kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sud hrvatske je banda idiota glupih

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 Empty Re: sud hrvatske je banda idiota glupih

Postaj  Gost 30.11.12 21:46

orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Gledala sam ih sijaset, više se ne sječam na kom programu. Sad su promjenili inspektora onaj stari mi se više sviđal.

prošli petak sam zaspala poslije uvodne špice .... danas se nadam da odčujem barem do prvog mrtvog ....
a radnja sporo ide za popizdit, mislim da sam ih gledala na crimu, reprize oko tri to se da podnjeti. sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 3111943984



ovi satelitski programi su zakurac ....sve stare epizode, reprize koje su kod nas išle prije par godina. Jedino nešto bilo SF-u .... sada su i oni u fazi repriziranja repriza - jebote recesija kud god se okreneš sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 1715007743
razmišljala sam da odjavim paket, jer ni uz tolko programa nemaš kaj gledat, nemam većinu sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 1523192931, čuksija ne računaju pod glas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 Empty Re: sud hrvatske je banda idiota glupih

Postaj  orion 30.11.12 21:50

dromsin je napisao/la:
orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
orion je napisao/la:

prošli petak sam zaspala poslije uvodne špice .... danas se nadam da odčujem barem do prvog mrtvog ....
a radnja sporo ide za popizdit, mislim da sam ih gledala na crimu, reprize oko tri to se da podnjeti. sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 3111943984



ovi satelitski programi su zakurac ....sve stare epizode, reprize koje su kod nas išle prije par godina. Jedino nešto bilo SF-u .... sada su i oni u fazi repriziranja repriza - jebote recesija kud god se okreneš sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 1715007743
razmišljala sam da odjavim paket, jer ni uz tolko programa nemaš kaj gledat, nemam većinu sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 1523192931, čuksija ne računaju pod glas



baš smo pričali neki dan o tome .... bezveze plaćamo bezvezne programe. Ionako gledamo TV minimalno, navečer kad bi nešto pogledali svi su loši ....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 Empty Re: sud hrvatske je banda idiota glupih

Postaj  Gost 01.12.12 19:00

kurvetina je napisao/la:prosle godine sam gledala,jel i sad na drugom?
Oš reć da ti stalno na nekom drugom?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sud hrvatske je  banda idiota glupih - Page 4 Empty Re: sud hrvatske je banda idiota glupih

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.