kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što zamierate..?

Stranica 2 / 20. Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 9:12

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Eto, Kiki nas je sad prvi put vidijo...

za kikija skroz vjerujem ... to je jedno tako istinoljubivo stvorenje ... ko kokoš, svakih deset minuta digne glavu i otkriva svijet nanovo  Što zamierate..? - Page 2 11484130 i da hoće ne zna slagat jer se ne može sjetiti šta je bilo ranije

 Što zamierate..? - Page 2 1523192931 to je ko onaj film...

misliš onaj kad onaj tip sve mora fotografirati da ne zaboravi ? jebate, sad mi sinulo zašto je kiki imo one teme sa brdoooo fotografija golih teta ... a ja mislila on neki perverznjak a ono on zaboravio da je prije toga stavio već 500 sličnih slikica ... ajme, sad mi ga žao

onaj sto je ozenio neku kojoj je pamcenje trajalo jedan dan. Svako jutro joj je morao objasnjavat ko je, kako je imala nezgodu pa joj je ostecen mozak itd. Na koncu joj je napravio video uradak pa bi joj se to svako jutro ukljucilo i ona saznavala ko je i sa kim je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 9:16

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

za kikija skroz vjerujem ... to je jedno tako istinoljubivo stvorenje ... ko kokoš, svakih deset minuta digne glavu i otkriva svijet nanovo  Što zamierate..? - Page 2 11484130 i da hoće ne zna slagat jer se ne može sjetiti šta je bilo ranije

 Što zamierate..? - Page 2 1523192931 to je ko onaj film...

misliš onaj kad onaj tip sve mora fotografirati da ne zaboravi ? jebate, sad mi sinulo zašto je kiki imo one teme sa brdoooo fotografija golih teta ... a ja mislila on neki perverznjak a ono on zaboravio da je prije toga stavio već 500 sličnih slikica ... ajme, sad mi ga žao

onaj sto je ozenio neku kojoj je pamcenje trajalo jedan dan. Svako jutro joj je morao objasnjavat ko je, kako je imala nezgodu pa joj je ostecen mozak itd. Na koncu joj je napravio video uradak pa bi joj se to svako jutro ukljucilo i ona saznavala ko je i sa kim je...

ajoj, i to sam gledala al davno al se sjećam nečeg takvog ... bokte, jezovito ... ovo što sam ja mislila je drugi film, kad tip gubi pamćenje al zna za to i još istražuje neki slučaj pa prati sam sebe di je bio i šta je radio kroz slike i na kraju, naravno, riješi zapleten slučaj ...

al fora izgubit pamćenje ... ja bi bar na kratko da vidim kako je to ... mene jebe to što imam pamćenje ko slon pa mi ti lažljivci idu na kurac kad krenu sa izmotavanjem

il ovo šta se zingaro čudio otkud mi linkovi tako nabrzinu ... pa jebote, točno se sjećam kad sam nešto napisala i često i na kojoj temi ... a ništa ne zaboravim ne zato jer me to kopka, nego baš suprotno, jer me uopće ne dira više pa nemam ni potrebe za zaboravljanjem ... zaborave oni koji se boje suočit sa nečim, il im stvara neugodan osjećaj neko sjećanje ... mene moja sjećanja zabavljaju  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 


Zadnja promjena: kišna glista; 18.03.14 9:22; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 9:21

kišna glista je napisao/la:

al fora izgubit pamćenje ... ja bi bar na kratko da vidim kako je to ... mene jebe to što imam pamćenje ko slon pa mi ti lažljivci idu na kurac kad krenu sa izmotavanjem

kurac fora, ne bi ja to volijo...Jebote, jednom sam se probudijo, potpun mrak i nisam pojma imao ko sam i gdje sam. Koji uzasan osjecaj, znas samo da postojis a nista drugo ne znas. Bojao sam se pomaknut na krevetu jer je postojala mogucnost da sam na rubu kakve provalije. To je trajalo par minuta i onda se najednom sve vratilo. Ko da sam bio van tijela i zakasnio se vratit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 9:25

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

 Što zamierate..? - Page 2 1523192931 to je ko onaj film...

misliš onaj kad onaj tip sve mora fotografirati da ne zaboravi ? jebate, sad mi sinulo zašto je kiki imo one teme sa brdoooo fotografija golih teta ... a ja mislila on neki perverznjak a ono on zaboravio da je prije toga stavio već 500 sličnih slikica ... ajme, sad mi ga žao

onaj sto je ozenio neku kojoj je pamcenje trajalo jedan dan. Svako jutro joj je morao objasnjavat ko je, kako je imala nezgodu pa joj je ostecen mozak itd. Na koncu joj je napravio video uradak pa bi joj se to svako jutro ukljucilo i ona saznavala ko je i sa kim je...

ajoj, i to sam gledala al davno al se sjećam nečeg takvog ... bokte, jezovito ... ovo što sam ja mislila je drugi film, kad tip gubi pamćenje al zna za to i još istražuje neki slučaj pa prati sam sebe di je bio i šta je radio kroz slike i na kraju, naravno, riješi zapleten slučaj ...

al fora izgubit pamćenje ... ja bi bar na kratko da vidim kako je to ... mene jebe to što imam pamćenje ko slon pa mi ti lažljivci idu na kurac kad krenu sa izmotavanjem

il ovo šta se zingaro čudio otkud mi linkovi tako nabrzinu ... pa jebote, točno se sjećam kad sam nešto napisala i često i na kojoj temi ... a ništa ne zaboravim ne zato jer me to kopka, nego baš suprotno, jer me uopće ne dira više pa nemam ni potrebe za zaboravljanjem ... zaborave oni koji se boje suočit sa nečim, il im stvara neugodan osjećaj neko sjećanje ... mene moja sjećanja zabavljaju  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

memento, fora film...

di ste ribice  Što zamierate..? - Page 2 3859399978 

a propos starih foruma - ibro I aleluja I pizdek, tri asa... ovo drugo sve boranija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 9:26

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

za kikija skroz vjerujem ... to je jedno tako istinoljubivo stvorenje ... ko kokoš, svakih deset minuta digne glavu i otkriva svijet nanovo  Što zamierate..? - Page 2 11484130 i da hoće ne zna slagat jer se ne može sjetiti šta je bilo ranije

 Što zamierate..? - Page 2 1523192931 to je ko onaj film...

misliš onaj kad onaj tip sve mora fotografirati da ne zaboravi ? jebate, sad mi sinulo zašto je kiki imo one teme sa brdoooo fotografija golih teta ... a ja mislila on neki perverznjak a ono on zaboravio da je prije toga stavio već 500 sličnih slikica ... ajme, sad mi ga žao

onaj sto je ozenio neku kojoj je pamcenje trajalo jedan dan. Svako jutro joj je morao objasnjavat ko je, kako je imala nezgodu pa joj je ostecen mozak itd. Na koncu joj je napravio video uradak pa bi joj se to svako jutro ukljucilo i ona saznavala ko je i sa kim je...

tako sam se ja nekad znala budit iz sna...
ili paralizirana... ili nijema...
ali to mi se desilo par puta u životu I baš je brrrr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 9:28

Vel'ka Maca je napisao/la:

memento, fora film...

di ste ribice  Što zamierate..? - Page 2 3859399978 

a propos starih foruma - ibro I aleluja I pizdek, tri asa... ovo drugo sve boranija

di si biesna Maco Što zamierate..? - Page 2 684758713...
Jebote, ovdje kod mene neki cudni zvukovi, ko da se nlo-i spustaju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 9:30

Vel'ka Maca je napisao/la:

tako sam se ja nekad znala budit iz sna...
ili paralizirana... ili nijema...
ali to mi se desilo par puta u životu I baš je brrrr

da, i paraliziran sam se probudio par puta ali to je kratko trajalo, par sekundi...Ono kad nisam znao ko sam je bilo stvarno gadno, poslije nisam satima mogao doc k sebi...Što zamierate..? - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 9:31

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al fora izgubit pamćenje ... ja bi bar na kratko da vidim kako je to ... mene jebe to što imam pamćenje ko slon pa mi ti lažljivci idu na kurac kad krenu sa izmotavanjem

kurac fora, ne bi ja to volijo...Jebote, jednom sam se probudijo, potpun mrak i nisam pojma imao ko sam i gdje sam. Koji uzasan osjecaj, znas samo da postojis a nista drugo ne znas. Bojao sam se pomaknut na krevetu jer je postojala mogucnost da sam na rubu kakve provalije. To je trajalo par minuta i onda se najednom sve vratilo. Ko da sam bio van tijela i zakasnio se vratit...

i šta fali .. bar znaš koji je to osjećaj ... ja bi probala isto tako al na par minuta, ne duže, čisto da probam ... jebote, ja uvijek znam i di sam i tko sam i ako sanjam znam da sanjam ... ne sjećam se više kad sam odsanjala san a da u snu zaboravim da je samo san i da se uživim u neku situaciju da i ja budem malo iznenađena ... dosadilo mi to ... odo se zaletit glavom u neki zid pa možda malo nešto i zaboravim  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 9:34

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al fora izgubit pamćenje ... ja bi bar na kratko da vidim kako je to ... mene jebe to što imam pamćenje ko slon pa mi ti lažljivci idu na kurac kad krenu sa izmotavanjem

kurac fora, ne bi ja to volijo...Jebote, jednom sam se probudijo, potpun mrak i nisam pojma imao ko sam i gdje sam. Koji uzasan osjecaj, znas samo da postojis a nista drugo ne znas. Bojao sam se pomaknut na krevetu jer je postojala mogucnost da sam na rubu kakve provalije. To je trajalo par minuta i onda se najednom sve vratilo. Ko da sam bio van tijela i zakasnio se vratit...

i šta fali .. bar znaš koji je to osjećaj ... ja bi probala isto tako al na par minuta, ne duže, čisto da probam  ... jebote, ja uvijek znam i di sam i tko sam i ako sanjam znam da sanjam ... ne sjećam se više kad sam odsanjala san a da u snu zaboravim da je samo san i da se uživim u neku situaciju da i ja budem malo iznenađena ... dosadilo mi to ... odo se zaletit glavom u neki zid pa možda malo nešto i zaboravim  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

zajebi stvar, uopce mi ne fale takva iskustva i osjecaji... Što zamierate..? - Page 2 1523192931  Klaustrofobicno, gnjusno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  taja 18.03.14 10:19

sad sam zavirila tamo nakon sto godina, al prvo mi upalo u oko da ne vidim Iluzijin nick nigdje.
Zar je odustala od nethaera?


Inače, govori mi J kako je pisati na tom forumu katastrofa, odnosno citirati i lijepiti slike. Nešto nemilo komplicirato
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:27

taja je napisao/la:

Inače, govori mi J kako je pisati na tom forumu katastrofa, odnosno citirati i lijepiti slike. Nešto nemilo komplicirato

onaj forum je katastrofa i čudim se da uopće itko tamo išta može napisati ... imala sam naviku tu i tamo ili uletiti u neki chat, il c/p slike u trenucima opuštanja, il mujsku da ne davim previše na jednom mjestu kad me krene al već duže vrijeme ne mogu ni najobičniji tekst napisati ... napišem, pogledam jel ispalo kako treba i ne prikaže mi se čak ni tekst nego prazan post ... i tako stalno ... palo mi je na pamet čak i da sam možda banirana kakvom greškom al ništa od toga ... pp uredno radi kako treba al ostalo mi se nije dalo ni čačkati šta i kako ... negdje su i objašnjavali al da ću se dat u proučavanje jok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:38

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Inače, govori mi J kako je pisati na tom forumu katastrofa, odnosno citirati i lijepiti slike. Nešto nemilo komplicirato

onaj forum je katastrofa i čudim se da uopće itko tamo išta može napisati ... imala sam naviku tu i tamo ili uletiti u neki chat, il c/p slike u trenucima opuštanja, il mujsku da ne davim previše na jednom mjestu kad me krene  al već duže vrijeme ne mogu ni najobičniji tekst napisati ... napišem, pogledam jel ispalo kako treba i ne prikaže mi se čak ni tekst nego prazan post ... i tako stalno ... palo mi je na pamet čak i da sam možda banirana kakvom greškom al ništa od toga ... pp uredno radi kako treba al ostalo mi se nije dalo ni čačkati šta i kako ... negdje su i objašnjavali al da ću se dat u proučavanje jok

znala sam da Dyu još nisi preboljela  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:40

Alhambra je napisao/la:

znala sam da Dyu još nisi preboljela  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

rak rana na mojoj duši  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

al glede amnezije, bokte, koji to mora osjećaj bit ako potraje, probudiš se a ono neki nepoznati ljudi oko tebe sline i pričaju ti kako su ti najbliži a ti ih prvi puta vidiš  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 10:41

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

znala sam da Dyu još nisi preboljela  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

rak rana na mojoj duši  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

al glede amnezije, bokte, koji to mora osjećaj bit ako potraje, probudiš se a ono neki nepoznati ljudi oko tebe sline i pričaju ti kako su ti najbliži a ti ih prvi puta vidiš  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

pogotovo je zajebano ako ih uopce ne dozivljavas kao bliske...Što zamierate..? - Page 2 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:42

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

znala sam da Dyu još nisi preboljela  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

rak rana na mojoj duši  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

al glede amnezije, bokte, koji to mora osjećaj bit ako potraje, probudiš se a ono neki nepoznati ljudi oko tebe sline i pričaju ti kako su ti najbliži a ti ih prvi puta vidiš  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

je, mora da je gadan osjećaj, ni zamislit ne mogu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

znala sam da Dyu još nisi preboljela  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

rak rana na mojoj duši  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

al glede amnezije, bokte, koji to mora osjećaj bit ako potraje, probudiš se a ono neki nepoznati ljudi oko tebe sline i pričaju ti kako su ti najbliži a ti ih prvi puta vidiš  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

pogotovo je zajebano ako ih uopce ne dozivljavas kao bliske...Što zamierate..? - Page 2 3111943984

misliš si ono...koji ružni ljudi..a koje tek budaleeeeeeeeee  Što zamierate..? - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 10:43

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Inače, govori mi J kako je pisati na tom forumu katastrofa, odnosno citirati i lijepiti slike. Nešto nemilo komplicirato

onaj forum je katastrofa i čudim se da uopće itko tamo išta može napisati ... imala sam naviku tu i tamo ili uletiti u neki chat, il c/p slike u trenucima opuštanja, il mujsku da ne davim previše na jednom mjestu kad me krene  al već duže vrijeme ne mogu ni najobičniji tekst napisati ... napišem, pogledam jel ispalo kako treba i ne prikaže mi se čak ni tekst nego prazan post ... i tako stalno ... palo mi je na pamet čak i da sam možda banirana kakvom greškom al ništa od toga ... pp uredno radi kako treba al ostalo mi se nije dalo ni čačkati šta i kako ... negdje su i objašnjavali al da ću se dat u proučavanje jok

znala sam da Dyu još nisi preboljela  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

razmjenjuju duhovna iskustva i savjete po ciele dane... Što zamierate..? - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

znala sam da Dyu još nisi preboljela  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

rak rana na mojoj duši  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

al glede amnezije, bokte, koji to mora osjećaj bit ako potraje, probudiš se a ono neki nepoznati ljudi oko tebe sline i pričaju ti kako su ti najbliži a ti ih prvi puta vidiš  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

pogotovo je zajebano ako ih uopce ne dozivljavas kao bliske...Što zamierate..? - Page 2 3111943984

pa to se podrazumijeva ... kako bi ih doživljavao kao bliske ako ih prvi puta vidiš ? jebate, al kasnije ako to nekako prihvatiš, imaš super izgovor ako ti netko ne odgovara, samo kažeš , sorry, al ja tebe prvi puta vidim , pojma nemam tko si ... al ajd, to mi se znalo dešavati jer ima takvih ljudi koji mene dožive na prvu ko nekog bliskog a ja ih ni ne zapamtim, pa me sretnu negdje drugdje nakon nekoliko godina i trče prema meni a ja bježim i mislim si, jebote, koji maniaci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 10:45

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

znala sam da Dyu još nisi preboljela  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

rak rana na mojoj duši  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

al glede amnezije, bokte, koji to mora osjećaj bit ako potraje, probudiš se a ono neki nepoznati ljudi oko tebe sline i pričaju ti kako su ti najbliži a ti ih prvi puta vidiš  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

pogotovo je zajebano ako ih uopce ne dozivljavas kao bliske...Što zamierate..? - Page 2 3111943984

misliš si ono...koji ružni ljudi..a koje tek budaleeeeeeeeee  Što zamierate..? - Page 2 11484130 

zamisli tek ako su ti izrazito antipaticni, gadni a onda cujes da ti je to muz/zena Što zamierate..? - Page 2 3111943984. Zareknes se da ce prva stvar kad dodjes k sebi biti razvod... Što zamierate..? - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:45

pizda je napisao/la:

razmjenjuju duhovna iskustva i savjete po ciele dane... Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

i recepte ... me može ona zaboravit moje kuhanje nikako ... još pamti moje punjene paprike i pečeno pile sa mirodijama al nikako joj ne uspijevam preko pp-a prenijet to iskustvo kuvanja  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 al eto, trudim se ... ne odustajem  Što zamierate..? - Page 2 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:47

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

rak rana na mojoj duši  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

al glede amnezije, bokte, koji to mora osjećaj bit ako potraje, probudiš se a ono neki nepoznati ljudi oko tebe sline i pričaju ti kako su ti najbliži a ti ih prvi puta vidiš  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

pogotovo je zajebano ako ih uopce ne dozivljavas kao bliske...Što zamierate..? - Page 2 3111943984

misliš si ono...koji ružni ljudi..a koje tek budaleeeeeeeeee  Što zamierate..? - Page 2 11484130 

zamisli tek ako su ti izrazito antipaticni, gadni a onda cujes da ti je to muz/zena Što zamierate..? - Page 2 3111943984. Zareknes je da ce prva stvar kad dodjes k sebi biti razvod... Što zamierate..? - Page 2 1523192931 

pa i je.....ljude s kojima se godinama znaš jednostavno prihvatiš takve kakvi jesu i čak često ni ne vidiš na/u njima neke negativne strane, koje uočavaš kod novih poznanstava i odmah te odbiju.
zamisli da sada, u amneziji, uočavaš sve takve stvari na ljudima koji tvrde da su ti bliski rod ili prijatelji...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:49

pizda je napisao/la:
zamisli tek ako su ti izrazito antipaticni, gadni a onda cujes da ti je to muz/zena Što zamierate..? - Page 2 3111943984. Zareknes se da ce prva stvar kad dodjes k sebi biti razvod... Što zamierate..? - Page 2 1523192931

ma to odmah iskoristiš situaciju i poništiš brak jer si ga sklopio neuračunljiv  Što zamierate..? - Page 2 1523192931 sad je već i znanstveno dokazano da za uspješan brak moraš imat amneziju i da brak sklopljen izvan tog stanja nije valjan ... bokte, da se meni to dogodi ne bi mene nitko ubjeđivo da mi je ništa ... i ovako bez amnezije imaju problema sa mnom da ih priznam ko bliski rod pa im nejde  Što zamierate..? - Page 2 11484130   al pao mi na pamet onaj film sa robert de nirom kad se čovjek probudio nakon cijelog života nesvjesnog stanja u koje je pao ko klinac pa po prvi puta sebe gleda kao odraslu osobu ... jebote, to mora bit gadno ... pogledaš se u ogledalo i pitaš se, tko je sad ovaj ?


Zadnja promjena: kišna glista; 18.03.14 10:52; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 10:51

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zamisli tek ako su ti izrazito antipaticni, gadni a onda cujes da ti je to muz/zena Što zamierate..? - Page 2 3111943984. Zareknes se da ce prva stvar kad dodjes k sebi biti razvod... Što zamierate..? - Page 2 1523192931

ma to odmah iskoristiš situaciju i poništiš brak jer si ga sklopio neuračunljiv  Što zamierate..? - Page 2 1523192931  bokte, da se meni to dogodi ne bi mene nitko ubjeđivo da mi je ništa ... i ovako bez amnezije imaju problema sa mnom da ih priznam ko bliski rod pa im nejde  Što zamierate..? - Page 2 11484130   al pao mi na pamet onaj film sa robert de nirom kad se čovjek probudio nakon cijelog života nesvjesnog stanja u koje je pao ko klinac pa po prvi puta sebe gleda kao odraslu osobu ... jebote, to mora bit gadno ... pogledaš se u ogledalo i pitaš se, tko je sad ovaj ?

..i gadno i fora. Najprije shok a poslije postane zanimljivo...Što zamierate..? - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Gost 18.03.14 10:59

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zamisli tek ako su ti izrazito antipaticni, gadni a onda cujes da ti je to muz/zena Što zamierate..? - Page 2 3111943984. Zareknes se da ce prva stvar kad dodjes k sebi biti razvod... Što zamierate..? - Page 2 1523192931

ma to odmah iskoristiš situaciju i poništiš brak jer si ga sklopio neuračunljiv  Što zamierate..? - Page 2 1523192931  bokte, da se meni to dogodi ne bi mene nitko ubjeđivo da mi je ništa ... i ovako bez amnezije imaju problema sa mnom da ih priznam ko bliski rod pa im nejde  Što zamierate..? - Page 2 11484130   al pao mi na pamet onaj film sa robert de nirom kad se čovjek probudio nakon cijelog života nesvjesnog stanja u koje je pao ko klinac pa po prvi puta sebe gleda kao odraslu osobu ... jebote, to mora bit gadno ... pogledaš se u ogledalo i pitaš se, tko je sad ovaj ?

..i gadno i fora. Najprije shok a poslije postane zanimljivo...Što zamierate..? - Page 2 684758713

pa vjerujem da se to mnogima koji upadnu u virtualu isključenog mozga i dogodi ... poistovjete se sa svojim avatarima i nickovima i onda se prepadnu kad se vide u ogledalu a tamo nema nikakvih ljepotica ni ljepotana  Što zamierate..? - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  pizda 18.03.14 11:06

kišna glista je napisao/la:

pa vjerujem da se to mnogima koji upadnu u virtualu isključenog mozga i dogodi ... poistovjete se sa svojim avatarima i nickovima i onda se prepadnu kad se vide u ogledalu a tamo nema nikakvih ljepotica ni ljepotana  Što zamierate..? - Page 2 1523192931

zato je bolje bit castohlepan nego li narcisojidan...Što zamierate..? - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Što zamierate..? - Page 2 Empty Re: Što zamierate..?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 20. Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.