kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mnogozenstvo itd.

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  Gost 02.06.13 22:17

taja je napisao/la:

Di li je Glista jebo je onaj ko nije? mnogozenstvo itd. - Page 2 32354122

a tko će drugi bit prorok u ovom slučaju nego taja the cat lover woman... jest, izjebo me tko me nije... novi mačić, mjesec dana star, ima pet deka u njemu, u dlan mi stane i zbog njega bila bez interplet i fiksne mreže dva dana... prožvakao mi žicu koja je išla iza kuhinjskih ormara... što je najbolje, u njegovu obranu stali oni niškoristi šta se javljaju u tekomu iz tehničke podrške kad sam prijavila kvar i ubijedili me da je kvar izvan kuće tako da nisam ništa poduzimala unutar kuće ( osim standardnih radnji prije nego sam ih i zvala ) i da će to popraviti u 48 sati... sva sreća išla pratit šta malo govno radi i ulovila ga kako žvače žicu tamo gdje sam mogla vidjeti šta radi ... sad se suzdržavam da mu nabijem brnjicu od onog čepa za šampanjac mnogozenstvo itd. - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  Gost 02.06.13 22:21

što se tiče same teme, ja bih svima dala da rade šta hoće dok god odrade i posljedice svojih djela...to je ono što bi svi izbjegli ... jebate, zamisli poliandrije na djelu u demokratskom društvu i da se moram razvodit od pet muževa ... ni u ludilu mnogozenstvo itd. - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  taja 02.06.13 22:23

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Di li je Glista jebo je onaj ko nije? mnogozenstvo itd. - Page 2 32354122

a tko će drugi bit prorok u ovom slučaju nego taja the cat lover woman... jest, izjebo me tko me nije... novi mačić, mjesec dana star, ima pet deka u njemu, u dlan mi stane i zbog njega bila bez interplet i fiksne mreže dva dana... prožvakao mi žicu koja je išla iza kuhinjskih ormara... što je najbolje, u njegovu obranu stali oni niškoristi šta se javljaju u tekomu iz tehničke podrške kad sam prijavila kvar i ubijedili me da je kvar izvan kuće tako da nisam ništa poduzimala unutar kuće ( osim standardnih radnji prije nego sam ih i zvala ) i da će to popraviti u 48 sati... sva sreća išla pratit šta malo govno radi i ulovila ga kako žvače žicu tamo gdje sam mogla vidjeti šta radi ... sad se suzdržavam da mu nabijem brnjicu od onog čepa za šampanjac mnogozenstvo itd. - Page 2 11484130

hahahah kako slatko mnogozenstvo itd. - Page 2 3114667799
Mora da se namučio s onim majušnim zubićima dok progrize žice

Moja malena Mija je meni sve slušalice prožvakala
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  Gost 02.06.13 22:24

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Di li je Glista jebo je onaj ko nije? mnogozenstvo itd. - Page 2 32354122

a tko će drugi bit prorok u ovom slučaju nego taja the cat lover woman... jest, izjebo me tko me nije... novi mačić, mjesec dana star, ima pet deka u njemu, u dlan mi stane i zbog njega bila bez interplet i fiksne mreže dva dana... prožvakao mi žicu koja je išla iza kuhinjskih ormara... što je najbolje, u njegovu obranu stali oni niškoristi šta se javljaju u tekomu iz tehničke podrške kad sam prijavila kvar i ubijedili me da je kvar izvan kuće tako da nisam ništa poduzimala unutar kuće ( osim standardnih radnji prije nego sam ih i zvala ) i da će to popraviti u 48 sati... sva sreća išla pratit šta malo govno radi i ulovila ga kako žvače žicu tamo gdje sam mogla vidjeti šta radi ... sad se suzdržavam da mu nabijem brnjicu od onog čepa za šampanjac mnogozenstvo itd. - Page 2 11484130

mnogozenstvo itd. - Page 2 1523192931 mnogozenstvo itd. - Page 2 1523192931 mnogozenstvo itd. - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  taja 02.06.13 22:25

Samo sam pročitala ovo malo postova, a sad na lalanje.
Ujutro u prvu, ahhh

mnogozenstvo itd. - Page 2 727654710
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  Gost 02.06.13 22:26

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Di li je Glista jebo je onaj ko nije? mnogozenstvo itd. - Page 2 32354122

a tko će drugi bit prorok u ovom slučaju nego taja the cat lover woman... jest, izjebo me tko me nije... novi mačić, mjesec dana star, ima pet deka u njemu, u dlan mi stane i zbog njega bila bez interplet i fiksne mreže dva dana... prožvakao mi žicu koja je išla iza kuhinjskih ormara... što je najbolje, u njegovu obranu stali oni niškoristi šta se javljaju u tekomu iz tehničke podrške kad sam prijavila kvar i ubijedili me da je kvar izvan kuće tako da nisam ništa poduzimala unutar kuće ( osim standardnih radnji prije nego sam ih i zvala ) i da će to popraviti u 48 sati... sva sreća išla pratit šta malo govno radi i ulovila ga kako žvače žicu tamo gdje sam mogla vidjeti šta radi ... sad se suzdržavam da mu nabijem brnjicu od onog čepa za šampanjac mnogozenstvo itd. - Page 2 11484130

hahahah kako slatko mnogozenstvo itd. - Page 2 3114667799
Mora da se namučio s onim majušnim zubićima dok progrize žice

Moja malena Mija je meni sve slušalice prožvakala

nije mi palo na pamet da bi to napravio mačić... imala hrčke izbjeglice i nikad mi nisu ništa grizli a vele da su glodavci... a ovo malo govno mi prožvakalo metar žice i da su bar oni iz tekoma rekli da je kvar kod mene, nego jok, ko fol službenica provjerava kvar, broji do deset a onda mi odgovara kako je istina, kvar je kod njih i riješit će... jebate, kako sam ju ulovila u laži... sutra idem u nabavu nove žice i ima da ju po stropnim gredama vučem ... za sad djeluje moj rad na krpanju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  Gost 03.06.13 2:19

cure moje, vi se raspisale... dje ste? javite se u red za referendum, refric!!! joj moja baka poslie rata drugog sv. otisla na nekakvo glasanje. u jednu kutiju ide loptica za neke komunjare a u drugu sta ja znam.. za neke ko fol protivnike.. i moja baba dosla i hop, udari kuglicu u onu kutiu za protivnike... puce sve sedam milja daleko se culo koliko je prazna kutia bila.. izadje ona, a covjek se na nju izdera - uh, ilince [ilinca - to znaci ilijina zena] ti bas morade u tu ubacit.. hahah joj meni ovo smiesno... a kaze njemu baba - nisam ba. glasala sam za nase odbornike...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  Jehudi 03.06.13 7:14

Smatram da baba mora dobiti posthumno odlikovanje za borbu protiv komunizma. mnogozenstvo itd. - Page 2 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  pizda 03.06.13 8:32

to je ona baba sa strelicijama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  orion 03.06.13 20:35

sara je napisao/la:cure moje, vi se raspisale... dje ste? javite se u red za referendum, refric!!! joj moja baka poslie rata drugog sv. otisla na nekakvo glasanje. u jednu kutiju ide loptica za neke komunjare a u drugu sta ja znam.. za neke ko fol protivnike.. i moja baba dosla i hop, udari kuglicu u onu kutiu za protivnike... puce sve sedam milja daleko se culo koliko je prazna kutia bila.. izadje ona, a covjek se na nju izdera - uh, ilince [ilinca - to znaci ilijina zena] ti bas morade u tu ubacit.. hahah joj meni ovo smiesno... a kaze njemu baba - nisam ba. glasala sam za nase odbornike...

mnogozenstvo itd. - Page 2 3111943984 .... baka carica

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

mnogozenstvo itd. - Page 2 Empty Re: mnogozenstvo itd.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.