kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Gost 12.02.20 4:30

Zena mora biti ko pishta prvu brachnu noc....o jebo te josh nisam chuo da netko ovako dobro oponasha bosanke ali ne samo ramishljanjem nego i predigrom...hahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahha.Sluchajno naletio na ovo i chim se je chuo kako se izmotava i koluta ochima podsjetila me na nekoga,,ma ziva sara:Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  sarita 16.02.20 2:46

haha. ali ovo nije bosanski govor. on i nekako ali ona ne... ko su ovi? nepoznati su mi. srbija??
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Gost 17.02.20 5:09

sarita je napisao/la:haha. ali ovo nije bosanski govor. on i nekako ali ona ne... ko su ovi? nepoznati su mi. srbija??

Meni je to na pocetku bilo bas blesavo i nisam nasao nista smijesno u toj prici.Posebno je govor iritantan kao da se naduvala onog plina iz balona..Chekaj ,rekoh sebi i malo pazljivije sam poslushao..Ne da sam se odushevio nego se dugo tako nisam nasmijao ..mada je fabula chisto bosanska a ona skida taj sarajevski naglasak koji sam ja dugo vjezbao dok sam zivio u Zegeju pa se upucavo takvom spikom curicama :Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)Brilijantna je ..naravno ne sver,,ali mi je josh bolja zbog toga shto improvizira za popizdit i odgovara onm debelom istog trenutka sa svojom tekstualnim vratolomijama uz ono kolutanje ochiju...ma pogledao sam sve epizode..Na kraju svake epizode imas dodatak gledateljima "na kavu" gdje se snimateljska ekipa nemoze kontrolirati jer i njih zasmijava pa ne mogu normalno snimati..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  sarita 22.02.20 23:32

joj i ja bih voljela u tako necem smijesnom glumiti. bas volim humor i improvizacije.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Gost 08.03.20 3:48

sarita je napisao/la:joj i ja bih voljela u tako necem smijesnom glumiti. bas volim humor i improvizacije.

Nije uvijek zabavno glumiti jer moras biti ozbiljan da bi bijo uvjerljiv :Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Legolas 08.03.20 23:37

zingaro je napisao/la:
sarita je napisao/la:joj i ja bih voljela u tako necem smijesnom glumiti. bas volim humor i improvizacije.

Nije uvijek zabavno glumiti jer moras biti ozbiljan da bi bijo uvjerljiv :Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)
Super je ništa ne glumiti a gledati taj cirkus oko sebe. Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 3601362807
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  sarita 09.03.20 2:09

zingaro je napisao/la:
sarita je napisao/la:joj i ja bih voljela u tako necem smijesnom glumiti. bas volim humor i improvizacije.

Nije uvijek zabavno glumiti jer moras biti ozbiljan da bi bijo uvjerljiv :Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)
a ja mislim da je gluma ko empatija. moras u tom trenutku bit to... ta osoba u koju se pretvaras.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  sarita 09.03.20 2:10

cigo jesul kod tebe skupe kuce? susjeda mi provodi zime u bradentonu. toliko joj se svidjelo da hoce da se seli...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Gost 09.03.20 5:28

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
sarita je napisao/la:joj i ja bih voljela u tako necem smijesnom glumiti. bas volim humor i improvizacije.

Nije uvijek zabavno glumiti jer moras biti ozbiljan da bi bijo uvjerljiv :Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)
Super je ništa ne glumiti a gledati taj cirkus oko sebe. Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 3601362807

Sjecam se svojih pocetaka u virtualnom svijetu..Jebeno me zabavljalo da ljude dovedem u zabludu ..tko sam ..shto sam i kamo gazim.Po tome sam odredjivao inteligenciju odredjenih forumasha i chatera,Chatovi su mi bili simpatichniji i vishe su me zabavljali jer se simultano moralo odgovarati ponekada par likova koji ti se zakache na spiku.To mi je bilo simpa jer sam tako vjezbao mozdane ..brzo misliti...brzo odgovoriti ...brzo tipkati..Bolje nego sex sa tri komada odjednom:)))))
Ovo ovje je mrtvaja i sve je sto puta sazvakano samo shto im je zeludac atrofirao pa ne mogu da probave chinjenicu da zvacu vlastita govna ..Ajde shto su stari po godinama ...jebaji ga to nemresh izbjeci ...ali mentalno su stariji od metuzalema,,Kao da su u nekoj nirvani...pa lelujaju u barushtini bez imalo mashte ili zelje sa pokazu makar zrno kreativnosti.Dolaze ovdje kao na groblje ..ozbiljni i sjebani zaleci za proshlim vremenima..Za sve treba najmanje dvoje a ovdje vishe nemash ni pola neke osobe,,,Po meni trebalo bi ovo eutanazirati..jer je fakat degutantna mentalna zabokrechina ..Zanima me koji te kuratz doveo ovdje ponovo..Dosada??





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Gost 09.03.20 6:07

sarita je napisao/la:cigo jesul kod tebe skupe kuce? susjeda mi provodi zime u bradentonu. toliko joj se svidjelo da hoce da se seli...

Proshle godine primijetio sam jednu amerikanku u teniskom restoranu..Imala je nekog cukicu i stalno me zrikala...Nakon par dana smo se kao sluchajno upoznali...bila je nekako sva koketna i spremna na avanturu..Kad mi je rekla odakle je odmah sam pomislio na tebe,,,Reko jebo me svako ako je Sara nije poslala da provjeri igram li ja stvarno tenis ili ne..Nakon te misli koja mi je prozujala kroz tintaru uskochio sam u ulogu pofinog i kulturnog dzentlemena koja joj se dopala..A kojoj se amerikanki to ne dopada je l' tak'???!!!
Razmijenili smo brojeve telefona ..ja se njoj nikada nisam javio a bogami ni ona meni..:Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)Da nije rekla da je iz Bostona mozda bi je i jebo..:Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)
Brandenton je od mene udaljen oko 40 milja..selendra..ustvari bolje recheno spavaonica za ove sa norda..uglavnom satelitska naselja uz 275_ticu koja ide prema Majamiju.
St Petersburg je jednog malog gradica prerastao u jedan mediteranski grad kojega su promijenili italijani i francuzi svojom kulturom..Nekada na ulici nisi mogao naci stol i par stolica da sjednesh iako je vrijeme od kraja 9 mjeseca do kraja 5_etog idealno za to.Danas ne mozesh proci centrom pjeshice od restorana ..kafica koji su nakrcani stolovima po ulicama .Grad zivi 24 sata..nocni zivot je za popizdit .Kompletno se izmijenila struktura stanovnishtva pa su cijene kuca i ostalih nekretnina skochile u nebo...Prije 10 fodina moj stariji i necak kupili kuce za smijeshbu cijenu...nakon deset godina zaradili lovu kao da su imali godishnji prihod od 25.000 tisuca $.Nedavno prodali i sada chekaju da opet cijene padnu dole u shto ja sumnjam jer taj gradic nema vishe gdje da se shiri..Ja sam udaljen 10 milja od centra i imam mir i tishinu..nekada sam mogao stici do centra autom za par minuta brzom obilaznicom a danas jebem mater svima koji su se spustili sa sjevera ...nemresh zivit od njih.Imam frndove koji su "real estate agenti" Pa ako joj treba kakva pomoc neka se javi da je ne ozene neki lopovi koji prodaju muda za bubrege.Prodajem i ja svoju kucu samo sumnjam da ima lovu za nju jer je prevelika za petero a kamo li za jednu osobu.
Florida se promijenila u zadnjih 5 godina kada je u pitanju klima.Prije smo se kupali za Novu Godinu a treci mjesec je bio puna sezona ..sada su temperature izmedju 5C i 20C...Zajebo sam se kada je u pitanju vrt..trebao sam saditi ..kupus .kelj.blitvu a ja posadio papriku i paradajz..Malo se vrijeme poboljsha i vidim sve krene kako treba ..preko noci temperature padnu ispod 19C i vidim sav cvijet opao...biljke hibernirale ..Ajde imam sada neki paradajzic i paprichitcu..ali nij jedan krastavac iako sam ih tri puta sadio..Savjetujem ti da sada u svoj vrt posadish blitvu...kupus...poriluk..kelj...a krajem 4 mjeseca papriku i paradajz...zukini..krastavce..zato shto te biljke ne vole hladnocu a one prve koje sam nabrojao mogu da prezive i hladnije dane..Et.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Gost 09.03.20 6:29

Kada prodam kucu planiram si kupiti kamp kucu pa da konachno zivim ko pravi chergar..Dodushe ta kamperica ima jebeni konfor ..moze 8_smero spavati odjednom u njoj .vesh mashinu.sushilica...veliku kuhinju..kada se stacionirash..na bochnim stranama se izvuku prostorije pa unutra izgleda kao da si bash u nekoj pravoj kuci . "Montana fifth wheel travel trailer"

https://www.keystonerv.com/fifth-wheels/montana/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  sarita 09.03.20 18:33

znaci cijene kuca su skocile kod tebe. to je bas dobro. ali ako je tako bucno i zivo sa tim nocnim zivotom i guzvama tu se ja onda ne bih dobro osjecala. bolje mi zvuci bradenton jer je izgleda mirniji... ali imaju HOA fees a ja to ne volim. ne svidjaju mi se ta ogranicenja. razmisljam i ja gdje bih se selila. da malo promjenim. inace moja je susjeda udata, u mirovini je i imaju love do krova. zna ona izabrati. bili su kupili zimsku kucu u bradentonu ali su prodali. a ta zena sa tenisa - to neka tvoja frendica? fina ti je ta pokretna kucica .... a vrt - uskoro ide opet sezona ali moram jako paziti. prosle godine sam jako oboljela od neke biljke alergija - jedva sam se izlijecila. uzas je bio.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  sarita 09.03.20 18:37

zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
sarita je napisao/la:joj i ja bih voljela u tako necem smijesnom glumiti. bas volim humor i improvizacije.

Nije uvijek zabavno glumiti jer moras biti ozbiljan da bi bijo uvjerljiv :Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)
Super je ništa ne glumiti a gledati taj cirkus oko sebe. Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 3601362807

Sjecam se svojih pocetaka u virtualnom svijetu..Jebeno me zabavljalo da ljude dovedem u zabludu ..tko sam ..shto sam i kamo gazim.Po tome sam odredjivao inteligenciju odredjenih forumasha i chatera,Chatovi su mi bili simpatichniji i vishe su me zabavljali jer se simultano moralo odgovarati ponekada par likova koji ti se zakache na spiku.To mi je bilo simpa jer sam tako vjezbao mozdane ..brzo misliti...brzo odgovoriti ...brzo tipkati..Bolje nego sex sa tri komada odjednom:)))))
Ovo ovje je mrtvaja i sve je sto puta sazvakano samo shto im je zeludac atrofirao pa ne mogu da probave chinjenicu da zvacu vlastita govna ..Ajde shto su stari po godinama ...jebaji ga to nemresh izbjeci ...ali mentalno su stariji od metuzalema,,Kao da su u nekoj nirvani...pa lelujaju u  barushtini bez imalo mashte ili zelje sa pokazu makar zrno kreativnosti.Dolaze ovdje kao na groblje ..ozbiljni i sjebani zaleci za proshlim vremenima..Za sve treba najmanje dvoje a ovdje vishe nemash ni pola neke osobe,,,Po meni trebalo bi ovo eutanazirati..jer je fakat degutantna mentalna zabokrechina ..Zanima me koji te kuratz doveo ovdje ponovo..Dosada??




i opet jos jedan post o kukanjima kako je ovdje sranje. velis ljudi zvacu svoja govna. a to se vas dvoje osjecate prozvanima da nama kazete sta mi zvacemo ili kako bismo mi trebali. bas je zanimljivo kako ljudi vole drugima odredjivati sta i kako. velite vi mi se moramo ili trebamo igrati. ili ulagati neki napor u ovo pisanje? lol!! LOL!! ne ide to tako.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Gost 11.03.20 5:51

sarita je napisao/la:znaci cijene kuca su skocile kod tebe. to je bas dobro. ali ako je tako bucno i zivo sa tim nocnim zivotom i guzvama tu se ja onda ne bih dobro osjecala. bolje mi zvuci bradenton jer je izgleda mirniji... ali imaju HOA fees a ja to ne volim. ne svidjaju mi se ta ogranicenja. razmisljam i ja gdje bih se selila. da malo promjenim. inace moja je susjeda udata, u mirovini je i imaju love do krova. zna ona izabrati. bili su kupili zimsku kucu u bradentonu ali su prodali. a ta zena sa tenisa - to neka tvoja frendica? fina ti je ta pokretna kucica .... a vrt - uskoro ide opet sezona ali moram jako paziti. prosle godine sam jako oboljela od neke biljke alergija - jedva sam se izlijecila. uzas je bio.

Zavisi shto tko zeli..Evo ja sam proshao odredjenu fazu svog zivota ..zatvorio ciklus i zbrinuo klince ..nisam im vishe potreban ..shto je jedan oslobadjajuci osjecaj.Mislim si shta dalje jer ja sam takv moram biti u pokretu...mora se neshto deshavati...moram imati neki cilj da me nosi..zato shto imam pun kurac kreativne energije .Tako mi je palo napamet da kupim kucu u Istri,,ne zbog kuce nego neku kamenu pa da je mogu sam restaurirati i krenem ozbiljno...nadjem neshto jako interesantno ali mi moj praktichni crv u glavi kaze...Ej kretenchino...koji ce ti to kurac..prvo i prvo imash loshe mishljenje o hrvatskoj vlasti...nisi im placao porez na pochetku a sada cesh kupiti kucu i naplacat cesh se poreza idiotima koji ce to ionako spizditi..E necesh...rekoh sebi i ideja je propala..Radje kampericu pa obidjem Kanadu i Ameriku (USA).Em me manje koshta em..vidim neshto shto do sada u zivotu nisam vidio.Ako mi pukne kurac da odem za Cro ionako imam gdje za dzabe spavati...jaranitza mi nikad ne naplacuje,,,,,hahahhahahahahahahhahahahahahha joj ako prochita jebat ce mi sve po spisku:Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112
Sa kucom ti je zajebano ako ne zivish stalno u njoj...veliki troshkovi i velike obaveze...
Bio sam u tome Brandetonu sto puta..kazem ti satelitska naselja uz autoput ...zatvorenog tipa...kao neki zatvori..a morash to sve platiti bez obzira koliko zivish u toj kuci..Ovdje gdje ja zivim sve mi je ispred nosa,,,za 15 minuta sam do Aeredroma ..pjeshice odem u ducan,,,nasa trgovina mi je pred nosom...tri minuta cipeltcugom..sa ovog mjesta sam za 15 do 20 minuta autom na bilo kojoj tochki uokolo 50 milja tako da se ne osjecam kao u zatvoru..Dodushe imam jednu debelu susjedu preko puta koju ne podnosim jer je tipichna americhka krmachica koja zivi od socijale i cuga ko krava..ali budalu ignorirash i sve pet,,,ostali u ulci su pofini ljudi i susjedi..
Da da ...morash se paziti od "Toxicodendron radicans"..Ja sam posadio neku zivu ogradu i tek kad je narasla visoko otkrijem da sam alergichan na to sranje...Lijepo izgleda i pravi mi privatnost duga je oko 40 metara i visoka dva i deset cm..moram je svake godine shishati najmanje dva puta..poslije moram uzimati tablete protiv alergije..Volim da sve radim sam ali sam proshle godine odustao da shisham sam pa mi to radi neka kompanija za hortikulturu ali mi nikada ne oshishaju ravno kako ja radim pa poslije njih idem popravljati..jer volim kada je sve pod shpagu :Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Gost 11.03.20 6:01

sarita je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Nije uvijek zabavno glumiti jer moras biti ozbiljan da bi bijo uvjerljiv :Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)
Super je ništa ne glumiti a gledati taj cirkus oko sebe. Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 3601362807

Sjecam se svojih pocetaka u virtualnom svijetu..Jebeno me zabavljalo da ljude dovedem u zabludu ..tko sam ..shto sam i kamo gazim.Po tome sam odredjivao inteligenciju odredjenih forumasha i chatera,Chatovi su mi bili simpatichniji i vishe su me zabavljali jer se simultano moralo odgovarati ponekada par likova koji ti se zakache na spiku.To mi je bilo simpa jer sam tako vjezbao mozdane ..brzo misliti...brzo odgovoriti ...brzo tipkati..Bolje nego sex sa tri komada odjednom:)))))
Ovo ovje je mrtvaja i sve je sto puta sazvakano samo shto im je zeludac atrofirao pa ne mogu da probave chinjenicu da zvacu vlastita govna ..Ajde shto su stari po godinama ...jebaji ga to nemresh izbjeci ...ali mentalno su stariji od metuzalema,,Kao da su u nekoj nirvani...pa lelujaju u  barushtini bez imalo mashte ili zelje sa pokazu makar zrno kreativnosti.Dolaze ovdje kao na groblje ..ozbiljni i sjebani zaleci za proshlim vremenima..Za sve treba najmanje dvoje a ovdje vishe nemash ni pola neke osobe,,,Po meni trebalo bi ovo eutanazirati..jer je fakat degutantna mentalna zabokrechina ..Zanima me koji te kuratz doveo ovdje ponovo..Dosada??




i opet jos jedan post o kukanjima kako je ovdje sranje. velis ljudi zvacu svoja govna. a to se vas dvoje osjecate prozvanima da nama kazete sta mi zvacemo ili kako bismo mi trebali. bas je zanimljivo kako ljudi vole drugima odredjivati sta i kako. velite vi mi se moramo ili trebamo igrati. ili ulagati neki napor u ovo pisanje? lol!! LOL!! ne ide to tako.

Ma nema bona kukanja,,svatko neka radi ono shto zeli ,,,nitko ovdj nikoga ne drzi za ruku ili je netko nekoga vezao policijskim lisicama..NAVIKA..ostala je samo navika..ljudi nemaju hrabrosti da to sebi priznaju...a tko zna,,,shto druge likove ovdje dovodi....nekada je to bilo ochekivanje da cesh upoznati kaku dobru pichku sa dobrim sisama ili mushkica sa velikim kurcem ,,sada je to jednostavno tako..svi smo se upoznali i postali dosadni jedni drugima ali svi neshto ochekuju da se desi i da se forum sam od sebe promijeni..Dok se nismo dovoljno znali bilo je interesantnije .Pizdi moram priznati jednu socijalnu inteligenciju jer je shvatio da je tajanstvenost majka radoznalosti kod zena::Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)To sam i ja radio nekada kada sam zelio da se nekom pichicu dopadnem,,,samo shto su neke preradoznale bile a to nisam smatrao da je neka ljudska vrlina pa me odbijalo:Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112))
A kod mene si zaboravila kada se uzivim u tipkanje onda uvijek koristi neke zeshce metafore da bi poluchi neku reakciju..Eto samo si ti reagirala i to je znak da nisi gerijatrija kao ostali..ajd ..mozda sam ovdje u krivu jer i meni se zivo jebe shto tko misli o meni...posebno onaj tupaviji dio foruma.....pa ja:Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  sarita 02.04.20 3:30

oj pa nismo se upoznali, a pogotovu nismo pizdu. pipoje je tajna velika svima nama. a dolazimo jer je lijepo sada.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Sarina prva bracna noc sa turchinom:)) Empty Re: Sarina prva bracna noc sa turchinom:))

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.