kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajkotest

Stranica 15 / 33. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next

Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 18.04.14 16:02

g_host je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Sajkotest - Page 15 1619348112 

[size=30]You got: Astronaut[/size]
Sajkotest - Page 15 Enhanced-buzz-18578-1391035664-12
You are an explorer. You are curious about the world around you and the way it works. You look at things closely, and often with a different perspective than everyone else. You’re quite unique, lucky you. Other occupations: researcher, teacher.
  gle, ti i ja mozemo skupa na kakav spesjsatl  Sajkotest - Page 15 1523192931
Mogle bi...sa tobom bi bila u dobrom drustvu  Sajkotest - Page 15 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 08.05.14 18:06

Izaberite oko koje vas najviše privlači i saznajte što ono otkriva o vama

Sajkotest - Page 15 Oko-test

8 ( skroz su me pogodili  Sajkotest - Page 15 1523192931 )
























1. Duboko u sebi vi ste otvoreni. Vi ste tip osobe koja prima gotovo svakoga u svoj život i u svoje srce. Vi vjerujete da je bolje riskirati i ozlijediti se nego se zatvoriti od svijeta. Ne pokazujete svijetu svoje strahove ili nesigurnosti. Vjerujete da se vaši problemi trebaju rješavati privatno. Pokušavate biti na raspolaganju svakome čak iako vas boli iznutra. Pomaganje drugima je ono što vas liječi.

2. Duboko u sebi vi ste savjesni. Vi ste tip osobe koja je uvijek želi ostaviti dobar dojam i učiniti pravu stvar. Vjerujete da vaši postupci imaju utjecaja u životima drugih ljudi, bez obzira koliko oni bili veliki ili mali. Svijetu ne pokazujete kad ste zabrinuti ili uznemireni. Vidite puno bijede i nepravde, ali to držite za sebe. Posvećeni ste tome da budete najbolji što možete. To je najmanje što možete učiniti sa svojim vremenom na ovom planetu.

3. Duboko u sebi ste izmučeni. Vi ste tip osobe koja je imala vrlo burnu povijest koja još uvijek utječe na vas. Ne možete pobjeći od uvjerenja da je život nečija bolesna kozmička šala. Pokušavate pronaći svoj ​​mir gdje god možete. Ne pokazujete svijetu svoje najmračnije misli. Puno toga nosite u sebi, što ne želite pdijeliti s drugima. Vaš pogled na svijet ponekad može biti iznenađujuće pozitivan s vremena na vrijeme. Vi ste stručnjak u podizanju na noge nakon pada.

4. Duboko u sebi vi ste filozof. Vi ste tip osobe koja je će vjerojatno preanalizirati sve i svašta. Volite istražiti dublje značenje stvari. Ponekad se znate i izgubiti u svim tim mislima. Ne pokazujete svijetu kako ste zapravo nesigurni u mnogim stvarima. Možda možete dosta toga razumjeti, ali još uvijek niste samouvjereni. Vidite život kao slagalicu i volite se igrati s komadićima dok se ne uklope u neku cjelinu. Ne možete nikada shvatiti smisao svega toga, ali to vam ni ne smeta.

5. Duboko u sebi vi ste tajanstveni. Vi ste tip osobe koja ni sama sebe nije shvatila, a što reći o drugima koji to pokušavaju! U vama postoje mnoge kontradikcije, a vaše se raspoloženje mijenja svakodnevno. Dok se pronađete, već ste se promijenili u nekoga drugog. Ne otkrivate svijetu puno o sebi. Vi ste osoba od malo riječi i zbunjujućeg djelovanja. Volite promatrati i proučavati ljude prije nego im se približite. Govorite samo ono u što ste sigurni.

6. Duboko u sebi vi ste osjetljivi. Vi ste tip osobe koja primjećuje sve i ne zaboravlja ništa. Suosjećate sa svijetom. Duboko osjećate i najmanje sitnice mogu utjecati na vas. Vrlo vas je jednostavno nasmijati ili rasplakati. Ne pokazujete svijetu koliko ste krhki. Umjesto toga pokazujete koliko pronicljivi možete biti. Dobri ste u očekivanju onoga što vam u životu dolazi i često prvi vidite što dolazi.

7. Duboko u sebi vi ste vatreni. Vi ste tip osobe koja je uvijek energična i strastvena. Nema ničega suptilnog u vama … nikada. Imate tendenciju voljeti ili mrziti. Imate tonu mišljenja i brzo donosite odluke. Ne pokazujete svijetu koliko ste zabrinuti. Imate puno energije, a kad je imate previše možete postati prilično nervozni. Kod vas su uvijek veliki ulozi. Ne možete si pomoći da od svega u svojoj glavi napravite dramu.

8. Duboko u sebi vi ste ekscentrični. Vi ste tip osobe koja ima neobične interese, uvjerenja i prakse. Uvijek ste bili malo ‘čudni’. Ne marite puno za pravila ili tradicije. Radite stvari na svoj način pa neka bude što bude. Svijetu pokazujete sve o sebi. Nemate što skrivati, a smijete se onima koji vam sude. Voljeli biste kad bi svi bili malo poput vas. Puno se radosti može naći kad niste konformist.

9. Duboko u sebi vi ste intuitivni. Vi ste tip osobe koja vrlo dobro razumije druge ljude i svijet. Možete reći toliko stvari o nekome iz njihovog izraza lica ili tona glasa. Uvijek znate kad vam se laže. Pokazujete svijetu točno ono što želite pokazati. Osim što ste dobri u čitanju ljudi, vi znate kad netko vas čita. Znate kada ste izmanipulirani, a također znate i kako izmanipulirati nekoga, ako morate. Ipak, obično to ne činite.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 08.05.14 20:19

9. Duboko u sebi vi ste intuitivni. Vi ste tip osobe koja vrlo dobro razumije druge ljude i svijet. Možete reći toliko stvari o nekome iz njihovog izraza lica ili tona glasa. Uvijek znate kad vam se laže. Pokazujete svijetu točno ono što želite pokazati. Osim što ste dobri u čitanju ljudi, vi znate kad netko vas čita. Znate kada ste izmanipulirani, a također znate i kako izmanipulirati nekoga, ako morate. Ipak, obično to ne činite.


ma ista ja Sajkotest - Page 15 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 09.05.14 0:02

7 i 9 pogodjeno


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 09.05.14 7:27

9 a i sto ces drugo. Jedino to lici na oko...Sajkotest - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 09.05.14 10:06

glp. jadna ja ... ovđe sve neke sveznalice a ja jedina luda  Sajkotest - Page 15 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 09.05.14 10:46

kišna glista je napisao/la:glp. jadna ja ... ovđe sve neke sveznalice a ja jedina luda  Sajkotest - Page 15 1523192931 

ti si barem excentricna, van centra, dizbalans...Sajkotest - Page 15 684758713. Vjerojatno bi to i Ligeja izabrala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 09.05.14 10:51

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:glp. jadna ja ... ovđe sve neke sveznalice a ja jedina luda  Sajkotest - Page 15 1523192931 

ti si barem excentricna, van centra, dizbalans...Sajkotest - Page 15 684758713. Vjerojatno bi to i Ligeja izabrala...

bit ekscentričan ne znači bit van centra nego imat više centara, vječito balansirati jer je tako zabavnije  ...

eto, ja bih stvarno volila da više ljudi živi tako da im bude zabavno i da se manje sekiraju oko sitnica  al nejde ... valjda se moraš izborit za takav život al se ljudi ne vole borit ...

većina živi po onoj : bolje šutit i ne dat do znanja da si glup

kod mene to ide : ajd da kažem pa da vidim šta će bit  Sajkotest - Page 15 1523192931  i uvijek nešto i bude i živo me zabole hoćul ispast glupa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  orion 09.05.14 13:40

devetka mi prvo upla u oko  Sajkotest - Page 15 11484130 .... i šestica odma iza nje....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 09.05.14 13:57

orion je napisao/la:devetka mi prvo upla u oko  Sajkotest - Page 15 11484130 .... i šestica odma iza nje....

pa rekoh ja, ovdje svi neki pametni, intuitivni, sveznalice a ja jedina majmuna izigravam  Sajkotest - Page 15 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 12.05.14 10:09

6

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 13.05.14 13:05

kišna glista je napisao/la:Izaberite oko koje vas najviše privlači i saznajte što ono otkriva o vama


























1. Duboko u sebi vi ste otvoreni. Vi ste tip osobe koja prima gotovo svakoga u svoj život i u svoje srce. Vi vjerujete da je bolje riskirati i ozlijediti se nego se zatvoriti od svijeta. Ne pokazujete svijetu svoje strahove ili nesigurnosti. Vjerujete da se vaši problemi trebaju rješavati privatno. Pokušavate biti na raspolaganju svakome čak iako vas boli iznutra. Pomaganje drugima je ono što vas liječi.

2. Duboko u sebi vi ste savjesni. Vi ste tip osobe koja je uvijek želi ostaviti dobar dojam i učiniti pravu stvar. Vjerujete da vaši postupci imaju utjecaja u životima drugih ljudi, bez obzira koliko oni bili veliki ili mali. Svijetu ne pokazujete kad ste zabrinuti ili uznemireni. Vidite puno bijede i nepravde, ali to držite za sebe. Posvećeni ste tome da budete najbolji što možete. To je najmanje što možete učiniti sa svojim vremenom na ovom planetu.

3. Duboko u sebi ste izmučeni. Vi ste tip osobe koja je imala vrlo burnu povijest koja još uvijek utječe na vas. Ne možete pobjeći od uvjerenja da je život nečija bolesna kozmička šala. Pokušavate pronaći svoj ​​mir gdje god možete. Ne pokazujete svijetu svoje najmračnije misli. Puno toga nosite u sebi, što ne želite pdijeliti s drugima. Vaš pogled na svijet ponekad može biti iznenađujuće pozitivan s vremena na vrijeme. Vi ste stručnjak u podizanju na noge nakon pada.

4. Duboko u sebi vi ste filozof. Vi ste tip osobe koja je će vjerojatno preanalizirati sve i svašta. Volite istražiti dublje značenje stvari. Ponekad se znate i izgubiti u svim tim mislima. Ne pokazujete svijetu kako ste zapravo nesigurni u mnogim stvarima. Možda možete dosta toga razumjeti, ali još uvijek niste samouvjereni. Vidite život kao slagalicu i volite se igrati s komadićima dok se ne uklope u neku cjelinu. Ne možete nikada shvatiti smisao svega toga, ali to vam ni ne smeta.

5. Duboko u sebi vi ste tajanstveni. Vi ste tip osobe koja ni sama sebe nije shvatila, a što reći o drugima koji to pokušavaju! U vama postoje mnoge kontradikcije, a vaše se raspoloženje mijenja svakodnevno. Dok se pronađete, već ste se promijenili u nekoga drugog. Ne otkrivate svijetu puno o sebi. Vi ste osoba od malo riječi i zbunjujućeg djelovanja. Volite promatrati i proučavati ljude prije nego im se približite. Govorite samo ono u što ste sigurni.

6. Duboko u sebi vi ste osjetljivi. Vi ste tip osobe koja primjećuje sve i ne zaboravlja ništa. Suosjećate sa svijetom. Duboko osjećate i najmanje sitnice mogu utjecati na vas. Vrlo vas je jednostavno nasmijati ili rasplakati. Ne pokazujete svijetu koliko ste krhki. Umjesto toga pokazujete koliko pronicljivi možete biti. Dobri ste u očekivanju onoga što vam u životu dolazi i često prvi vidite što dolazi.

7. Duboko u sebi vi ste vatreni. Vi ste tip osobe koja je uvijek energična i strastvena. Nema ničega suptilnog u vama … nikada. Imate tendenciju voljeti ili mrziti. Imate tonu mišljenja i brzo donosite odluke. Ne pokazujete svijetu koliko ste zabrinuti. Imate puno energije, a kad je imate previše možete postati prilično nervozni. Kod vas su uvijek veliki ulozi. Ne možete si pomoći da od svega u svojoj glavi napravite dramu.

8. Duboko u sebi vi ste ekscentrični. Vi ste tip osobe koja ima neobične interese, uvjerenja i prakse. Uvijek ste bili malo ‘čudni’. Ne marite puno za pravila ili tradicije. Radite stvari na svoj način pa neka bude što bude. Svijetu pokazujete sve o sebi. Nemate što skrivati, a smijete se onima koji vam sude. Voljeli biste kad bi svi bili malo poput vas. Puno se radosti može naći kad niste konformist.

9. Duboko u sebi vi ste intuitivni. Vi ste tip osobe koja vrlo dobro razumije druge ljude i svijet. Možete reći toliko stvari o nekome iz njihovog izraza lica ili tona glasa. Uvijek znate kad vam se laže. Pokazujete svijetu točno ono što želite pokazati. Osim što ste dobri u čitanju ljudi, vi znate kad netko vas čita. Znate kada ste izmanipulirani, a također znate i kako izmanipulirati nekoga, ako morate. Ipak, obično to ne činite.


6 i 9.
Osobu koja je pisala tekst pod brojem 6 je taj dan jaaako bolela glava... Sajkotest - Page 15 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 13.05.14 13:29

kišna glista je napisao/la:Izaberite oko koje vas najviše privlači i saznajte što ono otkriva o vama

Sajkotest - Page 15 Oko-test

8 ( skroz su me pogodili  Sajkotest - Page 15 1523192931 )
























1. Duboko u sebi vi ste otvoreni. Vi ste tip osobe koja prima gotovo svakoga u svoj život i u svoje srce. Vi vjerujete da je bolje riskirati i ozlijediti se nego se zatvoriti od svijeta. Ne pokazujete svijetu svoje strahove ili nesigurnosti. Vjerujete da se vaši problemi trebaju rješavati privatno. Pokušavate biti na raspolaganju svakome čak iako vas boli iznutra. Pomaganje drugima je ono što vas liječi.

2. Duboko u sebi vi ste savjesni. Vi ste tip osobe koja je uvijek želi ostaviti dobar dojam i učiniti pravu stvar. Vjerujete da vaši postupci imaju utjecaja u životima drugih ljudi, bez obzira koliko oni bili veliki ili mali. Svijetu ne pokazujete kad ste zabrinuti ili uznemireni. Vidite puno bijede i nepravde, ali to držite za sebe. Posvećeni ste tome da budete najbolji što možete. To je najmanje što možete učiniti sa svojim vremenom na ovom planetu.

3. Duboko u sebi ste izmučeni. Vi ste tip osobe koja je imala vrlo burnu povijest koja još uvijek utječe na vas. Ne možete pobjeći od uvjerenja da je život nečija bolesna kozmička šala. Pokušavate pronaći svoj ​​mir gdje god možete. Ne pokazujete svijetu svoje najmračnije misli. Puno toga nosite u sebi, što ne želite pdijeliti s drugima. Vaš pogled na svijet ponekad može biti iznenađujuće pozitivan s vremena na vrijeme. Vi ste stručnjak u podizanju na noge nakon pada.

4. Duboko u sebi vi ste filozof. Vi ste tip osobe koja je će vjerojatno preanalizirati sve i svašta. Volite istražiti dublje značenje stvari. Ponekad se znate i izgubiti u svim tim mislima. Ne pokazujete svijetu kako ste zapravo nesigurni u mnogim stvarima. Možda možete dosta toga razumjeti, ali još uvijek niste samouvjereni. Vidite život kao slagalicu i volite se igrati s komadićima dok se ne uklope u neku cjelinu. Ne možete nikada shvatiti smisao svega toga, ali to vam ni ne smeta.

5. Duboko u sebi vi ste tajanstveni. Vi ste tip osobe koja ni sama sebe nije shvatila, a što reći o drugima koji to pokušavaju! U vama postoje mnoge kontradikcije, a vaše se raspoloženje mijenja svakodnevno. Dok se pronađete, već ste se promijenili u nekoga drugog. Ne otkrivate svijetu puno o sebi. Vi ste osoba od malo riječi i zbunjujućeg djelovanja. Volite promatrati i proučavati ljude prije nego im se približite. Govorite samo ono u što ste sigurni.

6. Duboko u sebi vi ste osjetljivi. Vi ste tip osobe koja primjećuje sve i ne zaboravlja ništa. Suosjećate sa svijetom. Duboko osjećate i najmanje sitnice mogu utjecati na vas. Vrlo vas je jednostavno nasmijati ili rasplakati. Ne pokazujete svijetu koliko ste krhki. Umjesto toga pokazujete koliko pronicljivi možete biti. Dobri ste u očekivanju onoga što vam u životu dolazi i često prvi vidite što dolazi.

7. Duboko u sebi vi ste vatreni. Vi ste tip osobe koja je uvijek energična i strastvena. Nema ničega suptilnog u vama … nikada. Imate tendenciju voljeti ili mrziti. Imate tonu mišljenja i brzo donosite odluke. Ne pokazujete svijetu koliko ste zabrinuti. Imate puno energije, a kad je imate previše možete postati prilično nervozni. Kod vas su uvijek veliki ulozi. Ne možete si pomoći da od svega u svojoj glavi napravite dramu.

8. Duboko u sebi vi ste ekscentrični. Vi ste tip osobe koja ima neobične interese, uvjerenja i prakse. Uvijek ste bili malo ‘čudni’. Ne marite puno za pravila ili tradicije. Radite stvari na svoj način pa neka bude što bude. Svijetu pokazujete sve o sebi. Nemate što skrivati, a smijete se onima koji vam sude. Voljeli biste kad bi svi bili malo poput vas. Puno se radosti može naći kad niste konformist.

9. Duboko u sebi vi ste intuitivni. Vi ste tip osobe koja vrlo dobro razumije druge ljude i svijet. Možete reći toliko stvari o nekome iz njihovog izraza lica ili tona glasa. Uvijek znate kad vam se laže. Pokazujete svijetu točno ono što želite pokazati. Osim što ste dobri u čitanju ljudi, vi znate kad netko vas čita. Znate kada ste izmanipulirani, a također znate i kako izmanipulirati nekoga, ako morate. Ipak, obično to ne činite.

5 i 9....sad idem pročitati šta piše  Sajkotest - Page 15 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 13.05.14 13:37

tajanstven i intuitivna.....poprave se slažem  Sajkotest - Page 15 11484130 
vidim da su i otali inutitivni....pa kolege!  Sajkotest - Page 15 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 28.06.14 22:19

još malo lagodne zabave

http://www.playbuzz.com/katelynw11/what-is-your-native-american-name

meni je ispalo da se zovem Adsila ... al neću reć šta to znači ... malo baca na godzila a i značenje je slično  Sajkotest - Page 15 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 29.06.14 3:00

TakodaTakoda translates to 'Friend to everyone'. There isn't a person around you that you can't get along with. You are often the one to break up any arguments going on. You're the one people want to be around when they are in need of a positive atmosphere.

Svidja mi se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 29.06.14 3:52

Vel'ka Maca je napisao/la:TakodaTakoda translates to 'Friend to everyone'. There isn't a person around you that you can't get along with. You are often the one to break up any arguments going on. You're the one people want to be around when they are in need of a positive atmosphere.

Svidja mi se

super ime si dobila ... "tako da tako da" samo znaš  Sajkotest - Page 15 1523192931  lako za zapamtit ... ja ovo svoje nikako ne mogu zapamtit ... stalno mi na vrh jezika dolazi godzila a ne ime koje su mi dali  Sajkotest - Page 15 1523192931 još kad sam pročitala da je to ime koje se daje bebama, dakle ono prvo dok ne odrasteš, nekako mi i nezgodno da me se tako zove  Sajkotest - Page 15 1523192931 a ja očekivala neko pravo muško ime, bik koji sjedi, il montezuma, geronimo il tako nešto kad ono nisam ispala ni odrastao čovjek a kamoli žena

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 30.06.14 11:10

Akecheta

Akecheta translates to Fighter. You stand up for what your believe in, nobody can stop you once you've found your passion. One of your best qualities is that not much can bring you down, so people can always count on you to help them out.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 30.06.14 11:15

kišna glista je napisao/la:

meni je ispalo da se zovem Adsila ...  

i meni  Sajkotest - Page 15 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 30.06.14 11:31

Takoda...

Takoda prevodi 'prijatelj svima'. Ne postoji osoba koja oko sebe da ne mogu dobiti uz. Vi ste često jedan razbiti bilo kakve argumente događa. Ti si taj koji ljudi žele da se oko kada su u potrebi za pozitivnom ozračju.
Volite li svoje novo ime? Recite nam u komentarima! (prijevod - Google)... Sajkotest - Page 15 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 30.06.14 11:41

pizda je napisao/la:Takoda...

Takoda prevodi 'prijatelj svima'. Ne postoji osoba koja oko sebe da ne mogu dobiti uz. Vi ste često jedan razbiti bilo kakve argumente događa. Ti si taj koji ljudi žele da se oko kada su u potrebi za pozitivnom ozračju.
Volite li svoje novo ime? Recite nam u komentarima! (prijevod - Google)... Sajkotest - Page 15 1523192931 

pa to su već sudbinske spone...  Sajkotest - Page 15 27287599 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 30.06.14 11:46

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

meni je ispalo da se zovem Adsila ...  

i meni  Sajkotest - Page 15 1619348112 

šuti, nemoj nikom reć šta to znači jerbo će opet na forumu bit dinamično  a taman se svi smirili i postali dobri Sajkotest - Page 15 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 30.06.14 11:47

a vid i Mace Takode... Sajkotest - Page 15 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 30.06.14 12:01

Cvietic.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 30.06.14 12:03

cat_claw je napisao/la:Cvietic.

rimuje se sa jednom drugom rjecju...Sajkotest - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 15 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 33. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.