kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Stranica 14 / 27. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 21:50

ha ha ha.... eno vidim da se dija za uskrs poziva na odbacivanje laži i neistina Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112

eto, ja čekam kako će to kod nje izgledati, mislim, odbacivanje laži i neistina Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1656216332 da čujemo, tko su ti gladijatori po zidovima, svinje pred koje neće bacati svoje biserje ? jel i ja spadam tu ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:01

taja je napisao/la:
sara je napisao/la:hihihhihihi.. tajo, pa ti si hohoh!!! looooool
Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1724307051

Zaboravila sam lozinku,a imala potrebu nešto reći.
Pa mi to prvo palo na pamet

šta si stvarno ti bila hohojladrijadrom? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 984513234

a irudati pa nije ni čudo da te banirao... špijunčino jedna dabil Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3114667799
aj aj, ista si ko pop kavgadžijaZamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3601362807uvati se s njim podruku... sad oboje možete pjevajti borbene... doduše ti još imaš dva foruma, pop je sebe već samobanirao na jednom, dakle ostaje mu nethaer... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:05

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
sara je napisao/la:hihihhihihi.. tajo, pa ti si hohoh!!! looooool
Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1724307051

Zaboravila sam lozinku,a imala potrebu nešto reći.
Pa mi to prvo palo na pamet

šta si stvarno ti bila hohojladrijadrom? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 984513234

a irudati pa nije ni čudo da te banirao... špijunčino jedna dabil Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3114667799
aj aj, ista si ko pop kavgadžijaZamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3601362807uvati se s njim podruku... sad oboje možete pjevajti borbene... doduše ti još imaš dva foruma, pop je sebe već samobanirao na jednom, dakle ostaje mu nethaer... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

jebate, sa fejsa se briso, sa kultniksa, sa escovog foruma... ako ga i bafica dočeka na nož, kako ćemo mi popa ikako vidjeti? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3102334490 a on mi je jedan od dražih kultaša ... jest tih i miran al kad progovori, brate progovori u bujicama i kako treba ... pope, ne zajebaji i dolaz vamo pa makar i pod drugim nickom...jebate, s kim ću ja o letwicama pričati ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:08

dromsin je napisao/la:Moram dati samoj sebi ispričnicu zakaj me nema Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1724307051
Sin mi otvorio profil na fejsu da mogu igrati neke bombone i sad ujutro ono malo vremena utučem na igricu. Unuk je svaki dan kod mene i vrlo često prespava,tak da su kratki trenuci da sam na kompu. Vikendom i praznikom sin zasjedne ,ovo je kratak ulet na uštrp šetnje sa malenom. Kiša po cijele dane piša.
Jučer sam pljusnula unuka. Sad se osječam ko govno. Nisam ga jako onak malo, ruka je nekontrolirano odletjela kao reakcija što mi je odvalil šamrčinu. Šamar mi je dal zato kaj se nije dao obuči na sve moje uvjeravanje pa sam ga silom oblačila. Tolko o dobroj bakici Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1724307051
Plakal je , izljubili smo se i pomirili ali jebem mu život zakaj sam tak nezaustavljivo reagirala.

Pročitala sam par postova tamo i vamo o sranju koje se dogodi iz ničega. Bilo kakav komentar daje štofa za daljnji verbali karate. Zato Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3791338009
Djeco najte zameriti kaj sam malo rjeđe tu.

aj da ti olakšam muke, vidim da se grizeš... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 997057239
to je faza kad probaju dokle mogu, a kako bake inače popuštaju više od mama onda su među prvima koje dobiju pljusku od svog zlatnog unučeta... pljusnula sam i ja svoga i dobro sam napravila, jer nikad više nije pokušao nešto slično... kad se isplakao sjeli smo i popričali ozbiljno, uustanovili da se to ne radi jer akcija iziskuje reakciju, da smo oboje podriješili, onda se isto tako izljubili i ispričali jedno drugom... od tada nije bilo čak ni naznaka da to ponovi... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:11

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
sara je napisao/la:hihihhihihi.. tajo, pa ti si hohoh!!! looooool
Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1724307051

Zaboravila sam lozinku,a imala potrebu nešto reći.
Pa mi to prvo palo na pamet

šta si stvarno ti bila hohojladrijadrom? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 984513234

a irudati pa nije ni čudo da te banirao... špijunčino jedna dabil Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3114667799
aj aj, ista si ko pop kavgadžijaZamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3601362807uvati se s njim podruku... sad oboje možete pjevajti borbene... doduše ti još imaš dva foruma, pop je sebe već samobanirao na jednom, dakle ostaje mu nethaer... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

jebate, sa fejsa se briso, sa kultniksa, sa escovog foruma... ako ga i bafica dočeka na nož, kako ćemo mi popa ikako vidjeti? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3102334490 a on mi je jedan od dražih kultaša ... jest tih i miran al kad progovori, brate progovori u bujicama i kako treba ... pope, ne zajebaji i dolaz vamo pa makar i pod drugim nickom...jebate, s kim ću ja o letwicama pričati ?

a možda se sad zbog svega ovog odluči oženiti, skućiti, maknuti se iz ovih virtualnih brloga... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 439160543
ma lako ćemo popa naći... upalim kamijon, natovarimo palete i letwize i drito tamo di ide na gablec Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:27

Btw je napisao/la:

a možda se sad zbog svega ovog odluči oženiti, skućiti, maknuti se iz ovih virtualnih brloga... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 439160543
ma lako ćemo popa naći... upalim kamijon, natovarimo palete i letwize i drito tamo di ide na gablec Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

skroz zaboravila da si nam ti link Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 684758713 koliko se priča o kuloarima, a u kući si mi bila, da sam htjela, saznala bih preko tebe sve o svakom forumašu kojeg si uživo srela a još dan danas ne znam ni escovo, lenino, antončevo, urbičino ime... eto, toliko se pričalo o forumu ... o ljudima sa foruma znam onoliko koliko su mi bili voljni sami reći o sebi... to je nekima nepojmljivo al eto, tako je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:33

fora mi pratiti koliko je ova tema čitana .. prije sat vremena pročitano 3428 puta.... evo sad pokazuje 3463... pa se pitam tko pred kim bisere baca i tko su zapravo naumjerene svinje ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:43

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

a možda se sad zbog svega ovog odluči oženiti, skućiti, maknuti se iz ovih virtualnih brloga... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 439160543
ma lako ćemo popa naći... upalim kamijon, natovarimo palete i letwize i drito tamo di ide na gablec Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

skroz zaboravila da si nam ti link Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 684758713 koliko se priča o kuloarima, a u kući si mi bila, da sam htjela, saznala bih preko tebe sve o svakom forumašu kojeg si uživo srela a još dan danas ne znam ni escovo, lenino, antončevo, urbičino ime... eto, toliko se pričalo o forumu ... o ljudima sa foruma znam onoliko koliko su mi bili voljni sami reći o sebi... to je nekima nepojmljivo al eto, tako je

šta bi me omađijala ili bi me hakirala da sve to saznaš... mislim da si htjela ko što nisi htjela... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112
zašto bi trebala znati bilo čije ime... dovoljno je da znaš nick...ionako sve vas koje znam s foruma nikad ne zovem imenom nego nickom...

da kojim slučajem odem na kavu s pizdom sigurno ga ne bih zvala milan nego jednostavno->pizda... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Lena 30.03.13 22:49

šta pipi nije ilan?meni je prešutio to m....Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130

dobro večer u preletu.....vidim taja je mističan hohoho....ja mislila da je mušeko neko...ne znam zašto....tako mi se činilo.....

pop se odjavio i svaka čast na potezu bez puno riječi....kapa do poda pope Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 684758713

eska neću komentirat....svi čitaju i neka za sebe zaključuju.....neka misle svojim glavama Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

otišli gosti.....malo me dingač zamantao....ljepše ću spavat Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:50

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

a možda se sad zbog svega ovog odluči oženiti, skućiti, maknuti se iz ovih virtualnih brloga... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 439160543
ma lako ćemo popa naći... upalim kamijon, natovarimo palete i letwize i drito tamo di ide na gablec Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

skroz zaboravila da si nam ti link Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 684758713 koliko se priča o kuloarima, a u kući si mi bila, da sam htjela, saznala bih preko tebe sve o svakom forumašu kojeg si uživo srela a još dan danas ne znam ni escovo, lenino, antončevo, urbičino ime... eto, toliko se pričalo o forumu ... o ljudima sa foruma znam onoliko koliko su mi bili voljni sami reći o sebi... to je nekima nepojmljivo al eto, tako je

šta bi me omađijala ili bi me hakirala da sve to saznaš... mislim da si htjela ko što nisi htjela... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112
zašto bi trebala znati bilo čije ime... dovoljno je da znaš nick...ionako sve vas koje znam s foruma nikad ne zovem imenom nego nickom...

da kojim slučajem odem na kavu s pizdom sigurno ga ne bih zvala milan nego jednostavno->pizda... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

ono što sam htjela reći je da me apsolutno ne zanima nečije mišljenje o nekome.... mišljenje o nekome stvaram na osnovu onoga što mi ta osoba sama predoči svojim pisanjem... da si mi na sva usta nahvalila esca, ja bih i dalje o njemu mislila ono što mislim na osnovu napisanog i predočenog od strane te osobe tokom svih godina forumskog druženja...da ga jebeš, meni je esco i dalje virtualni bulimičar - više informacija poždere neg može provariti ... eto, to je bila poanta mog upisa


da pizdu sretnem u rijeci, ja bih se izdaleka proderala: piiiizdoooo... čisto da vidim jel se odaziva na svoj nick i koliko se i on uživio u isti Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931... to da se odaziva na milan već odavno znamo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Lena 30.03.13 22:52

kišna glista je napisao/la:........ono što sam htjela reći je da me apsolutno ne zanima nečije mišljenje o nekome.... mišljenje o nekome stvaram na osnovu onoga što mi ta osoba sama predoči svojim pisanjem...



e....Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 270804909
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:53

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:........ono što sam htjela reći je da me apsolutno ne zanima nečije mišljenje o nekome.... mišljenje o nekome stvaram na osnovu onoga što mi ta osoba sama predoči svojim pisanjem...



e....Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 270804909

sad kad znam da si pod dingačem, da čujem...tko je mica ubica ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Lena 30.03.13 22:55

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:........ono što sam htjela reći je da me apsolutno ne zanima nečije mišljenje o nekome.... mišljenje o nekome stvaram na osnovu onoga što mi ta osoba sama predoči svojim pisanjem...



e....Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 270804909

sad kad znam da si pod dingačem, da čujem...tko je mica ubica ?

nemam pojma Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130 ako misliš na pizdixa ne znam.....meni kao sara djeluje,ali kaže da nije.....tako da ti ni dingač ne pomaže Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:58

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:........ono što sam htjela reći je da me apsolutno ne zanima nečije mišljenje o nekome.... mišljenje o nekome stvaram na osnovu onoga što mi ta osoba sama predoči svojim pisanjem...



e....Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 270804909

sad kad znam da si pod dingačem, da čujem...tko je mica ubica ?

nemam pojma Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130 ako misliš na pizdixa ne znam.....meni kao sara djeluje,ali kaže da nije.....tako da ti ni dingač ne pomaže Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

nije mi pizdiks pao na pamet al kad si već spomenula ja i dalje navijam il za temperu il za evu ... mislim da nije nitko sa kultniksa iako bi bila fora da se pokaže drugačije,... meni kruna sa glave ne pada ako sam u krivu a volim biti iznenadita ko ovo sa tajom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 22:59

Lena je napisao/la:šta pipi nije ilan?meni je prešutio to m....Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130

dobro večer u preletu.....vidim taja je mističan hohoho....ja mislila da je mušeko neko...ne znam zašto....tako mi se činilo.....

pop se odjavio i svaka čast na potezu bez puno riječi....kapa do poda pope Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 684758713

eska neću komentirat....svi čitaju i neka za sebe zaključuju.....neka misle svojim glavama Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

otišli gosti.....malo me dingač zamantao....ljepše ću spavat Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3384354616

ti znaš njegovo osunećeno ime... ono m rijetko kome pokazuje Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

nisam u toku... šta se pop odjavio?
vrlo očekivan ishod... a ništa... valjda će negdje pisati pa ćemo se opet sresti u nekom kantunu i srknuti virtualnu kavu... ona normalna je ionako obavezna...

odoh oprati suđe i u krpe... koma sam... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 56160669

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Lena 30.03.13 23:00

o kojoj mici onda pričamo? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130

ma nemam pojma kome je plao na pamet da malo škalja pipija...neka bude ko god je imao volje....meni ne smeta
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 23:02

Lena je napisao/la:o kojoj mici onda pričamo? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130

ma nemam pojma kome je plao na pamet da malo škalja pipija...neka bude ko god je imao volje....meni ne smeta

ajoj, bezveze postavila pitanje Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112 nema nikakve skrivene pozadine al htjela vidjet kako ti reagiraš kad si podaprata Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130 super, sva si pod kontrolom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Lena 30.03.13 23:08

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:o kojoj mici onda pričamo? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130

ma nemam pojma kome je plao na pamet da malo škalja pipija...neka bude ko god je imao volje....meni ne smeta

ajoj, bezveze postavila pitanje Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112 nema nikakve skrivene pozadine al htjela vidjet kako ti reagiraš kad si podaprata Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130 super, sva si pod kontrolom

jarica Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

noć...odo leć blago pripita i dočekat uskrsnuće osvježita
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 23:15

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:o kojoj mici onda pričamo? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130

ma nemam pojma kome je plao na pamet da malo škalja pipija...neka bude ko god je imao volje....meni ne smeta

ajoj, bezveze postavila pitanje Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112 nema nikakve skrivene pozadine al htjela vidjet kako ti reagiraš kad si podaprata Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130 super, sva si pod kontrolom

jarica Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

noć...odo leć blago pripita i dočekat uskrsnuće osvježita

a baš istina glede jarčeva... teško vas izbacit iz ravnoteže a to je super ... laku noć lenče Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 23:38

kišna glista je napisao/la:fora mi pratiti koliko je ova tema čitana .. prije sat vremena pročitano 3428 puta.... evo sad pokazuje 3463... pa se pitam tko pred kim bisere baca i tko su zapravo naumjerene svinje ?

3533 Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 30.03.13 23:51

ne mogu a ne komentirati obzirom da je vrijeme konačnih obračuna i istine Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 11484130 jebate šta je dija super spinmajstor Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112

dija:
nitko ti ne nameće nikakvo vjerovanje, niti održavanje običaja. jedino
je ružno da netko nekome nameće svoje mišljenje ili stav kojim vidljivo
ismijava i ruga se onima koji u nešto vjeruju i provode obrede /
tradiciju / običaje i slave to.



da bacim koji citat iz one jedne knjige koju si mi na prepad poslala? ove druge nisam primila jer sam na pošti dala službeni zahtjev da mi ništa sa tvoje adrese ne isporučuju nego vraćaju na adresu pošiljatelja... pa jebote, jesi ti stvarno toliko glupa il se samo praviš glupom? tko je kome u kuću došao misionariti i to na prevaru ? jel ja tebi il ti meni ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 31.03.13 0:09

probala konačni obračun sa onima koji su sa mnom osobno otvarali virtualne sukobe zaključiti kako treba i iz korijena i u uskršnjem duhu do jaja al jebga, esco štiti svaku budaletinu koja traži da se s njom pod opere

"Administrators have forbidden any new members."

uživajte sonja, anabela i ostali čudnovati kljunaši .. štiti vas el komandante escobar jer zna da bi jebale ježa da otvori kapiju Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 31.03.13 0:37

kišna glista je napisao/la:probala konačni obračun sa onima koji su sa mnom osobno otvarali virtualne sukobe zaključiti kako treba i iz korijena i u uskršnjem duhu do jaja al jebga, esco štiti svaku budaletinu koja traži da se s njom pod opere

"Administrators have forbidden any new members."

uživajte sonja, anabela i ostali čudnovati kljunaši .. štiti vas el komandante escobar jer zna da bi jebale ježa da otvori kapiju Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1523192931
ma ja, sve ćemo ako skelrozni pozaboraviti


<blockquote>
sonja_ericsson je napisao/la:<blockquote>
Anabela je napisao/la:<blockquote>
sonja_ericsson je napisao/la:
ha, dobro... Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3521672781 zna se putanja.

dakle, idemo doma. Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 2910438951 </blockquote>

dya ... sedi di si ... i napravi zlevku Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 253468018
Dali je i Uskrs vreme za prastanja ?
Ako nije ... svaki dan je dobar za to ako ljudi zasluzuju ... a zasluzuju !</blockquote>


pa, ok Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 3521672781 znači li to da i ja onda nešto zaslužujem??? Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 457594190

ja si, recimo, najviše želim mir... ( a imam i zlevke i jaja ). </blockquote>


Znam jer dobar deo zivota trazim samo to ... a umesto toga dobijam ringispil ... malo se primiri i aj opet u vrtesku .
Nekad se mislim mozda da trazim nesto drugo Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 978158197... dobicu onda mir .

A sto ne bi zasluzila ? Covek si ... dobar .. zasluzujes Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 650269930


pa i taj dojam smo dobili svi skupa... da se traži mir a ne ringišpil Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112 tko ne bi zaželio mir kad je čovjek ? smijurija Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Gost 31.03.13 6:26

Hvala Bitwić za utjehu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com - Page 14 Empty Re: Zamolba moderatorici tzv Kultni.forumcroatian.com

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 27. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.