kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kraljica sara je tu

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

kraljica sara je tu Empty kraljica sara je tu

Postaj  Gost 02.02.13 6:35

dodjoh da izljubim i izgrlim pucanstvo ovoojih prostora. ujedno najavljujem muznju i stiskanje jajnih jajaca u muskih i izdoje zena. stanite u red mili moji a ti tajcice mos prva posto je rotjkas. pope ti si zadnji na redu. more i plovak ako je to onaj plovak a ne onaj plovak i ako je to ona ivab a ne ona anabela koja je jedna te ista osba a ujedno i nije. ujedno javno izjavljujem da ja nisam onaj pizdix tamo kod esca... ne bih znala tako dobro odglumiti. to bi mogo biti bradom iglavom esco ili pizda a vi se sad mislite. lena sigurno nie a nie ni tonci.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Lena 02.02.13 7:31

sara je napisao/la:dodjoh da izljubim i izgrlim pucanstvo ovoojih prostora. ujedno najavljujem muznju i stiskanje jajnih jajaca u muskih i izdoje zena. stanite u red mili moji a ti tajcice mos prva posto je rotjkas. pope ti si zadnji na redu. more i plovak ako je to onaj plovak a ne onaj plovak i ako je to ona ivab a ne ona anabela koja je jedna te ista osba a ujedno i nije. ujedno javno izjavljujem da ja nisam onaj pizdix tamo kod esca... ne bih znala tako dobro odglumiti. to bi mogo biti bradom iglavom esco ili pizda a vi se sad mislite. lena sigurno nie a nie ni tonci.


ja ću na ovoj pisat...druga identična more u zaborav kraljica sara je tu 11484130

nisam pizdix....ovdje sam bila popart i urbajfajl....urbanfajl mi nije baš išao jerbo nisam imala niti vremena,a niti neke volje....

kavica se pije....žestoko miriše na kišu...onako zrak je skroz ukovitlan i pun vlage.....glava još boli,a sad je faza curenja nosa i kašljanja....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 02.02.13 9:19

ojla sarči kraljice izdajateljice, i ja sam jedno vrijeme mislila da si ti pizdix al sam prestala tako misliti kad sam vidjela da uglavnom c/p stvarne pipijeve tekstove i onda ih mijenja a nije ulovio bit pipijevog izražaja, tek tu i tamo ako je imao sreće c/p neki posti ispočetka ... za tebe sam bila uvjerena da možeš to daleko bolje izvesti i bez trikova ... a ne mislim ni da to esco radi... mislim da to radi neka žena po izboru sadržaja i tema ... eto, kad je bal nek je maskembal ... ispade da je meni zanimljivo i gledati maškare ... ove naše su očito pri kraju kraljica sara je tu 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  orion 02.02.13 9:20

sara je napisao/la:dodjoh da izljubim i izgrlim pucanstvo ovoojih prostora. ujedno najavljujem muznju i stiskanje jajnih jajaca u muskih i izdoje zena. stanite u red mili moji a ti tajcice mos prva posto je rotjkas. pope ti si zadnji na redu. more i plovak ako je to onaj plovak a ne onaj plovak i ako je to ona ivab a ne ona anabela koja je jedna te ista osba a ujedno i nije. ujedno javno izjavljujem da ja nisam onaj pizdix tamo kod esca... ne bih znala tako dobro odglumiti. to bi mogo biti bradom iglavom esco ili pizda a vi se sad mislite. lena sigurno nie a nie ni tonci.



kvin of spin kraljica sara je tu 1521376178 kraljica sara je tu 3859399978

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 02.02.13 22:39

Cmokić kraljice Saro kraljica sara je tu 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 15:05

Lena je napisao/la:
sara je napisao/la:dodjoh da izljubim i izgrlim pucanstvo ovoojih prostora. ujedno najavljujem muznju i stiskanje jajnih jajaca u muskih i izdoje zena. stanite u red mili moji a ti tajcice mos prva posto je rotjkas. pope ti si zadnji na redu. more i plovak ako je to onaj plovak a ne onaj plovak i ako je to ona ivab a ne ona anabela koja je jedna te ista osba a ujedno i nije. ujedno javno izjavljujem da ja nisam onaj pizdix tamo kod esca... ne bih znala tako dobro odglumiti. to bi mogo biti bradom iglavom esco ili pizda a vi se sad mislite. lena sigurno nie a nie ni tonci.


ja ću na ovoj pisat...druga identična more u zaborav kraljica sara je tu 11484130

nisam pizdix....ovdje sam bila popart i urbajfajl....urbanfajl mi nije baš išao jerbo nisam imala niti vremena,a niti neke volje....

kavica se pije....žestoko miriše na kišu...onako zrak je skroz ukovitlan i pun vlage.....glava još boli,a sad je faza curenja nosa i kašljanja....


jel jos boli ta ljepa pametna glavushica? de nek anto malo izmasira i jos uz to nek te sili pa ce bit bolje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 15:06

kišna glista je napisao/la:ojla sarči kraljice izdajateljice, i ja sam jedno vrijeme mislila da si ti pizdix al sam prestala tako misliti kad sam vidjela da uglavnom c/p stvarne pipijeve tekstove i onda ih mijenja a nije ulovio bit pipijevog izražaja, tek tu i tamo ako je imao sreće c/p neki posti ispočetka ... za tebe sam bila uvjerena da možeš to daleko bolje izvesti i bez trikova ... a ne mislim ni da to esco radi... mislim da to radi neka žena po izboru sadržaja i tema ... eto, kad je bal nek je maskembal ... ispade da je meni zanimljivo i gledati maškare ... ove naše su očito pri kraju kraljica sara je tu 1523192931


glisto, pozdrav. kad budes sa djecicom setala pored mora sjeti se mene. obozavam te stvari. il kad budes kopala i asovila sto bi rekli moji u bosni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 15:07

orion je napisao/la:
sara je napisao/la:dodjoh da izljubim i izgrlim pucanstvo ovoojih prostora. ujedno najavljujem muznju i stiskanje jajnih jajaca u muskih i izdoje zena. stanite u red mili moji a ti tajcice mos prva posto je rotjkas. pope ti si zadnji na redu. more i plovak ako je to onaj plovak a ne onaj plovak i ako je to ona ivab a ne ona anabela koja je jedna te ista osba a ujedno i nije. ujedno javno izjavljujem da ja nisam onaj pizdix tamo kod esca... ne bih znala tako dobro odglumiti. to bi mogo biti bradom iglavom esco ili pizda a vi se sad mislite. lena sigurno nie a nie ni tonci.



kvin of spin kraljica sara je tu 1521376178 kraljica sara je tu 3859399978


nisam valjda?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 15:07

dromsin je napisao/la:Cmokić kraljice Saro kraljica sara je tu 3214182331


cmokic tebi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 15:08

hahah joj sad sam ko ili, kad dodje i sibne tonu odgovora zaredom i ode... loooooooool

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 15:14

sara je napisao/la:hahah joj sad sam ko ili, kad dodje i sibne tonu odgovora zaredom i ode... loooooooool
pa kaj se čeka šibaj kraljica sara je tu 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  pizda 03.02.13 16:00

sara je napisao/la: ujedno javno izjavljujem da ja nisam onaj pizdix tamo kod esca... ne bih znala tako dobro odglumiti.

a jaka gluma, razne recenice koje sam napisao nabacate zbrda zdola i malo nadopunite. Ja bih sebe bolje imitirao, zato imas moje kritike...kraljica sara je tu 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 16:09

kakve kritike. pa rekla sam da NISAM ja pizdix. odi u kurac i ti i pizdicx. odo sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  pizda 03.02.13 16:10

sara je napisao/la:kakve kritike. pa rekla sam da NISAM ja pizdix. odi u kurac i ti i pizdicx. odo sad

jesi kucko, nema ko drugi bit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  antonac 03.02.13 18:19

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:kakve kritike. pa rekla sam da NISAM ja pizdix. odi u kurac i ti i pizdicx. odo sad

jesi kucko, nema ko drugi bit...

i ja sam je skuzijo....kraljica sara je tu 11484130

_________________
daite im da seru....kraljica sara je tu 29xutcykraljica sara je tu 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 19:15

pokvareni ste ko cukovi. jebo vas pizdix. znam ko je al necu rec. a zna i esco, on ce obznaniti TAJNU. al kad dodje vrijeme za to i kad zasluzite. jedino ako lena paparazzi ne prokljuvi prie kraljica sara je tu 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 19:35

sara je napisao/la:pokvareni ste ko cukovi. jebo vas pizdix. znam ko je al necu rec. a zna i esco, on ce obznaniti TAJNU. al kad dodje vrijeme za to i kad zasluzite. jedino ako lena paparazzi ne prokljuvi prie kraljica sara je tu 727654710
šapni nam, neće nitko čuti kraljica sara je tu 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 20:14

ok. pizdix je dr reisman, ili reismanica kak bi mi u hrvatskoj rekli. kaj ne? iznenadjena??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 21:29

sara je napisao/la:ok. pizdix je dr reisman, ili reismanica kak bi mi u hrvatskoj rekli. kaj ne? iznenadjena??
rasmanica je ova kaj je došla u goste, a ko je na forumu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 21:43

resimanica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 21:52

sara je napisao/la:resimanica.
ma ni sa e ne kužim. Moli prevod kraljica sara je tu 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 21:53

ne. neka pizdix prevede. kraljica sara je tu 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  antonac 03.02.13 22:00

sara je napisao/la:ne. neka pizdix prevede. kraljica sara je tu 1425538829



ericssonica te provalila.....:.....

pa zna se koja je spizdixz. jedna jedina i jedinstvena... kraljica prerušavanja i maskiranja i ulaženja u tuđe identitete.



kraljica sara je tu 11484130kraljica sara je tu 11484130

_________________
daite im da seru....kraljica sara je tu 29xutcykraljica sara je tu 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 22:02

os rec da mi je dija usla u comp i stavila chip

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Gost 03.02.13 22:06

sara je napisao/la:os rec da mi je dija usla u comp i stavila chip
kola ti u venama kraljica sara je tu 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kraljica sara je tu Empty Re: kraljica sara je tu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.