kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tribami akount špićkovine

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 27.04.13 19:15

sara je napisao/la:ja sam ti bitvice hare krisna sada. ma jebo bitke. nije ih ni bilo. samo se covjek bez potrebe sjebe. sve sami sebi radimo. nekima daleko kuca bila za vjeke vjekova. ne trebaju mi oni koji mi truju prostor. ha ja


nedavno otvorih temu sukobi...
razlog: izbjegavah bitku godinama, na kraju me ipak sačekala (samo u drugoj obleki)... i onda si postavih pitanje: treba li izbjeći sve bitke?
vjerojatno treba, jer je teško izbliza shvatiti koje su vrijedne utrošene energije... ionako te sačekaju kad tad pa ih odradiš hladne glave... tribami akount špićkovine  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 27.04.13 19:21

jao, potesko mi citati. radila sam jutros do 4 ujutro pa sam u uzasnom stanju. mislim da cu malo prileci... nema mi druge. a bitke... poteska je to stvar. spletovi okolnosti, zrelost, okolina... svasta tu ima utjecaja i jadna je majka onom ko se u zrvnju nadje i sretan je onaj koji zna izbjeci zamahe cekica i nakovnja i proci sto manje ostecen.. jebaji ga.. odo lec bitvice i glisto.. rusim se. pusa i deder da NISTE pusile. ok?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  antonac 27.04.13 19:22

sara je napisao/la:jao, potesko mi citati. radila sam jutros do 4 ujutro pa sam u uzasnom stanju. mislim da cu malo prileci... nema mi druge. a bitke... poteska je to stvar. spletovi okolnosti, zrelost, okolina... svasta tu ima utjecaja i jadna je majka onom ko se u zrvnju nadje i sretan je onaj koji zna izbjeci zamahe cekica i nakovnja i proci sto manje ostecen.. jebaji ga.. odo lec bitvice i glisto.. rusim se. pusa i deder da NISTE pusile. ok?

nece.....tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....tribami akount špićkovine  - Page 2 29xutcytribami akount špićkovine  - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 27.04.13 19:28

antonac je napisao/la:
sara je napisao/la:jao, potesko mi citati. radila sam jutros do 4 ujutro pa sam u uzasnom stanju. mislim da cu malo prileci... nema mi druge. a bitke... poteska je to stvar. spletovi okolnosti, zrelost, okolina... svasta tu ima utjecaja i jadna je majka onom ko se u zrvnju nadje i sretan je onaj koji zna izbjeci zamahe cekica i nakovnja i proci sto manje ostecen.. jebaji ga.. odo lec bitvice i glisto.. rusim se. pusa i deder da NISTE pusile. ok?

nece.....tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130

zato nam i je kako nam je tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931

aj saro, lijepo sanjaj... tribami akount špićkovine  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 27.04.13 19:32

nema me pola sata a ono sve zeleno... super tribami akount špićkovine  - Page 2 3260170596imat ću šta čitat sutra na kavi ... sad gledam u cijelosti skrivenu kameru... geeenijalno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Jehudi 28.04.13 7:29

sara je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
proba je napisao/la:zaboravija san lozinku
nema više registracije

a imavas ovde koji neidete tamo , pa koćemi poklonit akount
nema takvih
svi smo banirani


doživotno... bolje i to nego dosmrtno tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931


proba morat ćeš se dobrikat glisti... ona ti toga ima koliko hoćeš... znala je kyja što esko sprema pa se opskrbila... hm, bit će da je i njega hakirala kad je zadnji put bio na onom poljskom wc-ju tribami akount špićkovine  - Page 2 3102334490


haha mogu i ja. imam tonu nickova... loooooool. smijem se jer sam se sjetila kako je esco nedavno u naletima cistki objavio i to na javno da kako me nije sramota i da su mi svi nickovi (a bilo ih je dva... ni ne sjecam se vise kako su glasili) banirani. da, mos misliti. koja sramota? koji nemoral? ma kako se samo usudila takav jedan grozomorni, kriminalni akt pociniti... hahahaha... to je nesto toliko uzasno, ma nemjerljivo ljudskim granicama poimanja... esco je odavno pogubio kompas. steta, jer ja i dalje ne mislim da je los samo da nesto ne stima ne stima... a meni dodijalo vise titrat muda. koji je kurac nekome toliko bitno ko dje kada i sa kime pise. svi smo stari forumasi i svasta se proslo... to su bile neke faze u zivotu i dobro je da je tako. forum ko forum... naletis nekada malo i prodjes. zarad nekih ok ljudi, od kojih ovom prilikom izdajam oriku... i to bi bilo to. kakve bitke i kakvi bakraci... kakve su to borbe sila nebesa i tame i koje picke materine kojekakva pjenjenja i paranoje? et...

..............i z d a j a m o r i k u .............? tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  proba 28.04.13 7:56

Jehudi je napisao/la:
..............i z d a j a m o r i k u .............? tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931



koja je lozinka
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 28.04.13 8:06

proba je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
..............i z d a j a m o r i k u .............? tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931



koja je lozinka

pa to je lozinka...kako koga izdaja tako se mijenja i lozinka...
nickname je: sara bezbelka tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 28.04.13 9:42

Btw je napisao/la:
proba je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
..............i z d a j a m o r i k u .............? tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931



koja je lozinka

pa to je lozinka...kako koga izdaja tako se mijenja i lozinka...
nickname je: sara bezbelka tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130

al bi bilo fora da jedan dan svi stavimo istu lozinku koju objavimo javno i pišemo pod tuđim nickovima ko što su onomad pizda i taja uletili u ravanin nick tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130 i onda pogađamo tko je kod koga u gostima tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931 ... jebate, koja bi to šizofrenija bila na forumu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Lena 28.04.13 12:55

ajmo...ja sam za tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130
samo garant neću biti tu kad bude sastanaktribami akount špićkovine  - Page 2 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 28.04.13 13:10

Lena je napisao/la:ajmo...ja sam za tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130
samo garant neću biti tu kad bude sastanaktribami akount špićkovine  - Page 2 3384354616

naravno, prije toga postavit pravilo da oni koji sudjeluju moraju pobrisati sve pp-ove... neću da uletim kod nekoga i zateknem kako me se ogovara tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931

mislim da ne moram posebno napominjati da sam i ja za igru.... uvijek tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Lena 28.04.13 13:14

evo ja obrisala oba koja sam imala tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 28.04.13 13:41

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ajmo...ja sam za tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130
samo garant neću biti tu kad bude sastanaktribami akount špićkovine  - Page 2 3384354616

naravno, prije toga postavit pravilo da oni koji sudjeluju moraju pobrisati sve pp-ove... neću da uletim kod nekoga i zateknem kako me se ogovara tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931

mislim da ne moram posebno napominjati da sam i ja za igru.... uvijek tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130

ja sam za, ali sumnjam da će neko imati volje da mi uđe
u lik i delo mislim:) ali samo dajte svoje šifre na sunce...jedva čekam tribami akount špićkovine  - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  taja 28.04.13 15:52

g_host je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ajmo...ja sam za tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130
samo garant neću biti tu kad bude sastanaktribami akount špićkovine  - Page 2 3384354616

naravno, prije toga postavit pravilo da oni koji sudjeluju moraju pobrisati sve pp-ove... neću da uletim kod nekoga i zateknem kako me se ogovara tribami akount špićkovine  - Page 2 1523192931

mislim da ne moram posebno napominjati da sam i ja za igru.... uvijek tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130

ja sam za, ali sumnjam da će neko imati volje da mi uđe
u lik i delo mislim:) ali samo dajte svoje šifre na sunce...jedva čekam tribami akount špićkovine  - Page 2 1619348112

Nova igra? tribami akount špićkovine  - Page 2 490932984
Jedva čekam
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 28.04.13 19:52

mojie šifre zna samo antonac.

konj mi se ispričao.
ne on nego onaj koji ga je banirao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  antonac 28.04.13 20:54

sivi putnik je napisao/la:mojie šifre zna samo antonac.

konj mi se ispričao.
ne on nego onaj koji ga je banirao.



pozdrav konju.....

ne tebi nego onom adminu sta me banirao......tribami akount špićkovine  - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....tribami akount špićkovine  - Page 2 29xutcytribami akount špićkovine  - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Gost 28.04.13 21:05

ma jebeš konja-
ne tebe, onog što te banirao.

još se tresem kolko sam bio ljut na njega.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tribami akount špićkovine  - Page 2 Empty Re: tribami akount špićkovine

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.