kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

e- knjige

Go down

e- knjige Empty e- knjige

Postaj  Gost 15.02.14 12:06

osobno ih ne mogu čitati sa ekrana, probala, al nejde pa nejde, volem osjetit papir pod nosom,  al ako naletim na nešto što me zanima, isprintam si i uvežem pa eto, ako tko naleti na nešto zanimljivo nek na ovoj temi ostavi link

evo za početak jedne zanimljive i lude još luđeg autora za one koje zanimaju ekstra maštovite ilustracije ....

http://memolition.com/2013/04/08/codex-seraphinianus-the-worlds-weirdest-book-45-pictures/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

e- knjige Empty Re: e- knjige

Postaj  Gost 15.02.14 18:25

kišna glista je napisao/la:osobno ih ne mogu čitati sa ekrana, probala, al nejde pa nejde, volem osjetit papir pod nosom,  al ako naletim na nešto što me zanima, isprintam si i uvežem pa eto, ako tko naleti na nešto zanimljivo nek na ovoj temi ostavi link

evo za početak jedne  zanimljive i lude još luđeg autora za one koje zanimaju ekstra maštovite ilustracije ....

http://memolition.com/2013/04/08/codex-seraphinianus-the-worlds-weirdest-book-45-pictures/
ni ja... mrzim ekran... najrađe bi i kultne isprintala i čitala s papira...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

e- knjige Empty Re: e- knjige

Postaj  Gost 15.02.14 18:28

Ima i elektronska knjiznica, took book, com.hr ja mislim da je domena,.... treba proguglat.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

e- knjige Empty Re: e- knjige

Postaj  taja 15.02.14 18:56

Ne skidam
Internet mi je ograničen gigabajtima (da da, i takvih još ima  e- knjige 1523192931  )  pa ne skidam ama baš ništa kamoli knjige
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

e- knjige Empty Re: e- knjige

Postaj  Gost 16.02.14 11:29

taja je napisao/la:Ne skidam
Internet mi je ograničen gigabajtima (da da, i takvih još ima  e- knjige 1523192931  )  pa ne skidam ama baš ništa kamoli knjige

I meni... bila sam na fletu, al sam se skinula...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

e- knjige Empty Re: e- knjige

Postaj  Gost 16.02.14 11:58

ajd, nisam mislila da mi sad date link e-knjižnice ... to znam i sama nać al nikad ne kopam po tome jer sam ovisnik o papiru ... al eto, mislila ako ste naletile na nešto što je vama privuklo pažnju pa još kažete zašto, napišete kratki rezime na pet kartica i tako to  e- knjige 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

e- knjige Empty Re: e- knjige

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.