kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Štalica

Go down

Štalica Empty Štalica

Postaj  Gost 22.09.12 19:27

Ovo je tema za mene i sve one koji se osjećaju u srcu ko magarci...tvrdoglavi, idu samo kad hoće i di hoće i najvole biti na livadi .... evo kako ja kopam rupe za masline na livadi... najprije ja ko fol započnem a onda pustim svog krčkog kopača rupa za masline da završi posao...a što volem radnu i korisnu živinu al da ih ne moram tjrati da rade nego to rade iz ljubavi i zato jer vole raditi...otud moja ljubaf do magaraca i njima sličnih dvonožnih te četveronožnih stvorenja Štalica 3642331019 kad masline počnu roditi, svee si nešto mislim nabaviti par malih majmuna da ih beru i još se ludo zabavljaju dok to rade

Štalica 377336_4011380195230_366821524_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  Gost 22.09.12 19:40

ja skontala da dvonožni kopači kopaju puno brže... Štalica Girl_yes

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  Gost 22.09.12 19:45

Btw je napisao/la:ja skontala da dvonožni kopači kopaju puno brže... Štalica Girl_yes

trebali bi uprizoriti malo natjecanje...evo ja predlažem svoju livadu kao mjesto događanja... ja ću roštiljat, ti budi žiri i svima dobro Štalica 3095837524

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  Gost 22.09.12 19:47

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:ja skontala da dvonožni kopači kopaju puno brže... Štalica Girl_yes

trebali bi uprizoriti malo natjecanje...evo ja predlažem svoju livadu kao mjesto događanja... ja ću roštiljat, ti budi žiri i svima dobro Štalica 3095837524

more... a alhambra neka obuče onaj plavi kostimić i bude nadzorni odabranim kopačima :D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  Gost 22.09.12 19:49

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:ja skontala da dvonožni kopači kopaju puno brže... Štalica Girl_yes

trebali bi uprizoriti malo natjecanje...evo ja predlažem svoju livadu kao mjesto događanja... ja ću roštiljat, ti budi žiri i svima dobro Štalica 3095837524

more... a alhambra neka obuče onaj plavi kostimić i bude nadzorni odabranim kopačima :D

mooože, al da drži komad slanine u rukama...moji kopači ne padaju na kostimiće , jebat ga, onda je tvoja ekipa u prednosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  Gost 22.09.12 20:13

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:ja skontala da dvonožni kopači kopaju puno brže... Štalica Girl_yes

trebali bi uprizoriti malo natjecanje...evo ja predlažem svoju livadu kao mjesto događanja... ja ću roštiljat, ti budi žiri i svima dobro Štalica 3095837524

more... a alhambra neka obuče onaj plavi kostimić i bude nadzorni odabranim kopačima :D

mooože, al da drži komad slanine u rukama...moji kopači ne padaju na kostimiće , jebat ga, onda je tvoja ekipa u prednosti

jaštaje nego u prednosti... moji su slaninu već odavno pojeli... sad samo čekaju di će sažgat kalorije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  orion 22.09.12 20:21

kišna glista je napisao/la:Ovo je tema za mene i sve one koji se osjećaju u srcu ko magarci...tvrdoglavi, idu samo kad hoće i di hoće i najvole biti na livadi .... evo kako ja kopam rupe za masline na livadi... najprije ja ko fol započnem a onda pustim svog krčkog kopača rupa za masline da završi posao...a što volem radnu i korisnu živinu al da ih ne moram tjrati da rade nego to rade iz ljubavi i zato jer vole raditi...otud moja ljubaf do magaraca i njima sličnih dvonožnih te četveronožnih stvorenja Štalica 3642331019 kad masline počnu roditi, svee si nešto mislim nabaviti par malih majmuna da ih beru i još se ludo zabavljaju dok to rade

Štalica 377336_4011380195230_366821524_n



jednom u životu trebali smo kupiti majmunčića kapucinera. U Zadar smo trebali otići po njega. Dogodio se cajhnot i taj dan nismo stigli - luda sreća, umajmunisala bih se popravo za popriličan broj godina ...
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  Gost 22.09.12 20:36

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:Ovo je tema za mene i sve one koji se osjećaju u srcu ko magarci...tvrdoglavi, idu samo kad hoće i di hoće i najvole biti na livadi .... evo kako ja kopam rupe za masline na livadi... najprije ja ko fol započnem a onda pustim svog krčkog kopača rupa za masline da završi posao...a što volem radnu i korisnu živinu al da ih ne moram tjrati da rade nego to rade iz ljubavi i zato jer vole raditi...otud moja ljubaf do magaraca i njima sličnih dvonožnih te četveronožnih stvorenja Štalica 3642331019 kad masline počnu roditi, svee si nešto mislim nabaviti par malih majmuna da ih beru i još se ludo zabavljaju dok to rade

Štalica 377336_4011380195230_366821524_n



jednom u životu trebali smo kupiti majmunčića kapucinera. U Zadar smo trebali otići po njega. Dogodio se cajhnot i taj dan nismo stigli - luda sreća, umajmunisala bih se popravo za popriličan broj godina ...

znaš da bi... kolegica mi nabavila kapucinera i dopizdio joj... pišao i srao po njoj nak iz inata...popeo bi se na ormar i to radio ...a da ne govorim koji nered pravi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  Gost 23.09.12 19:35

Štalica Happy-Smiling-Animals-011

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  Gost 23.09.12 19:38

cossy je napisao/la:Štalica Happy-Smiling-Animals-011



aaaaaaa, genijalna slika... Štalica 1883523525vid mene i mojih cura... hvala, ovo ide direkt na desktop

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Štalica Empty Re: Štalica

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.