kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cultnix je maika svih cultnih foruma

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 20:06

na nethaeru nema nicega a zeleni cultni se drzi na probinom pregalastvu i dyinim spisateljskim sposobnostima......ovdek je okupljeno cviece cultnih foruma, sve sami umovi i pregaoci.....nailiepse zene, naizgodnii muskarci, bez provocateuera koi se i ne usude doci......toplina ognjista u ove hladne dane.....cvieta tisucu cvietova......democracya za razliku od drugih, autokrackih foruma......jednom rieciu, mylyna jedna....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 20:08

izucavaiu se horoskopi, astronomia, astrologia i druge drustvene i prirodne znanosti.....ko radnicki universitet kada su nasi mudri vodze izucavali u nepriateljskim kazamatima citaiuci diela engelsa, lenjina, marxa, bakunjina i drugih teoreticara radnickog pokreta....


Zadnja promjena: antonac; 14.11.12 20:11; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 20:09

Veli dolje da je ovo: http://4clan.forumotion.com/ naisličnia thema ovoi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Jehudi 14.11.12 20:19

antonac je napisao/la:na nethaeru nema nicega a zeleni cultni se drzi na probinom pregalastvu i dyinim spisateljskim sposobnostima......ovdek je okupljeno cviece cultnih foruma, sve sami umovi i pregaoci.....nailiepse zene, naizgodnii muskarci, bez provocateuera koi se i ne usude doci......toplina ognjista u ove hladne dane.....cvieta tisucu cvietova......democracya za razliku od drugih, autokrackih foruma......jednom rieciu, mylyna jedna....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

Slažem se kolega. Sve cvit do cvita. Prekaljeni kroz mnoge bitke. Crem della creme

Skloni hamonyi i općenito izvrsni u svakom pogledu,raznoliko lakonsko društvo neshvaćenih piesnika i romantika

hetero universalis, maltene fantastikus ,bliski savršenstvu u svojoj nesavršenosti.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Jehudi 14.11.12 20:21

besposlenpop je napisao/la:Veli dolje da je ovo: http://4clan.forumotion.com/ naisličnia thema ovoi.

1 vlasnik, 0 registriranih, 0 gostiju, 0 pregleda cultnix je maika svih cultnih foruma 1354420400
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 20:27

antonac je napisao/la:izucavaiu se horoskopi, astronomia, astrologia i druge drustvene i prirodne znanosti.....ko radnicki universitet kada su nasi mudri vodze izucavali u nepriateljskim kazamatima citaiuci diela engelsa, lenjina, marxa, bakunjina i drugih teoreticara radnickog pokreta....

ma jok, mi smo više nak ko platonova akademija cultnix je maika svih cultnih foruma 3111943984 dok smo mi odavno iz pećine izašli u svijet idea, bez siena i bezvriednih kopia i mamurluka, slobodno i sa uzdignutim čelom kročimo pod svjetlošću pravog sunca, neprosvijećeni i dalje gledaju u zid i umišljaju da je igra siena stvarnost cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 20:29

Jehudi je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Veli dolje da je ovo: http://4clan.forumotion.com/ naisličnia thema ovoi.

1 vlasnik, 0 registriranih, 0 gostiju, 0 pregleda cultnix je maika svih cultnih foruma 1354420400
To ni Lav nije nadmašio ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 20:30

kišna glista je napisao/la: ma jok, mi smo više nak ko platonova akademija cultnix je maika svih cultnih foruma 3111943984 dok smo mi odavno iz pećine izašli u svijet idea, bez siena i bezvriednih kopia i mamurluka, slobodno i sa uzdignutim čelom kročimo pod svjetlošću pravog sunca, neprosvijećeni i dalje gledaju u zid i umišljaju da je igra siena stvarnost cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130



zlatousta, ne zaboravi napomenuti kako nas krasi i umierenost u jelu i pilu.....

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 20:36

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ma jok, mi smo više nak ko platonova akademija cultnix je maika svih cultnih foruma 3111943984 dok smo mi odavno iz pećine izašli u svijet idea, bez siena i bezvriednih kopia i mamurluka, slobodno i sa uzdignutim čelom kročimo pod svjetlošću pravog sunca, neprosvijećeni i dalje gledaju u zid i umišljaju da je igra siena stvarnost cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130



zlatousta, ne zaboravi napomenuti kako nas krasi i umierenost u jelu i pilu.....

pa to se odavno zna da akademici žive samo na medu i izvorskoj vodi ... il je to bio plotin koji je tak živio... jebga, sve pozaboravljala al nema veze, upoznaš jednog grka, upoznao si ih sve i sve znaš o njima cultnix je maika svih cultnih foruma 1619348112 samo pričaš o njima i zadivljuješ slušatelje koji ionak kurca znaju o ičemu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 20:38

ne odapinju se otrovne niti bilo kakve druge strielice prema drugim subiectima internetske communikacie.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 20:42

smielo mozemo zakljuciti da smo svi mi jedna velika, sretna obitelj.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 20:50

antonac je napisao/la:smielo mozemo zakljuciti da smo svi mi jedna velika, sretna obitelj.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

de ne mantraj zloguko jerbo ima možda i ovdje takvih koji će ti povjerovati na prvu i kasnije te još citirati paš se otrova napit cultnix je maika svih cultnih foruma 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  baaab 14.11.12 20:53

tako ie...a nadase smo puni razumievanja za druge i ne pada na na pamet se sprdati sa svaČim cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

cultnix je maika svih cultnih foruma 0726007.48

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 20:53

kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:smielo mozemo zakljuciti da smo svi mi jedna velika, sretna obitelj.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

de ne mantraj zloguko jerbo ima možda i ovdje takvih koji će ti povjerovati na prvu i kasnije te još citirati paš se otrova napit cultnix je maika svih cultnih foruma 3384354616



stacu kad me svaki qurac razniezi......cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 20:54

baaab je napisao/la:tako ie...a nadase smo puni razumievanja za druge i ne pada na na pamet se sprdati sa svaČim cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130


naravno babsy....

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  baaab 14.11.12 20:56

nastavite dalie u rvialnom tonu...lak se neće sam staviti...cultnix je maika svih cultnih foruma 3229195239

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 20:56

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:smielo mozemo zakljuciti da smo svi mi jedna velika, sretna obitelj.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

de ne mantraj zloguko jerbo ima možda i ovdje takvih koji će ti povjerovati na prvu i kasnije te još citirati paš se otrova napit cultnix je maika svih cultnih foruma 3384354616



stacu kad me svaki qurac razniezi......cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

to ti je zato jer imaš loknice...odreži loknice odma ćeš bit manje mimozan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 20:58

baaab je napisao/la:nastavite dalie u rvialnom tonu...lak se neće sam staviti...cultnix je maika svih cultnih foruma 3229195239

a vid još jednog mimoznog... nokte lakira al će ga sram biti reć pa će slagat da lakira gitaru ... moš si misliti ....da gitaru cultnix je maika svih cultnih foruma 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 20:58

baaab je napisao/la:nastavite dalie u rvialnom tonu...lak se neće sam staviti...cultnix je maika svih cultnih foruma 3229195239

nek ti nokte nalakira orijon ionako nista ne radi....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 21:01

na ovom forumu nema rasne segregacie, nacijonalne netrpeljivosti ni spolne discriminacye......svi pyzde.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 21:06

antonac je napisao/la:na ovom forumu nema rasne segregacie, nacijonalne netrpeljivosti ni spolne discriminacye......svi pyzde.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

i cvietići...mene to pravo ganulo ...tek sad shvaćam kako je tebi cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  orion 14.11.12 21:42

antonac je napisao/la:na nethaeru nema nicega a zeleni cultni se drzi na probinom pregalastvu i dyinim spisateljskim sposobnostima......ovdek je okupljeno cviece cultnih foruma, sve sami umovi i pregaoci.....nailiepse zene, naizgodnii muskarci, bez provocateuera koi se i ne usude doci......toplina ognjista u ove hladne dane.....cvieta tisucu cvietova......democracya za razliku od drugih, autokrackih foruma......jednom rieciu, mylyna jedna....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130



otvaraoc teme spomenijo me se u duhu i ruhu lakova svagdašnjih, pa mu uto ime šaljem sliedeće rime:



Kadikad, u kasni sat,

Tajanstven dar mi bude dat,

I slušam šumne razgovore

Sa vjetrom što ih vodi more.

Na vrucem celu u taj mah

Osjetim cijelog svijeta dah.

Trepere zvijezde u visini,

I njihov sjas me sretnim cini.



cultnix je maika svih cultnih foruma 3111943984cultnix je maika svih cultnih foruma 3111943984
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  antonac 14.11.12 21:46

orion je napisao/la:
otvaraoc teme spomenijo me se u duhu i ruhu lakova svagdašnjih, pa mu uto ime šaljem sliedeće rime:



Kadikad, u kasni sat,

Tajanstven dar mi bude dat,

I slušam šumne razgovore

Sa vjetrom što ih vodi more.

Na vrucem celu u taj mah

Osjetim cijelog svijeta dah.

Trepere zvijezde u visini,

I njihov sjas me sretnim cini.



cultnix je maika svih cultnih foruma 3111943984cultnix je maika svih cultnih foruma 3111943984

cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130umylno.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

_________________
daite im da seru....cultnix je maika svih cultnih foruma 29xutcycultnix je maika svih cultnih foruma 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 22:00

kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:na ovom forumu nema rasne segregacie, nacijonalne netrpeljivosti ni spolne discriminacye......svi pyzde.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

i cvietići...mene to pravo ganulo ...tek sad shvaćam kako je tebi cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

Neka cvijeta tisuću umočnica. cultnix je maika svih cultnih foruma 270804909

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Gost 14.11.12 22:04

ljubitelj umočnice je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:na ovom forumu nema rasne segregacie, nacijonalne netrpeljivosti ni spolne discriminacye......svi pyzde.....cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

i cvietići...mene to pravo ganulo ...tek sad shvaćam kako je tebi cultnix je maika svih cultnih foruma 11484130

Neka cvijeta tisuću umočnica. cultnix je maika svih cultnih foruma 270804909

ne znam zašto al mene riječ umočnica asocira na tintarnicu ... umočiš pa onda pišeš cultnix je maika svih cultnih foruma 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cultnix je maika svih cultnih foruma Empty Re: cultnix je maika svih cultnih foruma

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.