kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VICOVI

Stranica 22 / 24. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  taja 21.01.14 18:41

dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ti nisi jugogamad?
ili kako to mislis?
bit ću glupa ko kurac još malo ko Proba, stajat ćemo rame uz rame po gluposti.

Svi su jugogamad koji su živjeli prije i za vrijeme Juge na ovim prostorima. Nitko nije izuzet, pa ni novo rođeni koje su roditelji zadojili ustaštvom, četništvom, agnositčarstvom, vjerom bilo kojom i inim ideologijama u toj mjeri da ne znaju sto je ispravno i moralno. Evo ti primjer ovne mlade glupačice ustašice novinarke, koja je rođena van vremena Juge a opet ko da je rođena u doba Pavelića.

Razgovaram sa daljim susjedom o imenima za klince, pa kaže tip
Deda mi je bil ustaša a njegov sin ,moj otac mi je dao ime Dean  VICOVI - Page 22 1523192931 
Htel sam dati kčeri ime Sara al svi srbi oko mene ( slavonac je) su davali to ime curicama, pa neću i ja. Tek poslje saznah da je to židovsko ime  VICOVI - Page 22 1523192931
Kad smo kod imena, imam rođake (brat i sestra) Hrvat i Domobranka se zovu  VICOVI - Page 22 1523192931 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 24.01.14 13:14

Nije vic, ali sam se jutros dok sam u hodniku zgrade osetila miris marihuane (novi susedi, koji su se doselili u stan do naseg duvaju naveliko. stari hashomani.VICOVI - Page 22 30caqzl  ), kako sam jednom, dok sam jos strudirala bila na kafi kod Ane. Bila sam na odlasku i pred vratima smo se na brzinu dogovarale kada cemo se opet videti, cuti. U hodniku se osetio miris, baka koja zivi do nje otvara vrata, bulji u nas, kaze:"Ana sine, kako si, kako ti je mama?" Ana odgovara. Baka, koja sigurno ima bar 70 godina, siri nosnice, jako udise miris i kaze:"Pu jebemu oca, neko je u hodniku opet pusio gandzu!" VICOVI - Page 22 30caqzl

Ana i ja se nismo mogle suzdrzati i prasnule smo u smeh. VICOVI - Page 22 30caqzlBaka koristi rec "gandza". Verovatno ju je negde cula, a za drugi izraz ne zna. VICOVI - Page 22 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  orion 24.01.14 19:30

cat_claw je napisao/la:Nije vic, ali sam se jutros dok sam u hodniku zgrade osetila miris marihuane (novi susedi, koji su se doselili u stan do naseg duvaju naveliko. stari hashomani.VICOVI - Page 22 30caqzl  ), kako sam jednom, dok sam jos strudirala bila na kafi kod Ane. Bila sam na odlasku i pred vratima smo se na brzinu dogovarale kada cemo se opet videti, cuti. U hodniku se osetio miris, baka koja zivi do nje otvara vrata, bulji u nas, kaze:"Ana sine, kako si, kako ti je mama?" Ana odgovara. Baka, koja sigurno ima bar 70 godina, siri nosnice, jako udise miris i kaze:"Pu jebemu oca, neko je u hodniku opet pusio gandzu!" VICOVI - Page 22 30caqzl

Ana i ja se nismo mogle suzdrzati i prasnule smo u smeh. VICOVI - Page 22 30caqzlBaka koristi rec "gandza". Verovatno ju je negde cula, a za drugi izraz ne zna. VICOVI - Page 22 30caqzl



da gandža - dobra je   VICOVI - Page 22 3114667799  .... nisam to odavno čula  VICOVI - Page 22 3114667799

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 31.01.14 13:47

Kaže Mujo Fati: "Fato, ti si idiotkinja!"
Fata........."A znam" "
Mujo........."Čuj to, a kako znaš!"
"A eto, da sam udana za hadžiju bila bih hadžinica!"

 VICOVI - Page 22 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 14.02.14 6:25

Zapadel je prvi sneg ... Tovornjak ... Semafor ... Blondinka vsa zadihana potrka na okno. Kamiondžija odpre, ona reče: "Zdravo, sem Jana, tovor ti pada s kamiona, vse boš zgubil!" Kamiondžija ne reagira, pelje naprej in na naslednjem semaforju isto: "Zdravo, sem Jana, ves tovor boš izgubil!" Kamiondžija nič, pelje. Spet semafor, spet blondinka, tokrat že zelo zadihana pravi: "Zdravo, jaz sem Jana, tovor izgubljaš!!!" Kamiondžija, živčno :"Ja sam Fikret, pada snijeg i sipam sol, j…. TE BLENTAVU!

copy sa neta  VICOVI - Page 22 4291790801 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 14.02.14 6:55

dromsin je napisao/la:Zapadel je prvi sneg ... Tovornjak ... Semafor ... Blondinka vsa zadihana potrka na okno. Kamiondžija odpre, ona reče: "Zdravo, sem Jana, tovor ti pada s kamiona, vse boš zgubil!" Kamiondžija ne reagira, pelje naprej in na naslednjem semaforju isto: "Zdravo, sem Jana, ves tovor boš izgubil!" Kamiondžija nič, pelje. Spet semafor, spet blondinka, tokrat že zelo zadihana pravi: "Zdravo, jaz sem Jana, tovor izgubljaš!!!" Kamiondžija, živčno :"Ja sam Fikret, pada snijeg i sipam sol, j…. TE BLENTAVU!

copy sa neta  VICOVI - Page 22 4291790801 
kao prvo nije jana nego moica, kao drugo tad sam imala super liniju... znaš li koliko je semafora kod nas... a tek fikreta  VICOVI - Page 22 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 14.02.14 9:01

moica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Zapadel je prvi sneg ... Tovornjak ... Semafor ... Blondinka vsa zadihana potrka na okno. Kamiondžija odpre, ona reče: "Zdravo, sem Jana, tovor ti pada s kamiona, vse boš zgubil!" Kamiondžija ne reagira, pelje naprej in na naslednjem semaforju isto: "Zdravo, sem Jana, ves tovor boš izgubil!" Kamiondžija nič, pelje. Spet semafor, spet blondinka, tokrat že zelo zadihana pravi: "Zdravo, jaz sem Jana, tovor izgubljaš!!!" Kamiondžija, živčno :"Ja sam Fikret, pada snijeg i sipam sol, j…. TE BLENTAVU!

copy sa neta  VICOVI - Page 22 4291790801 
kao prvo nije jana nego moica, kao drugo tad sam imala super liniju... znaš li koliko je semafora kod nas... a tek fikreta  VICOVI - Page 22 1523192931
kamionđije eeee  VICOVI - Page 22 3997187549 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 14.02.14 9:51

moica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Zapadel je prvi sneg ... Tovornjak ... Semafor ... Blondinka vsa zadihana potrka na okno. Kamiondžija odpre, ona reče: "Zdravo, sem Jana, tovor ti pada s kamiona, vse boš zgubil!" Kamiondžija ne reagira, pelje naprej in na naslednjem semaforju isto: "Zdravo, sem Jana, ves tovor boš izgubil!" Kamiondžija nič, pelje. Spet semafor, spet blondinka, tokrat že zelo zadihana pravi: "Zdravo, jaz sem Jana, tovor izgubljaš!!!" Kamiondžija, živčno :"Ja sam Fikret, pada snijeg i sipam sol, j…. TE BLENTAVU!

copy sa neta  VICOVI - Page 22 4291790801 
kao prvo nije jana nego moica, kao drugo tad sam imala super liniju... znaš li koliko je semafora kod nas... a tek fikreta  VICOVI - Page 22 1523192931

To sam joj i ja htela napisati! VICOVI - Page 22 F24sqg


Dolazi muz kod zene u krevet i odmah pocinje da je drpa.
Ona se ljutito okrene i kaze:"Kakvi ste vi to muskarci?! Vi bi odmah sex. A nama zenama pre svega prvo treba paznja!"
Muz: "Paznja! Paznja! Sad ide sex!"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 14.02.14 11:02

Catica je mjesecima skakutala po zatvorskom dvorištu i trčala za Glistom, vukla ju za rukav, krala špekule, pričala pred svima kako joj je Glista draga, uvlačila se naočigled svima u Glistinu guzicu, smješkala i cijukala, al Glista nikako da ju primijeti.
Kad to nije uspjelo, krenula Catica eksperimentirati pa ko hudini nestajala pa se opet pojavljivala. Nakon toga počela Glistu i oponašat, smanjila cvrkutanje i podebljala glas, počela i ona češat muda ko Glista, pljuvat po zatvorskom dvorištu, gledat ispod oka ostale zatvorenike, šutat nogama da se diže prašina. I na kraju ipak Glisti uspjela uletit u pažnju pa se Glista dala u opservaciju male i morala priznati samoj sebi da joj se mala počela sviđati sve više i više.
I tako se dogodilo da je Glista, glavni zatvorski tabadžija,ubrzo skroz pala na malu nježnu , plahu i krhku Caticu, jer, iskreno, duboko u sebi si je oduvijek htjela bit baš takvom, malenom, plahom i bojažljivom u toj mjeri da naočigled zadrhti na pogled na vlastitu sjenu i raširi osmjeh od uha do uha al uz obavezno crvenjenje kad joj netko spomene digi digi.
I oš neš, krenule emocije, pa ljubav, pa predrasude, pa svađe, pa pomirbe i na kraju i vatreni sex. Ulovile ih obje strast i fino se izjebale svojski i pošteno, znoj curila na sve strane, bilo i povuci potegni i svega pomalo dok nije Glista zadrhtala od ekstaze i srušila se na mokre plahte a Catica zadovoljno nasmijala krajičkom usta i legla na leđa.
Okrenu se Glista na svoju stranu kreveta, misli, sad će bit mir, dobila Catica šta je mjesecima tražila.
Al i nakon sexa vrag nije Catici dao mira, sve se vrpolji na svojoj strani kreveta pa pita:
- Glisto, ajd reci da sam lijepa.
- Lijepa si Catice
- Glisto, ajd reci da sam ti mila
- Mila si mi Cato
- Ajd sad reci da me voliš
- Volim te Cato
- Reci da me voliš jako
- Jako te volim Cato
- Ajd reci da me voliš najviše na svijetu
- Volim te najviše na svijetu
- Jel me voliš jer sam dobra i znam širit ljubav ?
- Volim te Cato jer si dobra i znaš širit ljubav.
- Ajd sad reci nešto bez da ti ja govorim šta ćeš reć
- Marš u pičku materinu, ženo! Oš ti više zaspat ?

I tako je pukla ta kratka al strasna i slatka romansa. Od tada se Glista čvrsto drži one narodne, tko s pičkama spava, probudi se sluzav.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 14.02.14 11:38

Jaoj, pa tek sam sad videla. VICOVI - Page 22 30caqzlKako se ona samo koprca.  Pa nije ti bas nesto uspelo, ali hajde probaj opet. VICOVI - Page 22 30caqzl


Zar nije bilo obrnuto? A kad se setim samo kako si po netheru hodala zamnom sa complimentima i aplauzima, ah...pa one price kako je samo zbog mene dosla na kultne, ah...Kako je ona mene volela. VICOVI - Page 22 30caqzl Cuj, zahvaljivala sam se koliko sam mogla, pokusala uzvariti,  posle mi je vec bilo neugodno. Oprosti ako te je ta neuzvratita ljubav povredila. VICOVI - Page 22 Rrnmed

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 14.02.14 11:49

kišna glista je napisao/la:Catica  je mjesecima skakutala po zatvorskom dvorištu i trčala za Glistom, vukla ju za rukav, krala špekule, pričala pred svima kako joj je Glista draga, uvlačila se naočigled svima u Glistinu  guzicu, smješkala i cijukala, al Glista nikako da ju primijeti.  
Kad to nije uspjelo, krenula Catica eksperimentirati pa ko hudini nestajala pa se opet pojavljivala. Nakon toga počela Glistu i oponašat, smanjila cvrkutanje i podebljala glas, počela i ona češat muda ko Glista, pljuvat po zatvorskom dvorištu, gledat ispod oka ostale zatvorenike, šutat nogama da se diže prašina.  I na kraju  ipak Glisti uspjela uletit u pažnju pa se Glista dala u opservaciju male i morala priznati samoj sebi da joj se mala počela sviđati sve više i više.
I tako se dogodilo da je Glista, glavni zatvorski tabadžija,ubrzo skroz  pala  na malu nježnu , plahu i krhku Caticu, jer, iskreno, duboko u sebi si je oduvijek htjela bit baš takvom, malenom, plahom i  bojažljivom u toj mjeri da naočigled zadrhti na pogled na vlastitu sjenu i raširi osmjeh od uha do uha al uz obavezno crvenjenje kad joj netko spomene digi digi.
I oš neš, krenule emocije, pa ljubav, pa predrasude, pa svađe, pa pomirbe i na kraju i vatreni sex. Ulovile ih obje strast i fino se izjebale svojski i pošteno, znoj curila na sve strane, bilo i povuci potegni i svega pomalo dok nije Glista zadrhtala od ekstaze i srušila se na mokre plahte a Catica zadovoljno nasmijala krajičkom usta i legla na leđa.
Okrenu se Glista na svoju stranu kreveta, misli, sad će bit mir, dobila Catica šta je mjesecima tražila.
Al i nakon sexa vrag nije Catici dao mira, sve se vrpolji na svojoj strani kreveta  pa pita:
- Glisto, ajd reci da sam lijepa.
- Lijepa si Catice
- Glisto, ajd reci da sam ti mila
- Mila si mi Cato
- Ajd sad reci da me voliš
- Volim te Cato
- Reci da me voliš jako
- Jako te volim Cato
- Ajd reci da me voliš najviše na svijetu
- Volim te najviše na svijetu
- Jel me voliš jer sam dobra i znam širit ljubav ?
- Volim te Cato jer si dobra i znaš širit ljubav.
- Ajd sad reci nešto bez da ti ja govorim šta ćeš reć
- Marš u pičku materinu, ženo! Oš ti više zaspat ?

I tako je pukla ta kratka al strasna i slatka romansa. Od tada se Glista čvrsto drži one narodne, tko s pičkama spava, probudi se sluzav.
 VICOVI - Page 22 1668673273 VICOVI - Page 22 4191472791 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  baaab 14.02.14 12:40

Kad sam došao u Rijeku, bio sam tako uzbuđen, more je prekrasno..jedva čekam da skočim u more.

Rijeka-to je naljepši grad na svijetu, ljudi su simpatični, vozio sam se kroz prirodu, čuo prekrasan cvrkut ptica, taj graciozni pjev...naljepše životinje na svijetu. Ovo je raj, ja volim Rijeku!

 

10.10. Uskoro će zima, kažu da je ovdje zima blaga, samo tu i tamo padne kiša...

11.11.Noćas pala prva kiša, ustao i vidio da je sve mokro, kiša je saprala svu prašinu, i priroda izgleda kao naljepša razglednica.

Izašao sam van, ponesao kišobran, malo prošetao.Neki tip sa autom me zalio, ali vjerujem da nije namjerno.Vjetar mi kišobran slomio,

dok sam došao kući sav sam pokisao...ali ovo je divan grad...ja volim Rijeku.

12.12.Noćas opet kiša,kupio sam kabanicu da mi vjetar ne slomi kišobran. Kiša pada nošena vjetrom,opet me neki tip sa autom me zalio...vratio sam se kući mokar do kože.

19.01.Noćas opet kiša, više nemam ni jednog kišobrana kući, došao sam na posao mokar ko miš. Ali ovaj grad je prekrasan, samo sam se malo prehladio jer sam stalno mokar. Opet me neki tip sa autom me zalio...

22.02.OVO MOKRO GOVNO OPET PADALO CIJELU NOĆ,dobio sam žuljeve od kišobrana. A onaj majmun sa autom, on kao da se krije iz ćoška, mater jebo svoju, kao da čeka da ja dođem do lokve da me zalije....šupak.

01.05. Sretan 1 maj, evo opet malo ove usrane KIŠE, joj ako mi ikad padne šaka ovaj što vozi auto po lokvama, glavu ću mu otkinut...

27.05. Noćas opet kiša, ne izlazim iz kuće već treći dan...ali kažu da će noćas pasti jos 20 litara po kvadratnom metru...

28.05. Prognoza je bila loša, palo je 60 cm po metru kvadratnom, joj ako ovako nastavi pa nece nam se ugrijati more za ljeto...a onom tipu sa autom smočili se kablovi, auto više ne paliiiii, pa došao kod mene tražiti kišobran...reko hajvane jedan, ja sam 10 kišobrana polomio bježeći od tebe, joj kad mu glavnu nisam otkinuo.

05.06.  Stala malo kiša, izašao malo do trgovine i kad sam se vraćao galeb mi zasere jaknu...mater im, pa te jebene ptice trebaju biti pobijene, sve do jednoj vrat zavrnut, mater im jebem, sve cu ih ja potepat.

10.07. Selim u Australiju, pa ja ne mogu zamisliti da itko normalan može živjeti u ovoj jebenoj Rijeci....

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  pizda 14.02.14 13:10

to je parafrazirat onaj vic o Muji u Kanadi i snijegu...VICOVI - Page 22 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  baaab 14.02.14 14:10

pizda je napisao/la:to je parafrazirat onaj vic o Muji u Kanadi i snijegu...VICOVI - Page 22 684758713


na istoku stare priče...na zapadu ništa novo...

samo reciklaža VICOVI - Page 22 684758713

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  baaab 05.03.14 19:57

VICOVI - Page 22 Muke-po-passwordu

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 06.03.14 7:21

baaab je napisao/la:VICOVI - Page 22 Muke-po-passwordu
 VICOVI - Page 22 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 06.03.14 7:50

to sa pasvordom je živa istina ... i uopće nije smiješno nego tragično  VICOVI - Page 22 3114667799 
koju god žvrljotinu izmisliš, javi ti da je već u upotrebi ... pa jebote !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 07.03.14 13:24

Pismo pacijentu Kliničkog centra, Odjel urologije:
Poštovani gospodine,
Poslije laboratorijskih analiza utvrdili smo da crveni prsten na Vašem penisu nije kancerogenog porijekla. To je bio ruž.
Ispričavamo se zbog amputacije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 07.03.14 13:27

Sreli se Mujo i Haso i pita Mujo:
- "Šta ti se dogodilo?"
- "Umro mi amidža."
- "A bio je star, jelde?"
- "86 godina."
- "Pa dobro, nije ni čudo."
- "Ma jok, nije to, on ti je bio fenomen, izgledo je ko da mu je bar 30 manje. Baš taj dan kad je umro odveo je dvije u motel!"
- "Ih, dvije! Znači, srce."
- "Ma jok, nije to, nego bio požar u motelu."
- "Joj, onda živ izgorio!"
- "Ma jok! Došli vatrogasci s platnom pa se bacio sa 7 sprata dole na platno."
- "Aha, kontam, probio platno."
- Ama jok, nego se odbio od njega pa odletio u željeznu ogradu prekoputa."
- "Ufff, i nabio se na ogradu, jel?"
- "Nije, i od tamo je odskočio, letio 300 metara pa završio na nekakoj anteni."
- I antena ga probola, jel?"
- "Jok! Proklizo po anteni ko po toboganu i onda nastavio letit."
- "Pa kako je onda umro?"
- "Morali smo ga oborit."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 14.03.14 14:18

Dolazi Mujo posle saobraćajne nesreće sav polomljen u bolnicu.
Pita ga doktor: Koliko ste brzo vozili kad ste se tako polomili?
Ma, vozio sam 60 na sat, ali je pored mene prošao ferari sa 260, pa sam mislio da stojim i izašao iz auta!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  baaab 09.04.14 9:27

VICOVI - Page 22 C6n1s1vuw1qwccistk0m

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 09.04.14 11:14

I meni je ona zgodna, iako tu nije baš najbolje ispala...

ali što mi je odvratna I antipatična... I jezičava I bahata I bljaks
to bi prvo trbealo dobro istuć pa tek onda jibat...  VICOVI - Page 22 27287599 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 09.04.14 12:11

Vel'ka Maca je napisao/la:I meni je ona zgodna, iako tu nije baš najbolje ispala...

ali što mi je odvratna I antipatična... I jezičava I bahata I bljaks
to bi prvo trbealo dobro istuć pa tek onda jibat...  VICOVI - Page 22 27287599 

crte lica ko u transvestita

more bit da je Žarka nekoć bila Žarko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  baaab 09.04.14 13:26

VICOVI - Page 22 Qzu3blsycmh367vd212s

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Gost 09.04.14 13:39

i šta sad?
meni još uvijek rade, al šta? neće mi se update radit ili??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VICOVI - Page 22 Empty Re: VICOVI

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 24. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.