kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boje

Stranica 3 / 15. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 11:52

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:koji peh, uzela fotoaparat a nisam uzela duple baterije i uspjela jedva uslikat dvije tri slikice i to nakon što sam pol sata sunčala baterije  Boje - Page 3 11484130  a toliko je toga bilo za slikati ... eto, sebi zamjeram jer sam brzopleta i kad na sebe i svoje užitke treba misliti

al uspjela usnimiti jednog princa  Boje - Page 3 11484130 

Boje - Page 3 1890337_10202196542007337_255176852_o

ovako izgleda pravi gorostas:).
Kad sam jednom zagazijo u jezero Mrzlicu da nesto uzaberem, na mene skocilo valjda stotinjak zabica. Sve neke minijatura, nemas ih sto vidjet...Boje - Page 3 684758713

ma ovaj je i bio malo veći ... iako je bilo i malih i punoglavaca u svim stadijima al ti su se razbježali kad su klinci navalili vriskat oko bare ... a i kornjaču sam snimila al mi se ne da sad prčkat oko toga ... isto velika - žemka ...

a najbolje mi je kad je učiteljica pitala koja je razlika između muškog i ženskog trpuca ... i ajd, objasni i odma uvalim da ima i srednje širokolisni, taj bi ko trebo bit biseksualni trputac  Boje - Page 3 3114667799  ne može se odlučit jel muško il žensko pa je oboje  Boje - Page 3 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 11:57

kišna glista je napisao/la:

a najbolje mi je kad je učiteljica pitala koja je razlika između muškog i ženskog trpuca ... i ajd, objasni i odma uvalim da ima i srednje širokolisni, taj bi ko trebo bit biseksualni trputac  Boje - Page 3 3114667799  ne može se odlučit jel muško il žensko pa je oboje   Boje - Page 3 3114667799 

pa razlika je velika i lako za objasnit. Zenska je sirokih, srcolikih listova a muska dugackih, tankih listica. Ovaj srednji je nesto izmedju, zato se i zove Plantago media Boje - Page 3 684758713. Imas i dlakavi sirokolisni, Plantago spicata. Njega imas po zapustenim livadskim ili sumskim putevima najvise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 12:02

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a najbolje mi je kad je učiteljica pitala koja je razlika između muškog i ženskog trpuca ... i ajd, objasni i odma uvalim da ima i srednje širokolisni, taj bi ko trebo bit biseksualni trputac  Boje - Page 3 3114667799  ne može se odlučit jel muško il žensko pa je oboje   Boje - Page 3 3114667799 

pa razlika je velika i lako za objasnit. Zenska je sirokih, srcolikih listova a muska dugackih, tankih listica. Ovaj srednji je nesto izmedju, zato se i zove Plantago media Boje - Page 3 684758713. Imas i dlakavi sirokolisni, Plantago spicata. Njega imas po zapustenim livadskim ili sumskim putevima najvise...

a znam, sve smo prošli, i kako se pravi sirup od trpuca a ne kupuje ... al moraš malo i učiteljice zabavit i opustit ... došle mi zajapurene u licu, nervozne, uspuhane, počele vikat na djecu, držat pridike, plašit ih da će past u baru i da ih nitko više neće moć izvuć van, jebate, koda smo na obali amazone pa ima krokodila Boje - Page 3 957247240   ... nemrem nervozu podnosit, ja to odmah smirujem zajebancijama ... jebote, otišle ko dvije ptičice i pitaju jel mogu još malo gnjavit preko fb-a ako budu imale pitanja ... velim mogu, al moraju postavljat konkretna pitanja, ko djeca  Boje - Page 3 1523192931  ništa naokolo salaša ... jebate, da se nisam zajebala malo ... sad se češkam po glavi  Boje - Page 3 1695130124

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 12:08

kišna glista je napisao/la:

a znam, sve smo prošli, i kako se pravi sirup od trpuca a ne kupuje ... al moraš malo i učiteljice zabavit i opustit ... došle mi zajapurene u licu, nervozne, uspuhane, počele vikat na djecu, držat pridike, plašit ih da će past u baru i da ih nitko više neće moć izvuć van, jebate, koda smo na obali amazone pa ima krokodila  Boje - Page 3 957247240   ... nemrem nervozu podnosit, ja to odmah smirujem zajebancijama ... jebote, otišle ko dvije ptičice i pitaju jel mogu još malo gnjavit preko fb-a ako budu imale pitanja ... velim mogu, al moraju postavljat konkretna pitanja, ko djeca  Boje - Page 3 1523192931  ništa naokolo salaša ... jebate, da se nisam zajebala malo ... sad se češkam po glavi  Boje - Page 3 1695130124

Boje - Page 3 3111943984 tako je nas uciteljica plasila kad smo isli obilaziti bare da se pazimo jer mozemo uc u zivo blato. Jebote, razred isao obic neku baru na Skurinjama a ona ko da smo medju Cajunima...Boje - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 12:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a znam, sve smo prošli, i kako se pravi sirup od trpuca a ne kupuje ... al moraš malo i učiteljice zabavit i opustit ... došle mi zajapurene u licu, nervozne, uspuhane, počele vikat na djecu, držat pridike, plašit ih da će past u baru i da ih nitko više neće moć izvuć van, jebate, koda smo na obali amazone pa ima krokodila  Boje - Page 3 957247240   ... nemrem nervozu podnosit, ja to odmah smirujem zajebancijama ... jebote, otišle ko dvije ptičice i pitaju jel mogu još malo gnjavit preko fb-a ako budu imale pitanja ... velim mogu, al moraju postavljat konkretna pitanja, ko djeca  Boje - Page 3 1523192931  ništa naokolo salaša ... jebate, da se nisam zajebala malo ... sad se češkam po glavi  Boje - Page 3 1695130124

Boje - Page 3 3111943984 tako je nas uciteljica plasila kad smo isli obilaziti bare da se pazimo jer mozemo uc u zivo blato. Jebote, razred isao obic neku baru na Skurinjama a ona ko da smo medju Cajunima...Boje - Page 3 684758713

žene ... da su bili učitelji još bi bacali djecu u baru da nauče plivati i dali im nož među zube da si ulove štagod za pojest  Boje - Page 3 1523192931  Boje - Page 3 1523192931  Boje - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 12:13

kišna glista je napisao/la:

žene ... da su bili učitelji još bi bacali djecu u baru da nauče plivati i dali im nož među zube da si ulove štagod za pojest  Boje - Page 3 1523192931  Boje - Page 3 1523192931  Boje - Page 3 1523192931 

ovi danasnji, cisto sumnjam, vece picke od uciteljica... Boje - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 12:16

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

žene ... da su bili učitelji još bi bacali djecu u baru da nauče plivati i dali im nož među zube da si ulove štagod za pojest  Boje - Page 3 1523192931  Boje - Page 3 1523192931  Boje - Page 3 1523192931 

ovi danasnji, cisto sumnjam, vece picke od uciteljica... Boje - Page 3 1523192931 

jebate, ako je istina, baš bi voljela da mi se koji pojavi u prirodi ... odma bi kakvu zmijurinu ulovila za rep i dovukla na predavanje pa da ga vidim kako vrišti i penje se na drvo  Boje - Page 3 1523192931 nek djeca vide kako je učitelj spretan i brz ... a onda bih mu doviknula da su na drveću poskoci, upravo im počela sezona parenja pa da vidimo koliko se brzo spušta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 12:21

kišna glista je napisao/la:

jebate, ako je istina, baš bi voljela da mi se koji pojavi u prirodi ... odma bi kakvu zmijurinu ulovila za rep i dovukla na predavanje pa da ga vidim kako vrišti i penje se na drvo  Boje - Page 3 1523192931 nek djeca vide kako je učitelj spretan i brz ... a onda bih mu doviknula da su na drveću poskoci, upravo im počela sezona parenja pa da vidimo koliko se brzo spušta

jebate sto ti je mozak, bacim pogled ponekad na one sulude karaoke kad zenske spustaju u posudu sa ledenom vodom i krcatom zmija svih velicina. Jest da vriste ali nema prevelikih shokova. Da ista vidi zmiju pored neke bare, onesvijestila bi se.
Jebiga, u slucaju posude joj mozak ima direktivu da gura posto poto a u slucaju bare ima i druge opcije...Boje - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 12:25

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebate, ako je istina, baš bi voljela da mi se koji pojavi u prirodi ... odma bi kakvu zmijurinu ulovila za rep i dovukla na predavanje pa da ga vidim kako vrišti i penje se na drvo  Boje - Page 3 1523192931 nek djeca vide kako je učitelj spretan i brz ... a onda bih mu doviknula da su na drveću poskoci, upravo im počela sezona parenja pa da vidimo koliko se brzo spušta

jebate sto ti je mozak, bacim pogled ponekad na one sulude karaoke kad zenske spustaju u posudu sa ledenom vodom i krcatom zmija svih velicina. Jest da vriste ali nema prevelikih shokova. Da ista vidi zmiju pored neke bare, onesvijestila bi se.
Jebiga, u slucaju posude joj mozak ima direktivu da gura posto poto a u slucaju bare ima i druge opcije...Boje - Page 3 684758713

pa da ... bio je tamo neki zidić, i djeca se sva popela na njega al metar od zidića ograda sa strujom protiv svinja ... i kažeš djeci da ne diraju, a svi namjerno krenuli lovit da se uvjere jel žica trese ... al onda im kažeš da u zidiću žive zmije, i odma svi sišli dolje  Boje - Page 3 1523192931  al i učiteljice se odmaknule od zidića a taman se fino naslonile da se ispušu .... jebote, jesam se super zabavila a da nitko nije ni skužio kako se zabavljam  Boje - Page 3 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 12:29

kišna glista je napisao/la:

pa da ... bio je tamo neki zidić, i djeca se sva popela na njega al metar od zidića ograda sa strujom protiv svinja ... i kažeš djeci da ne diraju, a svi namjerno krenuli lovit da se uvjere jel žica trese ... al onda im kažeš da u zidiću žive zmije, i odma svi sišli dolje  Boje - Page 3 1523192931  al i učiteljice se odmaknule od zidića a taman se fino naslonile da se ispušu .... jebote, jesam se super zabavila a da nitko nije ni skužio kako se zabavljam   Boje - Page 3 3114667799 

kad smo kod zidica, ima ovdje na Pehlinu neka bara od pamtivijeka. Lijepo ide medju drvece i sve izgledalo ko prava mocvara a budale oko bare napravile zidic !? Jos stavili neke klupe od brusenog kamena i sad je to kao lijepo i uredjeno. E jebote, kad budalama nesto padne na pamet mos ih jebat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 12:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa da ... bio je tamo neki zidić, i djeca se sva popela na njega al metar od zidića ograda sa strujom protiv svinja ... i kažeš djeci da ne diraju, a svi namjerno krenuli lovit da se uvjere jel žica trese ... al onda im kažeš da u zidiću žive zmije, i odma svi sišli dolje  Boje - Page 3 1523192931  al i učiteljice se odmaknule od zidića a taman se fino naslonile da se ispušu .... jebote, jesam se super zabavila a da nitko nije ni skužio kako se zabavljam   Boje - Page 3 3114667799 

kad smo kod zidica, ima ovdje na Pehlinu neka bara od pamtivijeka. Lijepo ide medju drvece i sve izgledalo ko prava mocvara a budale oko bare napravile zidic !? Jos stavili neke klupe od brusenog kamena i sad je to kao lijepo i uredjeno. E jebote, kad budalama nesto padne na pamet mos ih jebat...

ovi ovdje su još gori ... jebga, te bare treba tu i tamo čistit kad zarastu i nekad su to radili ručno, navuku one ribarske čizme i odijela i čupaj ... jebote, popizdila sam prošlo ljeto kad sam vidjela usred bare bager i ruje li ga ruje !!!! napravili ekocid dok si reko keks ... uništili cijelu koloniju liski taman kad su imali mlade, mogu mislit šta su kornjačama napravili ... pa jebote, koji divljaci ... al baš divljaci ... al ajd, jedno jato liski se vratilo i čak su ih djeca uspjeli nakratko vidjeti kad su izašle iz šaša

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 12:39

kišna glista je napisao/la:

ovi ovdje su još gori ... jebga, te bare treba tu i tamo čistit kad zarastu i nekad su to radili ručno, navuku one ribarske čizme i odijela i čupaj ... jebote, popizdila sam prošlo ljeto kad sam vidjela usred bare bager i ruje li ga ruje  !!!! napravili ekocid dok si reko keks ... uništili cijelu koloniju liski taman kad su imali mlade, mogu mislit šta su kornjačama napravili ... pa jebote, koji divljaci ... al baš divljaci ... al ajd, jedno jato liski se vratilo i čak su ih djeca uspjeli nakratko vidjeti kad su izašle iz šaša

jebote, kad medju nekim rusevinama naidju na rimski novcic kojih inace ima na hiljade, odmah se sve stopira, skupi masu strucnjaka, arheologa...
Kad nesto rade u prirodi niko ne konzultira strucnjake vec rade sto god hoce. Valjda racunaju da ce priroda sve to sama obnoviti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 12:52

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ovi ovdje su još gori ... jebga, te bare treba tu i tamo čistit kad zarastu i nekad su to radili ručno, navuku one ribarske čizme i odijela i čupaj ... jebote, popizdila sam prošlo ljeto kad sam vidjela usred bare bager i ruje li ga ruje  !!!! napravili ekocid dok si reko keks ... uništili cijelu koloniju liski taman kad su imali mlade, mogu mislit šta su kornjačama napravili ... pa jebote, koji divljaci ... al baš divljaci ... al ajd, jedno jato liski se vratilo i čak su ih djeca uspjeli nakratko vidjeti kad su izašle iz šaša

jebote, kad medju nekim rusevinama naidju na rimski novcic kojih inace ima na hiljade, odmah se sve stopira, skupi masu strucnjaka, arheologa...
Kad nesto rade u prirodi niko ne konzultira strucnjake vec rade sto god hoce. Valjda racunaju da ce priroda sve to sama obnoviti...

ne vuci me za jezik jerbo ću i tu jedno predavanje o tome opizdit  Boje - Page 3 3114667799  ... jebote, šta mogu mljet o tome kroz razne priče samo da uspijem bar nekom od te djece utuvit nešto do toga u glavu da tamo i ostane ... i na kraju me pita učiteljica, otkud znam sve te stvari ... a otkud, iz škole sigurno ne ... gledaj i uči od prirode ... nema boljeg učitelja i daje poduke besplatno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 13:00

kišna glista je napisao/la:

ne vuci me za jezik jerbo ću i tu jedno predavanje o tome opizdit   Boje - Page 3 3114667799  ... jebote, šta mogu mljet o tome kroz razne priče samo da uspijem bar nekom od te djece utuvit nešto do toga u glavu da tamo i ostane ... i na kraju me pita učiteljica, otkud znam sve te stvari ... a otkud, iz škole sigurno ne ... gledaj i uči od prirode ... nema boljeg učitelja i daje poduke besplatno

a to ili imas ili nemas. Neki su vec ko klinci jako zainteresirani i jedva cekaju nac nekog starijeg koji ce ih uputit. Vecini se zivo jebe kako se zove neko stablo i travke po kojima gaze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 13:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ne vuci me za jezik jerbo ću i tu jedno predavanje o tome opizdit   Boje - Page 3 3114667799  ... jebote, šta mogu mljet o tome kroz razne priče samo da uspijem bar nekom od te djece utuvit nešto do toga u glavu da tamo i ostane ... i na kraju me pita učiteljica, otkud znam sve te stvari ... a otkud, iz škole sigurno ne ... gledaj i uči od prirode ... nema boljeg učitelja i daje poduke besplatno

a to ili imas ili nemas. Neki su vec ko klinci jako zainteresirani i jedva cekaju nac nekog starijeg koji ce ih uputit. Vecini se zivo jebe kako se zove neko stablo i travke po kojima gaze...

ma zanima to ljude al su većina tromi i lijeni ... najradije bi da ti hodaju uz nogu a ti im pričaš, poslije i pobereš i posušiš i uvališ u usta al da ni žvakat ne moraju, napraviš kozmetiku i namažeš ih time ... počela sam sa razredom svoje male, dođeš na informacije i prvo ti je učiteljicu preobratit i ubacit joj u uho mogućnost satova u prirodi da djeca vide to šta uče a ne samo bubaju napamet ... onda ta učiteljica javi drugoj i tako redom ... ove danas su bile oduševite, nisu mogle vjerovat da itko to hoće radit sa 50 djece i još im uspjet okupirat pažnju da se bar 70 % njih razletilo po livadi i aktivno učestvovalo u satu ... ja sam pak oduševita da ima učiteljica koje hoće djecu izvest do livade ... jebga, ima pol sata šetnje do te prve bare gdje možeš nešto i pokazat ... sad se nadam da će to i dalje tako ići ... jebate, žive na takvom bogatom i lijepom otoku a pojma nemaju čega sve ima ... pojma ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 13:37

kišna glista je napisao/la:

ma zanima to ljude al su većina tromi i lijeni ... najradije bi da ti hodaju uz nogu a ti im pričaš, poslije i pobereš i posušiš i uvališ u usta al da ni žvakat ne moraju, napraviš kozmetiku i namažeš ih time ...  počela sam sa  razredom svoje male, dođeš na informacije i prvo ti je učiteljicu preobratit i ubacit joj u uho mogućnost satova u prirodi da djeca vide to šta uče a ne samo bubaju napamet ... onda ta učiteljica javi drugoj i tako redom ... ove danas su bile oduševite, nisu mogle vjerovat da itko to hoće radit sa 50 djece i još im uspjet okupirat pažnju da se bar 70 % njih razletilo po livadi i aktivno učestvovalo u satu ... ja sam pak oduševita da ima učiteljica koje hoće djecu izvest do livade ... jebga, ima pol sata šetnje do te prve bare gdje možeš nešto i pokazat ... sad se nadam da će to i dalje tako ići ... jebate, žive na takvom bogatom i lijepom otoku a pojma nemaju čega sve ima ... pojma ....

ne znam kako to danas ide ali znam da smo mi ko klinci vjecito isli na izlete po okolici Rijeke. Cim dodjes na bilo koji rub grada imas prirode, livade pa i sume. Nikako navecer zaspat od straha da sutra ne bi slucajno kisa pa da izlet otpadne...Boje - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 13:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ma zanima to ljude al su većina tromi i lijeni ... najradije bi da ti hodaju uz nogu a ti im pričaš, poslije i pobereš i posušiš i uvališ u usta al da ni žvakat ne moraju, napraviš kozmetiku i namažeš ih time ...  počela sam sa  razredom svoje male, dođeš na informacije i prvo ti je učiteljicu preobratit i ubacit joj u uho mogućnost satova u prirodi da djeca vide to šta uče a ne samo bubaju napamet ... onda ta učiteljica javi drugoj i tako redom ... ove danas su bile oduševite, nisu mogle vjerovat da itko to hoće radit sa 50 djece i još im uspjet okupirat pažnju da se bar 70 % njih razletilo po livadi i aktivno učestvovalo u satu ... ja sam pak oduševita da ima učiteljica koje hoće djecu izvest do livade ... jebga, ima pol sata šetnje do te prve bare gdje možeš nešto i pokazat ... sad se nadam da će to i dalje tako ići ... jebate, žive na takvom bogatom i lijepom otoku a pojma nemaju čega sve ima ... pojma ....

ne znam kako to danas ide ali znam da smo mi ko klinci vjecito isli na izlete po okolici Rijeke. Cim dodjes na bilo koji rub grada imas prirode, livade pa i sume. Nikako navecer zaspat od straha da sutra ne bi slucajno kisa pa da izlet otpadne...Boje - Page 3 684758713

ma nema ti sad škola para a ni roditelji pa se labije ide al vidim da učiteljice ipak to guraju koliko se može ... neka  Boje - Page 3 684758713  u takvim slučajovima uvijek rado odvojim par sati i sama uživam u tome ... al mi je sad fora, mala mi došla iz škole i ljuta jer ona nije išla  Boje - Page 3 1523192931  ljubomorna, neće ona da joj mama po prirodi ide sa tuđom djecom  Boje - Page 3 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 13:49

kišna glista je napisao/la:

ma nema ti sad škola para a ni roditelji pa se labije ide al vidim da učiteljice ipak to guraju koliko se može ... neka  Boje - Page 3 684758713  u takvim slučajovima uvijek rado odvojim par sati i sama uživam u tome ... al mi je sad fora, mala mi došla iz škole i ljuta jer ona nije išla  Boje - Page 3 1523192931  ljubomorna, neće ona da joj mama po prirodi ide sa tuđom djecom  Boje - Page 3 3114667799 

pa sta ce ti pare, vecinom smo pjeske isli i par puta vlakom do Lipe, Fuzina i sl. a to su roditelji platili po danasnjih desetak kuna. Nes para...
Sta ti je mala ljubomorna?  Boje - Page 3 684758713  Vjerojatno ces popodne opet morat sa njom do te livade... Boje - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 14:07

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ma nema ti sad škola para a ni roditelji pa se labije ide al vidim da učiteljice ipak to guraju koliko se može ... neka  Boje - Page 3 684758713  u takvim slučajovima uvijek rado odvojim par sati i sama uživam u tome ... al mi je sad fora, mala mi došla iz škole i ljuta jer ona nije išla  Boje - Page 3 1523192931  ljubomorna, neće ona da joj mama po prirodi ide sa tuđom djecom  Boje - Page 3 3114667799 

pa sta ce ti pare, vecinom smo pjeske isli i par puta vlakom do Lipe, Fuzina i sl. a to su roditelji platili po danasnjih desetak kuna. Nes para...
Sta ti je mala ljubomorna?  Boje - Page 3 684758713  Vjerojatno ces popodne opet morat sa njom do te livade... Boje - Page 3 1523192931 

ma one tu livadu i bilje znaju ko svoj džep al ju kopka što nije prva ove godine vidjela kornjaču ... to je klince najviše oduševilo ... al prošlo ju ... lijepo joj se objasni da ona mene ima za stalno i moraju malo i druga djeca vidjeti prirodu ... neš ti što mojim klinkama to fali ... sad će one na divlje kampiranje ... jedna mala iz tih današnjih razreda je jedno od djece koje vodim sa sobom pa se raspričala o tome da ispadne faca ... nije joj mama rekla da sam joj ja danas vodič pa je skočila metar u zrak kad me vidjela kraj bare i odma krenula sa hvalisanjem  Boje - Page 3 1523192931  i ona i par dečki ... al dečki su bili sramežljivi, ne znaju jel me smiju zvat po imenu pa me oslovljavali sa učiteljice Boje - Page 3 1619348112)))))))))) a tu mi žive u susjedstvu i stalno mi po kući trče

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 17.03.14 14:38

kišna glista je napisao/la: ... al dečki su bili sramežljivi, ne znaju jel me smiju zvat po imenu pa me oslovljavali sa učiteljice Boje - Page 3 1619348112)))))))))) a tu mi žive u susjedstvu i stalno mi po kući trče

jebiga, autoritet je autoritet:), sad si im bila uciteljica a susjeda si popodne...Boje - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 14:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... al dečki su bili sramežljivi, ne znaju jel me smiju zvat po imenu pa me oslovljavali sa učiteljice Boje - Page 3 1619348112)))))))))) a tu mi žive u susjedstvu i stalno mi po kući trče

jebiga, autoritet je autoritet:), sad si im bila uciteljica a susjeda si popodne...Boje - Page 3 684758713

preslatki su mi ... a nekad uopće nisam voljela djecu ... nisam ih mislila ni imati al sad tek otkrivam koji je to čudesan svijet ... odrasli su zapravo sjebana djeca ... netko ih sjebo pa se više ne znaju veselit i uživat u sitnicama i igrama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 17.03.14 19:30

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... al dečki su bili sramežljivi, ne znaju jel me smiju zvat po imenu pa me oslovljavali sa učiteljice Boje - Page 3 1619348112)))))))))) a tu mi žive u susjedstvu i stalno mi po kući trče

jebiga, autoritet je autoritet:), sad si im bila uciteljica a susjeda si popodne...Boje - Page 3 684758713

preslatki su mi ... a nekad uopće nisam voljela djecu ... nisam ih mislila ni imati al sad tek otkrivam koji je to čudesan svijet ... odrasli su zapravo sjebana djeca ... netko ih sjebo pa se više ne znaju veselit i uživat u sitnicama i igrama

Ja se jako volim s dejecom divanit... toliko su cisti i nepatvoreni...

Ali mala od frendice, taaaaakva glumica, tooooliko mi je antipaticna, vec sad ima karakteristike glupe sponzoruse, nevjerojatno da mi dijete moze bit odbojno... ima 8 godina...  Boje - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 19.03.14 8:02

Boje - Page 3 1957961_779145278769925_2066234321_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 19.03.14 9:08

Vel'ka Maca je napisao/la:

Ali mala od frendice, taaaaakva glumica, tooooliko mi je antipaticna, vec sad ima karakteristike glupe sponzoruse, nevjerojatno da mi dijete moze bit odbojno... ima 8 godina...  Boje - Page 3 11484130 

mogu bit antipaticna do ludila, nije ni cudo da takve stavljaju u horrore...Boje - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  marinija_amburator 19.03.14 9:37

antipatični su klinci koji su zbog bedastih roditelja prestali biti klinci i postali male kopije mame i tate
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Boje - Page 3 Empty Re: Boje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 15. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.