kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  proba 11.02.13 8:58

cilu planetu su zagrlili , pogle majketi , od visokomoralne kine , mladog tatice putina , raspadajućeg castra , umire čovik dulje od tite , triput najmanje , francuske zrele jeseni , ukrajinske pravde - pravednije od rvacke , crnac u biloj kući


je ojačala socijalistička stoka


al papa ih srbi više neg šupci svih ministara pedera



šta mene zanima

evo nevalja papa , aj dobro , razumno , je , ok ,, katoličanstvo je još uvik neka moralna vertikala evropske barake , ako nji ne sorimo,,,nemamo šanse ,, razumna je filozofija socijalfašista

zadnji 5 godina se zajašilo sa nekom pravdom i zakonom upičkumaterinu , poludit,,,,,,, zatvaraju sve redom , ukrajina , rvacka , francuska,njemačka, češka sve dolazeći socijalizmi , skidanje diploma, računi za cipele , jebatisus zbog pogrešnog parkiranja u evropi ministre nagone da daju ostavke , skidaju diplome

sanader u bajbok , ukra tri sata , i četres miljuna kuna ,,,,ma dašta , bi majkemi i ja bi mu muda stuka , al jebatisus disu oni lopovi do 90-ih , kako nji na sud, interesantno je da nitko nema više ciljeve da te lopove ganja ,

pa se ja upitah , gonja li sanadera i hdz i francuskog premiera i njemacke ministre , njemackog presjednika , ukrajinske ministre , gonja li njih pravda il viši ciljevi

a nu ovo , sve socijalističke stranke na planeti imaju crveni televun , znan isusami


jebeš talibane

jeli vas malo stra
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  pizda 11.02.13 9:11

ako je katolicanstvo moralna vertikala onda nemorala i ne treba. Jadno drustvo u kojem takav olos predstavlja nesto pozitivno. Nego, koga bi ti, crne? Koje to crne, onog danijela srba, ili revitalizaciju laznog magistra đapića ili pak onu puknutu kaskaderku tomasevicku? Mos i schwartza i njegovu nevjencanu, sve dragulj do dragulja...zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  proba 11.02.13 9:20

pizda je napisao/la:ako je katolicanstvo moralna vertikala onda nemorala i ne treba. Jadno drustvo u kojem takav olos predstavlja nesto pozitivno. Nego, koga bi ti, crne? Koje to crne, onog danijela srba, ili revitalizaciju laznog magistra đapića ili pak onu puknutu kaskaderku tomasevicku? Mos i schwartza i njegovu nevjencanu, sve dragulj do dragulja...zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  684758713

kote jebe debilu , taki si srvoren za topovsko meso

spikan ti o planetarnoj mašini a on o đapiću ,, jebatisus

sad bi mudrac ideologije da vaga sa religijama , znači jedno do ov dvoje ti je milije zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  1354420400


boktejebo jes ova yugogamad debilna
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  pizda 11.02.13 9:35

proba je napisao/la:
pizda je napisao/la:ako je katolicanstvo moralna vertikala onda nemorala i ne treba. Jadno drustvo u kojem takav olos predstavlja nesto pozitivno. Nego, koga bi ti, crne? Koje to crne, onog danijela srba, ili revitalizaciju laznog magistra đapića ili pak onu puknutu kaskaderku tomasevicku? Mos i schwartza i njegovu nevjencanu, sve dragulj do dragulja...zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  684758713

kote jebe debilu , taki si srvoren za topovsko meso

spikan ti o planetarnoj mašini a on o đapiću ,, jebatisus

sad bi mudrac ideologije da vaga sa religijama , znači jedno do ov dvoje ti je milije zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  1354420400


boktejebo jes ova yugogamad debilna

je, mos mislit crno obojate planetarne masine. Radost, progres i napredak. Napisi to velikim slovom i imas imena nekadasnjih poduzeca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  proba 11.02.13 9:40

ma kakav stra

u smrt se ide uzdignuta čela ,,,Radost, progres i napredak


disu proleteri ,,,, šamile majkutijebem šta sad štrajkuješ
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  pizda 11.02.13 14:31

ovaj papa ko Sanader, kaze dosta mi je i ode... Sad ce doc kara-papa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  Gost 11.02.13 21:31

pizda je napisao/la:ovaj papa ko Sanader, kaze dosta mi je i ode... Sad ce doc kara-papa...
kaj je i ovaj zasra

Gost
Gost


[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  orion 11.02.13 22:03

dromsin je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovaj papa ko Sanader, kaze dosta mi je i ode... Sad ce doc kara-papa...
kaj je i ovaj zasra
star je ko biblija - već su ga izabrali prestaroga....
izaberu starce da mogu bolje šaltati po sivim zonama....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  proba 11.02.13 22:07

najbitniji elemenat za odluku je stanje , pa i papinu

fašizam socijalizma je u ovom momentu najveći planetarni problem
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  Jehudi 12.02.13 10:26

orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovaj papa ko Sanader, kaze dosta mi je i ode... Sad ce doc kara-papa...
kaj je i ovaj zasra
star je ko biblija - već su ga izabrali prestaroga....
izaberu starce da mogu bolje šaltati po sivim zonama....

Dobro, to se zna da biraju starije (radi sebe) kako pontifikat nebi trajao predugo kao u slučaju Ivana Pavla II

Za ovoga sam zna da će biti izabran (imam svjedoke) a sad me baš zanima tko je sljedeći.

Šta vi mislite? Možemo kladionu otvoriti. zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata  Empty Re: zašto socijalfašizam ne igra otvorenih karata

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.