kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lao tse (citati)......

Stranica 13 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Gost 05.05.13 22:03

lastavica je napisao/la:
Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sad kad te esco tuži za kršenje autorskih prava lao tse (citati)...... - Page 13 1523192931

hahaha.... nema osnova - babanov srednji, bitwićin fotić i komad mene tatrane ....
plus moja kemijska i rukopis... ali... pičvajz je da je slija stavljena na forum s njegovog kompa... ha.. štaćemo sad? evo nam reprize nedavna afere Pl-An lao tse (citati)...... - Page 13 1523192931


"oni" to ionako neće vidjeti jer "njih" ne zanima što se ovdje piše i nikada ne zavirkuju tako da oko toga nema beda ....

ma ne idemo ni mi tamo (barem ja ne zadnjih mjeseci) ali uvijek ima netko dežurni koji nas zaintrigira da pogledamo što se tamo događa... to je tako... nismo se još preboljeli mi i oni, oni i mi... dobro da nismo... možda ipak jednom budemo pisali na istom mjestu... lao tse (citati)...... - Page 13 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Gost 06.05.13 1:53

lastavica je napisao/la:
Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sad kad te esco tuži za kršenje autorskih prava lao tse (citati)...... - Page 13 1523192931

hahaha.... nema osnova - babanov srednji, bitwićin fotić i komad mene tatrane ....
plus moja kemijska i rukopis... ali... pičvajz je da je slija stavljena na forum s njegovog kompa... ha.. štaćemo sad? evo nam reprize nedavna afere Pl-An lao tse (citati)...... - Page 13 1523192931


"oni" to ionako neće vidjeti jer "njih" ne zanima što se ovdje piše i nikada ne zavirkuju tako da oko toga nema beda ....


o jes hav jes no. looooooooool lao tse (citati)...... - Page 13 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Gost 06.05.13 1:54

orion je napisao/la:
sara je napisao/la:naravno da je nezdravo. mislim da cu poraditi na strozem planu aktivnosti i obaveza...
u razumno vrijeme, tak da se tijelo odmora u vremenu zadanom od boga i prirode
jutros ispeglala hrpu veša, napravila čik pauzicu i sad idem natrag u vešeraj.......

jesi ispeglala sve za sutra? lao tse (citati)...... - Page 13 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Gost 06.05.13 5:38

sara je napisao/la:
orion je napisao/la:
sara je napisao/la:naravno da je nezdravo. mislim da cu poraditi na strozem planu aktivnosti i obaveza...
u razumno vrijeme, tak da se tijelo odmora u vremenu zadanom od boga i prirode
jutros ispeglala hrpu veša, napravila čik pauzicu i sad idem natrag u vešeraj.......

jesi ispeglala sve za sutra? lao tse (citati)...... - Page 13 684758713


vjerovale curke moje ili ne, ja jučer, u nedjelju kasno poslijepodne, uhvatila se peglanja i dobrano brdo sredila ..... uglavnom dječja robica lao tse (citati)...... - Page 13 3111943984 i ostale pyzdacije .... ionako je bilo ružno vrijeme, kao kasna jesen a samo dan prije sam bila na plaži.


ode ja sad .... tuš pa raditi.


ciaos lao tse (citati)...... - Page 13 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  pizda 06.05.13 8:02

Btw je napisao/la:

ma ne idemo ni mi tamo (barem ja ne zadnjih mjeseci) ali uvijek ima netko dežurni koji nas zaintrigira da pogledamo što se tamo događa... to je tako... nismo se još preboljeli mi i oni, oni i mi... dobro da nismo... možda ipak jednom budemo pisali na istom mjestu... lao tse (citati)...... - Page 13 684758713

ma kakvo preboljavanje jebate:), koga preboljavamo, Esca i Anabelu? Ne znas ko je ludji bogte pa se moras malo zajebavat...lao tse (citati)...... - Page 13 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Gost 06.05.13 8:41

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ma ne idemo ni mi tamo (barem ja ne zadnjih mjeseci) ali uvijek ima netko dežurni koji nas zaintrigira da pogledamo što se tamo događa... to je tako... nismo se još preboljeli mi i oni, oni i mi... dobro da nismo... možda ipak jednom budemo pisali na istom mjestu... lao tse (citati)...... - Page 13 684758713

ma kakvo preboljavanje jebate:), koga preboljavamo, Esca i Anabelu? Ne znas ko je ludji bogte pa se moras malo zajebavat...lao tse (citati)...... - Page 13 684758713

zaboravila skroz na njih i sad išla provirit... i tamo se spominje kama sutra ! lao tse (citati)...... - Page 13 501000107 sad samo čekam da provale kako sam ja ona penelopa lao tse (citati)...... - Page 13 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Gost 06.05.13 11:00

antonac je napisao/la:

ja sanjao da sam s g. hienom u beogradu.....meni se zuri doma, on je nekako neodredjen..na aerodromu trazimo avijon, ja molim boga da ne bude onai neki mali, na kraiu saznamo da jat ne leti u split.....zatim ja nadjem nekog tipa koi ima tri karte kompanie twa koia leti u split.....ondak se nadjemo u luci koia je uiedno i aerodrom...luka zapopizdyt slici na splitsku traiektnu luku.....odiednom se nadjemo na izletnickom brodu koi nas vozi kroz tunel kamina.puca pogled na razne vrste kamina i rostilja, zapamtijo sam neki poluokrugli sa rasicama na obodu..meni se i dalje zuri doma jer me neki rusi cekaiu da im podjem u ducan jer oni ne znaiu....panikaa..... ondak me dusmani probudili.....lao tse (citati)...... - Page 13 11484130


Analiza sna:

Hien - musko spolovilo. Problemi sa preranom ejakulacijom.
Beograd - strah od Srba.
Rostilj - Bio si gladan, a Lena je odvukla citavu deku.
Izletnicki brod - Otkriva tvoju seksualnu zelju prema Anabeli.

Ne znam kako ce se Lena ponasati prema tebi kad ovo procita...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  pizda 06.05.13 11:19

Cat_Claw je napisao/la:


Analiza sna:

Hien - musko spolovilo. Problemi sa preranom ejakulacijom.
Beograd - strah od Srba.
Rostilj - Bio si gladan, a Lena je odvukla citavu deku.
Izletnicki brod - Otkriva tvoju seksualnu zelju prema Anabeli.

Ne znam kako ce se Lena ponasati prema tebi kad ovo procita...

da probam ja onako prosto seljacki, kako samo i znam. Dakle, Antisa bi jebo Anabelu ali ga u tome sprecava prerana ejakulacija i to sto je srpkinja. Ne preostaje mi drugo nego jest...lao tse (citati)...... - Page 13 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Jehudi 06.05.13 12:22

lao tse (citati)...... - Page 13 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Lena 06.05.13 14:40

Cat_Claw je napisao/la:
antonac je napisao/la:

ja sanjao da sam s g. hienom u beogradu.....meni se zuri doma, on je nekako neodredjen..na aerodromu trazimo avijon, ja molim boga da ne bude onai neki mali, na kraiu saznamo da jat ne leti u split.....zatim ja nadjem nekog tipa koi ima tri karte kompanie twa koia leti u split.....ondak se nadjemo u luci koia je uiedno i aerodrom...luka zapopizdyt slici na splitsku traiektnu luku.....odiednom se nadjemo na izletnickom brodu koi nas vozi kroz tunel kamina.puca pogled na razne vrste kamina i rostilja, zapamtijo sam neki poluokrugli sa rasicama na obodu..meni se i dalje zuri doma jer me neki rusi cekaiu da im podjem u ducan jer oni ne znaiu....panikaa..... ondak me dusmani probudili.....lao tse (citati)...... - Page 13 11484130


Analiza sna:

Hien - musko spolovilo. Problemi sa preranom ejakulacijom.
Beograd - strah od Srba.
Rostilj - Bio si gladan, a Lena je odvukla citavu deku.
Izletnicki brod - Otkriva tvoju seksualnu zelju prema Anabeli.

Ne znam kako ce se Lena ponasati prema tebi kad ovo procita...

lao tse (citati)...... - Page 13 1619348112

nafko je poprave lao tse (citati)...... - Page 13 3229195239 lao tse (citati)...... - Page 13 1523192931

da hien - muško spolovilo lao tse (citati)...... - Page 13 3114667799
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Gost 06.05.13 15:36

oh.. greskica.


Zadnja promjena: sara; 06.05.13 15:38; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : a)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  orion 06.05.13 19:51

Cat_Claw je napisao/la:
antonac je napisao/la:

ja sanjao da sam s g. hienom u beogradu.....meni se zuri doma, on je nekako neodredjen..na aerodromu trazimo avijon, ja molim boga da ne bude onai neki mali, na kraiu saznamo da jat ne leti u split.....zatim ja nadjem nekog tipa koi ima tri karte kompanie twa koia leti u split.....ondak se nadjemo u luci koia je uiedno i aerodrom...luka zapopizdyt slici na splitsku traiektnu luku.....odiednom se nadjemo na izletnickom brodu koi nas vozi kroz tunel kamina.puca pogled na razne vrste kamina i rostilja, zapamtijo sam neki poluokrugli sa rasicama na obodu..meni se i dalje zuri doma jer me neki rusi cekaiu da im podjem u ducan jer oni ne znaiu....panikaa..... ondak me dusmani probudili.....lao tse (citati)...... - Page 13 11484130


Analiza sna:

Hien - musko spolovilo. Problemi sa preranom ejakulacijom.
Beograd - strah od Srba.
Rostilj - Bio si gladan, a Lena je odvukla citavu deku.
Izletnicki brod - Otkriva tvoju seksualnu zelju prema Anabeli.

Ne znam kako ce se Lena ponasati prema tebi kad ovo procita...


ufff lao tse (citati)...... - Page 13 309394051..... prie konačne odluke ja bih potražila i drugo mišljenje lao tse (citati)...... - Page 13 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Jehudi 07.05.13 5:12

lao tse (citati)...... - Page 13 3111943984

A šta ako bi ono bilo još gore...................onda treće.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Gost 07.05.13 7:09

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ma ne idemo ni mi tamo (barem ja ne zadnjih mjeseci) ali uvijek ima netko dežurni koji nas zaintrigira da pogledamo što se tamo događa... to je tako... nismo se još preboljeli mi i oni, oni i mi... dobro da nismo... možda ipak jednom budemo pisali na istom mjestu... lao tse (citati)...... - Page 13 684758713

ma kakvo preboljavanje jebate:), koga preboljavamo, Esca i Anabelu? Ne znas ko je ludji bogte pa se moras malo zajebavat...lao tse (citati)...... - Page 13 684758713

Anabela je meni bila i ostala nebitna, sporedan lik kome smo poklonili previše pažnje i stare kultne uopće ne povezujem s njom...
prebolijevanje odlazaka, nedolazaka, prkosa, principa koji su važniji od druženja... i tako... lao tse (citati)...... - Page 13 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lao tse (citati)...... - Page 13 Empty Re: lao tse (citati)......

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.