kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

divna vremena

Go down

divna vremena Empty divna vremena

Postaj  proba 28.02.13 19:33

jebimumater ,,,,čovik sretan ,,,upisasi post


je lipo ovo vidit eno se oni tamo naguzija da dokaže da mu hemeroidi pripadaju nekoj religiji , nisan upamtio kakose ono zove


a ovaj ovde , piše čovk studiju o tom kako nekom popušit da on napravi post


divno
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  orion 28.02.13 19:48

proba je napisao/la:jebimumater ,,,,čovik sretan ,,,upisasi post


je lipo ovo vidit eno se oni tamo naguzija da dokaže da mu hemeroidi pripadaju nekoj religiji , nisan upamtio kakose ono zove


a ovaj ovde , piše čovk studiju o tom kako nekom popušit da on napravi post


divno

štur ti je opis ... daj link divna vremena 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Gost 28.02.13 20:24

orion je napisao/la:
proba je napisao/la:jebimumater ,,,,čovik sretan ,,,upisasi post


je lipo ovo vidit eno se oni tamo naguzija da dokaže da mu hemeroidi pripadaju nekoj religiji , nisan upamtio kakose ono zove


a ovaj ovde , piše čovk studiju o tom kako nekom popušit da on napravi post


divno

štur ti je opis ... daj link divna vremena 1523192931
il se barem sjeti kakose zove divna vremena 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  proba 01.03.13 5:34

predivna vremena

piksijatrije rade sve u šesnes , urote , nabace , seanse ,drkanje mozga


ja san uzeja termin u klinici , odo na razmatranje pa šta bude ,,,nek bude ,,, nek to odrade ovi ljudi koji se razume , ako su eska i pizdu pomirili onda san ja pičkin dim

znaš kako rade ,,,slušaj

prvo ti uvale neku kvazi njufericu ,,,,ti se naravno zaljubiš ,,,,voliš je ko tita

onda se javi njen jebač

tebe to naljuti , moraš neđe pasti

a oni ti ka slučajno uvale rame

ti se isplačeš na ramenu

onda ubiju boga u tebi da bi uselio novi bog

e kad je novi bog uselio , malo te to svrbi ,, nervira, uglavnom da se izdržat , barem tako vele ovi sektaši sa bratskog foruma


takav si poluobaren , dušu dao za novo državljanstvo,,neznamo koje , al smislićemo , ono yugoslowen je izfucano
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Jehudi 01.03.13 10:37

divna vremena 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  proba 02.03.13 9:05

počinje priprema za sezonu

sad će se i nadrikatolkinja izvinit
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Jehudi 02.03.13 9:20

Reci ti meni druže -Proba- kako tumačiš situaciju oko Jace...........

hoće li i ona -kud i dragi drug i prijatelj- Ivo? divna vremena 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Gost 02.03.13 9:38

proba je napisao/la:počinje priprema za sezonu

sad će se i nadrikatolkinja izvinit

nadam se da ne, iako sam sa nekima imala slična iskustva i viš kako si ti promućuran... točno negdje tamo oko aprila počnu stizati prek mailova razna izvinjenja, upiti jel mi šta treba, kako sam, kako djeca, pas, mater i kravata divna vremena 1523192931 al badava, kad jednom nekog otpišem onda bolje da mi se više ne pojavljuje pred nosom jer ne otpisujem ljude tek tako lako, al kad otpišem, otpišem zauvjek

Gost
Gost


[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  orion 02.03.13 9:41

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:počinje priprema za sezonu

sad će se i nadrikatolkinja izvinit

nadam se da ne, iako sam sa nekima imala slična iskustva i viš kako si ti promućuran... točno negdje tamo oko aprila počnu stizati prek mailova razna izvinjenja, upiti jel mi šta treba, kako sam, kako djeca, pas, mater i kravata divna vremena 1523192931 al badava, kad jednom nekog otpišem onda bolje da mi se više ne pojavljuje pred nosom jer ne otpisujem ljude tek tako lako, al kad otpišem, otpišem zauvjek

hahaha.... kreću pripreme za godišnji odmor divna vremena 3111943984 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Gost 02.03.13 9:44

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:počinje priprema za sezonu

sad će se i nadrikatolkinja izvinit

nadam se da ne, iako sam sa nekima imala slična iskustva i viš kako si ti promućuran... točno negdje tamo oko aprila počnu stizati prek mailova razna izvinjenja, upiti jel mi šta treba, kako sam, kako djeca, pas, mater i kravata divna vremena 1523192931 al badava, kad jednom nekog otpišem onda bolje da mi se više ne pojavljuje pred nosom jer ne otpisujem ljude tek tako lako, al kad otpišem, otpišem zauvjek

hahaha.... kreću pripreme za godišnji odmor divna vremena 3111943984 ....

moj bivši je svako ljeto navikao svoje amerikenjce dovlačit na besplatno ljetovanje ... i to doslovno koga je uvatio preko neta, sve neki prijatelji koje ni sam nije dobro poznavao i ljudi se navukli... sad ih s guštom otpisujem... al fora mi je kako se prave blesavi i on i oni pa mi stižu i dalje mailovi sa upitima kako smo i svake godine objašnjavam kako on više ne živi sa nama i kako smo se razveli ... lani mi je jedan njegov dobar prijatelj reko da se čudi svemu jer je par dana ranije pričao sa mojim bivšim i on ih je pozvao da dođu na ljetovanje kod mene!!!! a probaju, nemreš im zamjeriti al ne ide više divna vremena 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  orion 02.03.13 9:51

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:počinje priprema za sezonu

sad će se i nadrikatolkinja izvinit

nadam se da ne, iako sam sa nekima imala slična iskustva i viš kako si ti promućuran... točno negdje tamo oko aprila počnu stizati prek mailova razna izvinjenja, upiti jel mi šta treba, kako sam, kako djeca, pas, mater i kravata divna vremena 1523192931 al badava, kad jednom nekog otpišem onda bolje da mi se više ne pojavljuje pred nosom jer ne otpisujem ljude tek tako lako, al kad otpišem, otpišem zauvjek

hahaha.... kreću pripreme za godišnji odmor divna vremena 3111943984 ....

moj bivši je svako ljeto navikao svoje amerikenjce dovlačit na besplatno ljetovanje ... i to doslovno koga je uvatio preko neta, sve neki prijatelji koje ni sam nije dobro poznavao i ljudi se navukli... sad ih s guštom otpisujem... al fora mi je kako se prave blesavi i on i oni pa mi stižu i dalje mailovi sa upitima kako smo i svake godine objašnjavam kako on više ne živi sa nama i kako smo se razveli ... lani mi je jedan njegov dobar prijatelj reko da se čudi svemu jer je par dana ranije pričao sa mojim bivšim i on ih je pozvao da dođu na ljetovanje kod mene!!!! a probaju, nemreš im zamjeriti al ne ide više divna vremena 1523192931

koji APP igrači .... divna vremena 1523192931 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Gost 02.03.13 9:56

orion je napisao/la:

koji APP igrači .... divna vremena 1523192931 ....

najbolje mi je par njih koji se svake godine nanovo čude što smo se razveli kao da su prvi puta čuli ... moš misliti onda koliko misle na nas kad zaborave takav podatak al sjete se da bi mogli ljetovati na krku i da je red da se jave tamo negdje s proljeća divna vremena 11484130 al onda im pošaljem učtivi mail i da moj bivši i dalje živi na mediteranu i proslijedim im adresu pa nek se njemu uvale, al neće ih vrag sada kad mora on tenditi goste... dok su svi skupa bili na mom loncu, onda se lakše primalo goste

Gost
Gost


[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  orion 02.03.13 10:00

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

koji APP igrači .... divna vremena 1523192931 ....

najbolje mi je par njih koji se svake godine nanovo čude što smo se razveli kao da su prvi puta čuli ... moš misliti onda koliko misle na nas kad zaborave takav podatak al sjete se da bi mogli ljetovati na krku i da je red da se jave tamo negdje s proljeća divna vremena 11484130 al onda im pošaljem učtivi mail i da moj bivši i dalje živi na mediteranu i proslijedim im adresu pa nek se njemu uvale, al neće ih vrag sada kad mora on tenditi goste... dok su svi skupa bili na mom loncu, onda se lakše primalo goste

duga je godina ... mogli ste se od predhodnog ljeta tri put razvest i pomirit - pa nije čudo da se ljudi čude .... divna vremena 3111943984
moramo sad ići kavu popiti i još neke sitnice obaviti ..... sveta je subota divna vremena 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Gost 02.03.13 10:08

orion je napisao/la:

duga je godina ... mogli ste se od predhodnog ljeta tri put razvest i pomirit - pa nije čudo da se ljudi čude .... divna vremena 3111943984
moramo sad ići kavu popiti i još neke sitnice obaviti ..... sveta je subota divna vremena 3111943984

ćao, meni je radna al onaj dio posla koji volem, izlasci na teren i izmjere pa se i ja idem guštati na zubatom suncu divna vremena 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  proba 02.03.13 12:08

Jehudi je napisao/la:Reci ti meni druže -Proba- kako tumačiš situaciju oko Jace...........

hoće li i ona -kud i dragi drug i prijatelj- Ivo? divna vremena 11484130

gasprom je odlučio da prestaje sa finansiranjem sudskih procesa ,,,do daljnjeg


što jaca , jadan nebijo ,,,nit je rvat nit je katolik ,,


ti zbilja neznaš di živiš


aj pizdo naljepimu ban za preobrazbu
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  proba 02.03.13 12:13

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

koji APP igrači .... divna vremena 1523192931 ....

najbolje mi je par njih koji se svake godine nanovo čude što smo se razveli kao da su prvi puta čuli ... moš misliti onda koliko misle na nas kad zaborave takav podatak al sjete se da bi mogli ljetovati na krku i da je red da se jave tamo negdje s proljeća divna vremena 11484130 al onda im pošaljem učtivi mail i da moj bivši i dalje živi na mediteranu i proslijedim im adresu pa nek se njemu uvale, al neće ih vrag sada kad mora on tenditi goste... dok su svi skupa bili na mom loncu, onda se lakše primalo goste


a ti fina nevina,, goste prosljediš vorumskoj škvadri ,,, da ih usrećiš


krvitsusove
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Gost 03.03.13 6:12

sve je sranje osim pišanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Lena 03.03.13 7:58

dromsin je napisao/la:sve je sranje osim pišanja

ima i grafit koji to potvrđuje divna vremena 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

divna vremena Empty Re: divna vremena

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.