kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

brak je zajednica ...

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Left1050%prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Right10 50% 
[ 2 ]
prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Left1025%prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Right10 25% 
[ 1 ]
prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Left100%prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Right10 0% 
[ 0 ]
prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Left1025%prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Right10 25% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 4
 
 

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 23.05.13 13:43

eto crkva se potrudila i skupila dovoljno glasova . sada slijedi referendum za brak kao zajednicu muskarca i zene ( ili zene i muskarca ) . ajmo mi organizirati svoj referendum .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 23.05.13 14:01

tko je ovaj anonimni glasac(ica ) ?prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 23.05.13 19:15

slabo ti koncipirata anketa prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Jehudi 23.05.13 20:13

Nadograditi anketu, slabo je promišljena
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 23.05.13 21:46

Jehudi je napisao/la:Nadograditi anketu, slabo je promišljena
fali "razno" prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Jehudi 24.05.13 9:20

Da. Recimo muškarca i izvanzemaljke i sl.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 24.05.13 11:32

Jehudi je napisao/la:Da. Recimo muškarca i izvanzemaljke i sl.

kolko sam ja upućena, ako se dozvoli brak između istospolnih ljudi, to je samo korak do brakova između ljudi i životinja, tako da pamet u glavu kod glasanja... u vašim rukama je budućnost evolucije na planeti prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130

u životu se nisam naslušala i načitala većih gluposti nego otkad je uveden zo u škole... šteta bi ga bilo ukinit... ne znam hoće li nam djeca bit pametnija njegovih uvođenjem, al odrasli su svakako pokazali svu raskoš svog idiotizma... za mene je to neprocjenjivo iskustvo prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  pizda 24.05.13 11:34

evo Dazevnica glasala za zajednicu dvie zene. To ona sebe i Moitzu tako vidi, zbog zajednickih iskustava...prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  taja 24.05.13 11:44

Za mene je brak zajednica muškarca i žene, a ostalima po volji.
Što bi bilo kad bi bilo i kako bi moglo biti ne želim razmišljati, alli ako me se pita onda je to muškarac i žena
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 24.05.13 11:48

pizda je napisao/la:evo Dazevnica glasala za zajednicu dvie zene. To ona sebe i Moitzu tako vidi, zbog zajednickih iskustava...prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 684758713

sad se ne šalim, al mene je moiza već jednom zaprosila al sam joj morala reć da stane u red ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  pizda 24.05.13 11:56

taja je napisao/la:Za mene je brak zajednica muškarca i žene, a ostalima po volji.
Što bi bilo kad bi bilo i kako bi moglo biti ne želim razmišljati, alli ako me se pita onda je to muškarac i žena

sto se mene tice a i objektivno, brak je ionako forma pa sto se tog tice nek se zeni ko god hoce. U biti, ne kuzim kako se bagra u zakonodavstvu nije dosietila. Nek ozakone brak kao zajednicu muskarca i zene i vezu kao bilo kakvu drugu zajednicu. Tako da kad su dva muskarca/zene u vezi, nasljedjuju jedan od drugoga/e i imaju ono sto bi ih brakom pripadalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 24.05.13 12:02

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Za mene je brak zajednica muškarca i žene, a ostalima po volji.
Što bi bilo kad bi bilo i kako bi moglo biti ne želim razmišljati, alli ako me se pita onda je to muškarac i žena

sto se mene tice a i objektivno, brak je ionako forma pa sto se tog tice nek se zeni ko god hoce. U biti, ne kuzim kako se bagra u zakonodavstvu nije dosietila. Nek ozakone brak kao zajednicu muskarca i zene i vezu kao bilo kakvu drugu zajednicu. Tako da kad su dva muskarca/zene u vezi, nasljedjuju jedan od drugoga/e i imaju ono sto bi ih brakom pripadalo...

ja bih brak zabranila ustavom ... nek ljudi budu face pa žive jedni s drugima bez koristoljublja i da im u zakonu piše kako se imaju ponašati da bi bili dobri ljudi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  pizda 24.05.13 12:49

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Za mene je brak zajednica muškarca i žene, a ostalima po volji.
Što bi bilo kad bi bilo i kako bi moglo biti ne želim razmišljati, alli ako me se pita onda je to muškarac i žena

sto se mene tice a i objektivno, brak je ionako forma pa sto se tog tice nek se zeni ko god hoce. U biti, ne kuzim kako se bagra u zakonodavstvu nije dosietila. Nek ozakone brak kao zajednicu muskarca i zene i vezu kao bilo kakvu drugu zajednicu. Tako da kad su dva muskarca/zene u vezi, nasljedjuju jedan od drugoga/e i imaju ono sto bi ih brakom pripadalo...

ja bih brak zabranila ustavom ... nek ljudi budu face pa žive jedni s drugima bez koristoljublja i da im u zakonu piše kako se imaju ponašati da bi bili dobri ljudi

to je ionako davno prezivljena forma samo sto ljudi jos nisu pronasli nista bolje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Lena 24.05.13 15:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Za mene je brak zajednica muškarca i žene, a ostalima po volji.
Što bi bilo kad bi bilo i kako bi moglo biti ne želim razmišljati, alli ako me se pita onda je to muškarac i žena

sto se mene tice a i objektivno, brak je ionako forma pa sto se tog tice nek se zeni ko god hoce. U biti, ne kuzim kako se bagra u zakonodavstvu nije dosietila. Nek ozakone brak kao zajednicu muskarca i zene i vezu kao bilo kakvu drugu zajednicu. Tako da kad su dva muskarca/zene u vezi, nasljedjuju jedan od drugoga/e i imaju ono sto bi ih brakom pripadalo...

ja bih brak zabranila ustavom ... nek ljudi budu face pa žive jedni s drugima bez koristoljublja i da im u zakonu piše kako se imaju ponašati da bi bili dobri ljudi

ja bi sve vrste udruženja zvala - udrugom.....pa možemo imati udrugu tip 1 - solo igrač/ica.....tip2 miješano,al samo dvoje....tip3 troje raznih vrsta i tako redom.....

kako tip raste prava i dužnosti su veća,pa shodno tome i neke pogodnosti uvesti.....

evo jedan skroman početak prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 25.05.13 8:43

Brak je partnerski ugovor kojim su definirana prava i obveze osoba koje žele živjeti u zajednici. Sklapaju ga iz različitih pobuda i (pre)često nema veze s romantikom i ljubavlju. Brak ne osigurava sreću, ne osigurava ni trajnost, brakom se osiguramo da ćemo imati neke zakonske privilegije i obvežemo da ćemo ispuniti svoje obveznosti do zajednice na koju smo se odlučili. I to je sve. Veza može biti i čvršća i "čistija" od forme zvane brak, koju nam nameće društvo (a pogotovo katolička crkva). U Sloveniji je odavno izvanbračna zajednica izjednačena s bračnom. Ako osobe provedu dulje od dvije godine zajedno (u istom kućanstvu), izjednačeni su s onima koji su sklopili brak, odnosno imaju ista prava (i obveze) kao i osobe koje su "potpisale ugovor". Pošteno do kraja. Masa "regularnih" brakova ne izdrži ni te dvije godine.
Da se takva prava daju i osobama koje žive s istospolnim partnerom, ne bi bilo potrebe za ovakvim bedastim prepucavanjima o definiciji ili svetosti braka. Šta me briga što rade u svojoj spavaćoj sobi, ako žive zajedno, ako brinu jedno o drugom, zašto ne bi imali mogućnost naslijediti partnerovu imovinu, imati zdravstveno osiguranje preko njega i sl. ?

Bokte, riječ je o ljudima kojima su oduzeta zakonska prava zbog spolne opredjeljenosti. Ni jednom pedofilu, silovatelju, sadisti i mazohisti ne zabranjuju da se vjenčaju, homićima da! gdje je tu logika?

Nije mi jasno kako netko uopće može zagovarati takvu nepravdu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 25.05.13 10:09

da mi je samo znati tko je ovaj / ovih 25 % zoofila ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Jehudi 25.05.13 10:25

Bokte, riječ je o ljudima kojima su oduzeta zakonska prava zbog spolne opredjeljenosti. Ni jednom pedofilu, silovatelju, sadisti i mazohisti ne zabranjuju da se vjenčaju, homićima da! gdje je tu logika?

Nije mi jasno kako netko uopće može zagovarati takvu nepravdu.

By Malaniz

Kakva nepravda glisto? Nitko nikome ne oduzima niti uskraćuje bilo kakva prava pri važećem zakonu.

Ako se nekome ne svidja biti u braku, taj ne mora ući u brak. I kakve pedofile, silovatelje, sadiste itd spominješ ?

Ti koje si nabrojala nemaju na čelo napisano kakve sklonosti imaju i uostalom takva nedjela su zakonom kažnjiva

ako ih se otkrije tj. ako naprave nešto od toga. Tako da si ovom izjavom totalno fulala i šefa i stanicu i sto metri

pruge, nikakve veze jedno sa drugim nema.

Kao njima se ne brani brak a homićima se brani ???????? Ili hoćeš reći da medju pederima nema

pedofila, silovatelja, sadista itd???????? Ima i to vjerojatno i više nego medju "normalnim".

Nitko ne brani nekim tamo prderima ili lezbama da žive skupa a zakonski mogu jedno drugome

ostaviti pokretnu ili nepokretnu imovinu. Odu fino kod javnog bilježnika i naprave darovni ugovor i to je to. prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 2396358274

Zato ne kužim zašto se toliko inzistira na vjenčanju kod matičara ili ( zamisli ) kod svećenika u crkvi

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 2733991369 hahahahahaha, moš misliti - mladoženja i mladi- žele pred oltarom reći -DA- aupm, jako mudo
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 25.05.13 20:23

Jehudi je napisao/la:Bokte, riječ je o ljudima kojima su oduzeta zakonska prava zbog spolne opredjeljenosti. Ni jednom pedofilu, silovatelju, sadisti i mazohisti ne zabranjuju da se vjenčaju, homićima da! gdje je tu logika?

Nije mi jasno kako netko uopće može zagovarati takvu nepravdu.

By Malaniz

Kakva nepravda glisto? Nitko nikome ne oduzima niti uskraćuje bilo kakva prava pri važećem zakonu.


Ako se nekome ne svidja biti u braku, taj ne mora ući u brak. I kakve pedofile, silovatelje, sadiste itd spominješ ?

Ti koje si nabrojala nemaju na čelo napisano kakve sklonosti imaju i uostalom takva nedjela su zakonom kažnjiva

ako ih se otkrije tj. ako naprave nešto od toga. Tako da si ovom izjavom totalno fulala i šefa i stanicu i sto metri

pruge, nikakve veze jedno sa drugim nema.

Kao njima se ne brani brak a homićima se brani ???????? Ili hoćeš reći da medju pederima nema

pedofila, silovatelja, sadista itd???????? Ima i to vjerojatno i više nego medju "normalnim".

Nitko ne brani nekim tamo prderima ili lezbama da žive skupa a zakonski mogu jedno drugome

ostaviti pokretnu ili nepokretnu imovinu. Odu fino kod javnog bilježnika i naprave darovni ugovor i to je to. prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 2396358274

Zato ne kužim zašto se toliko inzistira na vjenčanju kod matičara ili ( zamisli ) kod svećenika u crkvi

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 2733991369 hahahahahaha, moš misliti - mladoženja i mladi- žele pred oltarom reći -DA- aupm, jako mudo

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 3114667799 jaštaje neg fulala, koza jedna krčka... razbij joj pi*ku tako lajavoj...

usput, sadomazo se ne kažnjava zakonom... dakle, ono što ne piše na čelu prolazi i to je u redu?...
zašto se npr. ne zabrani ljudima koji su kažnjavani zbog takvih djela (kao i obiteljskim nasilnicima) da sklapaju brak ili imaju potomke? "normalniji" su od homoseksualaca?
yeh, crkva je institucija kao i svaka druga i ima svoje zakone... katolička ne priznaje razvod, evangelistička recimo priznaje... to je stvar svake crkve pojedinačno da odluči da li će dozvoliti ili ne sklapanje takvih brakova, ali zakon je jedinstven za sve građane, bez obzira na spol, rasu, nacionalnost ili spolno opredjeljenje... na stranu što tko misli o takvim ljudima, činjenica je da bi se zakon morao sprovoditi jednako prema svima...

apropo darovnog ugovora totalno si neupućen: darovati si mogu (da bi bilo neoporezovano) bračni partneri i obitelj po liniji brat sestra i prema dolje-baba i djed unucima, roditelji djeci, pastorku, dok recimo potomci roditeljima ne mogu... sve drugo se smatra kupoprodajom i možeš napisati što te volja, platit ćeš porez...
gdje je zrdavstveno osiguranje po pratneru, pravo na mirovinu bračnog partnera itd itd? zašto bi ti ljudi bili zakinuti za ta prava? zato što su u nečijim očima nenormalni? prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Jehudi 25.05.13 20:41

usput, sadomazo se ne kažnjava zakonom... dakle, ono što ne piše na čelu prolazi i to je u redu?...

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130
SM ni ona ni ja nismo spomenili. Nego ona spominje pedofiliju, sadizam, silovatelje itd a posebno pedere ..........

kao da kod njih to nije još zastupljenije. Naime pedofil (bio pop ili ne) je ujedno i peder i silovatelj, možebitni

sadist itd.

A Šta se tiče nasljedjivanja to se zakonom može regulirati i bez crkvenog ili općinskog vjenčanja jer

je izvanbračna zajednica zakonom IZJEDNAČENA sa bračnom (nakon 3 god mislim) tako da se ima sva prava.

Uostalom kakvo nasljedjivanje, kakvo zdravstveno...o čemu vi to, pa to svako za sebe može imati.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Jehudi 25.05.13 20:43

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 3114667799 jaštaje neg fulala, koza jedna krčka... razbij joj pi*ku tako lajavoj...


Neka si joj rekla baš.

Razbi je ti kad je vidiš (ako ti opet ne pobigne ........ono fol) prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Jehudi 25.05.13 20:46

zašto se npr. ne zabrani ljudima koji su kažnjavani zbog takvih djela
(kao i obiteljskim nasilnicima) da sklapaju brak ili imaju potomke?
"normalniji" su od homoseksualaca?

Zato šta oni dobiju robiju za svoje nepodobnosti dok pederi prolaze lišo za svoje "nestašluke" prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 2733991369
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 25.05.13 20:56

Jehudi je napisao/la:usput, sadomazo se ne kažnjava zakonom... dakle, ono što ne piše na čelu prolazi i to je u redu?...

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130
SM ni ona ni ja nismo spomenili. Nego ona spominje pedofiliju, sadizam, silovatelje itd a posebno pedere ..........

kao da kod njih to nije još zastupljenije. Naime pedofil (bio pop ili ne) je ujedno i peder i silovatelj, možebitni

sadist itd.

A Šta se tiče nasljedjivanja to se zakonom može regulirati i bez crkvenog ili općinskog vjenčanja jer

je izvanbračna zajednica zakonom IZJEDNAČENA sa bračnom (nakon 3 god mislim) tako da se ima sva prava.

Uostalom kakvo nasljedjivanje, kakvo zdravstveno...o čemu vi to, pa to svako za sebe može imati.

izjednačena je u hetero vezama, ali to ne važi za homo zajednice...
ponavljam se, ali jebga... crkva je samostalna institucija i sama odlučuje hoće li ili neće dozvoliti crkveni brak, ali civilni brak homoseksualnih partnera je nešto što bi konačno svi mi morali prihvatiti ako težimo kakvoj takvoj ravnopravnosti i demokraciji...
nitko nikog ne prisiljava da promijeni svoje mišljenje o njima, to je osobna stvar, ali da se treba držati slova zakona, treba se... živim u zemlji gdje moj narod nije naročito priljubljen (izišće se zbog piranskog zaliva prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 1523192931), ali dok za mene vrijede svi zakoni kao za domoroce, jebe mi se što o meni misle pojedinci... a hvalabogu vrijede... prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 684758713

p.s.
bemte blentava, sadomazo ne spominje glista nego ja... citirao si mene, a obratio se njoj prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 3114667799


Zadnja promjena: Btw; 25.05.13 20:59; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  taja 25.05.13 20:58

Btw je napisao/la:

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 3114667799 jaštaje neg fulala, koza jedna krčka... razbij joj pi*ku tako lajavoj...

Vid je al kuri prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 1384857964 (ovaj smajlić se zove sadomazo)

Gotova ti je igra, rekla sam mu da se zajebo za autora teksta prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Gost 25.05.13 21:00

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 3114667799 jaštaje neg fulala, koza jedna krčka... razbij joj pi*ku tako lajavoj...

Vid je al kuri prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 1384857964 (ovaj smajlić se zove sadomazo)

Gotova ti je igra, rekla sam mu da se zajebo za autora teksta prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130
tužibabooo prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  taja 25.05.13 21:01

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 3114667799 jaštaje neg fulala, koza jedna krčka... razbij joj pi*ku tako lajavoj...

Vid je al kuri prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 1384857964 (ovaj smajlić se zove sadomazo)

Gotova ti je igra, rekla sam mu da se zajebo za autora teksta prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130
tužibabooo prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 1658420748

Ma ne bih inače al ne mogu gledat da strada nedužno biće ( nedužno bar u ovom slučaju prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . 11484130 )
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " . Empty Re: prikupljeno dovoljno glasova za " u ime obitelji " .

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.