kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ej glistic... slusaj

Go down

ej glistic... slusaj Empty ej glistic... slusaj

Postaj  Gost 21.02.13 12:25

nasla ja neku kompaniju iz mexica. spanish lessons... $9 po satu. jao kako sam sretna. ja ti obozavam spanjolski. ima neka veza izmedju mene i tih latinjosa, neobjasnjiva fatalna privlacnost. nema tog muska - od decka mladoga do starca koji je na prosteru sto bi moja baka rekla a da me nije onako odmjerio i muski mi se obratio. ma obozavam ta jezik. bila sam malo ucila u indijanapolisu al sam onda odselila. ovo ce biti divna prilika.... ako ti slucajno imas kakvu tetku ili strinu ili bilo koga ovdje mogla si me povezati sa njima pa da malo pricamo preko skype. platila bih. meni su strani jezici hobi. pa ja. necu ja valjda bit ko ona pipl mast tras as. a na kraju kad naucim odo ja u costa ricu sebi po jebaca.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  Gost 21.02.13 12:29

inace, babsi, sve pohvale za ovo zelenilo. do sada najljepsi forum iako je ono cvijece kod esca ziasta predivno. ovo je praznik za oci. samo tako ostavi i ne mijenjaj...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  Gost 21.02.13 13:03

sara je napisao/la:nasla ja neku kompaniju iz mexica. spanish lessons... $9 po satu. jao kako sam sretna. ja ti obozavam spanjolski. ima neka veza izmedju mene i tih latinjosa, neobjasnjiva fatalna privlacnost. nema tog muska - od decka mladoga do starca koji je na prosteru sto bi moja baka rekla a da me nije onako odmjerio i muski mi se obratio. ma obozavam ta jezik. bila sam malo ucila u indijanapolisu al sam onda odselila. ovo ce biti divna prilika.... ako ti slucajno imas kakvu tetku ili strinu ili bilo koga ovdje mogla si me povezati sa njima pa da malo pricamo preko skype. platila bih. meni su strani jezici hobi. pa ja. necu ja valjda bit ko ona pipl mast tras as. a na kraju kad naucim odo ja u costa ricu sebi po jebaca.


Naravno da ima kad si se htela udati za onog Eduarda, Enrica, Josea ili kako se vec zvao...ej glistic... slusaj F24sqg
Pipika ce se sigurno setiti kako se zvao taj tvoj carino dio...ej glistic... slusaj 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  Gost 21.02.13 13:08

ma lol. to sam izmislila bila samo pricicu. ali svidjo mi je se argentinjos - moj ucitelj tenisa u doba kad sam bila bogata - mateo se zvao. otiso je siroce nazad u argentinu. ali ja zbilja volim jezike. kad se samo sjetim latinskog. ma milina bozija. pa onda sam pocela baskijski proucavati. baski ili euskara su super narod. imam njihovu krvnu grupu. ne zna se kojeg je korijena njihov jezik. nigdje ne pripada. smatra se ostatkom drevnih barbarskih jezika sa tog podrucja koje nikad nije bilo pod rimom pa nije latinski prodro. valjda nije rimu ta periferna teritorija bila toliko vazna pa su ih pustili kraju. pa onda tu je islandski. moj dragi driend sturla ga govovri... uh kako divna temica poce ispadat od ovoga. ja zbilja mislim daj ecovjek bogat onoliko koliko jezika zna. da imam djecu ona bi odma morala 5 jezika simultano ucit. sibom bih ih tjerala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  pizda 21.02.13 13:49

ej glistic... slusaj O51bum4hn5zmptodgfso mia querida, amar a sus tetas y el culo grandeej glistic... slusaj 3997187549
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  Gost 21.02.13 14:30

a hahahaha... saro, pa eno ti ih na mom fb profilu pa biraj, kontaktiraj i ja ću potvrditi da te poznajem i da nisi nikakav manijak ... imam ih i muških i ženskih rođaka,ima i jedna bezbelka samo mislim da mi nije na fejsu, di ćeš sa tetkama pričati... imam ti i razvedenih, i neoženjenih al ima jedna kvaka... svi ti oni vole štancati djecu ko da su mačići.. moraš paziti sa njima ej glistic... slusaj 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  Gost 21.02.13 16:45

sara je napisao/la:inace, babsi, sve pohvale za ovo zelenilo. do sada najljepsi forum iako je ono cvijece kod esca ziasta predivno. ovo je praznik za oci. samo tako ostavi i ne mijenjaj...

konačno da se i ja pridružim u pohvali... meščini je sad malo tamnija mint zelena... ili ja više nemam vrućinu pa bolje vidim ej glistic... slusaj 11484130

stvarno je lijep forum ej glistic... slusaj 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  baaab 21.02.13 20:52

je...tamnija zelena je pitanju...promjenjeno još u ponedjeljak...na poslu...tamo su mi ipak referetniji monitor od laptopa...
a lap...3 puta se pregrijao dok sam slagao forum...ipak je starac u pitanju...5,5 godina...u ponedjeljak se vraća u firmu...a mjesto njega stigao novi i7...

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  Gost 22.02.13 7:40

baaab je napisao/la:je...tamnija zelena je pitanju...promjenjeno još u ponedjeljak...na poslu...tamo su mi ipak referetniji monitor od laptopa...
a lap...3 puta se pregrijao dok sam slagao forum...ipak je starac u pitanju...5,5 godina...u ponedjeljak se vraća u firmu...a mjesto njega stigao novi i7...

dobro je, znači svoja sam, nisam prolupala od vrućine... ej glistic... slusaj 3827645783

a jebate, pa i ja pišem sa jednog takvog starca...

neki dan sam mislila kako bih trebala kupit neki obični laptop za surfanje i pisanje dokumenata, excel i ostale trice, a ovog koristiti samo za posebne namjene... bio bi red da ga barem napola upokojim ej glistic... slusaj 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  marinija_amburator 22.02.13 8:19

ja sam prošle godine krenula na španjolski. da budem iskrena jezik mi baš i ni tak napet, ali profesorica i ekipa s tečaja jesu. svaki put poslje sata idemo svi skupa na piće. to je jedino čega se nisam odrekla od kad sam rodila. tovar zna - srijedom navečer on čuva klinca. kaj je najbolje prvo sam bila u drugoj grupi, jedno 4 sata i ekipa je bila grozna. onda mi taj dan nije pasal i pitam profesoricu da se prebacim u drugu grupu. bile su još dvije grupe. jedna u 5, druga u 7. velim ja kak bum došla u 5, veli mi profesorica - neeee, dođi u 7. dođem u 7 i prvi sat totalni klik s ekipom. poslje pitam profesoricu da kak je znala, veli ona kak je imala takav osjećaj.... svi su mi tak dragi... ej glistic... slusaj 684758713
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  Gost 23.02.13 5:54

marinija_amburator je napisao/la:ja sam prošle godine krenula na španjolski. da budem iskrena jezik mi baš i ni tak napet, ali profesorica i ekipa s tečaja jesu. svaki put poslje sata idemo svi skupa na piće. to je jedino čega se nisam odrekla od kad sam rodila. tovar zna - srijedom navečer on čuva klinca. kaj je najbolje prvo sam bila u drugoj grupi, jedno 4 sata i ekipa je bila grozna. onda mi taj dan nije pasal i pitam profesoricu da se prebacim u drugu grupu. bile su još dvije grupe. jedna u 5, druga u 7. velim ja kak bum došla u 5, veli mi profesorica - neeee, dođi u 7. dođem u 7 i prvi sat totalni klik s ekipom. poslje pitam profesoricu da kak je znala, veli ona kak je imala takav osjećaj.... svi su mi tak dragi... ej glistic... slusaj 684758713
ej glistic... slusaj 684758713

što te tovar pušta samu
obit će mu se o glavu ej glistic... slusaj 3776795594

Nisam mogla odoljeti naj zamjeriti ej glistic... slusaj 3915147658

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ej glistic... slusaj Empty Re: ej glistic... slusaj

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.