kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARENA

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  Gost 24.09.12 20:51

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

nisam... ono su bile balerinke tuko neupućena i neosvještena ARENA - Page 4 2411380017

samo ti meni dođi opet, budem ja izvukla odnekud dokmartinsice .....sa štiklom...za bušit rupe za sadnice, bude ti baobab iz kičme izrasto i gepardi se linjali pod njim .... dobro si se odala da znam šta i kako sa tobom ...


aj ti dođi vamo na masažu... sad je sezona gljiva, špikovat ću te lisičarkama :)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  Gost 24.09.12 20:53

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

nisam... ono su bile balerinke tuko neupućena i neosvještena ARENA - Page 4 2411380017

samo ti meni dođi opet, budem ja izvukla odnekud dokmartinsice .....sa štiklom...za bušit rupe za sadnice, bude ti baobab iz kičme izrasto i gepardi se linjali pod njim .... dobro si se odala da znam šta i kako sa tobom ...


aj ti dođi vamo na masažu... sad je sezona gljiva, špikovat ću te lisičarkama :)))


mmmmmmm...lisičarke... ajd u pizdu materinu, sad mi sline pocurile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  Gost 24.09.12 21:04

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

nisam... ono su bile balerinke tuko neupućena i neosvještena ARENA - Page 4 2411380017

samo ti meni dođi opet, budem ja izvukla odnekud dokmartinsice .....sa štiklom...za bušit rupe za sadnice, bude ti baobab iz kičme izrasto i gepardi se linjali pod njim .... dobro si se odala da znam šta i kako sa tobom ...


aj ti dođi vamo na masažu... sad je sezona gljiva, špikovat ću te lisičarkama :)))


mmmmmmm...lisičarke... ajd u pizdu materinu, sad mi sline pocurile

ne mogu... zauzela si je cijelu... :D

nemoj misliti na torticu, nemoj misliti na torticu :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  taja 24.09.12 22:11

Jebo vas, dvi teme ste zasule o cipelama ARENA - Page 4 1658420748:
A kao...nisu vam bitne
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  Gost 25.09.12 19:17

taja je napisao/la:Jebo vas, dvi teme ste zasule o cipelama ARENA - Page 4 880131514
A kao...nisu vam bitne



hahaha pa nabiemte koliko godina imaš ti??? ti ko malo dijete sve počela uzimati zdravo za gotovo... ko da prvi put čitaš mene i glistu...



idem stavit svoje godine, ovo fakat nema smisla...kad je bal nek je maskenbalARENA - Page 4 3494493907



pa ženska glavo, postoji li i jedna žena kojoj nije stalo do obuće???... čak i kišna glista neće obuti obične mokasine nego ih sama napravi ili nabavlja drito od američkih indijanaca...



razlika među ženama je samo što koja nosi na nogama, zašto to nosi, kad to nosi i s kojom namjerom obuva baš to što obuva... a usput se malo pošamara i ubode u osjetljivo mjesto za koje sudionici ni pod prijetnjom smrću ne bi priznali da je meko tkivo :))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  taja 25.09.12 19:24

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:Jebo vas, dvi teme ste zasule o cipelama ARENA - Page 4 880131514
A kao...nisu vam bitne



hahaha pa nabiemte koliko godina imaš ti??? ti ko malo dijete sve počela uzimati zdravo za gotovo... ko da prvi put čitaš mene i glistu...



idem stavit svoje godine, ovo fakat nema smisla...kad je bal nek je maskenbalARENA - Page 4 3494493907



pa ženska glavo, postoji li i jedna žena kojoj nije stalo do obuće???... čak i kišna glista neće obuti obične mokasine nego ih sama napravi ili nabavlja drito od američkih indijanaca...



razlika među ženama je samo što koja nosi na nogama, zašto to nosi, kad to nosi i s kojom namjerom obuva baš to što obuva... a usput se malo pošamara i ubode u osjetljivo mjesto za koje sudionici ni pod prijetnjom smrću ne bi priznali da je meko tkivo :))))

Dijete sam u duši. A i naivna ko dijete ARENA - Page 4 705485277

Sve smo slabe na cipele. Mene razlikuje jedino to što su mi se uvijek sviđale muške cipele. Uvik sam govorila "blago muškima, koliki izbor dobrih cipela imaju" ARENA - Page 4 2493160508
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  Gost 25.09.12 19:27

[quote="Btw"]
taja je napisao/la:
pa ženska glavo, postoji li i jedna žena kojoj nije stalo do obuće???... čak i kišna glista neće obuti obične mokasine nego ih sama napravi ili nabavlja drito od američkih indijanaca...




bome glista već danima hoda u najružnijim čizmama koje je u planet obuća našla za tako nisku cijenu da sam ih kupila samo zato da vidim koliko takva ružna čizma može izdržati...evo, već treća sezona i obučem ih uvijek kad sam lijena skratiti hlače koje kupim ..naime, imaju i nak podosta visoku petu pa mise rubovi hlača ne vuku po podu ...a eto, ružne čizme, nak izgledaju ko mješanac opanka i kljunašovog kljuna a peta ko da sam se na prstima naslonila na dva komada četvrtastih soljenki naopačke okrenutih...boja užas smeđe i još ih uspjela oguliti al zaboleme...glavno da se ne moram uloviti konca i igle prije neg mi to nako spontano dođe i da mi užitak nešto bockati...e da, kako sam tabanala i po terenu, došla kući a ono pete fanj blatnjave bile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  Gost 25.09.12 19:34

[quote="kišna glista"]
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
pa ženska glavo, postoji li i jedna žena kojoj nije stalo do obuće???... čak i kišna glista neće obuti obične mokasine nego ih sama napravi ili nabavlja drito od američkih indijanaca...




bome glista već danima hoda u najružnijim čizmama koje je u planet obuća našla za tako nisku cijenu da sam ih kupila samo zato da vidim koliko takva ružna čizma može izdržati...evo, već treća sezona i obučem ih uvijek kad sam lijena skratiti hlače koje kupim ..naime, imaju i nak podosta visoku petu pa mise rubovi hlača ne vuku po podu ...a eto, ružne čizme, nak izgledaju ko mješanac opanka i kljunašovog kljuna a peta ko da sam se na prstima naslonila na dva komada četvrtastih soljenki naopačke okrenutih...boja užas smeđe i još ih uspjela oguliti al zaboleme...glavno da se ne moram uloviti konca i igle prije neg mi to nako spontano dođe i da mi užitak nešto bockati...e da, kako sam tabanala i po terenu, došla kući a ono pete fanj blatnjave bile



bome si ukurcu poprave... sve nekako, ali ići u štikli na teren (pa makar bila i najružnija čizma ne previsoke štikle) je znak, ne samo da si nikakva žena koja se ne laća igle i konca, nego da stariš i pomalo gubiš onaj svoj zdravi razum :p :D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  Gost 25.09.12 19:44

a jebiga, stvarno....aaal stvarno mi se nisu dale kratit hlače nit podvrtat a bogami ni previše razmišljati o tome...a bilo je il imat blatnjave rubove hlača, il prljave ružne čizme... jebi ga, odmah našla računicu,hlače nove, čizme stare ružne, neću ih morati ni čistiti nego samo bacim u smeće kad ih dovoljno izgulim ... au blato moram, jebi ga, takav mi poso... jebo klijente koji ne izbetoniraju sve oko kuće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  Gost 25.09.12 19:51

kišna glista je napisao/la:a jebiga, stvarno....aaal stvarno mi se nisu dale kratit hlače nit podvrtat a bogami ni previše razmišljati o tome...a bilo je il imat blatnjave rubove hlača, il prljave ružne čizme... jebi ga, odmah našla računicu,hlače nove, čizme stare ružne, neću ih morati ni čistiti nego samo bacim u smeće kad ih dovoljno izgulim ... au blato moram, jebi ga, takav mi poso... jebo klijente koji ne izbetoniraju sve oko kuće



šteta što nisi imala kakve tenisice u autu da mu ih odmah baciš u nebetonirano blatnjavo dvorište :)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ARENA - Page 4 Empty Re: ARENA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.