kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Station are you ready?

Stranica 12 / 26. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Next

Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 16.10.20 20:33

Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Izbacilo me iz orbite. Sastavljam se...

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 16.10.20 20:46

Station are you ready? - Page 12 Dsc05310

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 16.10.20 23:06

Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Izbacilo me iz orbite. Sastavljam se...

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓

drz se, ti si prva sa Kultnixa sa covidom Station are you ready? - Page 12 684758713. Nadam se da ces ostat prva i zadnja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 17.10.20 0:06

Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Izbacilo me iz orbite. Sastavljam se...

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓
Jel imaš neki broj? Ono, koja si po nacionalnom redu?  Station are you ready? - Page 12 1869404863

_________________
Station are you ready? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Cat_ 17.10.20 10:29

Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Izbacilo me iz orbite. Sastavljam se...

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓

Joj, pa bas te je zbubalo... Station are you ready? - Page 12 3102334490 Nasa prva „Koviljka“.
Zao mi je, Dudice. Station are you ready? - Page 12 3102334490
Pazi sad na sebe i pojedi bar neku mrvicu. Drzim pesnice da sve brzo prodje. ❤
I javi se kad mozes. 🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 17.10.20 11:11

Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Izbacilo me iz orbite. Sastavljam se...

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓

Joj, pa bas te je zbubalo... Station are you ready? - Page 12 3102334490 Nasa prva „Koviljka“.
Zao mi je, Dudice. Station are you ready? - Page 12 3102334490
Pazi sad na sebe i pojedi bar neku mrvicu. ...
Preporučam ćevape slukom.
Station are you ready? - Page 12 3437753850

_________________
Station are you ready? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 17.10.20 16:38

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Izbacilo me iz orbite. Sastavljam se...

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓

drz se, ti si prva sa Kultnixa sa covidom Station are you ready? - Page 12 684758713. Nadam se da ces ostat prva i zadnja...
Hvala na dobrim zeljama! Station are you ready? - Page 12 1zouo36 Ne dam se... 

Inace i ja dnevno prijedjem 10+km. Zadnji puta prije nesto vise od dva tjedna odradila sam tih 10km, ali su mi i ruke i noge bile kao olovo. Jedva sam se dovukla doma. Dalje vise nije islo... Station are you ready? - Page 12 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 17.10.20 16:49

Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Izbacilo me iz orbite. Sastavljam se...

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓

Joj, pa bas te je zbubalo... Station are you ready? - Page 12 3102334490 Nasa prva „Koviljka“.
Zao mi je, Dudice. Station are you ready? - Page 12 3102334490
Pazi sad na sebe i pojedi bar neku mrvicu. Drzim pesnice da sve brzo prodje. ❤
I javi se kad mozes. 🙂
Prilicno me satralo, ali polako i pomalo se dobivam. 

Sada mi je dokacilo kci. Station are you ready? - Page 12 34zehjp 

Trenutno smo zajedno, inace zivimo u razlicitim drzavama. Pakao od zivota u ovakvim okolnostima tesko je opisati. A jos teze izdrzati... Station are you ready? - Page 12 34zehjp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 17.10.20 17:08


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 17.10.20 17:09


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 17.10.20 17:16


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 17.10.20 19:28

Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓

Joj, pa bas te je zbubalo... Station are you ready? - Page 12 3102334490 Nasa prva „Koviljka“.
Zao mi je, Dudice. Station are you ready? - Page 12 3102334490
Pazi sad na sebe i pojedi bar neku mrvicu. Drzim pesnice da sve brzo prodje. ❤
I javi se kad mozes. 🙂
Prilicno me satralo, ali polako i pomalo se dobivam. 

Sada mi je dokacilo kci. Station are you ready? - Page 12 34zehjp 

Trenutno smo zajedno, inace zivimo u razlicitim drzavama. Pakao od zivota u ovakvim okolnostima tesko je opisati. A jos teze izdrzati... Station are you ready? - Page 12 34zehjp
Tri dana zlo, posle nikad dobro ...

_________________
Station are you ready? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 17.10.20 19:33

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓

drz se, ti si prva sa Kultnixa sa covidom Station are you ready? - Page 12 684758713. Nadam se da ces ostat prva i zadnja...
Hvala na dobrim zeljama! Station are you ready? - Page 12 1zouo36 Ne dam se... 

Inace i ja dnevno prijedjem 10+km. Zadnji puta prije nesto vise od dva tjedna odradila sam tih 10km, ali su mi i ruke i noge bile kao olovo. Jedva sam se dovukla doma. Dalje vise nije islo... Station are you ready? - Page 12 3102334490
Ja 50+.  Station are you ready? - Page 12 3679994209

_________________
Station are you ready? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 17.10.20 22:27

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Izbacilo me iz orbite. Sastavljam se...

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓
Jel imaš neki broj? Ono, koja si po nacionalnom redu?  Station are you ready? - Page 12 1869404863
A tko si ti uopce da bih ti bilo sto trebala dokazivati? Evo sve trcim ne bih li ti podastrla te povjerljive podatke i uvjerila te u istinitost i autenticnost mog stanja. BMK, vjerovao, ne vjerovao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 17.10.20 22:39

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓

drz se, ti si prva sa Kultnixa sa covidom Station are you ready? - Page 12 684758713. Nadam se da ces ostat prva i zadnja...
Hvala na dobrim zeljama! Station are you ready? - Page 12 1zouo36 Ne dam se... 

Inace i ja dnevno prijedjem 10+km. Zadnji puta prije nesto vise od dva tjedna odradila sam tih 10km, ali su mi i ruke i noge bile kao olovo. Jedva sam se dovukla doma. Dalje vise nije islo... Station are you ready? - Page 12 3102334490
Ja 50+.  Station are you ready? - Page 12 3679994209
Ok, you asked for it. Station are you ready? - Page 12 30caqzl 

Ali mozes ti jos pozitivnije, konstruktivnije i empaticnije. Nalijepi pokoji plasticni ili fotografirani real life qurac. Ljudski ili zivotinjski, sasvim je svejedno u tvom slucaju. To je odlicna zastita protiv Covida i ostalih uroka. Kombiniraj s Matakovicem da ugodjaj bude na niveau i potpun. 

And in the mean, mean, meanwhile, you can always wank yourself on a femme fatale in feathers.  

Station are you ready? - Page 12 0e9781ac87292c47a652e7c1a9e7ddd8e767e918

Station are you ready? - Page 12 Tenor

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 18.10.20 0:26

Heeej Station are you ready? - Page 12 G0498- ovo su Cultne, a ne Suadina pjesmarica.
Odspavaj, još nisi svoja ...

_________________
Station are you ready? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 18.10.20 15:07

Ili imas mozak amebe, ili se pravis blesav. Benevolentna kakva jesam, sklona sam povjerovati da je u pitanju ovo drugo. Station are you ready? - Page 12 1zouo36 

U privatnoj poruci prilikom registracije kao FlattenTheCurve ovdje na Kultnix-ima, objasnila sam ti vise nego plasticno zasto se nikada nisam javila Buffyci na ono mjesto. A razlog nije bio ono mjesto. Buffyca mi je bila i ostala draga. Station are you ready? - Page 12 2dt2dz8 

Objasnila sam i svoj stav po pitanju nepostojece komunikacije koja je po meni bolja nego losa komunikacija. Ti slobodno nastavi cackati mecku. Nemam namjeru mijenjati svoj stav po tom pitanju. Station are you ready? - Page 12 1zouo36 

Ja sam itekako svoja. Naspavana, odmorena, na polaganom, doduse mukotrpnom, putu oporavka. 

Ima vec neko vrijeme kako ti nisi ni sav, ni svoj... Station are you ready? - Page 12 D080 

Ovakav potpuni nedostatak empatije ili barem malo kurtoazne osjetljivosti u trenutku necije slabosti nekompatibilan je s civiliziranim ponasanjem i tipican za brutalnost i surovost Balkana. 

Mozda malo introspekcije ne bi bilo na odmet... Station are you ready? - Page 12 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 18.10.20 19:28

Dudette je napisao/la:Ili imas mozak amebe, ili se pravis blesav. Benevolentna kakva jesam, sklona sam povjerovati da je u pitanju ovo drugo. Station are you ready? - Page 12 1zouo36 

U privatnoj poruci prilikom registracije kao FlattenTheCurve ovdje na Kultnix-ima, objasnila sam ti vise nego plasticno zasto se nikada nisam javila Buffyci na ono mjesto. A razlog nije bio ono mjesto. Buffyca mi je bila i ostala draga. Station are you ready? - Page 12 2dt2dz8 

Objasnila sam i svoj stav po pitanju nepostojece komunikacije koja je po meni bolja nego losa komunikacija. Ti slobodno nastavi cackati mecku. Nemam namjeru mijenjati svoj stav po tom pitanju. Station are you ready? - Page 12 1zouo36 

Ja sam itekako svoja. Naspavana, odmorena, na polaganom, doduse mukotrpnom, putu oporavka. 

Ima vec neko vrijeme kako ti nisi ni sav, ni svoj... Station are you ready? - Page 12 D080 

Ovakav potpuni nedostatak empatije ili barem malo kurtoazne osjetljivosti u trenutku necije slabosti nekompatibilan je s civiliziranim ponasanjem i tipican za brutalnost i surovost Balkana. 

Mozda malo introspekcije ne bi bilo na odmet... Station are you ready? - Page 12 1zouo36
OK, you ask for it.


Valjda samoj sebi možeš objasnit kaj u ovoj temi radi Buffy, al ni mene niti ikoga drugoga to ni najmanje ne zanima.
Jedina (navodna) veza ovog foruma i Buffy je da se je prema nekim informacijama pokušala bar dva puta registrirat, urgirali smo za nju kod Babana, ali sve je završilo na tome. Nikakvih daljnjih povratnih informacija nema.
Ja sam se još posle potresa na Jagodi zapital kaj je s njom, a kolko vidim, otvorila je forum dva dana posle potresa (a kolko se sjećam, zadnji upis joj je bil još negde prošle godine).

I tu priča o Buffy završava, jer kak je očgledno, nit ima veze s ovim forumom, niti s tvojom bolešću, a ne vidim ni kakve veze ima da je meni draga i da smo o njoj pisali na PP. Station are you ready? - Page 12 A050Station are you ready? - Page 12 A050Station are you ready? - Page 12 A050

O kakvoj mečki, introspekciji ili solilokvijima bi ti raspravljala, niti imam pojma, niti želim znati.

Ajmo sad na bitno.

_________________
Station are you ready? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 18.10.20 20:48

Dudette je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

Bila si bolesna? Station are you ready? - Page 12 3102334490
Zelim ti brz oporavak. ❤
Station are you ready? - Page 12 957247240 

Confirmed. Tested positive. Vec dva tjedna sam kao zombie. 
Kaze epidemiologica da racunam jos cetiri tjedna do kakvog-takvog normalnog stanja. Kasljem, s kraciim prekidima, i dalje. Ona veli da je to normalno. 

Hvala ti na paznji! 

Kiss! 💕

Cuvajte se! 💓
Jel imaš neki broj? Ono, koja si po nacionalnom redu?  Station are you ready? - Page 12 1869404863
A tko si ti uopce da bih ti bilo sto trebala dokazivati? Evo sve trcim ne bih li ti podastrla te povjerljive podatke i uvjerila te u istinitost i autenticnost mog stanja. BMK, vjerovao, ne vjerovao.
Ja sam onaj koji jesam.
Onaj kog je 'tvoja' Buffy proglasila nekompetentnim da se samoproglasim kultašem, onaj koji ovdje piše od otvaranja foruma, onaj koji se je samoisključil s njega kad se nisam složil s Pizdinim moderiranjem i onaj koji se je vratil kad sam sam zaključil da mi je ovde i dalje mjesto.
No dosta o meni, ajmo malo o mojem autu ...

Ne trebaš ti nikome ništa dokazivati, niti sam ja to ičim tražil.

Ili da pojasnim pitanje:
prije točno dva tjedna sam izmjeril temperaturu (37 i nešto), konzultiral doktoricu i ona mi je rezolutno odrezala bolovanje od ponedeljka, i poslala me istog dana na Zaraznu na testiranje na COVID-19.

E sad slijedi mamutovac!

Dolazim gore oko 1 popodne na parkiralište, sve je puno kojekakvih kontejnera i šatora, jedva nalazim parking, vraćam se do šatora i kontejnera, tam se muvaju neki ljudi (pacijenti) i neki medicinari, neki sjede na vojničkim klupama, neki stoje, neki prolaze ... nije bilo puno ljudi pa jednostavno čekam (s maskom preko gubice) da me neko nekaj pita, pozove ... jer, došel sam u dogovoreno vrijeme. Nakon pol sata čekanja i muvanja medicinara, prilazim centralnom kontejneru ispred kojeg je napeto šatorsko krilo i skužim da na zidu kontejnera piše "za testiranje nazovite administratora na broj 091.... ili 091 ...".
"Nakon što obavite razgovor s administratorom , nazovite sestru na 091...., 091...., 091..." itd.

OK, mislim si a kaj s onima koji nemaju mobitel i taman skužim da mi je baterija pri kraju. Prištekavam ga na akumulator i nazivam administratoricu. Obadva broja, niko se ne javlja ... prolazi nekih 10-ak minuta, pokušavam ponovo.
Konačno odgovor. Očekujem da izrecitiram ime i prezime, ali ne - ženska me pita po kaj sam došel!?! Bil sam prilično bezvoljan, pa joj nisam odgovoril da sam došel po krumpir.

Onda me je počela jebat da gde mi je uputnica, pa joj ja objašnjavam da me je poslala moja doktorica nakon telefonskog dogovora s njima (btw, tri dana ranije je MZ slavodobitno inauguriralo e-uputnice!!!) i DA NEMAM NIKAKVU PAPIRNATU UPUTNICU.
Pa me onda krene jebat s MBO, ja petljam s jednom rukom da ga nađem na jednoj od iskaznica, a nakon toga ona slavodobiitno pita jel sam ja taj-i-taj?! Bingo, od prve.  Station are you ready? - Page 12 1658420748

Ajde, nakon par minuta telefonaniranja je uspjela shvatit i povezat zakaj sam ja tu (a možda i zakaj je ona tu Station are you ready? - Page 12 32354122 ).

Pa ajde sad nek dođem do zelene zgrade.

A gde je zelena zgrada?

A gde sam ja?

Pa pička ti materina s tim kokošjim mozgom, VALJDA TAM GDE NA ZIDU PIŠE TAJ TVOJ JEBENI BROJ!?

E pa zelena zgrada je odande gde sam ja pa desno. Ispadam ispod šatora, gledam na sve 4 strane sveta, al od zelene zgrade ni "z". Jedino se zelene vojnički šatori i lišće ...

I dalje držim mobitel i konačno skužim da nekih 100 m u smjeru istoka postoji nekakva blijedo-svjetlozelena zgrada. Pitam jel to to?

E, ta je ...

Dolazim do magičnog žutog kvadrata iz svih vijesti prije prvog zaraženog, javljam se da sam tu i čekam ... nakon par minuta otvara se jedan od prozora u prizemlju i ženska slavodobitno maše s nekakvim belim papirom.
Preuzimam papir, a ona mi objašnjava da se javim sestri (onoj čiji brojevi pišu na zidu kontejnera). 
Vraćam se do kontejnera / šatorskog krila, biram prvi broj po redu i nakon 3-4 zvona javlja se sestra.

Pa kaj ja hoću? Jel imam uputnicu?

Nemam, imate vi, elektroničku.

Da se prvo trebam javit administratorici.

PA SAD SAM OD NJE DOŠEL S NEKAKVIM PAPIROM!

OK, kak se zovem? Zakaj sam došel?

Tak-i-tak, zbog sumnje na COVID.

OK, nek čekam, neko bu me već pozval ...

Čekam nekih 10-ak, 20-ak minuta ...
Konačno izlazi neka sestra, vraća mi njihov papir i veli da čekam ispred susjednog kontejnera. Tam uzimaju briseve.

Selim se pred susjedni kontejner, unutra je tip koji je celo vreme bil ispred mene i očekujem skoro doć na red.
A navedeni tip nikak da izađe. Unutra je stalno jedan skroz zamotani doktor, a povremeno ulazi i izlazi isto tak zamotana doktorica. Onda pacijent izlazi, a ovo dvoje zamotanih počnu izlazit, ulazit, ulazit, izlazit ... kuća-poso, poso-kuća ...
Povremeno ulaze i neke sestre i čistačice, samo s maskama na nosu.
Skupljaju se novi pacijenti, a ja čekam i čekam ... ne znam točno kolko dugo, možda 20-ak minuta, možda pol sata, možda dulje ... 
Konačno doktorica poziva ko je na redu, prilazim, ona vadi bibo iz epruvete, ugurava mi u nosnicu, grebe, vadi i ubacuje u epruvetu. Sve skupa 10-ak sekundi. Gledam na sat - 3 popodne.
2 sata glumljenja glive za jedan pišljivi bris.

Vraćam se s olakšanjem doma i bacam se na kauč ...
Temperatura luduje, između 37-i-nešto i 38-i-nešto.
Nemam volje ni mislit na jelo, a dva dana ne da nisam imal volje za internet, nego sam i zaboravil da tak nekaj postoji.

U utorak ujutro mi slavodobitno doktorica javlja da sam negativan, al da dođem do labosa.
Pa jebote, skoro je 9, a labos dela od 7-9!?
Da ne, za hitne slučejeve delaju i izvanredno.
OK, odlazim popodne i jedva se probijam do labosa.
Doktorica mi objašnjava da kaj delam tam, da trebam prvo do ordinacije, al da nje nema jer je na GO, nego njena zamjena, pa onda zove sestru da mi pusti uputnicu i da se vratim u labos.
OK, obavljam labos i čekam 1 vuru da dođe nalaz.
Upadam kod zamjene, ona jedva zna kak držat olovku, konzultira moju doktoricu na busu za more i konačno me šalju na hitni prijem urologu.

Gde?

Gde spadam. Il gde hoću.

OK, odlazim na Rebro.

Tam sam čekal sat i pol da me prvo primi doktor, koji me je 20 % pital o simptomima, a ostalih 80 % o testiranju na COVID, kontaktima u zadnja 2 tjedna, itd. OK, sluđeni su zbog prošlotjednog prodora korone u bolnicu (btw, moj bratić je jedan od onih 11 pacijenata).
Onda mi daje čašu da se (još jedamput danas) ispišam.
Čekam novi sat da dođu nalazi.
Zove me i sad veli da biju mi ipak izvadili (još jedamput danas) i krv.
Vraćam se u čekaonicu i čekam još sat i kusr novi nalaz.
Konačno me opet zovu, izvještava da bum dobil 5 inekcija u isto vrijeme ovdje (8 navečer), još neki antibiotik oralno, a posle terapije kontrola u redovnoj ordinaciji ...

I tak sam iduća 4 dana kuća-Rebro, Rebro-kuća, 30 km u jednom smjeru ...

Vraćanje apetita, volje, života ... trajalo je skoro tih tjedan dana.

Sad sam uglavnom OK, iako i dalje na antibioticima ...


Čemu sve ovo?  Station are you ready? - Page 12 3679994209

Da bi ti dokazal ono kaj uglavnom svi ovdje znaju u većoj ili manjoj mjeri (osim ako im tata il mama nisu bili lekarke ili lekari) - da nam je zdravstvo u kurcu, u kaosu, u rasulu, da u njemu postoji gomila ljudi koji znaju kak se dela posel, ali nemaju, il ne mogu, il su izgubili volju, da posztoji i gomile izgubljenih u svemiru, uhljeba, govna i društvenog taloga.
Da cijeli sitem u cjelini pojma nema kaj dela, al da pojedini administratori uredno bilježe nepotrebne podatke u još nepotrebnije obrasce.

I sad tu dolazi moje pitanje iz citiranog posta.
Koje je obzirom na kontekst i da su ovo Kultne, potpuno legitimno i bez ikakvih skrivenih namjera.

Jednostavno nešto kaj se odnosi na tvoj doživljaj, stanje, osjećaje ... niš posebno, a još manje obavezno.
Ak hoćeš, odgovoriš, ak nećeš, ne i nikom niš.  Station are you ready? - Page 12 3679994209
No big deal.


Zadnja promjena: besposlenpop; 18.10.20 20:55; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Station are you ready? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 18.10.20 20:51

Dudette je napisao/la:Ili imas mozak amebe, ili se pravis blesav. Benevolentna kakva jesam, sklona sam povjerovati da je u pitanju ovo drugo. Station are you ready? - Page 12 1zouo36 

U privatnoj poruci prilikom registracije kao FlattenTheCurve ovdje na Kultnix-ima, objasnila sam ti vise nego plasticno zasto se nikada nisam javila Buffyci na ono mjesto. A razlog nije bio ono mjesto. Buffyca mi je bila i ostala draga. Station are you ready? - Page 12 2dt2dz8 

Objasnila sam i svoj stav po pitanju nepostojece komunikacije koja je po meni bolja nego losa komunikacija. Ti slobodno nastavi cackati mecku. Nemam namjeru mijenjati svoj stav po tom pitanju. Station are you ready? - Page 12 1zouo36 

Ja sam itekako svoja. Naspavana, odmorena, na polaganom, doduse mukotrpnom, putu oporavka. 

Ima vec neko vrijeme kako ti nisi ni sav, ni svoj... Station are you ready? - Page 12 D080 

Ovakav potpuni nedostatak empatije ili barem malo kurtoazne osjetljivosti u trenutku necije slabosti nekompatibilan je s civiliziranim ponasanjem i tipican za brutalnost i surovost Balkana. 

Mozda malo introspekcije ne bi bilo na odmet... Station are you ready? - Page 12 1zouo36
Zbog epidemioloskih mjera full monty program otkazuje se do daljnjeg.

Fajerunt!

Razlaz!! 

Station are you ready? - Page 12 Screen10

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 18.10.20 21:08

NASA Astronaut Kate Rubins Prepares for Launch to Space Station 

NASA astronaut Kate Rubins is seen as she has her Russian Sokol suit pressure checked as she and fellow crewmates prepare for their Soyuz launch to the International Space Station.

Station are you ready? - Page 12 50477890088_1578f67d72_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 18.10.20 21:35

Dudette je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:

drz se, ti si prva sa Kultnixa sa covidom Station are you ready? - Page 12 684758713. Nadam se da ces ostat prva i zadnja...
Hvala na dobrim zeljama! Station are you ready? - Page 12 1zouo36 Ne dam se... 

Inace i ja dnevno prijedjem 10+km. Zadnji puta prije nesto vise od dva tjedna odradila sam tih 10km, ali su mi i ruke i noge bile kao olovo. Jedva sam se dovukla doma. Dalje vise nije islo... Station are you ready? - Page 12 3102334490
Ja 50+.  Station are you ready? - Page 12 3679994209
Ok, you asked for it. Station are you ready? - Page 12 30caqzl 

Ali mozes ti jos pozitivnije, konstruktivnije i empaticnije. Nalijepi pokoji plasticni ili fotografirani real life qurac. Ljudski ili zivotinjski, sasvim je svejedno u tvom slucaju. To je odlicna zastita protiv Covida i ostalih uroka. Kombiniraj s Matakovicem da ugodjaj bude na niveau i potpun. 

And in the mean, mean, meanwhile, you can always wank yourself on a femme fatale in feathers.  
Prije svega, čestitam na volji, upornosti i svemu kaj ide uz to.
Trebal bi i ja tak, al mi nedostaje: volje, upornosti i svega kaj ide uz to.

Vraćam se na ono kaj sam već par puta ponovil:
ovo su Kultne!

A kaj to znači?

Dok sam bil autsajder, pa još u početku insajder, i sam sam se pital isto.
Mislil sam nakon par godina da sam skužil, al onda sam jednostavno o tom prestal razmišljat.
Nekak mi je došel odgovor sam od sebe, prije godinu-dvije. Valjda tak mora, nađeš kad prestaneš tražit ...  Station are you ready? - Page 12 439160543

Dakle Kultne.
Svi tu o svima znamo sve. No dobro, ne sve, čak i ne puno toga, al znamo kaj ko od koga može očekivati u ovom prostoru, kaj se koga može (il ne smije) pitat, ko kaj o nečemu zadanom misli i sve nešto tako.
Ko ulazi ovdje, ulazi u prostor u kojem su ta pravila odavno postavljena i svi ih znamo (no dobro, uvijek mi fali bar jedno od onih 5 nikad u kamen uklesanih).

SI FUERIS ROMAE, ROMANO VIVITO MORE, SI FUERIS ALIBI, SICUT IBI.


Ko dakle spada ovdje, zna itekako dobro da ja empatiju ne izražavam hrpama srčeka, pusa i sličnih manifestacija.

Jednostavno zato 'jer to nisam ja'.
I ne osjećam se dužan ikom zbog toga opravdavat. Ni sad, ni prije, ni ikada.
Ni zbog Matakovića, niti ijednog posta u cijelom forumu.

A 50+?
To je samo i jedino autoironija. Station are you ready? - Page 12 3679994209 
OK, može i auto-ironija. Station are you ready? - Page 12 A065

Ak ti išta znači, želim ti najiskrnije da se čim prije oporaviš, a kćeri da čim prije preboli tu pošast. Station are you ready? - Page 12 A1161

Vjerojatno je nekom ko dva tjedna i više krklja pod temperaturom teško shvatljivo da ja s 3-4 dana (polu)visoke temperature mogu shvatit kak se dotični osjećaju, ali mogu i to nije nikakav Zoranizam.

I na kraju, jedan jedini razlog ovim plahtama je to da smatram da ti to (objašnjenje) zavređuješ, iako se radi samo o tom da si dvaput promašila ceo fudbal.
Da je išta slično omaklo Tzigi ili Glysti, odjebal bi ih jednom prostoproširenom rečenicom. Station are you ready? - Page 12 C023

Za sve ovo skupa niti se osjećam po ikojoj točki optužnice kriv, niti mi pada na pamet zbog toga se ispričavat, niti zbog toga očekujem ispriku ... jednostavno ostajem kod toga da je to sve jedan potpuno nepotreban nesporazum. S tvoje strane.

Ostaje isključivo na tebi kaj ćeš dalje.
Ja sam govorio. Station are you ready? - Page 12 Laie_61

_________________
Station are you ready? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 19.10.20 0:29

besposlenpop je napisao/la:
.. onaj koji se je samoisključil s njega kad se nisam složil s Pizdinim moderiranjem ...

kako se mozes neslagat sa mojim moderiranjem kad i ne moderiram? Station are you ready? - Page 12 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 19.10.20 0:34

Dudette je napisao/la:
Hvala na dobrim zeljama! Station are you ready? - Page 12 1zouo36 Ne dam se... 

Inace i ja dnevno prijedjem 10+km. Zadnji puta prije nesto vise od dva tjedna odradila sam tih 10km, ali su mi i ruke i noge bile kao olovo. Jedva sam se dovukla doma. Dalje vise nije islo... Station are you ready? - Page 12 3102334490

nije ni cudno kad te savladao virus. Svejedno, da nisi u dobroj kondiciji mozda bi sve skupa teze podnesla. Sto se veli, svo zlo sa tim...Station are you ready? - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 19.10.20 0:36

bogte ovdje zesci sukob!? Cini mi se ovako ofrlje citajuci da je Duda nesto krivo shvatila besposlenog Popa. Ii je vec na rubu zivaca od ljecenja, izolacija, samoizolacija...Station are you ready? - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 12 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 26. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.