kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ko amer i rus....

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Lena 21.10.12 19:09

cossy je napisao/la:

kak mi možeš reć da lažem................ko amer i rus.... - Page 2 4273974228

lako ! ko amer i rus.... - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 21.10.12 19:10

Lena je napisao/la:
cossy je napisao/la:

kak mi možeš reć da lažem................ko amer i rus.... - Page 2 4273974228

lako ! ko amer i rus.... - Page 2 11484130

dobro, dobro.....ko amer i rus.... - Page 2 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 21.10.12 19:11

Lena je napisao/la:crknit ma ne priznat !!!!

vidi šta su se skupili i moe dosugrađane ogovaraju ko amer i rus.... - Page 2 3084372643

brani ih, što čekaš ko amer i rus.... - Page 2 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Lena 21.10.12 19:12

cossy je napisao/la:
Lena je napisao/la:
cossy je napisao/la:

kak mi možeš reć da lažem................ko amer i rus.... - Page 2 4273974228

lako ! ko amer i rus.... - Page 2 11484130

dobro, dobro.....ko amer i rus.... - Page 2 2329918616

no,no...još nije kasno da progovoriš istinito ! ko amer i rus.... - Page 2 1523192931ko amer i rus.... - Page 2 3601362807
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 21.10.12 19:13

Lena je napisao/la:
cossy je napisao/la:
Lena je napisao/la:
cossy je napisao/la:

kak mi možeš reć da lažem................ko amer i rus.... - Page 2 4273974228

lako ! ko amer i rus.... - Page 2 11484130

dobro, dobro.....ko amer i rus.... - Page 2 2329918616

no,no...još nije kasno da progovoriš istinito ! ko amer i rus.... - Page 2 1523192931ko amer i rus.... - Page 2 3601362807

i sam sam dotepenec.....pa znam kaj pričam.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 21.10.12 19:16

mene nigdje ne mrze... ne stignu me zamrziti kad sam svugdje u prolazu ko amer i rus.... - Page 2 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Lena 21.10.12 19:22

Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:fak ...na krivom sam forumu temu otvorila, ovđe nema Đagode ....ko amer i rus.... - Page 2 1523192931

a ja gledam, i čudim se i ništa mi jasno ko amer i rus.... - Page 2 1523192931

split_splićani_politika... šteta što smoje više nije živ... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

Bome bi Smoje imao šta za reć za vako preobraćenje.

ah kad si u drugoj deželi pa ti Stanković više nije napet .... bilo danas u 2.

ni da sam tamo ne bi mi bio napet... šta nije ljepše skupljati kestenje po šumi nego gledati njegove emisije koje odavno nemaju onu prvobitnu izvornost... ni šušta ni gušta... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

split je nevjerojatan grad... lijepi ljudi, arhitektura, more, glazba... sve je blizu savršenstva, a opet... ima ona neka nit primitivizma, koja je doduše podnošljiva, ali je prilično iritantna... taj prenaglašeni dišpet, ustrajati čak i kad shvatiš da si u krivu, da si na krivom putu, popljuvati sve što nije tvoje, pa ma kako dobro bilo, napraviti zajeb od kojeg nitko nema koristi, tek onako zajeba radi, to nigdje nisam osjetila kao u splitu...
splićani su vrlo brzo shvatili što su dobili s kerumom (tj. ono što nisu dobili a očekivali su), ali bi prije crkli nego to priznali... možda zato sad idu u drugu krajnost... uostalom, split je grad krajnosti ko amer i rus.... - Page 2 684758713


ključno je ovo zadnje da split je grad krajnosti....tu se slažem....nigdje kao u splitu nema tako suprotnih stavova,pa i djelovanja....i onda je logično da ga nije lako ni razumjeti jer to uključuje razumjeti i njegovu sirovost i mekoću....

splićani čak i nisu toliko otvoreni koliko djeluju nego imaju neki samodostatan životni pogled....ne znam kako to objasniti.....zafrknut je to mentalni sklop....

ovo šta btw navodi kao jaka srdačnost,a onda druga krajnost...pa ne znam....možda je vezano uz neka očekivanja....ko će ga znati...

ali ja nisam tipičnog mentaliteta koji ovdje vlada iako ga kužim....

splitu uvijek fali neke širine....ne znam....ali volim taj ludi grad


Zadnja promjena: Lena; 21.10.12 19:22; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : brzina)
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Lena 21.10.12 19:26

cossy je napisao/la:
Lena je napisao/la:
cossy je napisao/la:
Lena je napisao/la:

lako ! ko amer i rus.... - Page 2 11484130

dobro, dobro.....ko amer i rus.... - Page 2 2329918616

no,no...još nije kasno da progovoriš istinito ! ko amer i rus.... - Page 2 1523192931ko amer i rus.... - Page 2 3601362807

i sam sam dotepenec.....pa znam kaj pričam.....

ja nemam neki jaki osjećaj pripadnosti igdje....ako me razumiješ ,iako sam cijeli život na jednom relativno malom području....tako da ja nisam adekvatna o osjećaju pripadnosti možda ni govoriti....

doduše lakše "prepoznam" ljude iz južnjih krajeva....namirišam ih ko amer i rus.... - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  orion 21.10.12 19:30

Lena je napisao/la:
Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:

a ja gledam, i čudim se i ništa mi jasno ko amer i rus.... - Page 2 1523192931

split_splićani_politika... šteta što smoje više nije živ... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

Bome bi Smoje imao šta za reć za vako preobraćenje.

ah kad si u drugoj deželi pa ti Stanković više nije napet .... bilo danas u 2.

ni da sam tamo ne bi mi bio napet... šta nije ljepše skupljati kestenje po šumi nego gledati njegove emisije koje odavno nemaju onu prvobitnu izvornost... ni šušta ni gušta... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

split je nevjerojatan grad... lijepi ljudi, arhitektura, more, glazba... sve je blizu savršenstva, a opet... ima ona neka nit primitivizma, koja je doduše podnošljiva, ali je prilično iritantna... taj prenaglašeni dišpet, ustrajati čak i kad shvatiš da si u krivu, da si na krivom putu, popljuvati sve što nije tvoje, pa ma kako dobro bilo, napraviti zajeb od kojeg nitko nema koristi, tek onako zajeba radi, to nigdje nisam osjetila kao u splitu...
splićani su vrlo brzo shvatili što su dobili s kerumom (tj. ono što nisu dobili a očekivali su), ali bi prije crkli nego to priznali... možda zato sad idu u drugu krajnost... uostalom, split je grad krajnosti ko amer i rus.... - Page 2 684758713


ključno je ovo zadnje da split je grad krajnosti....tu se slažem....nigdje kao u splitu nema tako suprotnih stavova,pa i djelovanja....i onda je logično da ga nije lako ni razumjeti jer to uključuje razumjeti i njegovu sirovost i mekoću....

splićani čak i nisu toliko otvoreni koliko djeluju nego imaju neki samodostatan životni pogled....ne znam kako to objasniti.....zafrknut je to mentalni sklop....

ovo šta btw navodi kao jaka srdačnost,a onda druga krajnost...pa ne znam....možda je vezano uz neka očekivanja....ko će ga znati...

ali ja nisam tipičnog mentaliteta koji ovdje vlada iako ga kužim....

splitu uvijek fali neke širine....ne znam....ali volim taj ludi grad

nemam nikakvih iskustava iz prve ruke, dva puta sam popila kavu na rivi, prošetala malo ...i to je to....

znam da niti jedan kafić na rivi nema wc-a ko amer i rus.... - Page 2 1523192931 ... to je lanjska informacija ... možda se u međuvremenu nešto promijenilo ...
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Lena 21.10.12 19:33

orion je napisao/la:
nemam nikakvih iskustava iz prve ruke, dva puta sam popila kavu na rivi, prošetala malo ...i to je to....

znam da niti jedan kafić na rivi nema wc-a ko amer i rus.... - Page 2 1523192931 ... to je lanjska informacija ... možda se u međuvremenu nešto promijenilo ...

nemoj zezat?pila sam i kavu i pivo na rivi,ali nije mi trebao wc...nemam pojma jer izbjegavam javne zahode generalno ko amer i rus.... - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 21.10.12 19:36

Lena je napisao/la:
ključno je ovo zadnje da split je grad krajnosti....tu se slažem....nigdje kao u splitu nema tako suprotnih stavova,pa i djelovanja....i onda je logično da ga nije lako ni razumjeti jer to uključuje razumjeti i njegovu sirovost i mekoću....

splićani čak i nisu toliko otvoreni koliko djeluju nego imaju neki samodostatan životni pogled....ne znam kako to objasniti.....zafrknut je to mentalni sklop....

ovo šta btw navodi kao jaka srdačnost,a onda druga krajnost...pa ne znam....možda je vezano uz neka očekivanja....ko će ga znati...

ali ja nisam tipičnog mentaliteta koji ovdje vlada iako ga kužim....

splitu uvijek fali neke širine....ne znam....ali volim taj ludi grad

ne mogu reći da ne volim taj grad, ali je jedini grad koji nisam osjetila kao "svoj dom" ni nakon pet godina bivanja... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

lena, drago mi je da si se uključila jer mi možda možeš dati neke odgovore...koja očekivanja?... možda bih i ispunila "ta očekivanja" kad bih znala što se od mene točno očekuje... jebemu vraga, ne znam čitati misli ko amer i rus.... - Page 2 3111943984


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  orion 21.10.12 19:37

Lena je napisao/la:
orion je napisao/la:
nemam nikakvih iskustava iz prve ruke, dva puta sam popila kavu na rivi, prošetala malo ...i to je to....

znam da niti jedan kafić na rivi nema wc-a ko amer i rus.... - Page 2 1523192931 ... to je lanjska informacija ... možda se u međuvremenu nešto promijenilo ...

nemoj zezat?pila sam i kavu i pivo na rivi,ali nije mi trebao wc...nemam pojma jer izbjegavam javne zahode generalno ko amer i rus.... - Page 2 11484130

zimus mi sinko morao nešto obaviti u Splitu. Potrošio cijeli džeparc hodajući od kafića do kafića u potrazi za Wc-om. U jednom trenutku me sav očajan nazvao - da ne zna šta da radi, da je puna riva kafića koji nemaju wc-a, da je popio već pet kava ko amer i rus.... - Page 2 1523192931 .... da više u jebeni Split nejde ni pod pretnjom oružja ... ko amer i rus.... - Page 2 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Lena 21.10.12 19:40

Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
ključno je ovo zadnje da split je grad krajnosti....tu se slažem....nigdje kao u splitu nema tako suprotnih stavova,pa i djelovanja....i onda je logično da ga nije lako ni razumjeti jer to uključuje razumjeti i njegovu sirovost i mekoću....

splićani čak i nisu toliko otvoreni koliko djeluju nego imaju neki samodostatan životni pogled....ne znam kako to objasniti.....zafrknut je to mentalni sklop....

ovo šta btw navodi kao jaka srdačnost,a onda druga krajnost...pa ne znam....možda je vezano uz neka očekivanja....ko će ga znati...

ali ja nisam tipičnog mentaliteta koji ovdje vlada iako ga kužim....

splitu uvijek fali neke širine....ne znam....ali volim taj ludi grad

ne mogu reći da ne volim taj grad, ali je jedini grad koji nisam osjetila kao "svoj dom" ni nakon pet godina bivanja... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

lena, drago mi je da si se uključila jer mi možda možeš dati neke odgovore...koja očekivanja?... možda bih i ispunila "ta očekivanja" kad bih znala što se od mene točno očekuje... jebemu vraga, ne znam čitati misli ko amer i rus.... - Page 2 3111943984


pa ne znam za druge,ali ja očekujem da mi se podaš kaT tad !!! ko amer i rus.... - Page 2 3084372643

mislim da su generalno očekivanja u smislu kao ili si sa nama ili si protiv....na to sam na neki način mislila....

ja osjećam samo svoj dom kao svoj i svoje drage uz mene kao dio "doma",a grad bi (skoro) mogao biti bilo koji....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Lena 21.10.12 19:42

orion je napisao/la:
Lena je napisao/la:
orion je napisao/la:
nemam nikakvih iskustava iz prve ruke, dva puta sam popila kavu na rivi, prošetala malo ...i to je to....

znam da niti jedan kafić na rivi nema wc-a ko amer i rus.... - Page 2 1523192931 ... to je lanjska informacija ... možda se u međuvremenu nešto promijenilo ...

nemoj zezat?pila sam i kavu i pivo na rivi,ali nije mi trebao wc...nemam pojma jer izbjegavam javne zahode generalno ko amer i rus.... - Page 2 11484130

zimus mi sinko morao nešto obaviti u Splitu. Potrošio cijeli džeparc hodajući od kafića do kafića u potrazi za Wc-om. U jednom trenutku me sav očajan nazvao - da ne zna šta da radi, da je puna riva kafića koji nemaju wc-a, da je popio već pet kava ko amer i rus.... - Page 2 1523192931 .... da više u jebeni Split nejde ni pod pretnjom oružja ... ko amer i rus.... - Page 2 1523192931

drugi put nek se meni javi...imam ja wc ko amer i rus.... - Page 2 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Lena 21.10.12 19:47

odo ja...vrijeme mi je....klik!
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 21.10.12 20:00

Lena je napisao/la:
pa ne znam za druge,ali ja očekujem da mi se podaš kaT tad !!! ko amer i rus.... - Page 2 3084372643

mislim da su generalno očekivanja u smislu kao ili si sa nama ili si protiv....na to sam na neki način mislila....

ja osjećam samo svoj dom kao svoj i svoje drage uz mene kao dio "doma",a grad bi (skoro) mogao biti bilo koji....

tvoja očekivanja ću ispuniti kaT želiš! ko amer i rus.... - Page 2 1523192931

hm... ima smisla ovo s očekivanjima ko amer i rus.... - Page 2 684758713


vjerojatno se nisi selila puno puta u druge gradove... ko amer i rus.... - Page 2 684758713
nisam mislila dom kao dom, nego onaj osjećaj domaćnosti, čak pripadnosti....kad dođeš u novi grad, uvijek je strano i neobično (bez obzira da li si sam ili s obitelji) barem prve dvije godine... nakon toga krajolik postaje oku "normalan" jezik (ili narječje), mentalitet i običaji razumljivi... i svugdje, baš svugdje sam prošla prilično "bezbolno"... a, eto, u splitu mi mentalitet bi kamen spoticanja... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  antonac 21.10.12 20:18

splicani su napuvani, primitivni divljaci u 85% slucaeva.....ukljucujuci i zenski dijo populacie.....ko amer i rus.... - Page 2 1523192931.....svi nesto pametuiu, svi sve znaiu al kad triba nesto konkretno radit onda ih nema nigdi.....cim se rode u pemsiu.....

_________________
daite im da seru....ko amer i rus.... - Page 2 29xutcyko amer i rus.... - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 22.10.12 13:17

Kako je lako u ovoj zemlji postati izdajnik

Što je ovo, neka splitska definicija ljubavi? Meni zvuči kao ucjena. Uostalom, tko je taj koji si može i smije uzeti pravo da mjeri količinu nečije ljubavi prema bilo čemu, pa tako i prema gradu u kojem netko živi? Što to kvalificira neke ljude da mjere moju ljubav prema Splitu?

Važno je zvati se Hajduk.

Posljednjih se dana po društvenim mrežama (i izvan njih) vode burne polemike oko famoznog kredita koji je odobren Hajduku. S jedne strane oni kojima je u svim raspravama u vezi s opstankom kluba najuvjerljiviji argument to da Hajduk živi vječno, s druge strane oni koji se valjda pitaju gdje je smisao vječnog života jednog nogometnog kluba u situaciji kad je sve oko njega – mrtvo.

Nema treće opcije

Čitajući sve one žučne komentare, čovjek ne može da ne pomisli – bože, kako je lako u ovoj zemlji postati izdajnik. Lakše nego u bilo kojoj drugoj zemlji na svijetu. 'Za' ili 'protiv' kredita Hajduku, drugim riječima, najednom postaje 'za' ili 'protiv' Splita, Dalmacije, Hrvatske, nogometa, sporta općenito, zdravog duha u zdravom tijelu te ljubavi i mira u svijetu. Nema treće opcije ni treće kvalifikacije.

Strastveni navijači Hajduka, čini se, ni u primisli ne priznaju mogućnost da među onima koji su se protivili kreditu ima, gle čuda, ljudi koji također navijaju za isti taj klub. Radi se o ljudima koji su naprimjer rođeni i odrasli u Splitu, pa im je navijanje za Hajduka bilo prirodno i logično, čak i ako nisu previše marili za nogomet kao takav. Oni možda nikad nisu palili bengalke na Hajdukovom stadionu, niti su im zidovi soba oblijepljeni posterima Hajdukovih igrača, niti na nadlaktici imaju istetoviran Hajdukov grb. To je grupa nevidljivih navijača kojima se navijanje za Hajduk podrazumijeva otprilike kao i šetnja splitskom rivom nedjeljom u podne. To su ljudi koji tiho pripadaju. Raduju se Hajdukovim pobjedama, žale nad Hajdukovim porazima, isto kao što se raduju uspjehu ili žale nad neuspjehom bilo kojeg kluba ili pojedinca koji brani boje njihovog grada. Dobro, nisu fanatični u tome, ali daleko od toga da im je baš svejedno.

Što je ovo, neka splitska definicija ljubavi?

Eto, ta vrsta ljudi je posljednjih dana proglašena izdajicama roda svoga, a po onoj dobroj, staroj: "Tko ne voli Hajduka, ne voli ni Split." Što je ovo, neka splitska definicija ljubavi? Meni zvuči kao ucjena. Uostalom, tko je taj koji si može i smije uzeti pravo da mjeri količinu nečije ljubavi prema bilo čemu, pa tako i prema gradu u kojem netko živi? Što to kvalificira neke ljude da mjere moju ljubav prema Splitu? To što znaju sve riječi Hajdukove himne, pale bengalke, umotavaju se u nekakve šalove i imaju fiksaciju na bijelu boju? I što kad bismo recimo obrnuli stvar, pa utvrdili: "Tko ne voli Split, ne voli ni Hajduka", a da pritom kriterij voljenja Splita bude količina socijalne angažiranosti i osjetljivosti kad je u pitanju privredna slika grada? Zar ne bi onda ispalo da Hajduka vole upravo ljudi koji su se protivili njegovom "spašavanju" ? E da, ovo postaje zamršeno.


Stablo o koje se vješaju svi ti dirljivi simboli ljubavi i pripadanja

Dalo bi se poprilično polemizirati o tome što to ustvari znači voljeti svoj grad? U čemu je razlika između "izdajica" i onih koji to nisu? Možda u tome što te izdajice vide malo širu sliku. Možda u tome što ti ljudi, u situaciji općeg moralnog, ekonomskog, kulturnog i inog propadanja grada Splita, odobravanje kredita za opstanak Hajduka doživljavaju kao čistu grotesku. Dojam groteske pojačava spektakularni teatar izveden oko odobravanja tog kredita u Banovini. Scenarij je bio u stilu: "Malo vam nećemo odobrit, pa onda malo oćemo, pa ćemo onda ispast spasitelji Hajduka, simbola grada Splita..." Molim? Simbol čega? Ako je Hajduk simbol Splita, a Split već godinama samo tone, tone i tone... onda je Hajduk simbol jednog tužnog i temeljitog propadanja.

Ako je Hajduk stablo o koje se vješaju svi ti dirljivi simboli ljubavi i pripadanja, onda bi se moglo reći da zagriženi navijači Hajduka od stabla ne vide šumu. Stoji tako to Hajdukovo stablo, a oko njega opustošena šuma, nigdje ničega, samo batrljci nekadašnjih visokih, snažnih stabala bogatih krošnji. Stoji tako, eto, usred puste goleti, to Hajdukovo stablo, na groblju stabala čija su imena bila manje atraktivna od Hajdukovog – pa je njihova sječa bila dopuštena, ispraćena šutnjom, formalnom sućuti i slijeganjem ramenima.

Ona druga skupina navijača, koja je navijala za opstanak svih onih firmi koje su hranile na tisuće Splićana, svoju je bitku izgubila. Njihove utakmice su završene, porazom na domaćem terenu, uglavnom bez produžetaka.

U takvoj situaciji torcidaši bi možda trebali shvatiti da oni koji su bili protiv kredita nisu automatski mrzitelji Hajduka, a još manje ljudi koji ne vole svoj grad. Samo su im stvari na listi prioriteta malko drugačije posložene.

Ravnodušnost živi vječno

U međuvremenu, treba priznati, vojsci nezaposlenih, otpuštenih, gladnih, zaboravljenih i prekriženih ipak ostaje neka vrsta vječnosti. One u kojoj će čekati da netko zbog njih ispred zgrade Banovine bijesno zapali na stotine bengalki. Ravnodušnost prema njihovoj sudbini i sudbini grada mogla bi lako biti jedino što će živjeti vječnije od voljenog kluba.

Boba Đuderija
22.10.2012.


Odličan text.
Žemska ima muda.
Trebal bi ju Pizda pozvat na Kultne.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 22.10.12 13:21

orion je napisao/la:
Lena je napisao/la:
orion je napisao/la:
nemam nikakvih iskustava iz prve ruke, dva puta sam popila kavu na rivi, prošetala malo ...i to je to....

znam da niti jedan kafić na rivi nema wc-a ko amer i rus.... - Page 2 1523192931 ... to je lanjska informacija ... možda se u međuvremenu nešto promijenilo ...

nemoj zezat?pila sam i kavu i pivo na rivi,ali nije mi trebao wc...nemam pojma jer izbjegavam javne zahode generalno ko amer i rus.... - Page 2 11484130

zimus mi sinko morao nešto obaviti u Splitu. Potrošio cijeli džeparc hodajući od kafića do kafića u potrazi za Wc-om. U jednom trenutku me sav očajan nazvao - da ne zna šta da radi, da je puna riva kafića koji nemaju wc-a, da je popio već pet kava ko amer i rus.... - Page 2 1523192931 .... da više u jebeni Split nejde ni pod pretnjom oružja ... ko amer i rus.... - Page 2 1523192931
Meni je Blitva poručila da na (novoj) Rivi kavu piju samo furešti i splicki šminkeri, a da je kava bolja a jeftinija u Luxoru. ko amer i rus.... - Page 2 439160543
Osim toga, vonja na kanalizaciju (iako nije kenjalizacija, nek žveple z toplic kod peškarije ko amer i rus.... - Page 2 1523192931 ).

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 22.10.12 13:22

Btw je napisao/la:

vjerojatno se nisi selila puno puta u druge gradove... ko amer i rus.... - Page 2 684758713
nisam mislila dom kao dom, nego onaj osjećaj domaćnosti, čak pripadnosti....kad dođeš u novi grad, uvijek je strano i neobično (bez obzira da li si sam ili s obitelji) barem prve dvije godine... nakon toga krajolik postaje oku "normalan" jezik (ili narječje), mentalitet i običaji razumljivi... i svugdje, baš svugdje sam prošla prilično "bezbolno"... a, eto, u splitu mi mentalitet bi kamen spoticanja... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

o jebate, kao da je normalno seljakat se iz grada u grad ko amer i rus.... - Page 2 3601362807:
pa, dobro..koliko puta si se ti selila?? ko amer i rus.... - Page 2 501000107 ko amer i rus.... - Page 2 1523192931
ja ni jednom u drugi grad (ako ne računam studij, a ne računam)..
unutar istog grada dva puta...prvi puta tri kutije garderobe, a drugi puta k tome još i rajngle ko amer i rus.... - Page 2 3776795594:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 22.10.12 13:38

Alhambra je napisao/la:
Btw je napisao/la:

vjerojatno se nisi selila puno puta u druge gradove... ko amer i rus.... - Page 2 684758713
nisam mislila dom kao dom, nego onaj osjećaj domaćnosti, čak pripadnosti....kad dođeš u novi grad, uvijek je strano i neobično (bez obzira da li si sam ili s obitelji) barem prve dvije godine... nakon toga krajolik postaje oku "normalan" jezik (ili narječje), mentalitet i običaji razumljivi... i svugdje, baš svugdje sam prošla prilično "bezbolno"... a, eto, u splitu mi mentalitet bi kamen spoticanja... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

o jebate, kao da je normalno seljakat se iz grada u grad ko amer i rus.... - Page 2 3601362807:
pa, dobro..koliko puta si se ti selila?? ko amer i rus.... - Page 2 501000107 ko amer i rus.... - Page 2 1523192931
ja ni jednom u drugi grad (ako ne računam studij, a ne računam)..
unutar istog grada dva puta...prvi puta tri kutije garderobe, a drugi puta k tome još i rajngle ko amer i rus.... - Page 2 3776795594:
A zato ti nećeš mlin!!! ko amer i rus.... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 22.10.12 13:45

besposlenpop je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Btw je napisao/la:

vjerojatno se nisi selila puno puta u druge gradove... ko amer i rus.... - Page 2 684758713
nisam mislila dom kao dom, nego onaj osjećaj domaćnosti, čak pripadnosti....kad dođeš u novi grad, uvijek je strano i neobično (bez obzira da li si sam ili s obitelji) barem prve dvije godine... nakon toga krajolik postaje oku "normalan" jezik (ili narječje), mentalitet i običaji razumljivi... i svugdje, baš svugdje sam prošla prilično "bezbolno"... a, eto, u splitu mi mentalitet bi kamen spoticanja... ko amer i rus.... - Page 2 684758713

o jebate, kao da je normalno seljakat se iz grada u grad ko amer i rus.... - Page 2 3601362807:
pa, dobro..koliko puta si se ti selila?? ko amer i rus.... - Page 2 501000107 ko amer i rus.... - Page 2 1523192931
ja ni jednom u drugi grad (ako ne računam studij, a ne računam)..
unutar istog grada dva puta...prvi puta tri kutije garderobe, a drugi puta k tome još i rajngle ko amer i rus.... - Page 2 3776795594:
A zato ti nećeš mlin!!! ko amer i rus.... - Page 2 1523192931

istina, još ga nemam ko amer i rus.... - Page 2 1523192931
ali i ovak imam često problema s odvodom (predugačka mi horizontala koja ide u vertikalu, a bit će i "dobar pad" ima ko amer i rus.... - Page 2 3229195239 , onak bi bilo još više sa sedimentiranjem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Gost 22.10.12 14:16

Alhambra je napisao/la:...
istina, još ga nemam ko amer i rus.... - Page 2 1523192931
ali i ovak imam često problema s odvodom (predugačka mi horizontala koja ide u vertikalu, a bit će i "dobar pad" ima ko amer i rus.... - Page 2 3229195239 , onak bi bilo još više sa sedimentiranjem

Za zglobnike - ovo nema nikakve veze sa sexom. ko amer i rus.... - Page 2 F040

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ko amer i rus.... - Page 2 Empty Re: ko amer i rus....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.