kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  Gost 23.09.12 7:37

sve sam rekla... nemam više primjedaba ni vaki ni naki piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Smiley1688
piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Cekamga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  Lena 23.09.12 9:00

Btw je napisao/la:sve sam rekla... nemam više primjedaba ni vaki ni naki piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Smiley1688
piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Cekamga



đagoda će odgovorit iza koffy :p
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  pizda 23.09.12 16:24

kaze Đagoda da bi radije crkla nego li ovdje dosla. Đubar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  antonac 23.09.12 16:40

pizda je napisao/la:kaze Đagoda da bi radije crkla nego li ovdje dosla. Đubar...



men je rekla da nece dolazit dok je forum boie govna.....trazi malo narancastiu, ko na escovom ili iskonovom forumu.....i dok nema zube......
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  Gost 24.09.12 7:43

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:kaze Đagoda da bi radije crkla nego li ovdje dosla. Đubar...



men je rekla da nece dolazit dok je forum boie govna.....trazi malo narancastiu, ko na escovom ili iskonovom forumu.....i dok nema zube......

za boju ćemo lako...zamisli da ide s popom na kavu pa stavi đozle xxl

više me muči to što je đubar piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! 364988687

Gost
Gost


[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  pizda 24.09.12 8:07

ima vremena dva tjedna da se registrira, nakon tog vise nece moc citat forum kao gost. Tako je forum koncipirat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  Gost 24.09.12 8:13

pizda je napisao/la:ima vremena dva tjedna da se registrira, nakon tog vise nece moc citat forum kao gost. Tako je forum koncipirat...

registrirat ću je ja... pa kad mi dođe da vas malo ispljuckam pisat ću kao Đagoda piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! 907932297

Gost
Gost


[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  pizda 24.09.12 8:20

znaci ti si jagodin insider!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  Gost 24.09.12 8:23

pizda je napisao/la:znaci ti si jagodin insider!

a štaću... slaba sam na nju bez obzira što je piČka i vlajnetina :(

registrirat ću ja i eska, nek se nađe zlu ne trebalo... jebajiga, volim vas vidjeti zajedno :))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  pizda 24.09.12 8:25

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:znaci ti si jagodin insider!

a štaću... slaba sam na nju bez obzira što je piČka i vlajnetina :(

registrirat ću ja i eska, nek se nađe zlu ne trebalo... jebajiga, volim vas vidjeti zajedno :))))

sto se mene tice, mos nas vidjet jedino razdvojeno, sa govnima nikakvih posla.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  Gost 24.09.12 8:29

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:znaci ti si jagodin insider!

a štaću... slaba sam na nju bez obzira što je piČka i vlajnetina :(

registrirat ću ja i eska, nek se nađe zlu ne trebalo... jebajiga, volim vas vidjeti zajedno :))))

sto se mene tice, mos nas vidjet jedino razdvojeno, sa govnima nikakvih posla.

znaš da mi je vizualizacija turbo aktivna, ja vas vidim čak i zagrljene... nemoj da ja počnem praviti trojme bivših i sadašnjih kultnih... zar si zaboravio da sam gadura... i to ona tvrda, alpska... :)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  pizda 24.09.12 8:36

Btw je napisao/la:
znaš da mi je vizualizacija turbo aktivna, ja vas vidim čak i zagrljene... nemoj da ja počnem praviti trojme bivših i sadašnjih kultnih... zar si zaboravio da sam gadura... i to ona tvrda, alpska... :)))

vizualizacija ti je skroz fulana, neke stvari mi jednostavno srozaju covjeka na nesto sa cim se ne zelim ni provocirati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  Gost 24.09.12 8:39

pizda je napisao/la:ima vremena dva tjedna da se registrira, nakon tog vise nece moc citat forum kao gost. Tako je forum koncipirat...
Ko da se nemre regati za dva tjedna. Pih. Znači gosti neće moći čitati ko ni kod Lava. Pa kaj ti njegovo iskustvo nije dovoljno. Lijepo mu je završil forum

Gost
Gost


[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  pizda 24.09.12 8:42

dromsin je napisao/la:
pizda je napisao/la:ima vremena dva tjedna da se registrira, nakon tog vise nece moc citat forum kao gost. Tako je forum koncipirat...
Ko da se nemre regati za dva tjedna. Pih. Znači gosti neće moći čitati ko ni kod Lava. Pa kaj ti njegovo iskustvo nije dovoljno. Lijepo mu je završil forum

ako ih zanima ce se registrirati i pisati, jaka fora...:). Lavov forum je zavrsil kad se moglo naveliko citati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!! Empty Re: piČko od Đagode, nabiemte, poy se yebat!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.