kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kakav ste tip domacice?

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

kakav ste tip domacice? Empty kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:12

drage cure, posto je ovo period god. odmora i pojacane aktivnosti na forumu, evo nastavljamo u laganom ritmu.

razmisljam nes maloprie. sto se tice domacinstva, mogu vam reci da nekako nisam onaj klasicni tip domacice. ja sam nekako onaj tip koji ce sve nabaviti. uvijek ima da ima svega. frizider pun, spajz pun, brasna, mlijeka, jaja, konzervi, mesa, voca, povrca, uvijek imam u rezervi sapuna, ulozaka, sampona, kaladonata, cetkica... ma pravo je izobilje kod mene. nema da fali. medjutim, kad smo kod kuhanja - to nekako u manjoj mjeri radim. doduse, znam bogovski kuhati slana jela, al kolace i ne bas... isto je i sa pospremanjem. ja inace ne volim pretjerani red. mrzim kad je sve ko pod konac. mrzim npr. da se krevet mora napraviti ujutro i slicno.

dakle, da vidim vas!!! kakav ste vi tip domacice?? da vam bude lakse pomalo cu grupirati u grupe a vi mozete i dodati ako sta jos izmislite.

dakle:

a) cistunka - glancate do besvjesti. moze se s poda lizati

b) kuharica - kuhate fantatsticno. bilo koja vrsta jela za vas je cas posla

c) nabavljacica/priskrbljivacica - uvijek je sve puno. nema da fali

d) sexy zavodnica - uvijek docekujete muza polugola i zavadjate cim dodje kuci s posla a da ovaj nije cestito ni zatvorijo vrata

e) prljavusa - ili po bosanski pesinjara - paukove mreze su vam dijo namjestaja

f) snobica - rijec sve kaze - od snobovske hrane do namjestaja odjece itd.

g) poljoprivrednica - orete i kopate a manje ste u kuci

e) handy man - popravke su pickin dim za vas. sve radite, al manje kuhate

f) tracara - ispijate kave sa susjedom, imate viklere na glavi i redovno pratite sulejmana i seharzadu, rucka nikad nema

g) ljencina - nikad nista ne radite

nastavite niz... nemrem vise...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:23

Šta ovo samo za hanume?
A mi kuronje, prst u nos ...?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  orion 29.12.12 18:26

kaj niš ...solo igrači također su domačiće, naročito ak nemaju spremačice ....kakav ste tip domacice? 3111943984
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:29

ahaha joj pope, morete i vi muski. nema spolne diskriminacie. lijepo je receno i u novom programu skolovanja. dakle, udri po temi...

ori, ne muljaj, nego reci ko si

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:30

sara je napisao/la:drage cure, posto je ovo period god. odmora i pojacane aktivnosti na forumu, evo nastavljamo u laganom ritmu.

razmisljam nes maloprie. sto se tice domacinstva, mogu vam reci da nekako nisam onaj klasicni tip domacice. ja sam nekako onaj tip koji ce sve nabaviti. uvijek ima da ima svega. frizider pun, spajz pun, brasna, mlijeka, jaja, konzervi, mesa, voca, povrca, uvijek imam u rezervi sapuna, ulozaka, sampona, kaladonata, cetkica... ma pravo je izobilje kod mene. nema da fali. medjutim, kad smo kod kuhanja - to nekako u manjoj mjeri radim. doduse, znam bogovski kuhati slana jela, al kolace i ne bas... isto je i sa pospremanjem. ja inace ne volim pretjerani red. mrzim kad je sve ko pod konac. mrzim npr. da se krevet mora napraviti ujutro i slicno.

dakle, da vidim vas!!! kakav ste vi tip domacice?? da vam bude lakse pomalo cu grupirati u grupe a vi mozete i dodati ako sta jos izmislite.

dakle:

a) cistunka - glancate do besvjesti. moze se s poda lizati

b) kuharica - kuhate fantatsticno. bilo koja vrsta jela za vas je cas posla

c) nabavljacica/priskrbljivacica - uvijek je sve puno. nema da fali

d) sexy zavodnica - uvijek docekujete muza polugola i zavadjate cim dodje kuci s posla a da ovaj nije cestito ni zatvorijo vrata

e) prljavusa - ili po bosanski pesinjara - paukove mreze su vam dijo namjestaja

f) snobica - rijec sve kaze - od snobovske hrane do namjestaja odjece itd.

g) poljoprivrednica - orete i kopate a manje ste u kuci

e) handy man - popravke su pickin dim za vas. sve radite, al manje kuhate

f) tracara - ispijate kave sa susjedom, imate viklere na glavi i redovno pratite sulejmana i seharzadu, rucka nikad nema

g) ljencina - nikad nista ne radite

nastavite niz... nemrem vise...
Tko će prvi a da Sarita ne napiše "znala sam prvo pa govno" kakav ste tip domacice? 3114667799
Dakle prvo useremeteš
a) nikad zadovoljna i nikad dovoljno čisto
b) pa neke stvari nisu časkom,a neka su i šit ( što bi rekla moja draga MM) zato kaj su dan prije kuhana ili još gorje iz škrinje.
c) svega ima ako ima para, al volim imati na zalihama nekih osnovnih stvari i za jelo ali i za higijenu. Ne posuđujem ono šalicu šečera ili kave, i mrzim kad mi je to susjeda radila. Odučila sam je toga, kad sam skužila da se navukla na tu rabotu posudbe i ne vračanja. Pa je dobivala kg. šečera ili 1l ulja ili paket kave, i uredno sam podsječala da još nije vratila, sad više ne posuđuje godinama.
d)ma baš, kad ti se dvoje djece vesi za kiklu moš misliti
d)snobovske hrane nema, no kad kupujem nove stvari tipa deka ili posteljine ili nešto od namještaja volim kupiti moderno
e)sve sam radila i kuhala, sad se pravim da više ne znam ( al zato teram brku) samo kuham
f)uopče nejdem na kave kod susjeda ni one kod mene. Nemamo apsolutno nikakvih zajedničkih interesa i tema. Dobra sam sa svima, pomogla ako su tražili pomoć, ali druženje po kućama ne dolazi u obzir.
g) sad sam i ljenčina, može mi konačno biti. Obavezno svaki dan poslje ručka idem u horizontalu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:31

Sara tko sam ja?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:34

dromisi, ja mislim da ti ipak spadas u tip zavodnice al nes da nam kazes. a ima i jos kombinacija - dobra si kuharica pravo kakav ste tip domacice? 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  orion 29.12.12 18:38

domačica ..... aaaneznam ... nekakva-svakakva. Počesto poželim nikakva kakav ste tip domacice? 3111943984. Kada sam postala velika, tada sam postala sam svoj majstor, pa tako već milijon godina ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:39

sara je napisao/la:dromisi, ja mislim da ti ipak spadas u tip zavodnice al nes da nam kazes. a ima i jos kombinacija - dobra si kuharica pravo kakav ste tip domacice? 727654710
Ma pravo napaljenica pogotovo na kamionđije kakav ste tip domacice? 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:43

hahaha joj dromsi,, znas sta?? moj braco je kamiondzija... to je u usa placen posao,,, ali je i jako jako tezak... al zamisli cijela ogromna zemlja ovisi o transportu...


orika, eov mi pade na pamet jedna kategorija: PRINCEZA. hahaha.. ne bi bilo lose biti to - dakle, da nasa losija polovina preuzme SVE obaveze, od financiranja pa do metenja podruma... predlazem, da babsija upregnes, posto ti vec imas muzjaka.. kaj velis na ideju?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:43

orion je napisao/la:domačica ..... aaaneznam ... nekakva-svakakva. Počesto poželim nikakva kakav ste tip domacice? 3111943984. Kada sam postala velika, tada sam postala sam svoj majstor, pa tako već milijon godina ....
ja sam permanentno nezadovoljna, ništa nije dovoljno dobro, stalno nešto treba biti savršeno, a ništa nemre biti savršeno. Uljuljala sam se i zatvorila u svoj svijet, svoju kučicu i svoje cvijeće i vrtek i peseka i unuka. Druženje na forumu. Dovoljno. Sve van toga ili mi se neće ili moram pa trebam psihičke pripreme za izlazak iz svog okruženja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:47

sara je napisao/la:hahaha joj dromsi,, znas sta?? moj braco je kamiondzija... to je u usa placen posao,,, ali je i jako jako tezak... al zamisli cijela ogromna zemlja ovisi o transportu...


orika, eov mi pade na pamet jedna kategorija: PRINCEZA. hahaha.. ne bi bilo lose biti to - dakle, da nasa losija polovina preuzme SVE obaveze, od financiranja pa do metenja podruma... predlazem, da babsija upregnes, posto ti vec imas muzjaka.. kaj velis na ideju?
imam filing da je Babsi baš takav, tip koji ugađa svojoj ženki, a Ori je nekako mirna i tiha, mila i slatka pa i imaš volju da je zagrliš i zaštitiš. Ona tako djeluje, no vjerujem da je energična kad treba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 18:48

besposlenpop je napisao/la:Šta ovo samo za hanume?
A mi kuronje, prst u nos ...?
mislim da si ti čistunac ak ne i picajzla kakav ste tip domacice? 1369106071

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  orion 29.12.12 18:52

sara je napisao/la:ahaha joj pope, morete i vi muski. nema spolne diskriminacie. lijepo je receno i u novom programu skolovanja. dakle, udri po temi...

ori, ne muljaj, nego reci ko si

kakav ste tip domacice? 439160543 .... kakav ste tip domacice? 3111943984

Kakva sam - evo kakva nisam: nisam "bolesno" pedantna, nisam organizirana. Nikad ne kuham pa spremam u led...osim obarenog sezonskog povrća ili gljiva.

Kuham svaki dan, neka uobičajna jela tipa sarme napravim za više dana - imače ako preskočim jedemo suho /jaja, burek, čevape, sir i vrhnje/.

Pečem kolače koje volim - izuzetak je orehnjača i baklava.

Pravim se tošo oko majstorisanja, a i nemam baš nešto vremena ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  orion 29.12.12 18:55

sara je napisao/la:hahaha joj dromsi,, znas sta?? moj braco je kamiondzija... to je u usa placen posao,,, ali je i jako jako tezak... al zamisli cijela ogromna zemlja ovisi o transportu...


orika, eov mi pade na pamet jedna kategorija: PRINCEZA. hahaha.. ne bi bilo lose biti to - dakle, da nasa losija polovina preuzme SVE obaveze, od financiranja pa do metenja podruma... predlazem, da babsija upregnes, posto ti vec imas muzjaka.. kaj velis na ideju?

riječi ti se pozlatile kakav ste tip domacice? 3111943984 ..... iako mislim da ne bih mogla, osim podruma - u podrum ne idem iz pricipa .....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  orion 29.12.12 18:58

dromsin je napisao/la:
sara je napisao/la:hahaha joj dromsi,, znas sta?? moj braco je kamiondzija... to je u usa placen posao,,, ali je i jako jako tezak... al zamisli cijela ogromna zemlja ovisi o transportu...


orika, eov mi pade na pamet jedna kategorija: PRINCEZA. hahaha.. ne bi bilo lose biti to - dakle, da nasa losija polovina preuzme SVE obaveze, od financiranja pa do metenja podruma... predlazem, da babsija upregnes, posto ti vec imas muzjaka.. kaj velis na ideju?
imam filing da je Babsi baš takav, tip koji ugađa svojoj ženki, a Ori je nekako mirna i tiha, mila i slatka pa i imaš volju da je zagrliš i zaštitiš. Ona tako djeluje, no vjerujem da je energična kad treba

kakav ste tip domacice? 4024472575 .....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 19:01

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Šta ovo samo za hanume?
A mi kuronje, prst u nos ...?
mislim da si ti čistunac ak ne i picajzla kakav ste tip domacice? 1369106071
Jasam sve pomalo, osim de, ef i ge.


Zadnja promjena: besposlenpop; 29.12.12 19:01; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 19:01

@droms: eto. imas sve i opet bi nasla neki razlog da nije dovoljno dobro. nemoj gledati na sitnice nego uzivaj u toj ljepoti koja je oko tebe - porodica, kucica, vrt... jebes sitnice. sta ima veze ako nije apsolutno savrseno, ako je mrvica na podu ili ako je truncic prasine na TV-u... to je sve super, super...

a mislim da je babsi jeste bas tako dobar tip prema orionki kako je gore opisano. a i ona to zasluzuje, jer je dobrica na kvadrat. jeste l se vas dvije vidjele? ja sam vidjela i babsi i orcicu... jako jako fini i dobri ljudi. jedino sto me od njene energije zaboli glava.. haahahahhaahha.. salim se, bio je dim a i umorna sam bila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 19:04

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Šta ovo samo za hanume?
A mi kuronje, prst u nos ...?
mislim da si ti čistunac ak ne i picajzla kakav ste tip domacice? 1369106071
Jasam sve pomalo, osim de, ef i ge.

kakav ste tip domacice? 2733991369

Sad sam videl da je Sara dvaput napisala e, ef i ge! kakav ste tip domacice? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 19:06

lol pope...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  orion 29.12.12 19:24

sara je napisao/la:@droms: eto. imas sve i opet bi nasla neki razlog da nije dovoljno dobro. nemoj gledati na sitnice nego uzivaj u toj ljepoti koja je oko tebe - porodica, kucica, vrt... jebes sitnice. sta ima veze ako nije apsolutno savrseno, ako je mrvica na podu ili ako je truncic prasine na TV-u... to je sve super, super...

a mislim da je babsi jeste bas tako dobar tip prema orionki kako je gore opisano. a i ona to zasluzuje, jer je dobrica na kvadrat. jeste l se vas dvije vidjele? ja sam vidjela i babsi i orcicu... jako jako fini i dobri ljudi. jedino sto me od njene energije zaboli glava.. haahahahhaahha.. salim se, bio je dim a i umorna sam bila



jesmo, kad sam pred Sisvete išla u Zgb na groblje organizirale smo na Kvatriću jednu kasnoposlijepodnevnu kavicu .... kakav ste tip domacice? 1571666751
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  orion 29.12.12 19:27

moram Sarita sad malo odgibati .... kakav ste tip domacice? 3859399978
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 19:29

odo dole i ja malo kuhati sa mamom,,, sjeckati povrce za jedno bogovsko kinesko jelo.. moj buraz je davno jedan recept naso i to je od tada nas kucni... napisacu taj recept ovdje mozda lasta ili mm budu zainteresirane... ide i ginger - djumbir.. odo gibam sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Gost 29.12.12 20:58

pa -pa kakav ste tip domacice? 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Jehudi 29.12.12 21:16

sara je napisao/la:

Moja taj spada od a do d kakav ste tip domacice? 727654710
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

kakav ste tip domacice? Empty Re: kakav ste tip domacice?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.