kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLIKO

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

KOLIKO Empty KOLIKO

Postaj  proba 10.07.13 5:08

ja rečen ,,,čovik je izgubija za lipe novce

nemorate virovati , yugos u srcu ka i vi ipak je čovik , he he

zanimame zifra koju je pljuno lobi za titulu nakon 77 ljeta

nemorate se sikirat dragi yugofašistički rvatoslavi , njegovi penezi idu za yugoslowenizaciju srpstva u njegovoj stranci


imate exkluzivu

drug djokovic je prodao fimbldonček
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 7:22

jes...prodo ga je...

al je onda poslije prikupijo par novčića u svojoj fondaciji...

glavno da se para vrti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  pizda 10.07.13 7:42

meni je taj Đokovic slicna seljacina ko sto je prije bijo Ivanisevic...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  proba 10.07.13 7:44

pizda je napisao/la:meni je taj Đokovic slicna seljacina ko sto je prije bijo Ivanisevic...

 srbende , rekasanti ja , govnaste vi velika
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  pizda 10.07.13 7:48

proba je napisao/la:
pizda je napisao/la:meni je taj Đokovic slicna seljacina ko sto je prije bijo Ivanisevic...

 srbende , rekasanti ja , govnaste vi velika

E...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 8:09

Nije prodao mech.
Pobedio je bolji igrac. Ako ste gledali citav turnir onda ste mogli primetiti i da je poslednja dva mecha, protiv Thomasa Berdicha i Del Potra igrao katastrofalno. Pobedio je samo zato, jer su obojica gresila u kljucnim momentima. Oba mecha su bila tesna i bukvalno je odlucivao svaki poen. U finale je usao iscrpljen i pod psihickim pritiskom. Murray je imao vecu zelju i volju za pobedom. Ne pricamo o nekom trecerazrednom teniseru, vec  o nekom ko je drugi na rang listi, tako da je vec u samom startu bilo neizvesno, a trava i onako nije nikada bila Djokoviceva podloga.

Sta mu vas dvojica mrguda tacno zamerate? To sto ponekad zabavlja publiku? Sam je rekao da je to nesto sto se otelo kontroli, jer je prilikom treninga sa drugim kolegama znao imitirati neke od tenisera, to se proculo i postalo, izmedju ostalog, njegov zastitni znak. Sta je po vama trebao raditi kada bi ga na turnirima pitali da imitira Sharapovu? Reci "ne, necu!"?...KOLIKO 1zouo36

Ali neka je nama jos takvih "seljacina" koji ce svojim fondovima i humanitarnim organizacijama skupljati novac za decu Srbije (ovaj put cak 1,2 miliona funti), jer smo imali i previse drugih uspesnih sportista i glumaca koji se nikada nisu potrudili (osim V. Divca) da ista od svoje popularnosti ili svog novca iskoriste i pomognu onima koji ne zive u izobilju kao oni.

Djokovic je mlad, talentovan, vredan, uporan i njegov zivot je toliko drugaciji od naseg. Koliko odricanja jos od ranog detinjstva. Zasluzio je sve sto je dobio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 8:14

tak je catice... živeo Nole

al, jebeš ga... prodal je meč... KOLIKO 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  pizda 10.07.13 8:14

Cat_Claw je napisao/la:

Djokovic je mlad, talentovan, vredan, uporan i njegov zivot je toliko drugaciji od naseg. Koliko odricanja jos od ranog detinjstva. Zasluzio je sve sto je dobio.

u ranom djetinstvu je bijo premali da bi se odricao...KOLIKO 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 8:16

pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:

Djokovic je mlad, talentovan, vredan, uporan i njegov zivot je toliko drugaciji od naseg. Koliko odricanja jos od ranog detinjstva. Zasluzio je sve sto je dobio.

u ranom djetinstvu je bijo premali da bi se odricao...KOLIKO 684758713


Svako ko se u ranom detinjstvu pocne baviti sportom i intezivno trenirati odrice se mnogo toga, jer gotovo vecinu vremena provede na terenu i treninzima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 8:19

leon je napisao/la:tak je catice... živeo Nole

al, jebeš ga... prodal je meč... KOLIKO 3114667799 

Nije prodao mech. Zasto bi ga prodao? Sta time dobija?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  pizda 10.07.13 8:20

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:

Djokovic je mlad, talentovan, vredan, uporan i njegov zivot je toliko drugaciji od naseg. Koliko odricanja jos od ranog detinjstva. Zasluzio je sve sto je dobio.

u ranom djetinstvu je bijo premali da bi se odricao...KOLIKO 684758713


Svako ko se u ranom detinjstvu pocne baviti sportom i intezivno trenirati odrice se mnogo toga, jer gotovo vecinu vremena provede na terenu i treninzima.

nemas ti pojma, cime si se uopce bavila u ranom djetinstvu? KOLIKO 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 8:30

pizda je napisao/la:

nemas ti pojma, cime si se uopce bavila u ranom djetinstvu? KOLIKO 684758713

Igrala sam se. KOLIKO 1zouo36
Kasnije sam trenirala odbojku i treninzi su mi oduzimali puno vremena, toliko da sam na kraju odustala, jer sam vreme zelela provoditi na drugi nacin.
Nekoliko godina sam isla i na karate. S tim sto je to sve moje bilo amaterski.
Moj mali ide na tenis. Dva puta nedeljno. Ovo mu je prvo tromesecje. Skup, ali zanimljiv sport. Imas razne opcije, treniranje u grupi, treniranje sa trenerom i jos jednim detetom ili treca opcija intezivan trening samo sa trenerom.

Ali evo par pitanja za tebe. Sta se dogodi sa decom koja pocnu trenirati tenis sa 5-6 godina i pokazu se kao talenti? Gde oni onda zive, da li su sa porodicom ili su u nekoj drugoj zemlji, kako se obrazuju, kako im izgleda dan? Cuo si za americke skole tenisa koje prikupljaju talente iz citavog sveta? Kakav je njihov dan?

Slatkis...KOLIKO 1zouo36


Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  proba 10.07.13 8:37

najjadniji cinizam je bio 5 machball

sveje to sport,,,he he

nek dela čovk štamu volja,,, al su mi stoka i catowe sitnog zuba za plakat od smija ,,,


kata mi je sad ispala ka gotovininove rvatoslavčine
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  pizda 10.07.13 8:41

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nemas ti pojma, cime si se uopce bavila u ranom djetinstvu? KOLIKO 684758713

Igrala sam se. KOLIKO 1zouo36
Kasnije sam trenirala odbojku i treninzi su mi oduzimali puno vremena, toliko da sam na kraju odustala, jer sam vreme zelela provoditi na drugi nacin.
Nekoliko godina sam isla i na karate. S tim sto je to sve moje bilo amaterski.
Moj mali ide na tenis. Dva puta nedeljno. Ovo mu je prvo tromesecje. Skup, ali zanimljiv sport. Imas razne opcije, treniranje u grupi, treniranje sa trenerom i jos jednim detetom ili treca opcija intezivan trening samo sa trenerom.

Ali evo par pitanja za tebe. Sta se dogodi sa decom koja pocnu trenirati tenis sa 5-6 godina i pokazu se kao talenti? Gde oni onda zive, da li su sa porodicom ili su u nekoj drugoj zemlji, kako se obrazuju, kako im izgleda dan? Cuo si za americke skole tenisa koje prikupljaju talente iz citavog sveta? Kakav je njihov dan?

Slatkis...KOLIKO 1zouo36


koliko znam, vecina ako ne i svi su isli normalnim tokom. Trener bi ih zapazio ko talente, ukazao roditeljima na to i ako bi dijete nastavilo sa tenisom posvetila bi mu se veca paznja, bolji trener itd. Onda vec imas neke turnire za klince i tako to ide...
U te skole tenisa i slicno ne bih nikad svoje dijete poslao, to mi lici ko na one ruske kampove za mlade gimnasticarke...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  proba 10.07.13 8:46

Cat_Claw je napisao/la:
Ali neka je nama jos takvih "seljacina" koji ce svojim fondovima i humanitarnim organizacijama skupljati novac za decu Srbije (ovaj put cak 1,2 miliona funti).


kojasiti glupača boktejebo,,, i humanitarku si popušila



krvitisusove
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 8:52

Cat_Claw je napisao/la:
leon je napisao/la:tak je catice... živeo Nole

al, jebeš ga... prodal je meč... KOLIKO 3114667799 

Nije prodao mech. Zasto bi ga prodao? Sta time dobija?

on ništa... ali vascela zemlja da...

ustvari dobije tanjur umjesto pokala KOLIKO 1523192931  i neznatnu nagradu za drugo mjesto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 8:53

@ Pipika
Da bi postao vrhunski sportista u danasnje vreme se moras odreci puno toga. Ako pogledas tenis i prvih 10 na rang listi videces da su oni svi talentovani i manje-visi slicnih fizickih mogucnosti. Sta na kraju u mecu odlucuje? Psihicka stabilnost, sreca, sanirane ili ne sanirane povrede, podloga, vreme...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 8:55

Cat_Claw je napisao/la:@ Pipika
Da bi postao vrhunski sportista u danasnje vreme se moras odreci puno toga. Ako pogledas tenis i prvih 10 na rang listi videces da su oni svi talentovani i manje-visi slicnih fizickih mogucnosti. Sta na kraju u mecu odlucuje? Psihicka stabilnost, sreca, sanirane ili ne sanirane povrede, podloga, vreme...

, politika

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 8:56

proba je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:
Ali neka je nama jos takvih "seljacina" koji ce svojim fondovima i humanitarnim organizacijama skupljati novac za decu Srbije (ovaj put cak 1,2 miliona funti).


kojasiti glupača boktejebo,,, i humanitarku si popušila



krvitisusove

Ja humanitarku, a ti ...znas vec sta ide u nastavku.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  proba 10.07.13 9:21

Cat_Claw je napisao/la:
proba je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:
Ali neka je nama jos takvih "seljacina" koji ce svojim fondovima i humanitarnim organizacijama skupljati novac za decu Srbije (ovaj put cak 1,2 miliona funti).


kojasiti glupača boktejebo,,, i humanitarku si popušila



krvitisusove

Ja humanitarku, a ti ...znas vec sta ide u nastavku.

 dok je katica bice i topovskoga mesa ,

budaletino glupa da imas imalo relnih srpskih nacionalnih osjecaja nebi ti trebala srebrenica da neodes na milosevicevu pradu , niti bi ti trebo pismeni dokaz da djokovic pere obraz i pare sa kvazi-umanitarkon

al da te utjesi i rvatoslavi imaju oni koji vrisce i sjeku vene i za titon i vrancekon i prepostenim sportistima od monstruma sukera do kukoca filipovica  petrovica

 dok je vas taki imacemo trgove palih za ovo i palih za ono
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  proba 10.07.13 9:23

ja mislin da je djokovic toliko glup da je kupovao politicke poene
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  pizda 10.07.13 9:51

proba je napisao/la:ja mislin da je djokovic toliko glup da je kupovao politicke poene

mos mislit, niko ne pusta finale Wimbledona...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  pizda 10.07.13 9:57

Cat_Claw je napisao/la:@ Pipika
Da bi postao vrhunski sportista u danasnje vreme se moras odreci puno toga. Ako pogledas tenis i prvih 10 na rang listi videces da su oni svi talentovani i manje-visi slicnih fizickih mogucnosti. Sta na kraju u mecu odlucuje? Psihicka stabilnost, sreca, sanirane ili ne sanirane povrede, podloga, vreme...

dobro, ali vrhunski sportist se postaje puno kasnije a onda pocinju i odricanja. Ne kazem, ako si jos ko klinac veliki talent normalno da ces mnogo vremena i znoja prolit na terenu ali je to jos uvijek u povojima. Kasnije pocinju oni pravi treninzi, silna putovanja...
Sto se tice tog sto odlucuje, pa vise manje ono sto si nabrojila. Iako, i medju talentima uvijek ima vecih i manjih talenata. Motiv je jako bitan, normalno da neko u zamahu ima daleko veci motiv od nekog ko je pobjedio na masu turnira, nagrabio se love, naputovao i svega mu je vec pomalo pun kufer...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 10:40

pizda je napisao/la:

dobro, ali vrhunski sportist se postaje puno kasnije a onda pocinju i odricanja. Ne kazem, ako si jos ko klinac veliki talent normalno da ces mnogo vremena i znoja prolit na terenu ali je to jos uvijek u povojima. Kasnije pocinju oni pravi treninzi, silna putovanja...
Sto se tice tog sto odlucuje, pa vise manje ono sto si nabrojila. Iako, i medju talentima uvijek ima vecih i manjih talenata. Motiv je jako bitan, normalno da neko u zamahu ima daleko veci motiv od nekog ko je pobjedio na masu turnira, nagrabio se love, naputovao i svega mu je vec pomalo pun kufer...

Pa da. Murray je, recimo, imao jaci motiv i vecu zelju i ovo mu je zapravo bila idealna sansa da osvoji Wimbledon, obzirom da su i Nadal i Federer rano ispali. Djokovic je Federera i Nadala vec pobedjivao. Ne znam kakav score ima Murray u mecevima sa njima.

Meni su stvarno smesne ove price o urotama. Ne znam da li je to specificno za ove nase prostore ili je citav svet u strahu od "reptilian agenda"?! Djokovic nije mogao znati koga ce za protivnika imati u finalu, niti da li ce uopste stici do finala, a sa organizacijom jedne onako velike humanitarne veceri se pocinje par meseci ranije, tako da nikakvu logiku nemaju price po kojima je Djokovic namerno izgubio mech, pa onda da bi se pred Srbima oprao brzo organizirao humanitarno vece i prikupio 1,2 miliona funti?! Ili ona "politicka" urota po kojoj ce nam Britanci drzati stranu sad kad je Novak pustio Murray da prodje?! Ko smislja takve stvari? Kao da je politika decija igra u pesku. Britanija, kao i svaka druga zemlja ce nas podrzavati samo ako se njihovi interesi poklapaju sa srpskim, ako se ne poklapaju, nece biti ni podrske i to je to.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Gost 10.07.13 11:06

maaaa... tak je cat... nema beda...
sve ti je to radi brojke 7... KOLIKO 1523192931 

ali zasvirajmo jednu staru... za sve koji svet gledaju ružičastim očalama...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

KOLIKO Empty Re: KOLIKO

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.