kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njus trojme

Stranica 14 / 14. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Gost 13.07.13 18:17

http://www.jutarnji.hr/samo-12--obitelji-s-vise-od-dvoje-djece--a-pola-hrvatske-su-samci/1114165/

Popis stanovništva pokazao je da 52 posto stanovništva živi u braku, njih 2,7 posto u izvanbračnoj zajednici, a tek 0,004 posto - točnije 140 osoba, 70 žena i 70 muškaraca - izjasnilo se da žive u istospolnoj zajednici.

... ovo nije istina ... i moje cure i ja smo istog spola i živimo u zajednici ... ima nas više... ih... puno više nego oni misle

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Gost 21.07.13 0:11

možda sam nenormalna, al meni je ovo nepojmljivo ... tek sad se sjetili Njus trojme - Page 14 2329918616 

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/od-jeseni-krece-iznajmljivanje-drzavnih-stanova-vecini-potrebna-adaptacija---295435.html

da kojim slučajem živimo u državi u kojoj su građani sami odlučili uzet stvari u svoje ruke, ovo bi već odavno bilo naseljeno - skvoterima .. a baš me sjetilo na onu moju temu i iskustva i u ljubljane gdje se tako nešto dogodilo na vrijeme pa si mladi osigurnali mjesto za svoje programe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Lena 28.07.13 8:09

http://danas.net.hr/hrvatska/u-meni-sve-kuha-i-kipi-od-jadranskog-idiotizma

ako je pola od ovoga točno ne kužim kako se ti ljude misle uspješno bavit turizmom....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  orion 28.07.13 19:52

isječak iz sličnog članka ...

 
Upute za parkiranje

Nakon što im je muškarac na ulazu naplatio 40 kuna, doživjeli su prvi šok.

"Od njega smo dobili naputak da se smijemo parkirati samo na desnu stranu parkinga (jer je valjda lijeva rezervirana za goste još nedovršenog kompleksa), te da na plaži ne smijemo ići na lijevu stranu gdje su apartmani. Prihvatili smo to kao pravilo i nastavili put plaže. Stigli smo na plažu, našli mjesto u hladu, raskomotili se, raširili dječji šatorčić za spavanje i počeli uživati u predivnom pogledu na more, iako je par metara iznad nas mini bager ravnao teren te su se održavali neki radovi. U to dolazi redar, koji mi kaže da sklopimo i maknemo šator, jer su šatori zabranjeni kao i suncobrani, hrana, piće i psi!

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Lena 28.07.13 21:31

a svašta.....zabranjeni su ljudi....neka se gone di god znaju....samo da ne smetaju....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Gost 31.07.13 9:31

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Istra/Je-li-vas-Kraljevski-piton-trazi-vlasnika

ajme Njus trojme - Page 14 11484130  a taman mi hrčak uginuo... nadam se da se vlasnik neće nikada javiti ... teško da će ovog mačak srediti, al moglo bi biti obrnuto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Lena 31.07.13 15:14

kišna kakvi su hrčci kao ljubimci?obećala svojim da ću uzet hrčka,pa da pitam.....jel bolje uzet odma dva?ono da nisu usamljeni....i kakve su im navike?
ajde malo ako ti se da....da se pripremim Njus trojme - Page 14 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Gost 14.08.13 21:29

ha ha ha.... ovo ima samo na krku da turisti prosvjeduju Njus trojme - Page 14 3776795594 

a i super im ide rvacki

http://otok-krk.org/krk/hrvatska/prosvjed-ocajnih-turista-u-vantacicima

ovo ni nadrealisti ne bi znali izmisliti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Gost 15.08.13 23:30

Mrzim turiste. Uriniraju u čisto hrvatsko more.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Gost 04.09.13 12:21

za lastu.... mogla bi sa malom posjetit... znaju oni u prirodoslovnom imati dobre radionice za djecu... moja su prošla par tih radionica na razne teme i djeci je to zabavno .... al su sad malo prevelike za ovako nešto

Prirodoslovni muzej Rijeka i ove se godine uključio u obilježavanje 17. Europske noći šišmiša s ciljem podizanja svijesti javnosti o potrebi i važnosti zaštite šišmiša zbog pada njihove brojnosti u svijetu.

Europska noć šišmiša obilježiti će se već četvrtu godinu zaredom u organizaciji Hrvatskog biospeleološkog društva (HBSD) i Prirodoslovnog muzeja Rijeka , u subotu 07. rujna 2013. godine u prostoru našeg Muzeja (Lorenzov prolaz 1, Rijeka). Hrvatsko biospeleološko društvo (HBSD) nevladina je neprofitna znanstveno-stručna udruga koja se bavi istraživanjem, vrednovanjem i
zaštitom podzemnih organizama i staništa od 1996. godine.

Tijekom obilježavanja Europske noći šišmiša biti će organizirane brojne edukativne prirodoslovno-likovne radionice na kojima će najmlađi imati priliku saznati nešto o ovim zanimljivim životinjama. Svi posjetitelji će moći sudjelovati u edukativnoj igri Potraga za šišmišima, a u večernjim satima održati će se predavanje o šišmišima namijenjeno široj javnosti. Nakon sumraka posjetitelji će uz stručno vodstvo krenuti u potragu za šišmišima pomoću ultrazvučnih detektora.

Sve aktivnosti u sklopu Europske noći šišmiša su besplatne.


PROGRAM, subota 07.rujna 2013.

Autori i voditelji: Hrvatsko biospeleološko društvo (HBSD) i Prirodoslovni muzej Rijeka

18:00 edukativne prirodoslovno-likovne radionice (potraga za šišmišima, oslikavanje šišmiša, izrada maski...)
20:00 predavanje o šišmišima
21:00 potraga za šišmišima ultrazvučnim detektorima (dvije grupe, svaka po 20 min)

Napomena: uz djecu je nužna prisutnost roditelja tijekom cijelog programa


Informacije možete dobiti na:

Prirodoslovni muzej Rijeka, Lorenzov prolaz 1
kontakt osoba: Anita Hodak, voditeljica muzejske pedagogije
Telefon: 051/ 553 674, 553 669
e-mail: anita@prirodoslovni.com
www.prirodoslovni.com

http://www.prirodoslovni.com/img/rijeka_vijesti/183.pdf

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Njus trojme - Page 14 Empty Re: Njus trojme

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 14. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.