kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoteka

Stranica 15 / 23. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 20.07.14 20:46

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ma dobro, da ne bude razočarenja ... nije to za one koji vole dinamiku nego za ovakve mirne i meditativne ka šta sam ja  Filmoteka - Page 15 11484130 

prebacit ću na TV i meditativno kontemplirati  Filmoteka - Page 15 3111943984

nemoj zaboravit ispeć pun lavor kokica kad krenu napetije scene da imaš čime hranit nervozu  Filmoteka - Page 15 1523192931 šalim se .... meni osobno je to film kojeg mogu svako toliko pogledat sa užitkom ... naprosto me ipnotizira

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  orion 20.07.14 20:57

kad slušam M.Davisa čujem kompoziciju zvukova, osjetim tisuću i jedan miris kako  prolazi kroz svaki živčić ... to mi je jedna od ljepota života  Filmoteka - Page 15 684758713


fulala sam temu  Filmoteka - Page 15 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 17.09.14 15:45

Citav ovaj tjedan, na HRTu 3, imate ciklus filmova Andreja Tarkovskog. Veceras, u 23.10, Stalker.

Sinoc je bilo Zerkalo, a u pon Ivanovo djetinjstvo... pa skicnite pricu o Zoni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 17.09.14 22:00

Ligeja je napisao/la:Citav ovaj tjedan, na HRTu 3, imate ciklus filmova Andreja Tarkovskog. Veceras, u 23.10, Stalker.

Sinoc je bilo Zerkalo, a u pon Ivanovo djetinjstvo... pa skicnite pricu o Zoni.

pocet cu gledat ali cu vjerojatno zacorit vec u prvih pola sata....

gledala danas lucy... mi se svija... jebate al je pametna... skoro ko darla Filmoteka - Page 15 1523192931
najede se slucajno neke nove neke droze pa pocne koristiti sve veci postotak mozga dok ne dodje do 100%... isssss

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 18.09.14 8:20

prokunjala sam jučer cijeli film... 10 minuta gledam, 3 minute ćorim... otprilike...
to je ona vrsta filmova za koje mi je drago kad ih konačno pogledam, ali znam da vidim na programu da igraju na TV ili kinu - ne bi smogla snage I prisilila ih se pogledati... prezahtjevni su mi, u smislu da su razvučeni, usporeni, etc.
iako je bilo zanimljivih dijaloga, ideja...

not mine cup of tea.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 18.09.14 9:28

Vel'ka Maca je napisao/la:prokunjala sam jučer cijeli film... 10 minuta gledam, 3 minute ćorim... otprilike...
to je ona vrsta filmova za koje mi je drago kad ih konačno pogledam, ali znam da vidim na programu da igraju na TV ili kinu - ne bi smogla snage I prisilila ih se pogledati... prezahtjevni su mi, u smislu da su razvučeni, usporeni, etc.
iako je bilo zanimljivih dijaloga, ideja...

not mine cup of tea.


ispricat ce ti ih mala, ne brini...Filmoteka - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 18.09.14 10:48

Vel'ka Maca je napisao/la:prokunjala sam jučer cijeli film... 10 minuta gledam, 3 minute ćorim... otprilike...
to je ona vrsta filmova za koje mi je drago kad ih konačno pogledam, ali znam da vidim na programu da igraju na TV ili kinu - ne bi smogla snage I prisilila ih se pogledati... prezahtjevni su mi, u smislu da su razvučeni, usporeni, etc.
iako je bilo zanimljivih dijaloga, ideja...

not mine cup of tea.


A dobro. Filmoteka - Page 15 684758713 Steta. Ti dugi, usporeni kadrovi uopce mi kod njega ne smetaju jer mi pomazu laksem uzivljavanju u pricu. Cini mi se kao da sam ondje, uz njih, da ravnopravno sudjelujem u svemu. S druge strane, T.u priroda, okolina nije puka pozadina dogadjanja, vec bitan element putovanja... Svidja mi se njegov osjecaj prirode.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 18.09.14 18:37

Ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:prokunjala sam jučer cijeli film... 10 minuta gledam, 3 minute ćorim... otprilike...
to je ona vrsta filmova za koje mi je drago kad ih konačno pogledam, ali znam da vidim na programu da igraju na TV ili kinu - ne bi smogla snage I prisilila ih se pogledati... prezahtjevni su mi, u smislu da su razvučeni, usporeni, etc.
iako je bilo zanimljivih dijaloga, ideja...

not mine cup of tea.


A dobro. Filmoteka - Page 15 684758713 Steta. Ti dugi, usporeni kadrovi uopce mi kod njega ne smetaju jer mi pomazu laksem uzivljavanju u pricu. Cini mi se kao da sam ondje, uz njih, da ravnopravno sudjelujem u svemu. S druge strane, T.u priroda, okolina nije puka pozadina dogadjanja, vec bitan element putovanja... Svidja mi se njegov osjecaj prirode.

to su filovi koje ja zovem "lijepim" filmovima... elokventna li sam Filmoteka - Page 15 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  orion 21.09.14 19:36

Justifield - serija o domaćem dečku odraslom u polusvijetu u brdima Kentuckya koji postaje pozitivac u službi zakona, vraća se doma i na neobičan način  slaže pravdu koja je u tim okolnostima poprilično rastezljiva..... osim što je serija zabavna, glavni lik je brutalno  zgodan Filmoteka - Page 15 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 25.09.14 3:18

jebo te koji su ovo manijaci:Filmoteka - Page 15 1619348112 Mali jebach ,,hahahhahaahhahahahhaahahha Filmoteka - Page 15 3776795594 Filmoteka - Page 15 3776795594 Filmoteka - Page 15 3776795594 Filmoteka - Page 15 3776795594,,pichka im materina,,nemash pojma kada glume kada su ozbiljni,,,, Filmoteka - Page 15 3776795594 Filmoteka - Page 15 3776795594 Filmoteka - Page 15 3776795594 . Filmoteka - Page 15 727654710 Filmoteka - Page 15 727654710


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 25.09.14 3:49



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 07.10.14 12:49

gledala jučer novog finchera (Klub boraca, Sedam) - Nestala... dobar, zanimljiv, neočekivan triler... dopao mi se Iako je onaj dosadni, bljedunjavi ben Affleck notr... priporuka
traje dvi I po ure, ali proletilo mi je to sve skupa... ni u jednom trenutku nije bilo dosadno... iako početak ne obećava.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  bazilija 07.10.14 16:36

zanimljiv dokumentarac o čovjeku koji se odlično razumije sa životinjama Filmoteka - Page 15 684758713


bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 11.11.14 8:17

odgledala ... ima ga na filmoviti ... meni odličan film i poprilično depresivan prikaz kako virtuala utječe na ljude koji sav svoj život i svakodnevnicu usmjere samo na nju a pogotovo kad se stvaraju iluzije i povezuje sa ljudima sa kojima nemaš realno apsolutno nikakvih poveznica al si eto umisliš da ih imaš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 11.11.14 11:54

kišna glista je napisao/la:odgledala ... ima ga na filmoviti ... meni odličan film i poprilično depresivan prikaz kako virtuala utječe na ljude koji sav svoj život i svakodnevnicu usmjere samo na nju a pogotovo kad se stvaraju iluzije i povezuje sa ljudima sa kojima nemaš realno apsolutno nikakvih poveznica al si eto umisliš da ih imaš

for a zvuči, baš ću pogledati...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 11.11.14 12:08

Vel'ka Maca je napisao/la:

for a zvuči, baš ću pogledati...
ajd pogledaj ... baš me zanima tvoje mišljenje u vezi nekih stvari prikazanih u filmu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 11.11.14 12:10

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

for a zvuči, baš ću pogledati...
ajd pogledaj ... baš me zanima tvoje mišljenje u vezi nekih stvari prikazanih u filmu

al neću prije vikenda, ostala mi je još jedna sezona ubijanja zombija... to ću ovaj tjedan pobit Filmoteka - Page 15 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 11.11.14 12:11

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

for a zvuči, baš ću pogledati...
ajd pogledaj ... baš me zanima tvoje mišljenje u vezi nekih stvari prikazanih u filmu

al neću prije vikenda, ostala mi je još jedna sezona ubijanja zombija... to ću ovaj tjedan pobit Filmoteka - Page 15 1523192931

nema veze ... kad budeš imala volje za odlgedat jedan hiperdepresivan film pa javi ... neće meni nikuda iz glave pobjeć, imam ga snimitog u svojoj memoriji Filmoteka - Page 15 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 11.11.14 12:15

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

for a zvuči, baš ću pogledati...
ajd pogledaj ... baš me zanima tvoje mišljenje u vezi nekih stvari prikazanih u filmu

al neću prije vikenda, ostala mi je još jedna sezona ubijanja zombija... to ću ovaj tjedan pobit Filmoteka - Page 15 1523192931

nema veze ... kad budeš imala volje za odlgedat jedan hiperdepresivan film pa javi ... neće meni nikuda iz glave pobjeć, imam ga snimitog u svojoj memoriji Filmoteka - Page 15 1523192931

a sad tek vidim da si upala u bazne.... tako ti je to kad pijuckas iz tegli za krstavce kraj bazena... da je čokančić ne bi se tako opatosila.... Filmoteka - Page 15 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 11.11.14 12:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
a sad tek vidim da si upala u bazne.... tako ti je to kad pijuckas iz tegli za krstavce kraj bazena... da je čokančić ne bi se tako opatosila.... Filmoteka - Page 15 1523192931

Filmoteka - Page 15 1523192931  nisam ni skužila da se radi o bazenu nit da sam upala u njega ... fora mi slika bila jer žema čisti pa mislila umorila se od čiščenja i prilegla malo odmorit Filmoteka - Page 15 11484130 ... al ovako nekako ja i inače spavam, ka helikopter il ko da sam upravo pala iz njega ... Filmoteka - Page 15 1523192931  i volim da ima puno prostora oko mene

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 17.11.14 9:32

sinoć konačno ubola neki malo bolji film na tv-u iako nemam pojma naziv jer po dobrom običaju nisam krenula gledati odpočetka ... al neka mala koja je umirala od leukemije i kako je osmislila svoje zadnje dane života i listu stvari koje mora napraviti prije nego umre ... malo sam se i sama zamislila, i ostalo mi u glavi prije nego sam zaspala misao da u tom slučaju ne bih ništa imala za staviti na svoju listu ... uglavnom sve šta sam htjela probati, napraviti već probala i napravila ... dakle, u istom slučaju bi samo nastavila živjeti ko i sada pa dok traje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 17.11.14 22:38

Od 6 do 9i15 sam gledala interstellar... ima i spasvanja svijeta pronalazenjem novog planeta za zivot ljudi, pa vanzemaljaca i njihovih petih dimenzija, sfera, crnih rupa, novih svijetova, astrofizike, relativnosti vremena, kvantne fizike, ma cudesa od mesa... znam jednog koji onanise na svoju sliku u ogledalu i gore navedene teme... :koluta ocima
toliko su mi ga nahvalili da sam ostala malo razocarana... ustvari, dobar film, ali je ushit izostao...
mathew mi je jednako glumio dilera iz dallasa i svemirskog pilota, astronauta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 18.11.14 0:53

kišna glista je napisao/la:odgledala ... ima ga na filmoviti ... meni odličan film i poprilično depresivan prikaz kako virtuala utječe na ljude koji sav svoj život i svakodnevnicu usmjere samo na nju a pogotovo kad se stvaraju iluzije i povezuje sa ljudima sa kojima nemaš realno apsolutno nikakvih poveznica al si eto umisliš da ih imaš

odgledala... ne bih rekla da daje prikaz kako virtuala utjece na ljude koji sav svoj zivot i svakodnevicu usmjere ka njoj. To su bili najobicniji useri, nikakvi ovisnici koji vise 24/7 online... oni su samo obradili par losih primjera i posljedica zujanja po virtuali. S druge strane ima brdo pozitivnih primjera... sranja se dogadjaju. Meni prvoj, ali to nije razlog ne uzivati i dalje u dobrim stranama dobrog, starog interneta...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 18.11.14 9:00

Vel'ka Maca je napisao/la:
odgledala... ne bih rekla da daje prikaz kako virtuala utjece na ljude koji sav svoj zivot i svakodnevicu usmjere ka njoj. To su bili najobicniji useri, nikakvi ovisnici koji vise 24/7 online... oni su samo obradili par losih primjera i posljedica zujanja po virtuali. S druge strane ima brdo pozitivnih primjera... sranja se dogadjaju. Meni prvoj, ali to nije razlog ne uzivati i dalje u dobrim stranama dobrog, starog interneta...


nisam toliko mislila na vremensku ovisnost nekoga tko visi non stop na netu i iz kojih razloga nego više kako sve skupa mijenja i pojednostavljuje percepciju kako ljudi jedan drugoga doživljavaju ( na stranu prikaz ekstremnih slučajeva u filmu radi zanimljivosti filma ) ... iskustveni doživljaji koji su nekada bili jako bitni kod upoznavanja ljudi je nestao a ostaje virtualni prikaz koji može ali često i nema nikakve veze sa stvarnom osobom ... virtuala je otvorila mogućnost da se razvije lažna prisnost između osoba koje apsolutno ništa ne vezuje osim toga da su ostvarile kontakt preko nje koji je daleko lakše ostvariti nego onaj u virtuali ... rekoh već sto puta pa je bilo povrijeđenih na forumu, ali činjenica je da u reali ja zaista ne bih pokazala interes za neke ljude sa foruma ( a vjerujem da važi i u suprotnom smjeru kad bi bilo dovoljno iskrenosti do samih sebe ) jer jednostavno nemamo dovoljno zajedničkih interesa koji nas povezuju a kamoli da me se doživljava kao virtualnog ili bilo kakvog prijatelja ... ali eto, to se dešava i ljudi bivaju razočarani, uvrijeđeni i još štošta ... u filmu su prikazani ekstremi, ali u svakodnevnoj virtualnoj komunikaciji toga ima na pretek u manje ektremnim formama ... na to sam mislila ... napisala sam ja na tu temu jedan mamutovac a i ranije tu i tamo ubacivala postove sličnog sadržaja ... eto, film mi je iskristalizirao to moje od ranije mišljenje na temu virtuale ... naravno da razočarenja nema tamo gdje se ljudi i u virtuali i u reali jednako izražavaju i pričaju ali to su rijetki primjeri ... srela sam ih par ali većinom su dojmovi takvi da potvrđuju gore napisano ... ljudi se i u reali razočaravaju jer ljude ne doživljavaju onakve kakvi jesu nego im priheftaju neke svoje percepcije ... u virtuali je svo to samozavaravanje podebljano za sto gradi

a film je u biti vrlo realno stanje stvari ne toliko kod nas, mi još uvijek spadamo u društva u kojem se ljudi susreću svakodnevno u reali ... ali u americi je ovo što je na filmu prikazano poprilično postao njihov modus vivedi ... vidim to po svojoj rodbini iz amerike, vidjela u deset godina braka na koji način je moj bivši imao naviku komunicirati sa ljudima i kakve površne odnose je imao do onih koje je prikazivao kao svoje dugogodišnje prijatelje i čak pozivao na krk a onda bi se u par dana razotrkilo da se ljudi zapravo uopće ne poznaju, toootalni su si stranci bili a vamo mi prodavali priču o nekom dugogodišnjem prijateljstvu ... sve skupa nezdravo al jebat ga, postalo je dio naše svakodnevnice ... brat korlevića je jučer na fb stvario jedan tekst o tome kako odgajamo zadnju generaciju djece koja se još koliko toliko druže i igraju i razvijaju svoju maštu krzo stvarnu igru a ne onu koja ima je dostupna na netu ... pročitala taj tekst i da ga jebeš, kod mojih rođaka i njihove djece u americi je to već sada realnost ... u školi moje djece je to postao jedan od gorućih problema ... imaš situaciju da imaš hrpu djece koja nakon zvona ne trče na igralište igrati se jedan sa drugim, nego sjednu sa svojim ipodima i niti ne gledaju jedan drugog ... meni je to skroz deprimirajuće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 15 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 23. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.