kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yebeš staru-sretna vam nova

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 8:02

Cat_Claw je napisao/la:
orion je napisao/la:
Caty yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1571666751 baš si me obradovala javljanjem yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3214182331

...... i da znaš da te nije bilo i da to uopće nije za pohvalu ...yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3791038771 ... a da je sve staro i podrapano - to su fakti, tu se nama kaj za dodati ...yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1523192931


Orioncice... yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 2dt2dz8

Znam da nije za pohvalu, ali tako mi je bilo finije. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1724307051
Ali ne zbog vas, niti ste vi nesto krivi, vec zbog mog osobnog dozivljaja nekih desavanja. I sada dok ovde pisem se osecam nekako....cudno. Ne znam kako to objasniti. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36

točno znam kako se osjećaš...imala sam par takvih (moram priznati zdravih) pauza...
jednostavno se zasitiš, počneš emotivno reagirati na stvari koje te se apsolutno ne bi trebale doticati i postaviš si pitanje: ma što meni sve ovo treba? yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 684758713
kad se vratiš sve je poznato, ali opet na neki način drugačije... niti možeš nastaviti tamo gdje si stao, niti možeš biti nešto drugo... nisi više u toku bez obzira što se uvijek vrte jedne te iste stvari... skroz čudan osjećaj...

a zapravo bi moglo biti sve jednostavno da poštujem nekoliko osnovnih pravila...
-kad vidim da se piše o stvarima koje mi smetaju izgasim komp i tu je kraj...
-ne logiram se dok nema neka dobra zajebancija...
-ne čitam sve i svakog...
-ne odgovaram na provokacije osim ako me netko direktno ne prozove, a i tad razmislim je li vrijedno odgovora (da li će se time možda nešto konačno završiti)...


i tako... kad savladam ta pravila moći ću reći da sam konačno savladala školicu zdravog forumašenja yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Lena 06.01.13 8:35

Btw je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:
orion je napisao/la:
Caty yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1571666751 baš si me obradovala javljanjem yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3214182331

...... i da znaš da te nije bilo i da to uopće nije za pohvalu ...yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3791038771 ... a da je sve staro i podrapano - to su fakti, tu se nama kaj za dodati ...yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1523192931


Orioncice... yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 2dt2dz8

Znam da nije za pohvalu, ali tako mi je bilo finije. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1724307051
Ali ne zbog vas, niti ste vi nesto krivi, vec zbog mog osobnog dozivljaja nekih desavanja. I sada dok ovde pisem se osecam nekako....cudno. Ne znam kako to objasniti. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36

točno znam kako se osjećaš...imala sam par takvih (moram priznati zdravih) pauza...
jednostavno se zasitiš, počneš emotivno reagirati na stvari koje te se apsolutno ne bi trebale doticati i postaviš si pitanje: ma što meni sve ovo treba? yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 684758713
kad se vratiš sve je poznato, ali opet na neki način drugačije... niti možeš nastaviti tamo gdje si stao, niti možeš biti nešto drugo... nisi više u toku bez obzira što se uvijek vrte jedne te iste stvari... skroz čudan osjećaj...

a zapravo bi moglo biti sve jednostavno da poštujem nekoliko osnovnih pravila...
-kad vidim da se piše o stvarima koje mi smetaju izgasim komp i tu je kraj...
-ne logiram se dok nema neka dobra zajebancija...
-ne čitam sve i svakog...
-ne odgovaram na provokacije osim ako me netko direktno ne prozove, a i tad razmislim je li vrijedno odgovora (da li će se time možda nešto konačno završiti)...


i tako... kad savladam ta pravila moći ću reći da sam konačno savladala školicu zdravog forumašenja yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 684758713


uči,uči trebat će ti yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1523192931 yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3601362807
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 9:28

Lena je napisao/la:

uči,uči trebat će ti yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1523192931 yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3601362807

ja ću biti kao onaj cigin konj... taman ga naučio da ništa ne jede, a on onda crko yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 13:35

Btw je napisao/la:
točno znam kako se osjećaš...imala sam par takvih (moram priznati zdravih) pauza...
jednostavno se zasitiš, počneš emotivno reagirati na stvari koje te se apsolutno ne bi trebale doticati i postaviš si pitanje: ma što meni sve ovo treba? yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 684758713
kad se vratiš sve je poznato, ali opet na neki način drugačije... niti možeš nastaviti tamo gdje si stao, niti možeš biti nešto drugo... nisi više u toku bez obzira što se uvijek vrte jedne te iste stvari... skroz čudan osjećaj...

a zapravo bi moglo biti sve jednostavno da poštujem nekoliko osnovnih pravila...
-kad vidim da se piše o stvarima koje mi smetaju izgasim komp i tu je kraj...
-ne logiram se dok nema neka dobra zajebancija...
-ne čitam sve i svakog...
-ne odgovaram na provokacije osim ako me netko direktno ne prozove, a i tad razmislim je li vrijedno odgovora (da li će se time možda nešto konačno završiti)...


i tako... kad savladam ta pravila moći ću reći da sam konačno savladala školicu zdravog forumašenja yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 684758713


... yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36
Da, razumes me. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Jehudi 06.01.13 16:07

Evo i meni godišnjica danas.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 16:11

Jehudi je napisao/la:Evo i meni godišnjica danas.

Bracna?
Sretna vam godisnjica. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Jehudi 06.01.13 16:13

Cat_Claw je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Evo i meni godišnjica danas.

Bracna?
Sretna vam godisnjica. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36

Jeste. Hvala lipa.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 16:17

Jehudi je napisao/la:

Jeste. Hvala lipa.

Molim. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36
Vreme leti, zar ne? yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36
Ponekad se i sama iznenadim kad pomislim koliko je vec godina proslo od kako smo se upoznali.
Koliko ste vec dugo zajedno? Ne moras odgovoriti, ako je pitanje preintimno. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36 Ali delujete kao jedno, pa pretpostavljam da ste bar 10 godina zajedno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 16:22

taji i yehudiju čeatitke, kati ljubac, kišnoj mahanje... valja poći

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 16:34

Btw je napisao/la:taji i yehudiju čeatitke, kati ljubac, kišnoj mahanje... valja poći

Hajde zdravo, zdravo, zdravoooo...yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 F24sqg
Moji na kupanju, a ja sedim, piskaram, slusam muziku i neprijateljski gledam gomilu vesa koju trebam opeglati, a koju sam jos pre sat vremena (s najboljim namerama!) snela u dnevni boravak. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 34zehjp
Volim kucanske poslove, ali danas pada kisa, napolju je mrak i idealno je vreme za lenstvovanje i meditaciju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Lena 06.01.13 16:37

ja ću opeglat samo kombinaciju dvije da sutra ujutro ne moram.....

a dan milina....bili malo na selu,ostavili diečicu kod bake i djeda i sad imamo bar par dana malo mira yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 11484130

iako mi fale čim ih nema....yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 957247240
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 16:50

Lena je napisao/la:ja ću opeglat samo kombinaciju dvije da sutra ujutro ne moram.....

a dan milina....bili malo na selu,ostavili diečicu kod bake i djeda i sad imamo bar par dana malo mira yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 11484130

iako mi fale čim ih nema....yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 957247240


Moja gomila ce se verovatno znatno smanjiti, jer kad krenem onda ne znam stati, ali jos uvek odugovlacim sa tim kretanjem...yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 34zehjp
Dala sam sebi jos samo 10 minuta. Pa da vidimo da li cu se pokazati kao karakterna osoba ili cu pokleknuti! yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 34zehjp


Znam taj osecaj. Prvo u sebi viknes:"Zivela sloboda! Navali narode!" , a vec u sledecem trenutku zalis i tugujes za tim malim bicima. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36
Kada smo prvi put otisli na kraci odmor bez prikolice (moj rodjendanski poklon od Germana. ona famozna Barcelona o kojoj sam vec toliko pricala i gnjavila) danima se nisam mogla opustiti i toliko sam svekrvu zatrpavala sms porukama i pitanjima kako je spavao, da li je jeo, sta je radio, da li je pitao za nas, kako se oseca, dok mi na kraju nije rekla da je vreme da prestanem da zapitkujem i da se opustim i da je njemu super. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 30caqzl
Kada smo se vratili, ja sva sa suzama u ocima, ulazimo, a on nama samo:"Ciao mama, ciao tata!" , malo nas zagrlio, ljubio (meni je uvek premalo!) i otrca nazad u dnevnu sobu da se igra. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 16:55


Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Jehudi 06.01.13 17:21

Cat_Claw je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

Jeste. Hvala lipa.

Molim. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36
Vreme leti, zar ne? yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36
Ponekad se i sama iznenadim kad pomislim koliko je vec godina proslo od kako smo se upoznali.
Koliko ste vec dugo zajedno? Ne moras odgovoriti, ako je pitanje preintimno. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36 Ali delujete kao jedno, pa pretpostavljam da ste bar 10 godina zajedno.

Vrime zbilja leti. Skoro pa duplo od toga šta si navela. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  orion 06.01.13 18:28

Tajči i Yeh - sretna vam godišnjica yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 4024472575



kad naiđe zlatni pir obavezno javite yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3111943984.....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 18:45

orion je napisao/la:Tajči i Yeh - sretna vam godišnjica yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 4024472575



kad naiđe zlatni pir obavezno javite yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3111943984.....
sretno vam bilo, bilježim se sa štovanjem kad budete iznajmili neku vilu pa nas sve pozvali , okrenuli janjca, hobotnicu u peki, slatko ne treba može sve slano. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  taja 06.01.13 19:09

Hvala svima na čestitkama...

Predugo smo zajedno, nego ne mogu se sjetiti di su te puste godine yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 2634474203

Imam dojam da je prošlo najviše pet
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  orion 06.01.13 19:15

taja je napisao/la: Hvala svima na čestitkama...

Predugo smo zajedno, nego ne mogu se sjetiti di su te puste godine yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 2634474203

Imam dojam da je prošlo najviše pet

hahahaha ..... dobar ti dojam, na tragu forever young yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 06.01.13 19:28

Jehudi je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Evo i meni godišnjica danas.

Bracna?
Sretna vam godisnjica. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1zouo36

Jeste. Hvala lipa.

o...pa sretna vam godišnjica i da se lijepo provedete yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Jehudi 07.01.13 10:03

dromsin je napisao/la:
orion je napisao/la:Tajči i Yeh - sretna vam godišnjica yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 4024472575



kad naiđe zlatni pir obavezno javite yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3111943984.....
sretno vam bilo, bilježim se sa štovanjem kad budete iznajmili neku vilu pa nas sve pozvali , okrenuli janjca, hobotnicu u peki, slatko ne treba može sve slano. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1619348112

Za par god , kad bude 20 god. yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Gost 07.01.13 11:22

Taya & Jehudy, sretna vam godišnjica, koja god bila ... yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 F010

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  pizda 07.01.13 13:17

sretna godisnjica mladozenje:) i ne dajte Ljubitelju ni blizu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Lena 07.01.13 17:57

pizda je napisao/la:sretna godisnjica mladozenje:) i ne dajte Ljubitelju ni blizu...

ljubitelj ne bi znao koga prije.....ufatiti....yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 11484130

ipak bi taja malo više platila yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 3384354616

sretna godišnjica tajo i džej ! yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 705498825
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

yebeš staru-sretna vam nova - Page 5 Empty Re: yebeš staru-sretna vam nova

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.