kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sviđa mi se .....

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 24.07.13 10:24

Time traveler je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ups... al je mala... i dlake se vide... sviđa mi se ..... - Page 3 11484130

ostala pokoja.. haha,  sad ću misliti da imaš barem 195 cm

 I dvista kila... I nepoštucane brkove...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  pizda 24.07.13 10:25

Maca ima seksi stopala, trebala bi stikle nosit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 24.07.13 10:43

pizda je napisao/la:Maca ima seksi stopala, trebala bi stikle nosit...

Slažem se, jako seksi... maco , daj stopala sviđa mi se ..... - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 24.07.13 11:52

asti sto... malo kože I laka za nokte I svi sritni... pa stvarno niste zahtjevni... sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931 

ps. nema tog sexa ni sexana zbog kojeg bih nabadala u štiklama... prebolno je sviđa mi se ..... - Page 3 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 24.07.13 11:55

Vel'ka Maca je napisao/la:asti sto... malo kože I laka za nokte I svi sritni... pa stvarno niste zahtjevni... sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931 

ps. nema tog sexa ni sexana zbog kojeg bih nabadala u štiklama... prebolno je sviđa mi se ..... - Page 3 27287599

samo ti nastavi... sviđa mi se ..... - Page 3 2996664870  sad ti malo po harfi prebiri sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931  nogama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 24.07.13 13:32

Vel'ka Maca je napisao/la:asti sto... malo kože I laka za nokte I svi sritni... pa stvarno niste zahtjevni... sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931 

ps. nema tog sexa ni sexana zbog kojeg bih nabadala u štiklama... prebolno je sviđa mi se ..... - Page 3 27287599

Poznato je da je seksi kad je nešto skriveno.. recimo na plaži, sve je u kostimima, čak i bez njih, ali onda vidiš neku koja omotala maramom, e jbg, to je privlačnije i više seksi od otvorenog. Valjda je u naslućivanju fol.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 24.07.13 14:18

ti bi popizdio od uzbuđenosti naslućujući po muslimanskim zemljama, onim malo više orto... hihihihi  sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931 sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931 sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 24.07.13 14:18

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:asti sto... malo kože I laka za nokte I svi sritni... pa stvarno niste zahtjevni... sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931 

ps. nema tog sexa ni sexana zbog kojeg bih nabadala u štiklama... prebolno je sviđa mi se ..... - Page 3 27287599

samo ti nastavi... sviđa mi se ..... - Page 3 2996664870  sad ti malo po harfi prebiri sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931  nogama

 sviđa mi se ..... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Lena 24.07.13 19:33

Vel'ka Maca je napisao/la:ove su mi jako lipe... al sam ih obula samo jednom i došla doma jaučuću i hopsajući... skoro su mi amputirale palce... hihihihi

sviđa mi se ..... - Page 3 P31t27t2maw9pocerw
sviđa mi se lak jako....moja omiljena boja sviđa mi se ..... - Page 3 722450574 
prsti lijepi.....i noge obećavaju po ovome.....sviđa mi se ..... - Page 3 2758896589 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 0:13

Lena je napisao/la:
prsti lijepi.....i noge obećavaju po ovome.....sviđa mi se ..... - Page 3 2758896589 

 loše noge moja leno... ne gubi vrime... nađi drugu sviđa mi se ..... - Page 3 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 0:52

Time traveler je napisao/la:Poznato je da je seksi kad je nešto skriveno.. recimo na plaži, sve je u kostimima, čak i bez njih, ali onda vidiš neku koja omotala maramom, e jbg, to je privlačnije i više seksi od otvorenog. Valjda je u naslućivanju fol.

 MA JEST KURAC........A STA IMAS NASLUCIVAT ,ZNAS DA SU ISPOD VULVA TE DVIJE CICE.....TO KOD TEBE ONO --ZIVOT JE LIJEP SAMO DOK SE SNATRI HAHA,,,A KAD VIDIS RASPAKIRANO VISE TI NIJE ZANIMLJIVO,,,IDEALIZIRANJE JE MRENA NA REALNOSTI,JEBES TO....----NEMA DO SIROVE GOLE GOLOTINJE, OGOLJENOSTI,SVE OSTALO JE SUVISNO,,,,,UZ BOK GOLOTINJI JE JEDINO SEKSI IZRACIVANJE KARAKTERA,KO X RAYS POGADJA.........MENI SU NAJKOMICNIJI ONI FETISHISTI,NJIMA JE ZENA SAMO DODATAK STIKLI HAHA...........TAKVI GARANT ZASTAJKUJU ISPRED IZLOGA PROBUSENIH DZEPOVA DA SE ISTANKAJU...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 0:55

mubarak je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Poznato je da je seksi kad je nešto skriveno.. recimo na plaži, sve je u kostimima, čak i bez njih, ali onda vidiš neku koja omotala maramom, e jbg, to je privlačnije i više seksi od otvorenog. Valjda je u naslućivanju fol.

 MA JEST KURAC........A STA IMAS NASLUCIVAT ,ZNAS DA SU ISPOD VULVA TE DVIJE CICE.....TO KOD TEBE ONO --ZIVOT JE LIJEP SAMO DOK SE SNATRI HAHA,,,A KAD VIDIS RASPAKIRANO VISE TI NIJE ZANIMLJIVO,,,IDEALIZIRANJE JE MRENA NA REALNOSTI,JEBES TO....----NEMA DO SIROVE GOLE GOLOTINJE, OGOLJENOSTI,SVE OSTALO JE SUVISNO,,,,,UZ BOK GOLOTINJI JE JEDINO SEKSI IZRACIVANJE KARAKTERA,KO X RAYS POGADJA.........MENI SU NAJKOMICNIJI ONI FETISHISTI,NJIMA JE ZENA SAMO DODATAK STIKLI HAHA...........TAKVI GARANT ZASTAJKUJU ISPRED IZLOGA PROBUSENIH DZEPOVA DA SE ISTANKAJU...

uf, šta sam rekla... im nezgodnog škorpina i zna ga upotrijebit... aaaa.. to volem... odo i ja sad po kokice ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 0:56

mubarak je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Poznato je da je seksi kad je nešto skriveno.. recimo na plaži, sve je u kostimima, čak i bez njih, ali onda vidiš neku koja omotala maramom, e jbg, to je privlačnije i više seksi od otvorenog. Valjda je u naslućivanju fol.

 MA JEST KURAC........A STA IMAS NASLUCIVAT ,ZNAS DA SU ISPOD VULVA TE DVIJE CICE.....TO KOD TEBE ONO --ZIVOT JE LIJEP SAMO DOK SE SNATRI HAHA,,,A KAD VIDIS RASPAKIRANO VISE TI NIJE ZANIMLJIVO,,,IDEALIZIRANJE JE MRENA NA REALNOSTI,JEBES TO....----NEMA DO SIROVE GOLE GOLOTINJE, OGOLJENOSTI,SVE OSTALO JE SUVISNO,,,,,UZ BOK GOLOTINJI JE JEDINO SEKSI IZRACIVANJE KARAKTERA,KO X RAYS POGADJA.........MENI SU NAJKOMICNIJI ONI FETISHISTI,NJIMA JE ZENA SAMO DODATAK STIKLI HAHA...........TAKVI GARANT ZASTAJKUJU ISPRED IZLOGA PROBUSENIH DZEPOVA DA SE ISTANKAJU...

 ako smijem - usudila bih se primjetiti da su meni isto erotičnije žene u dolčevitama nego one u toplesu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 0:59

Vel'ka Maca je napisao/la: ako smijem - usudila bih se primjetiti da su meni isto erotičnije žene u dolčevitama nego one u toplesu...

....X-RAYS ISIJAVAJU I KROZ ESKIMSKU BUNDU.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:00

mubarak je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la: ako smijem - usudila bih se primjetiti da su meni isto erotičnije žene u dolčevitama nego one u toplesu...

....X-RAYS ISIJAVAJU I KROZ ESKIMSKU BUNDU.....

 misliš - ko nas dvoje... sviđa mi se ..... - Page 3 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:02

HAHA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:04

mubarak je napisao/la:HAHA

smiješ  se ko štreber...
daj to malo grleno... ahahahhahhahahaha sviđa mi se ..... - Page 3 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:06

Vel'ka Maca je napisao/la:
mubarak je napisao/la:HAHA

smiješ  se ko štreber...

ali on je štreber

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:10

kišna glista je napisao/la:ali on je štreber

 Naravno da nisam. No, to je već složeno pitanje. Što je uistinu štreber? Onaj tko memorira ili onaj tko nosi pepeljarke a broji jedinice, ili onaj tko ne puši. Naravno, ovo zahtjeva dublji uvid i analizu kojoj ćemo se morati podrobnije posvetiti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:11

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ali on je štreber

 Naravno da nisam. No, to je već složeno pitanje. Što je uistinu štreber? Onaj tko memorira ili onaj tko nosi pepeljarke a broji jedinice, ili onaj tko ne puši. Naravno, ovo zahtjeva dublji uvid i analizu kojoj ćemo se morati podrobnije posvetiti.

 da ti skratim muke - onaj koji ima metlu u dupetu... u tom kontekstu sam ja spomenula štrebera, dottore...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:12

e sad... možemo i o tome otkud metla u dupetu... da li se korisnik spotako pa slučano nasadijo ... ili... ili

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:12

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ali on je štreber

 Naravno da nisam. No, to je već složeno pitanje. Što je uistinu štreber? Onaj tko memorira ili onaj tko nosi pepeljarke a broji jedinice, ili onaj tko ne puši. Naravno, ovo zahtjeva dublji uvid i analizu kojoj ćemo se morati podrobnije posvetiti.

štreber je po mojoj nomenklaturi, onaj koji se potrudio vidit širu sliku i informacije pretočio u znanje.... ajd sad ti sviđa mi se ..... - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:13

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ali on je štreber

 Naravno da nisam. No, to je već složeno pitanje. Što je uistinu štreber? Onaj tko memorira ili onaj tko nosi pepeljarke a broji jedinice, ili onaj tko ne puši. Naravno, ovo zahtjeva dublji uvid i analizu kojoj ćemo se morati podrobnije posvetiti.

štreber je po mojoj nomenklaturi, onaj koji se potrudio vidit širu sliku i informacije pretočio u znanje.... ajd sad ti  sviđa mi se ..... - Page 3 11484130 

 a nene... nije to štreber

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:14

Vel'ka Maca je napisao/la:e sad... možemo i o tome otkud metla u dupetu... da li se korisnik spotako pa slučano nasadijo ... ili... ili

pa ja sam uvjerena da se slučajno nasadio... nije on to htio ... da je, drugačije bi se ponašao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.07.13 1:14

štrebar je onaj koji gucne puno a ostane mu malo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 3 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.