kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kultni stereotip

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kultni stereotip - Page 2 Empty Re: Kultni stereotip

Postaj  Gost 15.10.13 12:29

Francuzi i Rusi - izbegavaju da uce strane jezike
Nemci - na odmoru se prepoznaju po tome sto obicno galame
Irci - radoznali i pricljivi
Amerikanci - misle da se citav svet vrti oko njih. Obicno su skroz happy.
Italijani - gundjaju na sve i svasta.Moja Ela kaze da Italijani nemaju vrat, vec im glava im raste direktno iz ramena. Kultni stereotip - Page 2 Qnwg93Kultni stereotip - Page 2 30caqzl
Madjari - na osnovu onog sto sam vidjala na granici - prodali bi se za 10 eura
Srbi - misle da su najaci, najpametniji i nalepsi, a istina je skroz drugacija. Samodopadna histerija izmesana sa manicno-depresivnim napadima samosazaljenja i straha od vanjihskih i unustrasnjih neprijatelja.
Poljaci - verski fanatici
Cesi - ludi, ali pozitivno ludi.
Ukrajinke - splet neverovatno ogavnih preterano izazovnih odevnih kombinacija. I na sve to bunda.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni stereotip - Page 2 Empty Re: Kultni stereotip

Postaj  pizda 15.10.13 12:59

ukrajince se zahvaljujuci ukrajinkama percipira kao kurvanjsku naciju...Kultni stereotip - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultni stereotip - Page 2 Empty Re: Kultni stereotip

Postaj  taja 15.10.13 13:05

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:to su one - samo da nitko ne sazna

Kultni stereotip - Page 2 2634474203  viš viš kako ih je ovaj moj dobro opisao....ko da ima bogato iskustvo

jeba je ježa kad dođe kući Kultni stereotip - Page 2 1384857964
Kultni stereotip - Page 2 1523192931 on tebi kaze da ide smrknut pivu a on smrkne neku domacu...Kultni stereotip - Page 2 684758713
aaa ne vjerujem
To je bilo prije mene, dok mu nije visio mač nad glavom Kultni stereotip - Page 2 1523192931
sta ti znas, dok je tebi skuter parkiran pred kioskom on haraci tamo oko tri bunara...Kultni stereotip - Page 2 684758713
lako meni za Ljubitelja Kultni stereotip - Page 2 3601362807
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kultni stereotip - Page 2 Empty Re: Kultni stereotip

Postaj  Lena 15.10.13 15:12

lastavica je napisao/la:ne znam po čemu su talijani šporki. živjela sam tamo i čisti su i uredni. familije uredne, mjesta i naselja uređeni po naputku planova, od krova do ograde, da ne unakaradi ulicu.
pogledaj kod nas, ženama je normalno da izađu iz kuće ko da su samo tren prije sarmu ostavile na šaprhetu.
kakva su nam naselja? utrka čija će kuća biti veća i onda stanu na pol jer nema se para srediti fasadu i okućnicu. a da ne govorim kako su kuće u nekim naseljima porazbacane ... 
ako govorite o ponašanju talijana na ferijama, mogla bi vam kontrirati koliko me je samo puta bilo sram zahvaljujući ponašanju hrvata u inozemstvu ... samo šta su kod mene u lokalu radili .... najveće neugodnosti sam sa svojima imala.


mislim da hrvatski narod pati od gramzljivosti te da živi mnogo iznad svojih mogućnoati. sfera materijalnog dosegla je nivo statusnog simbola pod svaku cijenu gdje se gubi osjećaj za istinsku potrebu, mogućnost i finu izvedbu realizacije obje domene.
nije zlato sve šta sjaji Kultni stereotip - Page 2 11484130 
šta si se tako naoštrila.....naravno  da SVI nisu isti....ja iznijela svoje viđenje talijana (a i ostali),a redom svi talijani koji su boravili kod mojih jesu bili neuredni (znači ostavili koma kuću iza sebe,smeća,svašta) i to daje neku sliku o njima....svi redom na isti kalup...možda su kući uredni.....nadam se da jesu....

ne očekuje se od gosta da ti poliže pod kad ide ća,ali ako ostavi gadljivosti onda je jasno da i jesu gadljivci....
ja kad odem negdje počistim kad idem....meni to normalno....ostavim u redu i bez smeća....

hvravtski narod je šaren kao i svaki drugi...ali da ima veliki broj ljudi koji će kupit recimo novi mobitel,a u isto vrijeme bit gladan (skoro) to i mene fascinira.....no nikako nisu svi takvi....
mom fali jedan dio( ispalo Kultni stereotip - Page 2 1523192931 ),ali još telefonira i meni doooobaaaarrrr
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultni stereotip - Page 2 Empty Re: Kultni stereotip

Postaj  taja 15.10.13 17:12

Lena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:ne znam po čemu su talijani šporki. živjela sam tamo i čisti su i uredni. familije uredne, mjesta i naselja uređeni po naputku planova, od krova do ograde, da ne unakaradi ulicu.
pogledaj kod nas, ženama je normalno da izađu iz kuće ko da su samo tren prije sarmu ostavile na šaprhetu.
kakva su nam naselja? utrka čija će kuća biti veća i onda stanu na pol jer nema se para srediti fasadu i okućnicu. a da ne govorim kako su kuće u nekim naseljima porazbacane ... 
ako govorite o ponašanju talijana na ferijama, mogla bi vam kontrirati koliko me je samo puta bilo sram zahvaljujući ponašanju hrvata u inozemstvu ... samo šta su kod mene u lokalu radili .... najveće neugodnosti sam sa svojima imala.


mislim da hrvatski narod pati od gramzljivosti te da živi mnogo iznad svojih mogućnoati. sfera materijalnog dosegla je nivo statusnog simbola pod svaku cijenu gdje se gubi osjećaj za istinsku potrebu, mogućnost i finu izvedbu realizacije obje domene.
nije zlato sve šta sjaji Kultni stereotip - Page 2 11484130 
šta si se tako naoštrila.....naravno  da SVI nisu isti....ja iznijela svoje viđenje talijana (a i ostali),a redom svi talijani koji su boravili kod mojih jesu bili neuredni (znači ostavili koma kuću iza sebe,smeća,svašta) i to daje neku sliku o njima....svi redom na isti kalup...možda su kući uredni.....nadam se da jesu....

ne očekuje se od gosta da ti poliže pod kad ide ća,ali ako ostavi gadljivosti onda je jasno da i jesu gadljivci....
ja kad odem negdje počistim kad idem....meni to normalno....ostavim u redu i bez smeća....

hvravtski narod je šaren kao i svaki drugi...ali da ima veliki broj ljudi koji će kupit recimo novi mobitel,a u isto vrijeme bit gladan (skoro) to i mene fascinira.....no nikako nisu svi takvi....
mom fali jedan dio( ispalo Kultni stereotip - Page 2 1523192931 ),ali još telefonira i meni doooobaaaarrrr
uz dužno poštovanje iznimkama, ja znam da moramo biti posebno na oprezu onih 10 dana dok nam talijani gostuju. Naročito naočale moramo imati na oku

Vidi se u roku od 5 mjeseci koliko radimo u sezoni kad najviše stvari fali
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kultni stereotip - Page 2 Empty Re: Kultni stereotip

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.