kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bombaj Trojme

Stranica 26 / 35. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next

Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 20:25

lastavica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne treba ti higijeničar... nek se ljudima bilda imunitet a ne da kilavi po forumima hodaju ... vidiš šta bi sa dromsicom jer stalno gura ruke u domestos i čisti, sva se ljušti i koža joj otpada
Dromsi je slucaj za sebe, ta ima opsesiju ciscenja: Da dodje kod mene doma odma bi se patosirala...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
gavezova mast i naftalan krema u kombinaciji pomažu
jedini mi je problem kaj mi dugo treba da se pomackam ujutro sa svim tim kremama. Jedna za  flekove na tijelu, jedna za čuču, jedna za guzu, jedna za lice, jedna za ruke,nevenova mast za stopala, ljepilo za zube da ne izlječu samo tako kad se nasmijem ili zarežim, vosak za kosu da dobijem volumen. To je jutarnja procedura nakon tuširanja i moja stvarnost, izađem čist ok iz kupaone Bombaj Trojme - Page 26 1523192931
sasvim ok ... ja sa trijes'tsedam samo ljepilo ne koristim, skoro sve ostalo da ....
vidla sliku tvoju - dobbraaaaaaa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 20:27

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:kišna: krema za lice, krema za ruke, krema za stopala, krema za tijelo, neven na usnice pa tek onda korektor oko očiju, pa onda puder. na kraju parfem. tek onda mogu van. pardon, bez mascare na trepavicama ni smeće ne idem baciti .... ono kad si me vidjela bio je look naturale, na godišnjem sam bila u zabiti  Bombaj Trojme - Page 26 1523192931
misliš ti da ja primijetim tko je načminkat a tko nije ? ... ako ne primijetim jel mi kolegica promijenila boju kose iz smeđe u vatrenu crvenu, onda ne primijetim ni ovo ostalo Bombaj Trojme - Page 26 1523192931  al isto tako i kod muškaraca... da moram biti u svojstvu nekog svjedoka, ne bih znala reć jel netko imao brkove, naočale, crvenu il plavu kosu a kamoli šta drugo ... nemam pojma šta vidim kod ljudi al nekako ih pamtim po nečem drugom a ne po vanjskom izgledu ... još mi je teško objasniti po čemu ?
tako ni ja jebate, kad god gledam kakav film i vidm da prave foto robota po izjavi svjedoka ja se divim tom svjedoku. Eventualno bi znao je li bijo crnac ili bijelac i mozda boju kose. Sve ostalo, zaboravi...
Sto se Laste tice, nije ni cudo da joj cijelo susjedstvo bilda kad je vide tako namazatu i sreditu...
kad smo se upoznale bila sam prirodna, bez šminke i ostalog .... blaženi godišnji ..... i pizdek ne kaki, moram u borbu protiv godina, sasvim je normalno natrockat se kremama. šta ti ne mažeš na primjer stopala ili imaš noge ko poponja nenamazite, tvrde i gljivičaste?  a šminke koristim malo i vrlo diskretno. kad pričamo kod sare ili malaniz na fecebeu vidiš moju sliu i to ti je domet moje šminke.

builder spava, reko je da je umoran od vremena i da nije mogao ni buildat danas .....
Bombaj Trojme - Page 26 3776795594 Bombaj Trojme - Page 26 3776795594 Bombaj Trojme - Page 26 3776795594 Bombaj Trojme - Page 26 3776795594
ma jok nema , ni sjedih dlaka nema Bombaj Trojme - Page 26 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 20:59

ne da mi se sve citat pa cu mozda ponovit... ja mislim da se fotorobot radi na osnovu pokusaja i pogreske i to na nacin da po mogucnosti vise ljudi sudeluje u tome.. npr. pomalo crtac povuce koju liniju nosa, onda svjedoci dodju i kazu, ne.. nije ovako, de malo ovdje promjeni ili takonesto.. pa onda oko.. npr. malo vece trebas nacrtat...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 21:00

i de ba lasto kaka ba borba protiv godina... bog ti jadan pa u cvietu si mlaosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 21:03

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:šta ti ne mažeš na primjer stopala ili imaš noge ko poponja nenamazite, tvrde i gljivičaste?  
da mazem stopala?Bombaj Trojme - Page 26 1523192931  Pa kog cu ih vraga mazat jebote, ne mazem nista, cak ni nakon brijanja ne stavljam nikakve kreme na lice. Meni su stopala ko bebi, mekana, nikad mi se nisu stvarale one gnjusne naslage na petama. Nokti na nogama su mi prozirni ko i na rukama, kakve gljivice jebate...
Sa tako necim hvala bogu nemam problema, jedino mi se jednom, da prostis na kurcu stvorile neke ranice, raspukla se ona kozica i to me bolilo. Onda sam ga na Sarin savjet umocijo u votku i nakon par dana sve nestalo. Jebe mi se, votku ionako ne pijem, to mi je za goste...
Pitaj Saru ako ne vjerujes...

HAHHAHAHA joj odavno se vako ne nasmijah. ajd k vragu pizdo. hahaha.!!!!! da. sjecam se namakanja i mog savieta. batinicetina popila votku ko na slamcicu...
al da su ti nokti prozirni to tek prvi put cujem. kako to pipi prozirni? sta si vanzemaljac

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 21:19

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:da namakao u votku......hehehe....sarini savjeti zlata vrijede...
di si pipi....ša ima?
di si Lence Bombaj Trojme - Page 26 684758713. Je stvarno, samo sto mi je ona predlozila rakiju a nisam imao rakije doma, samo votku. Bogme se super pokazalo. Ako Antisa ikad bude imao takvih problema, kupuj votku...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
jel votka aromatizirana sada? šta kažu gosti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 21:28

ma nie lasto. nema votke - popijo je na slamcicu prilikom tretmana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 21:48

Jehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Bombaj Trojme - Page 26 1523192931 opisivao bih Karamarka iako ni tu ne bih bas znao sto rec. Jedino da djeluje jako glupo ali sumnjam da bi se na osnovu tog mogao saciniti kvalitetan foto robot...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
pa daj realno, evo, imaš zadatak opisati karamarka ... kakvo mu je čelo, razmak između očiju, ušiju, dužina nosa, oblik usta ... pojma nemam !!! a skoro svaki dan ga vidim negdje na slici .... jebote, palo mi na pamet da ne bih ni sebe znala opisati za fotorobota a kamoli nekog drugog  Bombaj Trojme - Page 26 3114667799 
pa nebi znao opisat a telca vidim barem jednom dnevno i to onako u prvom planu, preko cijelog ekrana. Mislim da ima neku smedju kosu, ceslja je u stranu, ima duguljasto lice i to je sve sto bih ja mogao rec...
 Kako nebi znao opisati? Konjasta faca, češlja se u stranu. Nos ko viseći most, ustašca ispod toga objekta, buljave oke preblizu

drugome
. Ne možeš faliti.Bombaj Trojme - Page 26 1523192931 
lijepo si me podsjetio...
baš nešto ove dane kad mi uleti u kadar ne mogu se prečuditi koliko on izgleda kao karikatura... uvijek mi uživo izgleda kao da ga je netom nik-titanik prispodobio... totalno je živopisan...
ah, one tuuuužne, male oke kraj onog veeeeeelikog krumpirastog nosa i ispod malih, malih usta... ko neka ribica izgleda Bombaj Trojme - Page 26 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 21:51

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:šta ti ne mažeš na primjer stopala ili imaš noge ko poponja nenamazite, tvrde i gljivičaste?  
da mazem stopala?Bombaj Trojme - Page 26 1523192931  Pa kog cu ih vraga mazat jebote, ne mazem nista, cak ni nakon brijanja ne stavljam nikakve kreme na lice. Meni su stopala ko bebi, mekana, nikad mi se nisu stvarale one gnjusne naslage na petama. Nokti na nogama su mi prozirni ko i na rukama, kakve gljivice jebate...
Sa tako necim hvala bogu nemam problema, jedino mi se jednom, da prostis na kurcu stvorile neke ranice, raspukla se ona kozica i to me bolilo. Onda sam ga na Sarin savjet umocijo u votku i nakon par dana sve nestalo. Jebe mi se, votku ionako ne pijem, to mi je za goste...
Pitaj Saru ako ne vjerujes...
kakve ti koktele spravljaš.... Bombaj Trojme - Page 26 490932984  hihihihihihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 19.11.13 21:53

sara je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:šta ti ne mažeš na primjer stopala ili imaš noge ko poponja nenamazite, tvrde i gljivičaste?  
da mazem stopala?Bombaj Trojme - Page 26 1523192931  Pa kog cu ih vraga mazat jebote, ne mazem nista, cak ni nakon brijanja ne stavljam nikakve kreme na lice. Meni su stopala ko bebi, mekana, nikad mi se nisu stvarale one gnjusne naslage na petama. Nokti na nogama su mi prozirni ko i na rukama, kakve gljivice jebate...
Sa tako necim hvala bogu nemam problema, jedino mi se jednom, da prostis na kurcu stvorile neke ranice, raspukla se ona kozica i to me bolilo. Onda sam ga na Sarin savjet umocijo u votku i nakon par dana sve nestalo. Jebe mi se, votku ionako ne pijem, to mi je za goste...
Pitaj Saru ako ne vjerujes...
HAHHAHAHA joj odavno se vako ne nasmijah. ajd k vragu pizdo. hahaha.!!!!! da. sjecam se namakanja i mog savieta. batinicetina popila votku ko na slamcicu...
al da su ti nokti prozirni to tek prvi put cujem. kako to pipi prozirni? sta si vanzemaljac
i ja sam se pravo iznenadila... izgleda da je on od onih što ne lakiraju Bombaj Trojme - Page 26 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 20.11.13 1:31

hahaha joj votka... ajd pizdo u kuratz kako me samo podsjeti na to hahah joj nemrem se prestat smiat. inace imam jednu veliku zelju: de ti, maco i pizdo vas dvoje se sparite. meni vi nekako djelujete genialno. genialan par bi bilo. maco, zajebi dr-a, u pizde je batina ko dvije pivske limenke kad ih zavaris.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Jehudi 20.11.13 6:56

sara je napisao/la:ne da mi se sve citat pa cu mozda ponovit... ja mislim da se fotorobot radi na osnovu pokusaja i pogreske i to na nacin da po mogucnosti vise ljudi sudeluje u tome.. npr. pomalo crtac povuce koju liniju nosa, onda svjedoci dodju i kazu, ne.. nije ovako, de malo ovdje promjeni ili takonesto.. pa onda oko.. npr. malo vece trebas nacrtat...
Tako se radilo u prošlom stoljeću. Imaš traku samo sa frizurama, drugu traku sa parovima očiju,obrvama, treću sa nosevima, četvrtu sa ustima, pa sa bradama, brkovima. Trake se miču dok ne naidje najsličnija (po opisu očevidca).
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 20.11.13 7:41

Jehudi je napisao/la:
sara je napisao/la:ne da mi se sve citat pa cu mozda ponovit... ja mislim da se fotorobot radi na osnovu pokusaja i pogreske i to na nacin da po mogucnosti vise ljudi sudeluje u tome.. npr. pomalo crtac povuce koju liniju nosa, onda svjedoci dodju i kazu, ne.. nije ovako, de malo ovdje promjeni ili takonesto.. pa onda oko.. npr. malo vece trebas nacrtat...
   Tako se radilo u prošlom stoljeću. Imaš traku samo sa frizurama, drugu traku sa parovima očiju,obrvama, treću sa nosevima, četvrtu sa ustima, pa sa bradama, brkovima. Trake se miču dok ne naidje najsličnija (po opisu očevidca).
sličnih igrica se moja djeca stalno igraju ... a da ih zaposlim negdje u policiji ? nek počnu zarađivati za život Bombaj Trojme - Page 26 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  pizda 20.11.13 8:34

Lena je napisao/la:sad ga već pomalo pubertet hvata.....prgav i tvrdoglav na mamu i tatu Bombaj Trojme - Page 26 11484130 
ali debelo je najbolji u razredu bez obzira šta skoro nikad ništa ne uči.....pamti čudo jedno.....ošla! Bombaj Trojme - Page 26 727654710
normalno da je najbolji:), bijo je ziva bistrica jos kad je bio sasvim mali... Bombaj Trojme - Page 26 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  pizda 20.11.13 8:37

sara je napisao/la:

HAHHAHAHA joj odavno se vako ne nasmijah. ajd k vragu pizdo. hahaha.!!!!! da. sjecam se namakanja i mog savieta. batinicetina popila votku ko na slamcicu...
al da su ti nokti prozirni to tek prvi put cujem. kako to pipi prozirni? sta si vanzemaljac
pa prozirni, kako drukcie rec? Vidis ono ruzicasto meso sto je ispod nokta. Vecina ima neke debele, matirane i biele ili zute nokte ispod kojih nista ne vidis, neprozirni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  pizda 20.11.13 8:39

sara je napisao/la:hahaha joj votka... ajd pizdo u kuratz kako me samo podsjeti na to hahah joj nemrem se prestat smiat. inace imam jednu veliku zelju: de ti, maco i pizdo vas dvoje se sparite. meni vi nekako djelujete genialno. genialan par bi bilo. maco, zajebi dr-a, u pizde je batina ko dvije pivske limenke kad ih zavaris.
Maca je mlada piletina i ta bi se samo stemala a meni je stemanja pun kurac. Jednom, dva, tri puta dnevno i stos vise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 20.11.13 8:40

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:

HAHHAHAHA joj odavno se vako ne nasmijah. ajd k vragu pizdo. hahaha.!!!!! da. sjecam se namakanja i mog savieta. batinicetina popila votku ko na slamcicu...
al da su ti nokti prozirni to tek prvi put cujem. kako to pipi prozirni? sta si vanzemaljac
pa prozirni, kako drukcie rec?  Vidis ono ruzicasto meso sto je ispod nokta. Vecina ima neke debele, matirane i biele ili zute nokte ispod kojih nista ne vidis, neprozirni...
imaš dobra pluća onda. jednom mi je rekla jedna žena koja se bavila naturopatijom da kada se na noktima palčeva stopala stvara bijelo i neprozirno, tada nešto nije u redu s plućima ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  pizda 20.11.13 8:43

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:

HAHHAHAHA joj odavno se vako ne nasmijah. ajd k vragu pizdo. hahaha.!!!!! da. sjecam se namakanja i mog savieta. batinicetina popila votku ko na slamcicu...
al da su ti nokti prozirni to tek prvi put cujem. kako to pipi prozirni? sta si vanzemaljac
pa prozirni, kako drukcie rec?  Vidis ono ruzicasto meso sto je ispod nokta. Vecina ima neke debele, matirane i biele ili zute nokte ispod kojih nista ne vidis, neprozirni...
imaš dobra pluća onda. jednom mi je rekla jedna žena koja se bavila naturopatijom da kada se na noktima palčeva stopala stvara bijelo i neprozirno, tada nešto nije u redu s plućima ....
pa onda 90% starijih od 20 godina ima problema sa plucima Bombaj Trojme - Page 26 684758713, prevladavaju oni gnjusni nokti ko kod Popa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 20.11.13 8:45

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:

HAHHAHAHA joj odavno se vako ne nasmijah. ajd k vragu pizdo. hahaha.!!!!! da. sjecam se namakanja i mog savieta. batinicetina popila votku ko na slamcicu...
al da su ti nokti prozirni to tek prvi put cujem. kako to pipi prozirni? sta si vanzemaljac
pa prozirni, kako drukcie rec?  Vidis ono ruzicasto meso sto je ispod nokta. Vecina ima neke debele, matirane i biele ili zute nokte ispod kojih nista ne vidis, neprozirni...
imaš dobra pluća onda. jednom mi je rekla jedna žena koja se bavila naturopatijom da kada se na noktima palčeva stopala stvara bijelo i neprozirno, tada nešto nije u redu s plućima ....
pa onda 90% starijih od 20 godina ima problema sa plucima Bombaj Trojme - Page 26 684758713, prevladavaju oni gnjusni nokti ko kod Popa...
ima mnogo i do obuće vjerovatno, uska i neudobna sigurno pogoduje. a nehigijena da ne govorim ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  pizda 20.11.13 8:49

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:pa prozirni, kako drukcie rec?  Vidis ono ruzicasto meso sto je ispod nokta. Vecina ima neke debele, matirane i biele ili zute nokte ispod kojih nista ne vidis, neprozirni...
imaš dobra pluća onda. jednom mi je rekla jedna žena koja se bavila naturopatijom da kada se na noktima palčeva stopala stvara bijelo i neprozirno, tada nešto nije u redu s plućima ....
pa onda 90% starijih od 20 godina ima problema sa plucima Bombaj Trojme - Page 26 684758713, prevladavaju oni gnjusni nokti ko kod Popa...
ima mnogo i do obuće vjerovatno, uska i neudobna sigurno pogoduje. a nehigijena da ne govorim ....
ma mislim da to ide nekako sa godinama, nokti postaju sve roznatiji i deblji a onda i neprozirni, bieli. Mene je srecom to zaobislo, stopala ko diete samo sto je broj 43-44...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 20.11.13 8:52

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:imaš dobra pluća onda. jednom mi je rekla jedna žena koja se bavila naturopatijom da kada se na noktima palčeva stopala stvara bijelo i neprozirno, tada nešto nije u redu s plućima ....
pa onda 90% starijih od 20 godina ima problema sa plucima Bombaj Trojme - Page 26 684758713, prevladavaju oni gnjusni nokti ko kod Popa...
ima mnogo i do obuće vjerovatno, uska i neudobna sigurno pogoduje. a nehigijena da ne govorim ....
ma mislim da to ide nekako sa godinama, nokti postaju sve roznatiji i deblji a onda i neprozirni, bieli. Mene je srecom to zaobislo, stopala ko diete samo sto je broj 43-44...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
i ja imam relativno ok stopala. evo baš si diram pete, od lani nisam napravila profi pedikuru a nisu tvrde, žute i zadebljale ali trebam ipak mazati stopala, čisto da nahranim kožu i hidratiziram ju ..... osjetim kad je suha. kada sam prije 5 godina prvi put bila na pedikuri, kaže mi ženska da se vidi da to radim redovno .... Bombaj Trojme - Page 26 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  pizda 20.11.13 8:58

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:pa onda 90% starijih od 20 godina ima problema sa plucima Bombaj Trojme - Page 26 684758713, prevladavaju oni gnjusni nokti ko kod Popa...
ima mnogo i do obuće vjerovatno, uska i neudobna sigurno pogoduje. a nehigijena da ne govorim ....
ma mislim da to ide nekako sa godinama, nokti postaju sve roznatiji i deblji a onda i neprozirni, bieli. Mene je srecom to zaobislo, stopala ko diete samo sto je broj 43-44...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
i ja imam relativno ok stopala. evo baš si diram pete, od lani nisam napravila profi pedikuru a nisu tvrde, žute i zadebljale ali trebam ipak mazati stopala, čisto da nahranim kožu i hidratiziram ju ..... osjetim kad je suha. kada sam prije 5 godina prvi put bila na pedikuri, kaže mi ženska da se vidi da to radim redovno .... Bombaj Trojme - Page 26 1619348112)
onda ni ti nisi ko Glista, ona te naslage skida tako sto hoda bosa i trlja pete o asfalt. Budu joj stopala glatka i crna...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 20.11.13 9:01

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:ima mnogo i do obuće vjerovatno, uska i neudobna sigurno pogoduje. a nehigijena da ne govorim ....
ma mislim da to ide nekako sa godinama, nokti postaju sve roznatiji i deblji a onda i neprozirni, bieli. Mene je srecom to zaobislo, stopala ko diete samo sto je broj 43-44...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
i ja imam relativno ok stopala. evo baš si diram pete, od lani nisam napravila profi pedikuru a nisu tvrde, žute i zadebljale ali trebam ipak mazati stopala, čisto da nahranim kožu i hidratiziram ju ..... osjetim kad je suha. kada sam prije 5 godina prvi put bila na pedikuri, kaže mi ženska da se vidi da to radim redovno .... Bombaj Trojme - Page 26 1619348112)
onda ni ti nisi ko Glista, ona te naslage skida tako sto hoda bosa i trlja pete o asfalt. Budu joj stopala glatka i crna...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
osuše se meni stopala ako ne mažem redovito nakon tuširanja no ne treba tu neke velike nauke i skupe kreme ..... najbolja meni do sada pokazala se balea , roza tuba, za stopala ,15 kn ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  pizda 20.11.13 9:14

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:ma mislim da to ide nekako sa godinama, nokti postaju sve roznatiji i deblji a onda i neprozirni, bieli. Mene je srecom to zaobislo, stopala ko diete samo sto je broj 43-44...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
i ja imam relativno ok stopala. evo baš si diram pete, od lani nisam napravila profi pedikuru a nisu tvrde, žute i zadebljale ali trebam ipak mazati stopala, čisto da nahranim kožu i hidratiziram ju ..... osjetim kad je suha. kada sam prije 5 godina prvi put bila na pedikuri, kaže mi ženska da se vidi da to radim redovno .... Bombaj Trojme - Page 26 1619348112)
onda ni ti nisi ko Glista, ona te naslage skida tako sto hoda bosa i trlja pete o asfalt. Budu joj stopala glatka i crna...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
osuše se meni stopala ako ne mažem redovito nakon tuširanja no ne treba tu neke velike nauke i skupe kreme ..... najbolja meni do sada pokazala se balea , roza tuba, za stopala ,15 kn ...
jesi vidjela koja se krema nanovo pokazala najefikasinijom, efikasnijom od svih onih preskupih sa nekim zivim stanicama i sl.? Nivea, kosta tridesetak kuna a decenijama najbolja. Ona smeca sa embrijima kostaju par tisuca kuna i nista od tog. Ja Niveu znam stavit zimi kad je burno pa se koža osusi, vecinom na ruke...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Gost 20.11.13 9:16

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:i ja imam relativno ok stopala. evo baš si diram pete, od lani nisam napravila profi pedikuru a nisu tvrde, žute i zadebljale ali trebam ipak mazati stopala, čisto da nahranim kožu i hidratiziram ju ..... osjetim kad je suha. kada sam prije 5 godina prvi put bila na pedikuri, kaže mi ženska da se vidi da to radim redovno .... Bombaj Trojme - Page 26 1619348112)
onda ni ti nisi ko Glista, ona te naslage skida tako sto hoda bosa i trlja pete o asfalt. Budu joj stopala glatka i crna...Bombaj Trojme - Page 26 684758713
osuše se meni stopala ako ne mažem redovito nakon tuširanja no ne treba tu neke velike nauke i skupe kreme ..... najbolja meni do sada pokazala se balea , roza tuba, za stopala ,15 kn ...
jesi vidjela koja se krema nanovo pokazala najefikasinijom, efikasnijom od svih onih preskupih sa nekim zivim stanicama i sl.? Nivea, kosta tridesetak kuna a decenijama najbolja. Ona smeca sa embrijima kostaju par tisuca kuna i nista od tog. Ja Niveu znam stavit zimi kad je burno pa se koža osusi, vecinom na ruke...

to mi builder već 2 godine govori. on stalno miriši po nivei i koža mu je glatka kao kod moje esce. i prije neki dan mi kaže: jesi čula koja je krema najbolja? šta sam ti reko? ..... 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bombaj Trojme - Page 26 Empty Re: Bombaj Trojme

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 26 / 35. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.