kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mostovi...

Stranica 2 / 18. Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 11:44

Btw je napisao/la:Mostovi... - Page 2 Phoca_thumb_l_tromostovje-d.-wedam

kišna glista je napisao/la:inače, čisto zabave radi, jedan od meni dražih argumenata ovih koji su zastupali ideju o jednom mostu ( dakle, oni koji su bili "pametniji" ) je bio slijedeći:

"pa naravno da je samo jedan most....to se odmah vidi po naplatnim kućicama... da su dva mosta, onda bi na dva mjesta bile naplatne kućice "

na to je uvaženi čelnik turističke zajednice odgovorio da to nije istina jer je svima jasno da se radi o jedinstvenom slučaju na svijetu, da je jedan otok povezan sa dva mosta i da obavezno treba ispraviti naziv i upotrijebiti to u svrhu promicije krka , naravno, sve je to bila odpočetka zavjera komunista protiv krčkog stanovništva jer je tito bio megamolan pa mu nije bilo dovoljno samo jedan most imenovati svojim imenom, nego je htio odmah imati dva mosta jer je to bilo u skladu sa njegovim egom ....

ovo što pričam nije karikiranje... ova debata o krčkom mostu se stvarno vodila... pa da se čovjek upita među kakvim ljudima to živi? :palmface



kakvu debatu bi tek vodili da imaju tri na jednom mjestu Mostovi... - Page 2 11484130

stavila sam im ja slikice mostova raznih i postavljala pitanja koliko mostova vide na slici.... kad sam im pokazala ovaj

Mostovi... - Page 2 20110630182816

i pitala koliko mostova vide, reko začetnik ideje o dva mosta da ih ima mnogo , toliko da se ne daju prebrojati Mostovi... - Page 2 3776795594

al mu i dalje nije bilo jasno kako krčki most može biti samo jedan most

kad sam ga pitala čemu sad sve to oko preimenovanja mosta, šta mi krčani dobivamo s time, reče mi , i to bez imalo srama, da sa dva mosta više vrijedimo ha ha ha ha ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 11:50

ali, rezime teme bi bio, jebeš ti šta je jedan andrić napisao o mostovima , most je u očima promatrača Mostovi... - Page 2 3114667799

imam negdje u kompu novonastale definicije mosta koje sam na tim debatama o krčkom lovila iz usta sugovornika... doslovno da se upišaš od smijeha, u stilu onoga "patuljci pojma nemaju " .... meni je to čak i simpatično...al mi smiješno što su mene zvali kao riječ struke i onda se nogama i rukama i proizvoljnim definicijama borili protiv riječi struke.... presmiješno je to bilo al eto, dobila nekakav presjek kako neki građani (a nije mali broj u pitanu) razmišljaju kad misle da razmišljaju

malo je zabrinjavajuće što i su mnogi od tih na funkcijama gdje neko opće znanje ipak treba biti šire a ne uže

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  proba 17.11.12 11:56

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:

nijedan

ajd sad to malo argumetiraj

nije izgradjen onaj okom ti govorin

a ha...a ovog sada ti ne priznaješ jer je bio titin most Mostovi... - Page 2 3776795594 Mostovi... - Page 2 3776795594 Mostovi... - Page 2 3776795594

ok, da preformuliram pitanje:

proba, kad dolaziš na krk , preko koliko mostova pređeš da bi sa kopna došao na otok krk ? ( nemoj mi samo reć da ideš trajektom preko cresa pa na valbisku , taj odgovor ne uzimam u obzir kao ozbiljan )

a sta da ti velin , neces mi virovat
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  proba 17.11.12 11:57

kišna glista je napisao/la:ali, rezime teme bi bio, jebeš ti šta je jedan andrić napisao o mostovima , most je u očima promatrača Mostovi... - Page 2 3114667799

imam negdje u kompu novonastale definicije mosta koje sam na tim debatama o krčkom lovila iz usta sugovornika... doslovno da se upišaš od smijeha, u stilu onoga "patuljci pojma nemaju " .... meni je to čak i simpatično...al mi smiješno što su mene zvali kao riječ struke i onda se nogama i rukama i proizvoljnim definicijama borili protiv riječi struke.... presmiješno je to bilo al eto, dobila nekakav presjek kako neki građani (a nije mali broj u pitanu) razmišljaju kad misle da razmišljaju

malo je zabrinjavajuće što i su mnogi od tih na funkcijama gdje neko opće znanje ipak treba biti šire a ne uže

isusati sa kojin se ti budalama nadmudrujes,pa nisi ti ni luda kliko bi trebala bit
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 12:04

Btw je napisao/la:
nego što... ne samo on, nego i rodijak mu iz tri murve.... Mostovi... - Page 2 1523192931

imate li vi na krku još koji most osim krčkog? Mostovi... - Page 2 11484130

imamo one male, preko potoka kojeg su nazvali Vela rika Mostovi... - Page 2 11484130

al glede debate o krčkom mostu i preimenovanju istog, zamisli grčeva u stomaku sugovnornika kad sam im rekla ako već hoće ispravljati nepravde i most preimenovati da bi bilo fer da ga se nazove po projektantu mosta koji ionak pojma nije imao šta radi, mislio da gradi jedan most kad ono ispalo da je izgradio dva Mostovi... - Page 2 3114667799... jebiga, projektant je bio ilija stojadinović .... jedan most nek nazovu ilija, a drugi stojadinović

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 12:20

proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ali, rezime teme bi bio, jebeš ti šta je jedan andrić napisao o mostovima , most je u očima promatrača Mostovi... - Page 2 3114667799

imam negdje u kompu novonastale definicije mosta koje sam na tim debatama o krčkom lovila iz usta sugovornika... doslovno da se upišaš od smijeha, u stilu onoga "patuljci pojma nemaju " .... meni je to čak i simpatično...al mi smiješno što su mene zvali kao riječ struke i onda se nogama i rukama i proizvoljnim definicijama borili protiv riječi struke.... presmiješno je to bilo al eto, dobila nekakav presjek kako neki građani (a nije mali broj u pitanu) razmišljaju kad misle da razmišljaju

malo je zabrinjavajuće što i su mnogi od tih na funkcijama gdje neko opće znanje ipak treba biti šire a ne uže

isusati sa kojin se ti budalama nadmudrujes,pa nisi ti ni luda kliko bi trebala bit


ma tko se nadmudrivao?... oni se nadmudrivali ja se zajebavala ... i to dobro....danima su me proganjali kojekakvim idejama, cijeli krk se nalazio po kavama da se dogovore kako će zajebat riječ struke na koju su se pozivali a onda ih ta ista sruka zajebala... jedan od svijetlih trenutaka je bio kad je jedna žena našla na svom tavanu knjigu koja je bila izdana na neku godišnjicu gradnje krčkog mosta u kojem je sve lijepo opisano i njom mi zamahali pred nosom.... ja mislila konačno priči došao kraj , pročitati će knjigu i sve će im biti jasno i prestat gubiti moje vrijeme...kad ono ulovili se samo jednog citata u kojem piše kako se krčki most sastoji od dva mosta.... a dalje bilo teško pročitati, doslovno mi to rekao taj začetnik ideje o dva mosta... da šta će on sad toliku debelu knjigu čitati ???... a lijepo pisalo kako mostovi mogu biti jednostavne građevine ali i kompleksne građevine koje se sastoje iz više raznih građevina .... jebiga, imaš mostova koji imaju i kuće na sebi, pa su ipak mostovi ... nisu samo kuće, ulice nego i mostovi... a imaš i most koji je ujedno i umjetni kanal i brodovi idu po mostu iznad ceste ... al kako to objasniti onima koji hoće da ovaj svoj koji i nije tako kompliciran, plasiraju u svijetu kao jedinstven slučaj .... a trebala sam ih pustiti da se do kraja prospu, trebala sam ih pustiti da stvrno organiziraju javnu tribinu i pozovu malo jače novinare i tek onda im uletiti kao riječ struke .... al nisam takva gadura...meni žao ljudi da se sramote na taj način Mostovi... - Page 2 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  proba 17.11.12 14:25

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ali, rezime teme bi bio, jebeš ti šta je jedan andrić napisao o mostovima , most je u očima promatrača Mostovi... - Page 2 3114667799

imam negdje u kompu novonastale definicije mosta koje sam na tim debatama o krčkom lovila iz usta sugovornika... doslovno da se upišaš od smijeha, u stilu onoga "patuljci pojma nemaju " .... meni je to čak i simpatično...al mi smiješno što su mene zvali kao riječ struke i onda se nogama i rukama i proizvoljnim definicijama borili protiv riječi struke.... presmiješno je to bilo al eto, dobila nekakav presjek kako neki građani (a nije mali broj u pitanu) razmišljaju kad misle da razmišljaju

malo je zabrinjavajuće što i su mnogi od tih na funkcijama gdje neko opće znanje ipak treba biti šire a ne uže

isusati sa kojin se ti budalama nadmudrujes,pa nisi ti ni luda kliko bi trebala bit


ma tko se nadmudrivao?... oni se nadmudrivali ja se zajebavala ... i to dobro....danima su me proganjali kojekakvim idejama, cijeli krk se nalazio po kavama da se dogovore kako će zajebat riječ struke na koju su se pozivali a onda ih ta ista sruka zajebala... jedan od svijetlih trenutaka je bio kad je jedna žena našla na svom tavanu knjigu koja je bila izdana na neku godišnjicu gradnje krčkog mosta u kojem je sve lijepo opisano i njom mi zamahali pred nosom.... ja mislila konačno priči došao kraj , pročitati će knjigu i sve će im biti jasno i prestat gubiti moje vrijeme...kad ono ulovili se samo jednog citata u kojem piše kako se krčki most sastoji od dva mosta.... a dalje bilo teško pročitati, doslovno mi to rekao taj začetnik ideje o dva mosta... da šta će on sad toliku debelu knjigu čitati ???... a lijepo pisalo kako mostovi mogu biti jednostavne građevine ali i kompleksne građevine koje se sastoje iz više raznih građevina .... jebiga, imaš mostova koji imaju i kuće na sebi, pa su ipak mostovi ... nisu samo kuće, ulice nego i mostovi... a imaš i most koji je ujedno i umjetni kanal i brodovi idu po mostu iznad ceste ... al kako to objasniti onima koji hoće da ovaj svoj koji i nije tako kompliciran, plasiraju u svijetu kao jedinstven slučaj .... a trebala sam ih pustiti da se do kraja prospu, trebala sam ih pustiti da stvrno organiziraju javnu tribinu i pozovu malo jače novinare i tek onda im uletiti kao riječ struke .... al nisam takva gadura...meni žao ljudi da se sramote na taj način Mostovi... - Page 2 3015220106


materemi ti si pukla

ubjedili su te da je koka starija od jajeta
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 17:29

Mostovi... - Page 2 479902_4243804405690_136164628_n

Mostovi... - Page 2 727654710 Mostovi... - Page 2 11484130 nađemo se pod tri maruna Mostovi... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  orion 17.11.12 17:55

Tako isto u snovima i proizvoljnoj igri mašte. Slušajući najgorču i najlepšu muziku koju sam ikada čuo, odjednom mi se ukaza kameni most, presečen po polovini, a izlomljene strane preokrenutog kuka
bolno teže jedna ka drugoj, i poslednjim naporom pokazuju jedinu moguću liniju luka koji je nestao. To je vernost i uzvišena nepomirljivost lepote, koja pored sebe dopušta jednu liniju mogućnosti: nepostojanje.


Mostovi... - Page 2 Get_img?NrArticle=5403&NrImage=1
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  proba 17.11.12 18:54

orion je napisao/la:Tako isto u snovima i proizvoljnoj igri mašte. Slušajući najgorču i najlepšu muziku koju sam ikada čuo, odjednom mi se ukaza kameni most, presečen po polovini, a izlomljene strane preokrenutog kuka
bolno teže jedna ka drugoj, i poslednjim naporom pokazuju jedinu moguću liniju luka koji je nestao. To je vernost i uzvišena nepomirljivost lepote, koja pored sebe dopušta jednu liniju mogućnosti: nepostojanje.


Mostovi... - Page 2 Get_img?NrArticle=5403&NrImage=1

jopet će njega balije sorit
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Jehudi 17.11.12 19:08

Nisu ga niti prvi put srušili oni nego onaj debil iz HVO-a. Sramota.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  proba 17.11.12 19:15

Jehudi je napisao/la:Nisu ga niti prvi put srušili oni nego onaj debil iz HVO-a. Sramota.


morbidna neistina

srušila su ga gamad koja su ga koristila u vojne svrhe


ti si uvik bija debil i ostaćeš
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 19:59

Mostovi... - Page 2 2670185

Memorial Bridge William Preston Lane, Jr., Maryland

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 20:36

Mostovi... - Page 2 598719_10151285110641983_1293601276_n



Hussaini Hanging Bridge, Pakistan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 20:47

Mostovi... - Page 2 Immortal+bridge+3

The Yellow Mountains-China

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 20:55

Mostovi... - Page 2 Tumblr_lruhkoY2EQ1qmt881o1_500

Bridge of the Immortals, Yellow Mountain, China

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  orion 17.11.12 21:01

Mostovi... - Page 2 24691
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  orion 17.11.12 21:30

Mostovi... - Page 2 6i

Najstariji živući most je star oko 500 godina, dok je najpoznatiji dvojni most na kat iz okruga Meghalaja.
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 22:19

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:aaa, super temitza... podsjetilo me na jednu stvarnu debatu iz rl-a .... palo nekima na krku na pamet da ispravljaju krive drine pa htjeli da se krčki most prestane nepravedno nazivati mostom jer je to u stvari "dva" mosta i predlagalo se da se krčkim naziva samo onaj od krka do otoka sv marka a onaj drugi da se zove kopneni most Mostovi... - Page 2 1619348112)))))....ja sam naravno rikavala od smijeha sa tim luđacima a sudjelovali u tome i neki moji kolege pa se pravo sprdali na račun krka i krčana... otud i zajebancija da je krk madagaskar...netko je predložio , čemu samo mijenjati naziv mosta ....treba promijeniti naziv čitavog otoka...neka se po novom zove madagaskar jer na njemu očito evolucija zastala pa ima raznih čudnovatih bića kakvih inače drugdje na svijetu nema Mostovi... - Page 2 3776795594 Mostovi... - Page 2 3776795594 Mostovi... - Page 2 3776795594

a mene su zvali da kažem mišljenje struke pa kad su ga dobili, nisu bili zadovoljni al šta ću im ja

kako ide ono... besposlen pop i jarić krsti Mostovi... - Page 2 684758713

saš vidit kad se naš pop sjeti da postavi tračnice samo na kopneni, a dalje da se ide na magarcu Mostovi... - Page 2 1523192931
Mostovi su poprave dobri da pod njima prespavaš (pitajte Ravanu) ... a i da se popišaš il posereš. Mostovi... - Page 2 171927698

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 17.11.12 22:21

proba je napisao/la:ima mostova koje triba sorit
Mi pod mostom, bogtejebo,
a Švabe na mostu, jebotebog ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 18.11.12 6:41

ovo ću morat popratiti u miru navečer sad sam u cajt-notu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Lena 18.11.12 8:45

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
nego što... ne samo on, nego i rodijak mu iz tri murve.... Mostovi... - Page 2 1523192931

imate li vi na krku još koji most osim krčkog? Mostovi... - Page 2 11484130

imamo one male, preko potoka kojeg su nazvali Vela rika Mostovi... - Page 2 11484130

al glede debate o krčkom mostu i preimenovanju istog, zamisli grčeva u stomaku sugovnornika kad sam im rekla ako već hoće ispravljati nepravde i most preimenovati da bi bilo fer da ga se nazove po projektantu mosta koji ionak pojma nije imao šta radi, mislio da gradi jedan most kad ono ispalo da je izgradio dva Mostovi... - Page 2 3114667799... jebiga, projektant je bio ilija stojadinović .... jedan most nek nazovu ilija, a drugi stojadinović

i onda voziš i ptaš se- ma bil ilijom ili stojadinovićem prošla ? Mostovi... - Page 2 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Lena 18.11.12 8:48

dromsin je napisao/la:ovo ću morat popratiti u miru navečer sad sam u cajt-notu

terminatorica pravi bilješke Mostovi... - Page 2 3601362807
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Lena 18.11.12 8:51

Mostovi... - Page 2 Stari_Most_Preko_Rijeke_Jadro

stari most preko jadra
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 18.11.12 9:58

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
nego što... ne samo on, nego i rodijak mu iz tri murve.... Mostovi... - Page 2 1523192931

imate li vi na krku još koji most osim krčkog? Mostovi... - Page 2 11484130

imamo one male, preko potoka kojeg su nazvali Vela rika Mostovi... - Page 2 11484130

al glede debate o krčkom mostu i preimenovanju istog, zamisli grčeva u stomaku sugovnornika kad sam im rekla ako već hoće ispravljati nepravde i most preimenovati da bi bilo fer da ga se nazove po projektantu mosta koji ionak pojma nije imao šta radi, mislio da gradi jedan most kad ono ispalo da je izgradio dva Mostovi... - Page 2 3114667799... jebiga, projektant je bio ilija stojadinović .... jedan most nek nazovu ilija, a drugi stojadinović

i onda voziš i ptaš se- ma bil ilijom ili stojadinovićem prošla ? Mostovi... - Page 2 1619348112

pravi domoljubi bi prelazili samo polovicu koja se zove ilija... ono stojadinović bi ih asociralo na srbe pa bi iz inata skakali dolje i nastavili plivati Mostovi... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 2 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 18. Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.