno ova nova generacija,,,u pichku materinu,,gori su od mladih amera koji se ako nishta kuze dobro u informatichku nauku.Vecina mladih rvata posebno rvatica su sjebati do bola..zenskice oblache neke tajice..izbacuju pichku na gotovs misleci ili chak shto vishe uvjerene su da im je to najvece oruzje koje imaju da privuku k sebi mushkarca sa kojima ce prozivjeti ostatak zivota..Ajd ...jebaji ga..mlado..zgodno...moze im se...ali stare babe..sa stomachinama na gotovs,,u tajicama,,,o bog te ejbo,,,koji diskasting..da ti se zeludac odmah isprazni.Daklem...gdje mi je domovina,,,ja mislim da mi je u kurtzu,,kako god okrenem gubim neshto ali i dobijam u zavisnosti u kojoj domovini zivim.
Vodnjan me odusevio,,ljudi,,sletio sam sa mjeseca medju njih a oni me prihvatili ..kako nece vakog chovjeka bog te jebo,,doktor sam za upoznavanje..zachas sam stvorio ekipu oko sebe,,talijana narafski a ne onih jebenih idiota zbog kojih sam pobjegao vani kao shto kaze Tomitza..samo shto ona ne zna da sam "bjezao" od primitivaca a ne od pravih ljudi .Istra mi je uvijek bila posebna..ljudi su stvarno za sto ljestvica iznad ostalih iz bivshe juge..pitomi,,otvoreni,,obrazovani,,ali svoji..e to volim..kada su ljudi svoji i imaju zashto biti takvi..imaju odredjene vrijednosti kojima su te iste strane nekim balkanskim idiotima jer su na nivou plemena..Gledam tekmu Hrvatska -Engleska u centru Vodnjana..u jednom kaficu,,sve na jednom vishem kulturoloshkom nivou..a preko puta tog kafica,,mala Bosna,,pa jebem ti mater i ljudima,,ako si doshao ili se dotepeo kako kazu zagorci onda poshtuj tu kulturu i ljude sa kojima zelish da zivish.Mislim da nas je to sve tamo i dotuklo,,svelo na razinu..OKLEMSITY (novi naziv za Zagreb)..plemensi neki jebeni nivo..To me sjeti an mog pokojnog frenda Vukotica osnivaca zagrebachke shkole animiranog filma oskarovca koji na moje pitanje 1990 shta se ovo deshava sa idiotima oko nas...On odgovara..chuj ..zivimo ovdje stotinama godina kao neki jebeni narodi okruzeni najvecim kulturama koje su stvorene u povijesti i nismo nishta nauchili,,pa bog te jebo,,ajmo malo logike,,shto mislish da cemo neshto nauchiti u slijedecih 50 godina..E to je meni bilo logichno shto je prevagnulo da napustim tu smrdljivu mochvaru...ali jebajiga emotivan sam,,,zovu me sjecanja na neshto prelijepo shto sam dozivio u tom "ohridksom jezeru" pa iznova trazim bijele lopoche kojih vishe nema u mome Zagrebu ali sam ih nashao u Vodnjanu. u Isrti..koja me sjeca na davno vrijeme prvog susreta sa tim ljudima ..kada je majka od mog frenda (talijani) doshla sa posla i napravila ruchak u roku od 15 minuta..Kakvo gostoprimstvo..kakva shirina ljudska ..to se ne zaboravlja...NIKADA//..e to sam osjetio opet prije mjesec dana.Ljudi se kliknu...nema tu prevare ni interesa,,to je kao u ljubavi ili jesi ili nisi..nesto kao ultimativna ljubav..koja nema interesa osim jednoga interesa voliti nekoga onakav kakav je..kao shto majka voli svoje dijete ne pitajuci i ne trazeci od njega nishta.Meni se desila ta ljuba sa Istrom na prvi pogled...ona nishta ne trazi od mene a ja od nje ne ochekujem nishta osim da se volimo ovakvi kakvi jesmo..Rece mi zena u opcini..ovakve ljude kao shto ste vi trebamo...a ja njoj,,ja vas vishe trebam nego vi mene...pas mater to nigdje nemrem naci niti platiti i da hocu..slobodu ne mozesh platiti..da budesh ono shto zelish a ne shto ti neki jebeni rvatski fashisti namecu koji su doshli iz nekih vukojebina gdje je rijech seoskog starjeshine zakon.Daklem...dosta je "bjezanja"vracam se da vam jebem mater u po pichke pa i Tomitzi..Ako se sjetim josh chega,,budem natipkal:Tupsoni - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tupsoni - Page 2 Empty Re: Tupsoni

Postaj  Gost 17.08.18 6:41

pas mater uvijek sebi kazem,,daj te svoje emocije nekako spakuj i poshalji na mars,,Ali kad bash to hocu ,,,najebe mi se pricha koja me sjebe emotivno .
Sinoc..taman mislim ajd idi spavat,,,cheka te sutra odgovorni dan,,,kad ulete u restoran dvije cure,,igrale neki turnir,,znam im familiju,,Mislio sam da su krv i koza...kad tamo..pricha krenula..ona je dijete iz rusije ..usvojena..(da se razumijemoo jako fina familija je usvojila...i ona je zahvalna) pricha o sestri koja ima 23 godine i koja je bila stara samo 5 kada ih je usvojila americhka familija,,Boze dragi shto sam to morao chuti...srce mi se slomili...zato vjerojatno i ne mogu spavati..Njena mladja sestra se pokushala ubiti,,jer je nesretna u USA,,iako je familija koja ju je usvojila jako bogata..Toj maloj su siromashni djeda i baka bili vazniji od milijuna dolara..boze ako te ima nabijem te na kurac takvog neosjecajnog..slushajuci prichu njene starije sestre,,,zasuzile mi ochii..jebo te,,,,kakvih ima sve zivota i zivotnih pricha...da se smrznesh...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tupsoni - Page 2 Empty Re: Tupsoni

Postaj  pizda 17.08.18 17:15

zingaro je napisao/la:..Kakvo gostoprimstvo..kakva shirina ljudska ..to se ne zaboravlja...NIKADA//

cigo, kad bi te ja ugostijo odmah bi te privinijo na grudi i jebo. Takvu sirinu a bogme i duljinu ne bi nikad zaboravijo...NIKADA...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tupsoni - Page 2 Empty Re: Tupsoni

Postaj  besposlenpop 17.08.18 19:15

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..Kakvo gostoprimstvo..kakva shirina ljudska ..to se ne zaboravlja...NIKADA//

cigo, kad bi te ja ugostijo odmah bi te privinijo na grudi i jebo. Takvu sirinu a bogme i duljinu ne bi nikad zaboravijo...NIKADA...
Trebali bi organizirat natjecanje u oranju, te njegve parcele su taman za poligon.  Tupsoni - Page 2 3679994209

_________________
Tupsoni - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Tupsoni - Page 2 Empty Re: Tupsoni

Postaj  Gost 28.08.18 5:14

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..Kakvo gostoprimstvo..kakva shirina ljudska ..to se ne zaboravlja...NIKADA//

cigo, kad bi te ja ugostijo odmah bi te privinijo na grudi i jebo. Takvu sirinu a bogme i duljinu ne bi nikad zaboravijo...NIKADA...
Trebali bi organizirat natjecanje u oranju, te njegve parcele su taman za poligon.  Tupsoni - Page 2 3679994209

Seljaci kao ti bi trebali nekaj delati po Slavoniji a ne visiti na ovom jebenom forum 24 sata...chekajuci da ti netko neshto odgovori...bog te jebo..ja bi tebe upregnijo ko onu zagorsku kravu..da oresh duboku brazdu...em bi bijo sebi i drugima koristan a ovako si ko zadnji balegar ...prebacujesh svoja govna preko sebe misleci da je to gradjevinski poduhvat:Tupsoni - Page 2 1619348112)
Pope..vec sam ti rekao jednom,,,gluplji si od mog kurtza,,,on se digne barem na ono shto mu se djasvi,,a ti se lozish na jesensko oranje,,seljachina pprve kategorije:Tupsoni - Page 2 1619348112
Shto je najgore,,chitash moje priche a po kurtza ne kuzish,,jebaji ga,,mene kuziti mogu samo oni vishe sofisticirani a ne seljaki:Tupsoni - Page 2 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tupsoni - Page 2 Empty Re: Tupsoni

Postaj  Gost 28.08.18 5:17

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..Kakvo gostoprimstvo..kakva shirina ljudska ..to se ne zaboravlja...NIKADA//

cigo, kad bi te ja ugostijo odmah bi te privinijo na grudi i jebo. Takvu sirinu a bogme i duljinu ne bi nikad zaboravijo...NIKADA...

Nakon onih bamija koje su te erotizirale i duvanja koje si mi priushtijo,,ne guraj se ,,nisi bijo impresivan tak da,,,to tvoje providno upucavanje moze da pali samo kod matze:Tupsoni - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tupsoni - Page 2 Empty Re: Tupsoni

Postaj  besposlenpop 28.08.18 8:40

zingaro je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..Kakvo gostoprimstvo..kakva shirina ljudska ..to se ne zaboravlja...NIKADA//

cigo, kad bi te ja ugostijo odmah bi te privinijo na grudi i jebo. Takvu sirinu a bogme i duljinu ne bi nikad zaboravijo...NIKADA...
Trebali bi organizirat natjecanje u oranju, te njegve parcele su taman za poligon.  Tupsoni - Page 2 3679994209

Seljaci kao ti bi trebali nekaj delati po Slavoniji a ne visiti na ovom jebenom forum 24 sata...chekajuci da ti netko neshto odgovori...bog te jebo..ja bi tebe upregnijo ko onu zagorsku kravu..da oresh duboku brazdu...em bi bijo sebi i drugima koristan a ovako si ko zadnji balegar ...prebacujesh svoja govna preko sebe misleci da je to gradjevinski poduhvat:Tupsoni - Page 2 1619348112)
Pope..vec sam ti rekao jednom,,,gluplji si od mog kurtza,,,on se digne barem na ono shto mu se djasvi,,a ti se lozish na jesensko oranje,,seljachina pprve kategorije:Tupsoni - Page 2 1619348112
Shto je najgore,,chitash moje priche a po kurtza ne kuzish,,jebaji ga,,mene kuziti mogu samo oni vishe sofisticirani a ne seljaki:Tupsoni - Page 2 1619348112)
Nemaš ti kurac otkad si ga dal odrezati na izletu u Brazil.
Ionak ti ničemu nije služil osim da možeš pišat stojećki.
Sad još samo nemreš reć da si glup ko tvoj kurac.

_________________
Tupsoni - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Tupsoni - Page 2 Empty Re: Tupsoni

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.