kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o mom unuku

Stranica 13 / 31. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next

Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.03.13 10:22

orion je napisao/la:

o mom unuku - Page 13 167558484... ne pričaj bedastoće, uopće nisi zakazala.
Tako su se posložile okolnosti i gotovo.

hvala srećoo mom unuku - Page 13 647878145, ali neće proći...
zajebala sam i gotovo...
otplakala, naučila lekciji, ajmo dalje...
neću vas više daviti s time... o mom unuku - Page 13 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.03.13 10:27

Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:

o mom unuku - Page 13 167558484... ne pričaj bedastoće, uopće nisi zakazala.
Tako su se posložile okolnosti i gotovo.

hvala srećoo mom unuku - Page 13 647878145, ali neće proći...
zajebala sam i gotovo...
otplakala, naučila lekciji, ajmo dalje...
neću vas više daviti s time... o mom unuku - Page 13 684758713

samo ti davi i dramatiziraj... fali toga na forumu a i ako ti je došlo takvo vrijeme u godini, ožeži... evo, ja ću prva šutit a taman mi palo na pamet nešto napisat al neću, pregrist ću jezik iako se radi o zajebanciji ( a sama znaš kako mi je teško takve stvari prešutit) o mom unuku - Page 13 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.03.13 10:32

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:

o mom unuku - Page 13 167558484... ne pričaj bedastoće, uopće nisi zakazala.
Tako su se posložile okolnosti i gotovo.

hvala srećoo mom unuku - Page 13 647878145, ali neće proći...
zajebala sam i gotovo...
otplakala, naučila lekciji, ajmo dalje...
neću vas više daviti s time... o mom unuku - Page 13 684758713

samo ti davi i dramatiziraj... fali toga na forumu a i ako ti je došlo takvo vrijeme u godini, ožeži... evo, ja ću prva šutit a taman mi palo na pamet nešto napisat al neću, pregrist ću jezik iako se radi o zajebanciji ( a sama znaš kako mi je teško takve stvari prešutit) o mom unuku - Page 13 11484130

ajme glisto, toliko teško mi ipak nije da te kaznim šutnjom o mom unuku - Page 13 1619348112
aj napiši, znam da će te jako mučit ako prešutiš o mom unuku - Page 13 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.03.13 10:39

Btw je napisao/la:
ajme glisto, toliko teško mi ipak nije da te kaznim šutnjom o mom unuku - Page 13 1619348112
aj napiši, znam da će te jako mučit ako prešutiš o mom unuku - Page 13 1523192931

e sad neću... čekat ću da to vidoviti pipi kaže o mom unuku - Page 13 1523192931 ako ja kažem, ispast će odavanje privatnih podataka o mom unuku - Page 13 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 16.03.13 13:59

Btw je napisao/la:poanta svega je baš ono boldano... ponavljam iste greške, ništa se nisam naučila... a trebala sam, jer unuci su naš popravni ispit....
imala sam godinu dana vremena organizirati se da taj dan, koji je usput rečeno još i petak, budem slobodna i pomognem puhati u tih 5 svjećica...a nisam... i to je jedina istina...
znam, kad krenu u školu nisu više slatki patuljki, ali to je punih sedam godina užitka u malim slatkim patuljcima... to su i njihova najljepša sjećanja koja će ih cijeli život grijati kad ih život zašarafi...

moramo li i njima prvenstveno biti odgajatelji kao svojoj djeci?

neki dan sam rekla sinu da ga molim da ne ponovi moju grešku i neka malca nauči dobrim stvarima isključivo zato što ga voli, a ne zato što je to njegova dužnost... zbog tog osjećaja dužnosti sam nebrojeno puta propustila zagrliti svoje dijete bojeći se da ga ne razmazim i ne anuliram učinak kazne koju bi tad "odrađivao"... a onda odjednom shvatiš da su već odrasli i da se propušteni zagrljaji ne mogu nadoknaditi... trebam li ponoviti istu grešku još jednom?


zašto je to tako? zašto živimo kao da je ovo generalna proba i da poslije ovog života slijedi premijera po sistemu: ima vremena nadoknadit ćemo to? zašto mislimo da ćemo imati vremena reći i učiniti sve ono što smo danas olako propustili?
zašto smo tako poremetili vrijednosti? zašto je recimo najbliskiji prijatelj uvijek zadnji poslužen? zato što se neće uvrijediti? shvatit će nas, neće nam zamjeriti... o mom unuku - Page 13 1425538829

tako će nas valjda i djeca shvatiti i neće nam zamjeriti što ih prečesto gurnemo u drugi plan, jer bitnije je da je stan čist, da je ručak skuhan, roba oprana, sve na svom mjestu nego to da stanemo petnaestak minuta i smireno objasnimo ono što stalno nervozno ponavljamo pa dreknemo....

ovo je vrijeme kad sam jako osjetljiva (vrijeme oko sv. josipa), vrijeme dramatitziranja, katastrofiranja itd.

dromsić, zanemari "nuspojave" u postovima, jednostavno pokušaj ne ponoviti moje greške... o mom unuku - Page 13 684758713

to je tako jer sebe branimo,a naša obrana je napadati drugoga...pa makar bilo to i svoje dijete kad zasluži ili ne zasluži....

jako lijepo si sve napisala i eto opet napravila jedan propust jer nisi sve na vrijeme pripremila ili šta li je već razlog bio....pitanje je zašto?pa sami sebi moramo odgovoriti jer razloga ima....

ja sebe mogu pohvaliti u 100 primjera i pokuditi jer je onih drugih primjera isto jako puno.....iako ne bi smjela puno puta reagiram krivo....ne zato jer su oni nešto krivi ili loši nego zato jer su valjda moji živci tanji i jer sam umorna i krepana,pa mi je ponavljanje jedne stvari 10 puta očajno zamorno i frustrirajuće....

ali znam da griješim istog trena čim sam se dreknula........krive načine nije lako iskorijeniti i za sve treba puno truda...za djecu ponajviše....

jutros sam imala epizodu sa malim.....nije bilo vikanja niti nečeg sličnog....dijete razmišlja o svemu i svačemu i u svojoj glavi vrti filmove,pa kad mi se izjada i ispriča šta ga sve muči ja ostanem bez riječi....ne zapravo nego figurativno.....

i onda se posramim jer nakon posla,čišćenja,peglanja i svega bude dana kad se moram tjerati da ih "slušam"....jer njima zapravo to jedino treba....i onda ih slušam i znam da život tako užasno brzo prolazi....naočigled leti....a mi kako si ti rekla zastanemo rijeđe nego šta bi trebali i slušamo ih i budemo uz njih manje nego šta bi trebali.....

ja sam imala prekrasno jutro o mom unuku - Page 13 684758713

da zaključim....ako znamo da možemo bolje onda i moramo bolje...
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 16.03.13 14:01

ups...btw-a je priznala da je zajebala i neće više gnjavit.....aj ne kenjkaj.....dogodine ima da malome kupiš kamijon i dođeš bar 3 dana ranije o mom unuku - Page 13 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 16.03.13 14:16

tek sad sam pročitala potpis....ahahaha.... o mom unuku - Page 13 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.03.13 14:19

bitvice, procitala sam. mislim da si prestroga prema sebi. mislim isto tako da si divan roditelj a i baka. zato ne pizdi. nista nisi pogresno napravila. odlicna si. tita mi. to je samo menopauzalna osjetljivost i to je to, jer nema se tebi sta prigovoriti. opusti se....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 16.03.13 14:21

evo i sara je utješila menopauzom o mom unuku - Page 13 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.03.13 14:54

he he... al ja znam utjesiti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  orion 16.03.13 18:21

sara je napisao/la:he he... al ja znam utjesiti
o mom unuku - Page 13 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.03.13 20:56

Btw je napisao/la:
dromsin je napisao/la:žal mi je kaj ti to tak proživljavaš, opterečuješ se i analiziraš, a kad je bilo vlastito djete u pitanju, bilo je normalno da imaš posla i da ne pustiš sve zbog njega. Sad bi ja napisala jednu analizu sebe i svojih emocija, svoje jebene naravi a sve me strah ko će me i dali će razumjeti.
Ponavljam iste greške u odnosu sa malim unukom kao i kod svoje djece.
Iako sam sad recimo malo blaža i smirienija, opet nisam toliko koliko mislim da bi trebalo u odnosu na malu djecu, male patuljke koji su sad tako slatki a to stanje će potrajati do škole i čao.
Ponavljam beskrajno puta istu stvar al ne čuje i onda dreknem na njega. Primjetila sam da mi je 24 sata mjera strpljenja a nakon toga se vračam u stari oblik stroge mame. Nemrem si pomoći. Tam kod one bake mu svi idu niz dlaku a ja baba roga. o mom unuku - Page 13 957247240

poanta svega je baš ono boldano... ponavljam iste greške, ništa se nisam naučila... a trebala sam, jer unuci su naš popravni ispit....
imala sam godinu dana vremena organizirati se da taj dan, koji je usput rečeno još i petak, budem slobodna i pomognem puhati u tih 5 svjećica...a nisam... i to je jedina istina...
znam, kad krenu u školu nisu više slatki patuljki, ali to je punih sedam godina užitka u malim slatkim patuljcima... to su i njihova najljepša sjećanja koja će ih cijeli život grijati kad ih život zašarafi...

moramo li i njima prvenstveno biti odgajatelji kao svojoj djeci?

neki dan sam rekla sinu da ga molim da ne ponovi moju grešku i neka malca nauči dobrim stvarima isključivo zato što ga voli, a ne zato što je to njegova dužnost... zbog tog osjećaja dužnosti sam nebrojeno puta propustila zagrliti svoje dijete bojeći se da ga ne razmazim i ne anuliram učinak kazne koju bi tad "odrađivao"... a onda odjednom shvatiš da su već odrasli i da se propušteni zagrljaji ne mogu nadoknaditi... trebam li ponoviti istu grešku još jednom?


zašto je to tako? zašto živimo kao da je ovo generalna proba i da poslije ovog života slijedi premijera po sistemu: ima vremena nadoknadit ćemo to? zašto mislimo da ćemo imati vremena reći i učiniti sve ono što smo danas olako propustili?
zašto smo tako poremetili vrijednosti? zašto je recimo najbliskiji prijatelj uvijek zadnji poslužen? zato što se neće uvrijediti? shvatit će nas, neće nam zamjeriti... o mom unuku - Page 13 1425538829

tako će nas valjda i djeca shvatiti i neće nam zamjeriti što ih prečesto gurnemo u drugi plan, jer bitnije je da je stan čist, da je ručak skuhan, roba oprana, sve na svom mjestu nego to da stanemo petnaestak minuta i smireno objasnimo ono što stalno nervozno ponavljamo pa dreknemo....

ovo je vrijeme kad sam jako osjetljiva (vrijeme oko sv. josipa), vrijeme dramatitziranja, katastrofiranja itd.

dromsić, zanemari "nuspojave" u postovima, jednostavno pokušaj ne ponoviti moje greške... o mom unuku - Page 13 684758713
Nema tvojih greškaka, a ni mojih. Realnost , život, narav, okolnosti i tako to. Što Lena kaže, biti svjestan da se može bolje pa se truditi bez obzira na padove i uzlete.
Danas su malog babe iz onog klana vodile frizeru na šišanje. Veli snajka da je urlao cijelo vrijeme.
Kao prvo nikad mi nije bilo jasno da netko ide frizeru na drugi kraj grada, aj da te sredi besplatno ok, to je znatna ušteda al vozit se frizeru vuru vremena, po meni nepotrebno, I tak su se vozile tam pa onda frizirale i farbale a to traje i traje i normalno da je djete bilo nervozno i ja bi popizdila da sam u frizeraju 2 sata. Nisam niš komentirala, al vama kažem da bi mali bil sasvim drukči da je otišel sa dedom frizeru za dečke. Al to nebi bilo in i fensi, nabijem ih umišljene kokoši.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.03.13 22:40

dromsin je napisao/la:
Danas su malog babe iz onog klana vodile frizeru na šišanje. Veli snajka da je urlao cijelo vrijeme.
Kao prvo nikad mi nije bilo jasno da netko ide frizeru na drugi kraj grada, aj da te sredi besplatno ok, to je znatna ušteda al vozit se frizeru vuru vremena, po meni nepotrebno, I tak su se vozile tam pa onda frizirale i farbale a to traje i traje i normalno da je djete bilo nervozno i ja bi popizdila da sam u frizeraju 2 sata. Nisam niš komentirala, al vama kažem da bi mali bil sasvim drukči da je otišel sa dedom frizeru za dečke. Al to nebi bilo in i fensi, nabijem ih umišljene kokoši.

tako nastaju mali hipici o mom unuku - Page 13 11484130



meni je baš dobro kad se ljudi odluče imati dugu kosu, bez razlike na spol

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 22.03.13 17:10

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Danas su malog babe iz onog klana vodile frizeru na šišanje. Veli snajka da je urlao cijelo vrijeme.
Kao prvo nikad mi nije bilo jasno da netko ide frizeru na drugi kraj grada, aj da te sredi besplatno ok, to je znatna ušteda al vozit se frizeru vuru vremena, po meni nepotrebno, I tak su se vozile tam pa onda frizirale i farbale a to traje i traje i normalno da je djete bilo nervozno i ja bi popizdila da sam u frizeraju 2 sata. Nisam niš komentirala, al vama kažem da bi mali bil sasvim drukči da je otišel sa dedom frizeru za dečke. Al to nebi bilo in i fensi, nabijem ih umišljene kokoši.

tako nastaju mali hipici o mom unuku - Page 13 11484130



meni je baš dobro kad se ljudi odluče imati dugu kosu, bez razlike na spol

mali se ne želi šišat...kad bude kao grmić jedva ga natjeram da samo malo pokrati vrhove....mali hoće dugu kosu i gotovo!!!

evo zadnji dan škole prije praznika...ajme šta će guštat i razlinit se o mom unuku - Page 13 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 28.03.13 19:23

gdje si cvjetka dromsin? o mom unuku - Page 13 684758713 evo jutarnji pozdrav samo za tebe o mom unuku - Page 13 727654710da te dočeka
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  taja 28.03.13 20:03

Lena je napisao/la:gdje si cvjetka dromsin? o mom unuku - Page 13 684758713 evo jutarnji pozdrav samo za tebe o mom unuku - Page 13 727654710da te dočeka
Stvarno je prasica
Ni slike ni tona o mom unuku - Page 13 1658420748
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 28.03.13 20:33

taja je napisao/la:
Lena je napisao/la:gdje si cvjetka dromsin? o mom unuku - Page 13 684758713 evo jutarnji pozdrav samo za tebe o mom unuku - Page 13 727654710da te dočeka
Stvarno je prasica
Ni slike ni tona o mom unuku - Page 13 1658420748

dočepala se kyja mrkvice, a nama će uvalit spiku da je čuvala unuka o mom unuku - Page 13 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  taja 28.03.13 20:39

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Lena je napisao/la:gdje si cvjetka dromsin? o mom unuku - Page 13 684758713 evo jutarnji pozdrav samo za tebe o mom unuku - Page 13 727654710da te dočeka
Stvarno je prasica
Ni slike ni tona o mom unuku - Page 13 1658420748

dočepala se kyja mrkvice, a nama će uvalit spiku da je čuvala unuka o mom unuku - Page 13 1656216332

oće ona uvalit, oće... o mom unuku - Page 13 1425538829
Ma ni pročitati nas..cccc
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 01.04.13 5:47

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Lena je napisao/la:gdje si cvjetka dromsin? o mom unuku - Page 13 684758713 evo jutarnji pozdrav samo za tebe o mom unuku - Page 13 727654710da te dočeka
Stvarno je prasica
Ni slike ni tona o mom unuku - Page 13 1658420748

dočepala se kyja mrkvice, a nama će uvalit spiku da je čuvala unuka o mom unuku - Page 13 1656216332

oće ona uvalit, oće... o mom unuku - Page 13 1425538829
Ma ni pročitati nas..cccc
aaaaaaa o mom unuku - Page 13 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 01.04.13 6:01

Malac narasao već može dotaknuti kvaku na vratima. Kod drugr bake je jučer otvoril ulazna vrata i bris, lovili su ga po stubištu.
U četvrtak na petak je prespaval kod mene. Ujutro ga ostavim u krevetu sa čokolinom u flašici ( rjeđe ga napravim da može dudati) i stricem da ga pazi. Striko lego kraj njega i gledaju crtiće.
Priča mi stric kad sam se vratila, zamisli kaj mi je napravil, moral sam u wc, mali mirno leži, duda i gleda crtić. Ćujem iz kupaone da stolac u kuhinji struže po pločicama. Zovem ga Ian, Ian ,on se ne javlja. Viknem mu nemoj gurat stolac i fakat prestalo struganje. Tišina al ono opasna. Niš idem videt da ne radi kakvo sranje, kad imam kaj videti. Mali si dogural stolicu do kuhinjskog elementa i pokušava dohvatiti flašicu kiselih krastavaca o mom unuku - Page 13 3111943984. Zadnji čas sam došel. Rekoh sav je na strica o mom unuku - Page 13 1523192931.
Fala Bogu kaj idem raditi, to je ipak lakše neg njega čuvati. o mom unuku - Page 13 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 01.04.13 7:05

dromsin je napisao/la:Malac narasao već može dotaknuti kvaku na vratima. Kod drugr bake je jučer otvoril ulazna vrata i bris, lovili su ga po stubištu.
U četvrtak na petak je prespaval kod mene. Ujutro ga ostavim u krevetu sa čokolinom u flašici ( rjeđe ga napravim da može dudati) i stricem da ga pazi. Striko lego kraj njega i gledaju crtiće.
Priča mi stric kad sam se vratila, zamisli kaj mi je napravil, moral sam u wc, mali mirno leži, duda i gleda crtić. Ćujem iz kupaone da stolac u kuhinji struže po pločicama. Zovem ga Ian, Ian ,on se ne javlja. Viknem mu nemoj gurat stolac i fakat prestalo struganje. Tišina al ono opasna. Niš idem videt da ne radi kakvo sranje, kad imam kaj videti. Mali si dogural stolicu do kuhinjskog elementa i pokušava dohvatiti flašicu kiselih krastavaca o mom unuku - Page 13 3111943984. Zadnji čas sam došel. Rekoh sav je na strica o mom unuku - Page 13 1523192931.
Fala Bogu kaj idem raditi, to je ipak lakše neg njega čuvati. o mom unuku - Page 13 3114667799

o mom unuku - Page 13 3111943984 eeeee sad je faza "gledam te i ne mičem pogled jer može bit svašta" o mom unuku - Page 13 11484130

da kiseli krastavci....hahahahao mom unuku - Page 13 1619348112 hoće dijete zabranjeno

mojima je bila fora povadit sav beštek i igrat se.....sreće nikad se nisu uboli u oko i sl.,ali bilo je friža po namještaju samo tako....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 01.04.13 10:38

dromsin je napisao/la:
Fala Bogu kaj idem raditi, to je ipak lakše neg njega čuvati. o mom unuku - Page 13 3114667799

o mom unuku - Page 13 1523192931
kako brzo uče i ova odrasla djeca...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  taja 02.04.13 18:45

hahaha
evo Dromsice kako čuva unuka

o mom unuku - Page 13 Gamer
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 02.04.13 20:31

ajme dromsi, ne zavidim ti sada... meni je to bilo najgore razdoblje kad su klinci pramali da skuže sve opasnosti a nauče se povlačiti i penjati po stolicama... nisam ih puštala iz vida

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 02.04.13 20:32

taja je napisao/la:hahaha
evo Dromsice kako čuva unuka

o mom unuku - Page 13 Gamer
sve si mislim da držim neki štrikeraj u ruci a onda skužim da je to đojstik o mom unuku - Page 13 3776795594. E pa da znaš neznam štrikat o mom unuku - Page 13 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 13 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 31. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.