kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ucero meni crnac poprave ha ja

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 12.12.13 12:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajd sad šuti o tome, to nije bilo za javnost ... o tome će tek nakon moje smrti ko ono sa đinđićem ...  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 989645093  tebi nešto reć u povjerenju stvarno ko da sipaš u šuplju vreću brašno   ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 2892997642 

sta ima veze, glavno da se zna ko je majka a ona nije postarica... ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931 

znam, al prezime koje mi nose djeca znači "poštar" na nekom grčkom dijalektu ... ne zezam ... stvarno ... obitelj bivšeg vuče porijeklo iz grčke i po prezimenu se radilo o nekom poštarskom cehu il obitelji ... pitaj boga, al sa poštarima ima veze ... tak da si skroz pogodio da su "poštareva" djeca


a jebote, jes vidovit ... da ti odma kažem da me danas i gujsca boli ... al ne od sondi nego sam sinoć letila niz stepenice i zamijenila ih za tobogan pa "dotrtala" do samog dna  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931   ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931   ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  pizda 12.12.13 12:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajd sad šuti o tome, to nije bilo za javnost ... o tome će tek nakon moje smrti ko ono sa đinđićem ...  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 989645093  tebi nešto reć u povjerenju stvarno ko da sipaš u šuplju vreću brašno   ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 2892997642 

sta ima veze, glavno da se zna ko je majka a ona nije postarica... ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931 

znam, al prezime koje mi nose djeca znači "poštar" na nekom grčkom dijalektu ... ne zezam ... stvarno ... obitelj bivšeg vuče porijeklo iz grčke i po prezimenu se radilo o nekom poštarskom cehu il obitelji ... pitaj boga, al sa poštarima ima veze ... tak da si skroz pogodio da su "poštareva" djeca


a jebote, jes vidovit ... da ti odma kažem da me danas i gujsca boli ... al ne od sondi nego sam sinoć letila niz stepenice i zamijenila ih za tobogan pa "dotrtala" do samog dna   ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931   ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931   ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931 

to ti je u biti podsvijesni otpor prema vanzemljacima. Sad ti se dupe stislo pa ce im sonde zaribati...ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 12.12.13 14:26

meni je sasvim normalno da kazem onaj crnac, ili ona kineskinja... isto ko sto je i tebi sasvim normalno da kazes onaj bosanac, ili iso sam kod kineza itd. to se tako kaze. a da li sam ja rasista ili sta ja znam - pa vjerojatno manje nego sto si ti, jer kad bismo poceli secirati sta i kako ti mislis, prvo pocevsi od bosanaca imalo bi se mnogo toga za reci. da su bogdom svi rasisti ko ja bilo bi ok, a tebi se nemam potrebu pravdati, ni tebi ni malani. rjecnik vam ode ponovo prema budalijestini a temica je cist ok - bas sam se smijala cijeli dan jucer svemu. a ti pizdo pazi sljedeci put kad ides kod kineza, kazi odo kod xning minga kupit to i to ... jer inace si najebo

a za dromisi - pa ja to ne znam da l od crnaca znoj drugacije mirise. valjda kod svakog covjeka je malo drugaciji. ja nisam imala s njima bas tolikog kontakta da bih bila u prilici njihov znoj ili nedajboze spermu mirisati. one koje sam do sada srela nisam osjetila nista...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 12.12.13 14:32

sara je napisao/la:meni je sasvim normalno da kazem onaj crnac, ili ona kineskinja... isto ko sto je i tebi sasvim normalno da kazes onaj bosanac, ili iso sam kod kineza itd. to se tako kaze. a da li sam ja rasista ili sta ja znam - pa vjerojatno manje nego sto si ti, jer kad bismo poceli secirati sta i kako ti mislis, prvo pocevsi od bosanaca imalo bi se mnogo toga za reci. da su bogdom svi rasisti ko ja bilo bi ok, a tebi se nemam potrebu pravdati, ni tebi ni malani. rjecnik vam ode ponovo prema budalijestini a temica je cist ok - bas sam se smijala cijeli dan jucer svemu. a ti pizdo pazi sljedeci put kad ides kod kineza, kazi odo kod xning minga kupit to i to ... jer inace si najebo

a za dromisi - pa ja to ne znam da l od crnaca znoj drugacije mirise. valjda kod svakog covjeka je malo drugaciji. ja nisam imala s njima bas tolikog kontakta da bih bila u prilici njihov znoj ili nedajboze spermu mirisati. one koje sam do sada srela nisam osjetila nista...

saro, tiš se morat odlučit hoćeš li da pišem na tvojim temama il ne ... ako ne pišem, onda te ignoriram, ako pišem, onda ne valja ono što pišem ... a to da ćeš mi diktirat šta ću i kako pisat, pozabi  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 439160543 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  pizda 12.12.13 14:37

sara je napisao/la:meni je sasvim normalno da kazem onaj crnac, ili ona kineskinja... isto ko sto je i tebi sasvim normalno da kazes onaj bosanac, ili iso sam kod kineza itd. to se tako kaze. a da li sam ja rasista ili sta ja znam - pa vjerojatno manje nego sto si ti, jer kad bismo poceli secirati sta i kako ti mislis, prvo pocevsi od bosanaca imalo bi se mnogo toga za reci. da su bogdom svi rasisti ko ja bilo bi ok, a tebi se nemam potrebu pravdati, ni tebi ni malani. rjecnik vam ode ponovo prema budalijestini a temica je cist ok - bas sam se smijala cijeli dan jucer svemu. a ti pizdo pazi sljedeci put kad ides kod kineza, kazi odo kod xning minga kupit to i to ... jer inace si najebo

a za dromisi - pa ja to ne znam da l od crnaca znoj drugacije mirise. valjda kod svakog covjeka je malo drugaciji. ja nisam imala s njima bas tolikog kontakta da bih bila u prilici njihov znoj ili nedajboze spermu mirisati. one koje sam do sada srela nisam osjetila nista...

pa kad spominjem kineza ne spominjem "zutog". Tako i ti, kazi da te afroamerikanac nije htijo odbaciti...ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 12.12.13 14:44

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:meni je sasvim normalno da kazem onaj crnac, ili ona kineskinja... isto ko sto je i tebi sasvim normalno da kazes onaj bosanac, ili iso sam kod kineza itd. to se tako kaze. a da li sam ja rasista ili sta ja znam - pa vjerojatno manje nego sto si ti, jer kad bismo poceli secirati sta i kako ti mislis, prvo pocevsi od bosanaca imalo bi se mnogo toga za reci. da su bogdom svi rasisti ko ja bilo bi ok, a tebi se nemam potrebu pravdati, ni tebi ni malani. rjecnik vam ode ponovo prema budalijestini a temica je cist ok - bas sam se smijala cijeli dan jucer svemu. a ti pizdo pazi sljedeci put kad ides kod kineza, kazi odo kod xning minga kupit to i to ... jer inace si najebo

a za dromisi - pa ja to ne znam da l od crnaca znoj drugacije mirise. valjda kod svakog covjeka je malo drugaciji. ja nisam imala s njima bas tolikog kontakta da bih bila u prilici njihov znoj ili nedajboze spermu mirisati. one koje sam do sada srela nisam osjetila nista...

pa kad spominjem kineza ne spominjem "zutog". Tako i ti, kazi da te afroamerikanac nije htijo odbaciti...ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 684758713

a je l? zasto bih ja to rekla? nema ti to veze, nego znas sta ima veze: to da sad ti seres. jednom rjecju bas seres. koliko sam te puta cula da kazes bosanac ovo ili ono... pa nikom nista... il to isto nema veze zato jer eto, bosanac i zuti... ti mos sve kako os i odredjivat da l cu rec afroamer ili crnac i ako ne kazem kako ti zelis da mos srat... odi ti u kurac, al ono bas ozbilno... ustala sam sa glavoboljom i ne da mi se jos po formu sa kojekakvim frikovima prepucavat... pisi ti sta hoces, sto se mene tice odi u kucac... meni se ovo zbilja ne da. jao majko koji ljudi sirokih pogleda - koji odredjivaci kako sta i gdje.. mogu mi se takvi naprednjaci poput tebe napusiti salgije. svi odreda. e sad pusi kurac kinezu zutom i crncu crnom... e tako ti je to pametnjakovicu forumski.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  pizda 12.12.13 14:50

sara je napisao/la:

a je l? zasto bih ja to rekla? nema ti to veze, nego znas sta ima veze: to da sad ti seres. jednom rjecju bas seres. koliko sam te puta cula da kazes bosanac ovo ili ono... pa nikom nista... il to isto nema veze zato jer eto, bosanac i zuti... ti mos sve kako os i odredjivat da l cu rec afroamer ili crnac i ako ne kazem kako ti zelis da mos srat... odi ti u kurac, al ono bas ozbilno... ustala sam sa glavoboljom i ne da mi se jos po formu sa kojekakvim frikovima prepucavat... pisi ti sta hoces, sto se mene tice odi u kucac... meni se ovo zbilja ne da. jao majko koji ljudi sirokih pogleda - koji odredjivaci kako sta i gdje.. mogu mi se takvi naprednjaci poput tebe napusiti salgije. svi odreda. e sad pusi kurac kinezu zutom i crncu crnom... e tako ti je to pametnjakovicu forumski.

 ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931  ma pisi ti sto god hoces jebate, samo si mi dala krivi primjer. Kakve veze sa rasizmom ima ako za kineza kazem da je kinez ili za bosanca da je bosanac? Kako cu ih drukcie nazvat poprave...
Evo, ti si buliđa i kakvog tu jebenog rasizma ima...
Popi tabletu za glavu, ja to odmah sprijecim na pocetku. Kad se razboli onda ti treba tri tablete, pa ja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 12.12.13 14:54

oce to tebi - bas ok igranje i manipuliranje. ima sa rasizmom veze itekako jer jedna netrpeljivost ide pod ruku sa drugom. ja odo po tabletu i kavu a ti mi lijepo odgovori zasto kazes bosanac, a ne npr. marko iz sanskog mosta? ili zasto npr. kazes tovar i slicno... i kakve to ima veze sa svime i kakve veze ima moj susjed sa rasizmom i ja u tome svemu. dotle - pisi. pozdrav.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  pizda 12.12.13 14:57

sara je napisao/la:oce to tebi - bas ok igranje i manipuliranje. ima sa rasizmom veze itekako jer jedna netrpeljivost ide pod ruku sa drugom. ja odo po tabletu i kavu a ti mi lijepo odgovori zasto kazes bosanac, a ne npr. marko iz sanskog mosta? ili zasto npr. kazes tovar i slicno... i kakve to ima veze sa svime i kakve veze ima moj susjed sa rasizmom i ja u tome svemu. dotle - pisi. pozdrav.

pa ako pricam za nekog odreditog napisem ime. Ako govorim opcenito kako da to imenujem, da pocnem nabrajat sva moguca imena? ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 684758713
Ti se poprave ljutis a sve bez razloga i samo zato jer sam ja vecinom hrvat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 12.12.13 18:51

sara je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Moram priznat da sam, nakon naslova, ocekivala vruci predblagdanski i medjurasni sex...
Nemalo sam razocarana, ali sto je tu je...ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931:

Nije losa ni ova varijanta s autom

maco maco samo ti e batinicetina na pameti. ti si sada zauzela moje mjesto...

ma zajefrkavam se... nije mi kita ni u primisli... dobila sam svoju dozu, sad sam opet mirna tri godine...  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 27287599 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 12.12.13 20:01

Vel'ka Maca je napisao/la:
sara je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Moram priznat da sam, nakon naslova, ocekivala vruci predblagdanski i medjurasni sex...
Nemalo sam razocarana, ali sto je tu je...ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931:

Nije losa ni ova varijanta s autom

maco maco samo ti e batinicetina na pameti. ti si sada zauzela moje mjesto...

ma zajefrkavam se... nije mi kita ni u primisli... dobila sam svoju dozu, sad sam opet mirna tri godine...  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 27287599 

avatar ti ful paše uz ovu izjavu  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 13.12.13 0:16

sara je napisao/la:krenem ja maloprie pjeske zubaru i kasnim. zubar je blizu, al eto - svaki put kasnim. ovaj put reko malo cu ranie krenuti al opet kasnim. kad izadjo ja iz kuce, veli meni susjed crnac "os mi dat jump start"... joj reko, ocu... al kasnim... i gledam na sat.. mislim se sjebace me opet kod zubara jer sam kasno... veli on pa to je samo sec.. sacu ja.. aj dobro reko evo ti... isteram ja auto i on zbilja to spicka za secundu i upali svoj auto... evlim ja onda njemu - joj bobi de me odbaci to je sec voznje kasnim zubaru (a ja nemrem ic sa svojim autom ne samo jer je blizu nego jer se tamo nema dje sparkat) veli on meni mrtav ladan - joj ne mogu, nemam goriva, moram ic prvo po pare da tankam gorivo.. pa jabo ti bog mater. ja znaci mogu kasnit zbog tebe i TEBI ucinit uslugu a ti meni ne mos... ma nije on tocno ni skuzio sta ga pitam al i da jeste ne bi bilo drugacije... jebo ti ljude i jebo ti sve.. sve je djubar na ovome svijetu






 jao saro kako si me nasmijala  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 3776795594 

nego ja ne mogu pisati izvan vaših prozorčiča da ga je*eš ... 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 13.12.13 0:18

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
sara je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Moram priznat da sam, nakon naslova, ocekivala vruci predblagdanski i medjurasni sex...
Nemalo sam razocarana, ali sto je tu je...ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931:

Nije losa ni ova varijanta s autom

maco maco samo ti e batinicetina na pameti. ti si sada zauzela moje mjesto...

ma zajefrkavam se... nije mi kita ni u primisli... dobila sam svoju dozu, sad sam opet mirna tri godine...  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 27287599 

avatar ti ful paše uz ovu izjavu   ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931 










ja cijelo vrijeme mislila da je to taja naša ....  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 309394051 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  taja 13.12.13 14:00

lastavica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
sara je napisao/la:

maco maco samo ti e batinicetina na pameti. ti si sada zauzela moje mjesto...

ma zajefrkavam se... nije mi kita ni u primisli... dobila sam svoju dozu, sad sam opet mirna tri godine...  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 27287599 

avatar ti ful paše uz ovu izjavu   ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931 










ja cijelo vrijeme mislila da je to taja naša ....  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 309394051 

ja isto često pomislim da sam to ja  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 1523192931 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  pizda 13.12.13 14:15

a vidi saritin avatar jebate...ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 684758713, ko bozicna kol gerla je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 13.12.13 18:09

koja sexi elfica

koje tijeloooooo  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 3027872506 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 14.12.13 2:21

jao sad me sused crnko ufati opet i veli on meni - joj pa sta ono bi neki dan. ja se nacudit nisam mogo. ja otiso po gorivo i sve razmisljam kako to ona meni dade jump start i onda ode dalje pjeske... mislim se pa ko ide idje pjeske... hahahhahahaa.. i ja mu objasnim sve u detalje... ma pisancija. hahaha...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 14.12.13 5:23

sara je napisao/la:jao sad me sused crnko ufati opet i veli on meni - joj pa sta ono bi neki dan. ja se nacudit nisam mogo. ja otiso po gorivo i sve razmisljam kako to ona meni dade jump start i onda ode dalje pjeske... mislim se pa ko ide idje pjeske... hahahhahahaa.. i ja mu objasnim sve u detalje... ma pisancija. hahaha...
dobro da ga nisi spičkala  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  orion 14.12.13 8:56

sara je napisao/la:jao sad me sused crnko ufati opet i veli on meni - joj pa sta ono bi neki dan. ja se nacudit nisam mogo. ja otiso po gorivo i sve razmisljam kako to ona meni dade jump start i onda ode dalje pjeske... mislim se pa ko ide idje pjeske... hahahhahahaa.. i ja mu objasnim sve u detalje... ma pisancija. hahaha...

apadeklem svašta ..... to pokazuje  koliko ljudi ne slušaju što im drugi govore  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 4060723073

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 14.12.13 14:13

curke moje jestel pocele kititi bor i praviti kolace... ja cu danas pomalo. kod mene ce biti snijeg pa ce biti bas lijepo. joj tek sad vidim moj avic... wooow. koje dobro tijelo. pravo me je babsi sredijo. bila ja na fitnesu... hahah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Gost 14.12.13 16:25

sara je napisao/la:curke moje jestel pocele kititi bor i praviti kolace... ja cu danas pomalo. kod mene ce biti snijeg pa ce biti bas lijepo. joj tek sad vidim moj avic... wooow. koje dobro tijelo. pravo me je babsi sredijo. bila ja na fitnesu... hahah

da mene stavi na fitnes imo bi godinu dana posla.... ccccc

ja sam svoga okitila iznimno rano ove godine i divan mi je... baš mi je nekako utoplio dom ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 684758713
blago ti se - imat ćeš snijega!!!!

kolače neću peći... samo jednu tortu u par navrata jer je ko sladoled pa ju pojede jedna tura gostiju, a ove godine planiram napraviti barem dvije-tri ture ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 684758713
kupila sam finu domaću bisku, pa ćemo nazdravljati finom rakijom za početak... hihihhihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  baaab 14.12.13 16:33

sara je napisao/la:curke moje jestel pocele kititi bor i praviti kolace... ja cu danas pomalo. kod mene ce biti snijeg pa ce biti bas lijepo. joj tek sad vidim moj avic... wooow. koje dobro tijelo. pravo me je babsi sredijo. bila ja na fitnesu... hahah

a drugu sliku nisi ni vidjela...pih! ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 2696049567 

LINK!!!

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  orion 14.12.13 19:05

sara je napisao/la:curke moje jestel pocele kititi bor i praviti kolace... ja cu danas pomalo. kod mene ce biti snijeg pa ce biti bas lijepo. joj tek sad vidim moj avic... wooow. koje dobro tijelo. pravo me je babsi sredijo. bila ja na fitnesu... hahah


što bi rekli ameri - zglediš ko milijon dolara  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  taja 14.12.13 20:42

Kolače još nisam počela peći jer bi do Božića nestali netragom. Radit ću ih dva dana prije
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Lena 15.12.13 6:39

ja već mislila neko erocko štivo  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 11484130 
kolače eventualno nešto šta se smiksa u 15 minuta.....kitit ćemo nadam se danas.....jupi je  ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 3827645783
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ucero meni crnac poprave ha ja - Page 2 Empty Re: ucero meni crnac poprave ha ja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.