kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da nebi bilo...nismo znali...

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  baaab 31.12.12 11:07

U novom Kaznenom zakonu računala su dobila posebno poglavlje, a uvredljivi komentari na internetskim stranicama novčano će se kažnjavati.

Zakon na snagu stupa od prvog dana nove godine.

Uvrede, klevete i sramoćenje, od prvog dana 2013. godine kazneno djelo postaju i u elektroničkom svijetu. 'Ova konkretna izmjena ne odnosi se samo na anonimne forumaše, nego na sve forumaše koji krše kazneni zakon u bilo kojem drugom obliku', objasnio je mr.sc. Damir Palavra , stalni sudski vještak za informatiku za Dnevnik.hr.

Uvredljivi komentari i širenje mržnje na portalima, forumima ili društvenim mrežama kažnjavat će se ovisno o primanjima.

Računala će od nove godine u kaznenom zakonu imati i posebno poglavlje po kojem će se odlaskom u zatvor kažnjavati i pokušaj hakiranja. "Kroz praksu se pokazalo da to u Hrvatskoj predstavlja određeni problem", kaže Palavra.


http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/od-nove-godine-pripazite-sto-pisete-na-internetu.html

Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 31.12.12 12:35

verbalni delikt? jopet? probica će nam vrisnuti od sreće Da nebi bilo...nismo znali... 11484130

da mi je znat kako će sankcionirat uvredljive smajliće? Da nebi bilo...nismo znali... 1619348112

btw? pop?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Jehudi 31.12.12 13:41

Najprije bi morali sagraditi zatvora (po RH) kapaciteta 50 000 duša.

Lako je sad šta se forumaši medjusobno vridjaju nego se neće moći na političare tako srati, to je njima.

I kako će to ići, automatizmom ili prijavom. Pa da te netko tuži pa na sud............tko ćedobiti lovu. Država ili onaj

koji je pretrpio uvrede i ima emotivne boli?
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 31.12.12 15:05

X

Da nebi bilo...nismo znali... 684758713 + pročitala upozorenje mladunčadi.. Da nebi bilo...nismo znali... 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  taja 31.12.12 16:30

Nek se kurca napuše ini i njihova demokracija Da nebi bilo...nismo znali... 1658420748
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 31.12.12 16:44

taja je napisao/la:Nek se kurca napuše ini i njihova demokracija Da nebi bilo...nismo znali... 1658420748
NEKA SE NAPUŠE KURCA Da nebi bilo...nismo znali... 4060723073

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  orion 31.12.12 16:53

aaabokte Da nebi bilo...nismo znali... 3229195239 .... sad kad krenu tužbe, pa izvršenje kazni - dilat će se čokolada i cigare izmeđ rešetaka Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931 ...nastat će novi klan zatvorenika, a onda jednog dana kad dođe do revolucije, pa preuzmu vlast HDZ će otići u povijest ....Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931

da, treba vidjeti jel postoji članak koji obrađuje zapovjednu odgovornost .....Da nebi bilo...nismo znali... 3776795594
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Jehudi 31.12.12 16:55

Ajmo sad svi dok se još može, do ponoći, im se najebati svega i svakoga. Da nebi bilo...nismo znali... 3827417775
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  orion 31.12.12 17:09

Jehudi je napisao/la:Ajmo sad svi dok se još može, do ponoći, im se najebati svega i svakoga. Da nebi bilo...nismo znali... 3827417775

pas mater i cucku ...... Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931 ....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  pizda 31.12.12 18:08

nek si gamad jebe mater i oca i prije i poslije nove godine. Smrdi stoci internet pa su odlucili i to "organizirati" ko sto su ostalo "organizirali". E pa stoko nisu ljudi nikad ratovali zbog interneta nego zbog vasih interesa i pohlepe jebem vam majku polupismenu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 31.12.12 18:30

još jedan zakon koji će biti samo mrtvo slovo na papiru jer nemreš samo tako lako nekoga tužit bez da sebe ne usroljiš... al šteta, baš bi bilo fora da cijeli kulrni forum doživi reunion u nekom zatvoru.... neka oni nas lijepo hrane i brinu za nas bar godinu dana Da nebi bilo...nismo znali... 2733991369 Da nebi bilo...nismo znali... 2733991369 Da nebi bilo...nismo znali... 2733991369 a mi ćemo pisat tamo memoare i kasnije biti gradivo u školskim udžbenicima povijesti... narodni eroji Da nebi bilo...nismo znali... 3776795594 već si vidim lekcije iz povijesti: slavni Pizda organizirao narodni bunt i proveo godinu i po dana u zatvoru, tamo napisao memoare i povijest al u slikicama a kasnije izabran za počasnog člana akademije te mlade podučavao kako na kreativan način izraziti svoje mišljenje i još dobit pogače preko kurca Da nebi bilo...nismo znali... 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 31.12.12 23:12

kišna glista je napisao/la:verbalni delikt? jopet? probica će nam vrisnuti od sreće Da nebi bilo...nismo znali... 11484130

da mi je znat kako će sankcionirat uvredljive smajliće? Da nebi bilo...nismo znali... 1619348112

btw? pop?
Blitwa mora prvo popisat koi se emoticoni imaju smatrat uvredljivima, pa poslat MUP-u na reviziu (obavezna taksa 50 kuma u biljezima) ... nakon kaj se MUP iziasni, a Ministar potpiše, šalje se Državnoj tužibabi, koja može prihvatit, a može i odbacit (tzv. diskreciono pravo) ... ako prihvati, šalje nadležnom Općinskom sudu, koi može odbacit i prihvatit ... ako odbaci, onda se Tužibaba može žalit (a i ne mora ...), pa odlučuje Županijski sud ... koi može odbacit i prihvatit ... ako odbaci, onda se Tužibaba može žalit (a i ne mora ...), pa sve to može do Vrhovnog suda ... koi može odbacit i prihvatit ... ako odbaci, onda ništa, a ako prihvati, onda sve to ide na ovieru u Ministarstvo pravosuđa ... koie mora prie toga tražit suglasnost od Ministarstva zdravlja i od Ministarstva kulture ... ako prođe - prođe, a ako ne prođe ... proće mandat ovoi Vladi. Da nebi bilo...nismo znali... 225923490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Lena 01.01.13 8:01

baš me zanima kakvim smjerom će ovaj zakon krenuti...đizs svašta Da nebi bilo...nismo znali... 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Jehudi 01.01.13 9:41

orion je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Ajmo sad svi dok se još može, do ponoći, im se najebati svega i svakoga. Da nebi bilo...nismo znali... 3827417775

pas mater i cucku ...... Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931 ....

Tako eto,.......................baš neka si im rekla.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 01.01.13 12:34

besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:verbalni delikt? jopet? probica će nam vrisnuti od sreće Da nebi bilo...nismo znali... 11484130

da mi je znat kako će sankcionirat uvredljive smajliće? Da nebi bilo...nismo znali... 1619348112

btw? pop?
Blitwa mora prvo popisat koi se emoticoni imaju smatrat uvredljivima, pa poslat MUP-u na reviziu (obavezna taksa 50 kuma u biljezima) ... nakon kaj se MUP iziasni, a Ministar potpiše, šalje se Državnoj tužibabi, koja može prihvatit, a može i odbacit (tzv. diskreciono pravo) ... ako prihvati, šalje nadležnom Općinskom sudu, koi može odbacit i prihvatit ... ako odbaci, onda se Tužibaba može žalit (a i ne mora ...), pa odlučuje Županijski sud ... koi može odbacit i prihvatit ... ako odbaci, onda se Tužibaba može žalit (a i ne mora ...), pa sve to može do Vrhovnog suda ... koi može odbacit i prihvatit ... ako odbaci, onda ništa, a ako prihvati, onda sve to ide na ovieru u Ministarstvo pravosuđa ... koie mora prie toga tražit suglasnost od Ministarstva zdravlja i od Ministarstva kulture ... ako prođe - prođe, a ako ne prođe ... proće mandat ovoi Vladi. Da nebi bilo...nismo znali... 225923490

pa ja, tako nekako i ja mislim da će to ići... da se narod zabavi Da nebi bilo...nismo znali... 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 01.01.13 12:35

zaboli me mučenica što se nekom džukcu pimpek odavno ne diže pa se sjetio općit pošten forumski narod nebulozama koje samo ograničenim i besposlenim jadama kolaju kroz ono malo skoro neupotrebljivog mozga...

morel vako? Da nebi bilo...nismo znali... 309394051

i da


ovaj Da nebi bilo...nismo znali... 3538159967 je poprave nepristojan... naročito kad ga Da nebi bilo...nismo znali... 4255275425 koristi........... Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 01.01.13 12:37

Btw je napisao/la:zaboli me mučenica što se nekom džukcu pimpek odavno ne diže pa se sjetio općit pošten forumski narod nebulozama koje samo ograničenim i besposlenim jadama kolaju kroz ono malo skoro neupotrebljivog mozga...

morel vako? Da nebi bilo...nismo znali... 309394051

i da


ovaj Da nebi bilo...nismo znali... 3538159967 je poprave nepristojan... naročito kad ga Da nebi bilo...nismo znali... 4255275425 koristi........... Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931

lako tebi, ti, sara, probica možte i dalje sovati kolko hoćete... mi ćemo morati opet ljude slati u milokliz i nazad u materin stidni cvijetak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  orion 01.01.13 12:40

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:zaboli me mučenica što se nekom džukcu pimpek odavno ne diže pa se sjetio općit pošten forumski narod nebulozama koje samo ograničenim i besposlenim jadama kolaju kroz ono malo skoro neupotrebljivog mozga...

morel vako? Da nebi bilo...nismo znali... 309394051

i da


ovaj Da nebi bilo...nismo znali... 3538159967 je poprave nepristojan... naročito kad ga Da nebi bilo...nismo znali... 4255275425 koristi........... Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931

lako tebi, ti, sara, probica možte i dalje sovati kolko hoćete... mi ćemo morati opet ljude slati u milokliz i nazad u materin stidni cvijetak

MSC MMM NSK KTJDSJNS .... itd. itd.... loši zakoni potiču kreativnost Da nebi bilo...nismo znali... 27287599
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 01.01.13 12:42

besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:verbalni delikt? jopet? probica će nam vrisnuti od sreće Da nebi bilo...nismo znali... 11484130

da mi je znat kako će sankcionirat uvredljive smajliće? Da nebi bilo...nismo znali... 1619348112

btw? pop?
Blitwa mora prvo popisat koi se emoticoni imaju smatrat uvredljivima, pa poslat MUP-u na reviziu (obavezna taksa 50 kuma u biljezima) ... nakon kaj se MUP iziasni, a Ministar potpiše, šalje se Državnoj tužibabi, koja može prihvatit, a može i odbacit (tzv. diskreciono pravo) ... ako prihvati, šalje nadležnom Općinskom sudu, koi može odbacit i prihvatit ... ako odbaci, onda se Tužibaba može žalit (a i ne mora ...), pa odlučuje Županijski sud ... koi može odbacit i prihvatit ... ako odbaci, onda se Tužibaba može žalit (a i ne mora ...), pa sve to može do Vrhovnog suda ... koi može odbacit i prihvatit ... ako odbaci, onda ništa, a ako prihvati, onda sve to ide na ovieru u Ministarstvo pravosuđa ... koie mora prie toga tražit suglasnost od Ministarstva zdravlja i od Ministarstva kulture ... ako prođe - prođe, a ako ne prođe ... proće mandat ovoi Vladi. Da nebi bilo...nismo znali... 225923490

Da nebi bilo...nismo znali... 11484130
ovo me podsjetilo na vic o optimističnom cigi
možda bude rata-možda ga ne bude... ak ga ne bude bogbogova, ako bude opet imam dva izlaza... možda odem u rat- možda ne odem, ak ne odem bogbogova, ak odem, opet imam dva izlaza.... možda poginem-možda ne poginem, ak ne poginem bogbogova, ak poginem opet imam dva izlaza... možda odem u raj-možda u pako, ako odem u raj bogbogova, ak odem u pako opet imam dva izlaza... možda sretnem đavla-možda ga ne sretnem, ak ga ne sretnem bogbogova, ak ga sretnem opet imam dva izlaza... možda me vidi-možda me ne vidi, ak me ne vidi bogbogova, ak me vidi opet imam dva izlaza... možda me ne pojede-možda me pojede, ak me ne pojede bogbogova ak me pojede... ak me pojede... ak me pojede e boremi, onda imam samo jedan izlaz Da nebi bilo...nismo znali... 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 01.01.13 12:46

orion je napisao/la:
MSC MMM NSK KTJDSJNS .... itd. itd.... loši zakoni potiču kreativnost Da nebi bilo...nismo znali... 27287599

slažem se... najboolji politički vicovi su nastajali u vrijeme verbalnog delikta i golog otoka ... samo nek nam zabrane a mi ćemo se baš tad raspištoljit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 01.01.13 12:47

kišna glista je napisao/la:

lako tebi, ti, sara, probica možte i dalje sovati kolko hoćete... mi ćemo morati opet ljude slati u milokliz i nazad u materin stidni cvijetak

to je slamka spasa... napišite mi (nam) pp s vašim psovkama, a ja ću ih prenijeti na forum... bit ću vaš osobni kurir prostakluka... a mislim da se ni sara ni proba neće braniti takve uloge Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 01.01.13 12:49

Btw je napisao/la:zaboli me mučenica što se nekom džukcu pimpek odavno ne diže pa se sjetio općit pošten forumski narod nebulozama koje samo ograničenim i besposlenim jadama kolaju kroz ono malo skoro neupotrebljivog mozga...

morel vako? Da nebi bilo...nismo znali... 309394051

i da


ovaj Da nebi bilo...nismo znali... 3538159967 je poprave nepristojan... naročito kad ga Da nebi bilo...nismo znali... 4255275425 koristi........... Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931

tako je, treba se prilagodit i popisu stanovništva i lijepo koncizno napisat tko šta smije a tko šta ne smije da ne bude poslije nisam znao Da nebi bilo...nismo znali... 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 01.01.13 19:01

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:zaboli me mučenica što se nekom džukcu pimpek odavno ne diže pa se sjetio općit pošten forumski narod nebulozama koje samo ograničenim i besposlenim jadama kolaju kroz ono malo skoro neupotrebljivog mozga...

morel vako? Da nebi bilo...nismo znali... 309394051

i da


ovaj Da nebi bilo...nismo znali... 3538159967 je poprave nepristojan... naročito kad ga Da nebi bilo...nismo znali... 4255275425 koristi........... Da nebi bilo...nismo znali... 1523192931

tako je, treba se prilagodit i popisu stanovništva i lijepo koncizno napisat tko šta smije a tko šta ne smije da ne bude poslije nisam znao Da nebi bilo...nismo znali... 1619348112



pa ja... evo recimo ako antonac upotrijebi bilo koji smajlić osim ovog->Da nebi bilo...nismo znali... 11484130 to je znak da suje...

ti recimo ne smiješ stavljati tri patka kad odgovaraš na moj post jer je to znak da govoriš u šiframa...

ja sam i inače sumnjiva jer stavljam pun kufer nepodobnih smajlića, pogotovo onih koji uopće nisu regularni na ovom forumu...

valja se samocenzurirati ove godine... ako sam sumnjiva ljudima koji me čitaju godinama, kako neću bit sumnjiva nekom robotiću... pa ja Da nebi bilo...nismo znali... 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  taja 01.01.13 22:03

kišna glista je napisao/la:još jedan zakon koji će biti samo mrtvo slovo na papiru jer nemreš samo tako lako nekoga tužit bez da sebe ne usroljiš... al šteta, baš bi bilo fora da cijeli kulrni forum doživi reunion u nekom zatvoru.... neka oni nas lijepo hrane i brinu za nas bar godinu dana Da nebi bilo...nismo znali... 2733991369 Da nebi bilo...nismo znali... 2733991369 Da nebi bilo...nismo znali... 2733991369 a mi ćemo pisat tamo memoare i kasnije biti gradivo u školskim udžbenicima povijesti... narodni eroji Da nebi bilo...nismo znali... 3776795594 već si vidim lekcije iz povijesti: slavni Pizda organizirao narodni bunt i proveo godinu i po dana u zatvoru, tamo napisao memoare i povijest al u slikicama a kasnije izabran za počasnog člana akademije te mlade podučavao kako na kreativan način izraziti svoje mišljenje i još dobit pogače preko kurca Da nebi bilo...nismo znali... 3111943984

Što fali?
Narodni heroji i ex politički zatvorenici uvik na kraju ispadnu velike face, dobiju zahvalnice, stanove i velike mirovine. Čak i ulicu, recimo Ulica kultaša Pizde
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Gost 01.01.13 22:15

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:još jedan zakon koji će biti samo mrtvo slovo na papiru jer nemreš samo tako lako nekoga tužit bez da sebe ne usroljiš... al šteta, baš bi bilo fora da cijeli kulrni forum doživi reunion u nekom zatvoru.... neka oni nas lijepo hrane i brinu za nas bar godinu dana Da nebi bilo...nismo znali... 2733991369 Da nebi bilo...nismo znali... 2733991369 Da nebi bilo...nismo znali... 2733991369 a mi ćemo pisat tamo memoare i kasnije biti gradivo u školskim udžbenicima povijesti... narodni eroji Da nebi bilo...nismo znali... 3776795594 već si vidim lekcije iz povijesti: slavni Pizda organizirao narodni bunt i proveo godinu i po dana u zatvoru, tamo napisao memoare i povijest al u slikicama a kasnije izabran za počasnog člana akademije te mlade podučavao kako na kreativan način izraziti svoje mišljenje i još dobit pogače preko kurca Da nebi bilo...nismo znali... 3111943984

Što fali?
Narodni heroji i ex politički zatvorenici uvik na kraju ispadnu velike face, dobiju zahvalnice, stanove i velike mirovine. Čak i ulicu, recimo Ulica kultaša Pizde

eto kako žena kuži povijest... tako nekako i ja gledam na to ? jebo ih verbalni delikt da ih jebo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da nebi bilo...nismo znali... Empty Re: Da nebi bilo...nismo znali...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.