kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 19.03.15 21:42

antonac je napisao/la:bolje ti je da igras bingota ili euro jack pot nego da se bezveze sudaras po ulici.... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130....vako ispadas conflictna osoba......


igram 7 od 39 ,,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  antonac 19.03.15 21:48

ja igram samo one gdie je dobitak iznad 10 mikljuna.....sitni dobitci me ne zanimaju.... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130

_________________
daite im da seru....Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 29xutcyDobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 19.03.15 22:11

antonac je napisao/la:ja igram samo one gdie je dobitak iznad 10 mikljuna.....sitni dobitci me ne zanimaju.... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130

ti igraj sve pa ako dobiješ do 9 mikljunčiča daj meni i čekaj dalje desetku ... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 20.03.15 8:37

lastavica je napisao/la:
propolis je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
propolis je napisao/la:ako djete vozis na rockas sa tim fatalnim autom znaci da i nije bas dobijo jak sut Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713 

sve ce biti dobro ....samo pozitivno Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 727654710
Treba mijenjati branik. Moj auto je nov pa je za nov auto velika steta. Nema slomljenih kostiju, nema razbijenih sofer sajbi i svi su zubi na broju. Jedino me glava sada boli jer me je dobro streslo. Trebalo mi je 15ak minuta da dodjem k sebi ... bit ce dobro  oce  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713
idi po pare ..novaca nikad  dosta Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 1619348112


već me jednom lupio svom snagom kombi , na isti način i nisam išla u bolnicu na pregled iako su mi mnogi rekli da sam trebala. vozač je bio uplašen i bio je spreman doći mi u susret na bilo koji način, vozio je službeno vozilo. usuglasila sam se za dogovor i na njegov prijedlog otišli smo do parkinga poduzeća. tražio je šefa koji se udostojio prići nam za nekih 15 minuta. mene nije ni pogledao već je bacio oko na moj auto i bezobrazno rekao: "daj joj 100 kuna i neka vozi " i otišao nazad u kancelariju. e kada je to rekao, obratila sam se vozaču koji se od straha počeo ispričavati u šefovo ime međutim kazala sam mu da mi je jako žao ali zbog njegovog bezobrazluka prijavit ću sudar. tako sam i učinila i dobila par milja kunica u džep Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713  nisam išlla na hitnu kako sam već navela a susjeda mi je rekla da sam jako pogriješila jer posljedice takvog udara mogu izaći na vidjelo i nakon 2-3 dana a uz to dobijem i lijepu svoticu novaca. iskreno, nadala sam se da posljedica neće biti a i nekako osjećaš kada ih može biti a kada ne i nisam htjela okorištavati se na račun zdravlja i time drugoga bacati u mižeriju. ne bi si to mogla oprostiti. to bi bio proklet novac.

tako i sada. malo me glava boli, lagano tinja ali tako je bilo i tog puta unazad 4 godine. 
danas kada se to desilo, dečko me pitao kako želim da to riješimo i hoćemo li izmijeniti police međutim ja sam dragog odma nazvala i njih dvoje su se sve dogovorili. nadam se da će dečko biti od riječi, ne želim nikoga u štetu uvaliti ako se može drugačijim putem na obostrano zadovoljstvo riješiti. 

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713

imaš pravo na odštetu za lake tjelesne ozljede i tu štetu pokriva njegovo osiguranje, ako je ugovorio policu osiguranja od nezgode za vozača i putnike
samo, da bu ostvarila odštetu, moraš imat liječničku dokumentaciju, znači još nije kasno da se javiš svom liječniku oko toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 20.03.15 8:57

pa šta imaš pravo na bilo kakvu naplatu štete ako ne ispuniš onaj formular il ako nema policijskog uviđaja na licu mjesta ? sjećam se kad sam sama uletila u lančani pa je osiguranje itekako pazilo oko takvih stvari i još se tražilo i od policije nešto, ne sjećam se šta ? al nije baš tako lako po dogovoru i bez razmjene polica osiguranja išta naplatiti ... bar se meni tako čini ... al obzirom da nemam neko iskustvo glede toga, baš me zanima ... eto, ne bih nikako dozvolila da me netko tko me puknuo ode sa mjesta nesreće, nit miče automobil dok to ne riješimo .... čini mi se kasnije jako teško dokazivo šta se u stvari dogodilo i da je taj kriv ... može on slagati da nije i šta onda ? kako ću dokazati da je ?

al dobro, danas svi imaju mobitele sa fotoaparatom pa se sve lijepo uslika al opet ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 20.03.15 8:59

jutro pacenici i oni ostali

sto se mene tice i nije bas dobro, po treci puta u dva mjeseca vratila mi se viroza ali sto vec
makar sam sam si kriv bar tako mislim kada ni jednom nisam ostao u kuci bar par dana Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130 

ne sjecam se kada sam prije toga imao neku bolestinu Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 3111943984 

a sutra moram u zagreb nesto potpisati Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130 i onda kako ozdraviti   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 439160543 

inace danas je  PETAK a sto se mene tice bez metkica .. Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 3111943984
najtezemi mi pada sto necu na svoj coffi i stampicu prelistat Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 1523192931  

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 20.03.15 9:09

propolis je napisao/la:jutro pacenici i oni ostali

sto se mene tice i nije bas dobro, po treci puta u dva mjeseca vratila mi se viroza ali sto vec
makar sam sam si kriv bar tako mislim kada ni jednom nisam ostao u kuci bar par dana Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130 

ne sjecam se kada sam prije toga imao neku bolestinu Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 3111943984 

a sutra moram u zagreb nesto potpisati Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130 i onda kako ozdraviti   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 439160543 

inace danas je  PETAK a sto se mene tice bez metkica .. Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 3111943984
najtezemi mi pada sto necu na svoj coffi i stampicu prelistat Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 1523192931  

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 727654710

meda I đumbira!!!!!!! Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 424959984 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 424959984 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 424959984 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 424959984
jel pratiš ti ovaj forum!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 20.03.15 9:12

Vel'ka Maca je napisao/la:
propolis je napisao/la:jutro pacenici i oni ostali

sto se mene tice i nije bas dobro, po treci puta u dva mjeseca vratila mi se viroza ali sto vec
makar sam sam si kriv bar tako mislim kada ni jednom nisam ostao u kuci bar par dana Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130 

ne sjecam se kada sam prije toga imao neku bolestinu Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 3111943984 

a sutra moram u zagreb nesto potpisati Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130 i onda kako ozdraviti   Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 439160543 

inace danas je  PETAK a sto se mene tice bez metkica .. Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 3111943984
najtezemi mi pada sto necu na svoj coffi i stampicu prelistat Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 1523192931  

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 727654710

meda I đumbira!!!!!!! Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 424959984 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 424959984 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 424959984 Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 424959984
jel pratiš ti ovaj forum!!!!
pratim na svoj nacin... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 2733991369

probat cemo i to ..
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 20.03.15 9:28

kišna glista je napisao/la:pa šta imaš pravo na bilo kakvu naplatu štete ako ne ispuniš onaj formular il ako nema policijskog uviđaja na licu mjesta ? sjećam se kad sam sama uletila u lančani pa je osiguranje itekako pazilo oko takvih stvari i još se tražilo i od policije nešto, ne sjećam se šta ? al nije baš tako lako po dogovoru i bez razmjene polica osiguranja išta naplatiti ... bar se meni tako čini ... al obzirom da nemam neko iskustvo glede toga, baš me zanima ... eto, ne bih nikako dozvolila da me netko tko me puknuo ode sa mjesta nesreće, nit miče automobil dok to ne riješimo .... čini mi se kasnije jako teško dokazivo šta se u stvari dogodilo i da je taj kriv ... može on slagati da nije i šta onda ? kako ću dokazati da je ?

al dobro, danas svi imaju mobitele sa fotoaparatom pa se sve lijepo uslika al opet ?

pa euro izvješće o prometnoj nesreći služi za utvrđivanje činjeničnog stanja i ne znači da je među vozačima postignuto suglasje glede krivnje za prometnu nesreću, niti se potpisom priznaje krivnja.
dalje tjeraš svoja prava sam.....osim ako ste zvali polociju, pa onda ona šalje na sud prekršajni prijedlog za krivca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 20.03.15 9:32

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa šta imaš pravo na bilo kakvu naplatu štete ako ne ispuniš onaj formular il ako nema policijskog uviđaja na licu mjesta ? sjećam se kad sam sama uletila u lančani pa je osiguranje itekako pazilo oko takvih stvari i još se tražilo i od policije nešto, ne sjećam se šta ? al nije baš tako lako po dogovoru i bez razmjene polica osiguranja išta naplatiti ... bar se meni tako čini ... al obzirom da nemam neko iskustvo glede toga, baš me zanima ... eto, ne bih nikako dozvolila da me netko tko me puknuo ode sa mjesta nesreće, nit miče automobil dok to ne riješimo .... čini mi se kasnije jako teško dokazivo šta se u stvari dogodilo i da je taj kriv ... može on slagati da nije i šta onda ? kako ću dokazati da je ?

al dobro, danas svi imaju mobitele sa fotoaparatom pa se sve lijepo uslika al opet ?

pa euro izvješće o prometnoj nesreći služi za utvrđivanje činjeničnog stanja i ne znači da je među vozačima postignuto suglasje glede krivnje za prometnu nesreću, niti se potpisom priznaje krivnja.
dalje tjeraš svoja prava sam.....osim ako ste zvali polociju, pa onda ona šalje na sud prekršajni prijedlog za krivca

znači najsigurnije je zvat policiju ako nisi kriv ... a, nadam se da mi nikad neće trebati ... pljuc pljuc pljuc ... kad je bio taj lančani, policija je već bila na licu mjesta pa je valjda zato išlo sa njihovim prijedlogom ... to mi se čini nekako najsigurnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 20.03.15 9:37

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa šta imaš pravo na bilo kakvu naplatu štete ako ne ispuniš onaj formular il ako nema policijskog uviđaja na licu mjesta ? sjećam se kad sam sama uletila u lančani pa je osiguranje itekako pazilo oko takvih stvari i još se tražilo i od policije nešto, ne sjećam se šta ? al nije baš tako lako po dogovoru i bez razmjene polica osiguranja išta naplatiti ... bar se meni tako čini ... al obzirom da nemam neko iskustvo glede toga, baš me zanima ... eto, ne bih nikako dozvolila da me netko tko me puknuo ode sa mjesta nesreće, nit miče automobil dok to ne riješimo .... čini mi se kasnije jako teško dokazivo šta se u stvari dogodilo i da je taj kriv ... može on slagati da nije i šta onda ? kako ću dokazati da je ?

al dobro, danas svi imaju mobitele sa fotoaparatom pa se sve lijepo uslika al opet ?

pa euro izvješće o prometnoj nesreći služi za utvrđivanje činjeničnog stanja i ne znači da je među vozačima postignuto suglasje glede krivnje za prometnu nesreću, niti se potpisom priznaje krivnja.
dalje tjeraš svoja prava sam.....osim ako ste zvali polociju, pa onda ona šalje na sud prekršajni prijedlog za krivca

znači najsigurnije je zvat policiju ako nisi kriv ... a, nadam se da mi nikad neće trebati ... pljuc pljuc pljuc ... kad je bio taj lančani, policija je već bila na licu mjesta pa je valjda zato išlo sa njihovim prijedlogom ... to mi se čini nekako najsigurnije

pa najbolje...da
mene je jedan u prolazu gradom raspalio retrovizorom u moj retrovizor...i skršio ga. bio je kriv, jer je prešo na moju stranu, obilazeći parkirane automobile (također nepropisno), pa smo se na licu mjesta dogovorili, bez izvješća i policije.
ulovio se za novčanik, izvadio 800 kn i platio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 21.03.15 10:00

jutro ili vise dancek
vikend u toku................. subota je Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713 

morime temperatura i kasalj ako ne fini do pondeljka doktorki i vjerojatno neki antibiotik ... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130

dva dana nisam bio na moj coffi  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 4273974228
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 21.03.15 10:24

propolis je napisao/la:jutro ili vise dancek
vikend u toku................. subota je Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713 

morime temperatura i kasalj ako ne fini do pondeljka doktorki i vjerojatno neki antibiotik ... Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130

dva dana nisam bio na moj coffi  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 4273974228

Dobar dan.  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713 Valjda ćeš proći bez antibiotika, te viroze su gadne, treba h preležati inače dugo traju.  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713  Imala sam sreće ove godine i prošla i bez viroze i bez uobičajene upale grla i bez fibre. A kafu pijem svako jutro u društvu s boljom polovicom, najveću džezvu, pa dva sata polako.  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 3111943984 Sad je vijeme za početi s kuhanjem.  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  propolis 21.03.15 12:34

I ja se nadam da cu okoncat sa tom virozom ili sto je
ako ne vidim ozbiljan napredak odo ja kod ljecnice
sto si ono brala sparoge i ono drugo..da sada ne trazim sto je to ..mozda ja znam neki drugi naziv Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 21.03.15 13:16

propolis je napisao/la:I ja se nadam da cu okoncat sa tom virozom ili sto je
ako ne vidim ozbiljan napredak odo ja kod ljecnice
sto si ono brala sparoge i ono drugo..da sada ne trazim sto je to ..mozda ja znam neki drugi naziv Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713

Kćer mi je tako imala fibru skoro dva tjedna i nikako da joj da antibiotik, na kraju samo prošlo.  Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 684758713

Kod nas ima jako malo šparoga, na placu se prodaju uglavnom kuke. I mene zanima kako se kod vas to zove, prošle godine mi na onom drugom forumu rekli da se u Zagrebu za kuke kaže bljušt. Ja sam pod nazivom bljušt našla korov sličan kukama. Evo razlike između šparoga i kuka - lijevo je šparoga, desno kuka:

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Kuka%20i%20sparoga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Gost 21.03.15 13:22

A ovo je korov koji sliči na kuku ali smrdi već prilikom branja:

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 2ztd94i

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=900

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc - Page 40 Empty Re: Dobro jutro ...dobar dan ..papa...laku noc

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.