kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezimeaux

Stranica 26 / 26. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Go down

Rezimeaux - Page 26 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Show 27.08.20 5:29

Legolas je napisao/la:
darlat je napisao/la:Ovdje smo uvijek bili poznati po velikim umnim promisljanjima, pa eto jedna tema onako godisnji Rezimeaux sto je bilo kako je bilo, sto planiramo i ne planiramo, onako da ponovno otvorimo dusu poprave, em je terapeutski, em poprave Kultno, em ce znatizeljnici imati sto citati  Rezimeaux - Page 26 1619348112.
Ukratko, našla sam novu domovinu. Nisam se odrekla one stare glede dobrih stvari. Ali ono što me posebno iznenadilo u novoj domovini je odnos muškaraca do žena. Pravo osvježenje. Naviknuta na snalaženje na tečnom bauštelskom i vječitom razmijevanju za testosteronske pećinske izljeve "nježnosti" balkanskih mužjaka, ovi iz nove domovine su me zetekli. Jebiga, pjesmom me se da pogoditi u pravu žicu. Nevjerojatna je ta doza njihove samouvjerenosti, nesramežljivosti i radoznalosti. Ako im se svidiš, doslovno te dočekuju sa pjesmom i nedvosmisleno. Znaš da je namijenjena tebi i ubitačna je ta njihova nesramežljivost. Zabole njih šta će itko oko njih misliti o njima dok te zavode. Rezimeaux - Page 26 11484130
al treba puno nesramežljivosti i samouvjerenosti za zavest babu od skoro 6 banki, koja kurca nije vidla zadnjih 10 i više godina Rezimeaux - Page 26 3776795594
Show
Show

Broj postova : 34
Join date : 24.08.2020

[Vrh] Go down

Stranica 26 / 26. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.