kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.14 9:59

taja je napisao/la:
Imam averziju prema mišjim repovima
ne znam zašto
Nekako su tanki i štapićasti, odvratni su mi

pa u usporedbi sa repovima ostalih repatih životinja i jesu odvratni ... a ovo šta ja imam je posebno čudno ... rep nako sav tanak a na vrhu čuperak pa vele da se radi o nekakvom vjeverici iako mi to u kući i dalje nazivamo štakor jer najviše liči na štakore samo su puno više zaigrani ... baš ko da imaš nekakve vesele skakutave štakore  Wajter raport 1523192931  pa vidi ih na videoklipovima - štakor štakor i još se usudi mačku zajebavat ... i moji bi isto tako da ih pustim sa mačkom samo što bi ih mačak na kraju sredio ... to bez sumnje ... vidim ga kako se oblizuje dok ih gleda kad su u kavezu ... na faci mu vidiš kako zamišlja kako ih žvače a oni budale pet cm od njegovog nosa cvrkuću ka dvi budale i pričaju sa njim ... jedan je jedva preživio napad mačka al i dalje bi se on družio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 15.03.14 10:03

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Imam averziju prema mišjim repovima
ne znam zašto
Nekako su tanki i štapićasti, odvratni su mi

pa u usporedbi sa repovima ostalih repatih životinja i jesu odvratni ... a ovo šta ja imam je posebno čudno ... rep nako sav tanak a na vrhu čuperak pa vele da se radi o nekakvom vjeverici iako mi to u kući i dalje nazivamo štakor jer najviše liči na štakore samo su puno više zaigrani ... baš ko da imaš nekakve vesele skakutave štakore  Wajter raport 1523192931  pa vidi ih na videoklipovima - štakor štakor i još se usudi mačku zajebavat ... i moji bi isto tako da ih pustim sa mačkom samo što bi ih mačak na kraju sredio ... to bez sumnje ... vidim ga kako se oblizuje dok ih gleda kad su u kavezu ... na faci mu vidiš kako zamišlja kako ih žvače a oni budale pet cm od njegovog nosa cvrkuću ka dvi budale i pričaju sa njim ... jedan je jedva preživio napad mačka al i dalje bi se on družio
ne znam.... ne bih to doma držala

prije bih kakvog gepardića, lavića ili tigrića  Wajter raport 684758713 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.14 10:03

taja je napisao/la:
naravno da ću ga pratiti
alznam da će mu biti bolje.
žena ima vrtal i još dvije kornjače, a ovdje je ko u zatvoru


super će mu bit ... vrt, društvo .... odma će mu i apetit proradit ako se bude morao natjecati sa drugim kornjačama oko hrane ... meni je super gledati ih kad ih krene proždrljivost pa jurišaju na voće ... nema mi bolje neg vidjet kornjaču koja brzo ide kad joj nudiš hranu .... u krku ima jedna bara sa barskim kornjačama koje smo cure i ja jedno vrijeme redovno hranile i naučile raspoznavati i među njima je bio jedan mužjak kojeg su cure nazvale "brzić" ... taj kad bi nas ugledo sa druge strane bare plivo je ko džoni vajsmiler da dođe prvo do nas ... meni je to bilo smiješno i simpatično ... ove druge polako prilazile i uglavnom veći dio ispod vode, mah po mah nogama a ovaj se sav satro, samo što nije počeo po vodi trčati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.14 10:08

taja je napisao/la:
ne znam.... ne bih to doma držala

prije bih kakvog gepardića, lavića ili tigrića   Wajter raport 684758713 

uf, i ja sam tako ko klinka zamišljala da ću imati divlje mačke al ne u kući nego nako, da ću ja živjeti u nekom od afričkih nacionalnih parkova pa se baviti sa njima ... šta jesjest, predivne su te velike mačke .... ko klinka sam progutala sve knjige na koje sam nailazila u kojima su ljudi koji su se bavili time opisivali svoja iskustva života sa velikim mačkama ... tad je bila popularna ona obitelj šta je živjela sa lavovima i gepardima ... ajme, kako su mi tada i te crno bijele fotografije u knjigama vadile mast i nagnale na maštanje .... iako, veliki primati su mi i dalje zanimljiviji ... gorile, čimpanze i orangutani ... jebote, kad bi krenuo neki dokumentarac o tome, prestala bih treptati  Wajter raport 1523192931 a kad sam naletila na knjige o tarzanu, hodala sam sa njima po kući, jela čitajući ih, dok ih nisam sve pročitala, nije nitko mogao pričati sa mnom koliko sam bila zanesena njima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.03.14 10:11

i nei su ti repovi ljigavi...brrrr....zato imamo maje roborovske sa nekim krnjatkom od repića.....
inače jedan je izgubio nogu.....mislim da ga je maca dohvatila kroz rešetke.....ali oporavio se i sad ga zovemo trix  Wajter raport 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.14 10:18

Lena je napisao/la:i nei su ti repovi ljigavi...brrrr....zato imamo maje roborovske sa nekim krnjatkom od repića.....
inače jedan je izgubio nogu.....mislim da ga je maca dohvatila kroz rešetke.....ali oporavio se i sad ga zovemo trix  Wajter raport 11484130 

dogodi se ako je maca pravi lovac ... znači i tvoja je prava mačka, lovac na batake  Wajter raport 1523192931 

najgori pokolj među životinjama koje sam doživjela je od strane kokoši kad mi je otac po prvi puta držo zečeve ... nismo znali da su kokoši isto tako predatori pa ih pustili šetati slobodno oko zečinjaka ... zečice mlade i glupave okotile zečiće izvan gnijezda, na rešetki a kokoši došle odispod i napravile pokolj .... bokte užasa, oni koji su preživjeli isto tako, bez noge, bez uha ... od tada su nam koke i zečevi odvojeno za svaki slučaj ... učiš se dok si živ tko s kim smije a tko ne smije ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 15.03.14 10:21

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
naravno da ću ga pratiti
alznam da će mu biti bolje.
žena ima vrtal i još dvije kornjače, a ovdje je ko u zatvoru


super će mu bit ... vrt, društvo .... odma će mu i apetit proradit ako se bude morao natjecati sa drugim kornjačama oko hrane ... meni je super gledati ih kad ih krene proždrljivost pa jurišaju na voće ... nema mi bolje neg vidjet kornjaču koja brzo ide kad joj nudiš hranu .... u krku ima jedna bara sa barskim kornjačama koje smo cure i ja jedno vrijeme redovno hranile i naučile raspoznavati i među njima je bio jedan mužjak kojeg su cure nazvale "brzić" ... taj kad bi nas ugledo sa druge strane bare plivo je ko džoni vajsmiler da dođe prvo do nas ... meni je to bilo smiješno i simpatično ... ove druge polako prilazile i uglavnom veći dio ispod vode, mah po mah nogama a ovaj se sav satro, samo što nije počeo po vodi trčati

nudila sam mu 100 ojra samo da mi pokaže kako jede
al neće pa neće....zainatio se  Wajter raport 1523192931 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.03.14 10:22

a jdni zečići......ajme ja sam uvijek mrzila kokoši.....jedno vrijeme smo ih imali.....otac narpavio kokošinjac jer imamo veliku okućnicu i sve lijepo dotjerao,ogradio.....ja ih morala hranit ujutro.....mrzila sam ih.....uvijek su mi djelovale čoporaški i nasilno.... Wajter raport 11484130  sa onim ogavnim malim očima i kljunovima.....
spasila sam se kad ih više nije htio držati.....
ali faila su svježa jaja to da

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 15.03.14 10:25

Lena je napisao/la:a jdni zečići......ajme ja sam uvijek mrzila kokoši.....jedno vrijeme smo ih imali.....otac narpavio kokošinjac jer imamo veliku okućnicu i sve lijepo dotjerao,ogradio.....ja ih morala hranit ujutro.....mrzila sam ih.....uvijek su mi djelovale čoporaški i nasilno.... Wajter raport 11484130  sa onim ogavnim malim očima i kljunovima.....
spasila sam se kad ih više nije htio držati.....
ali faila su svježa jaja to da

 Wajter raport 1619348112 
ja sam ih isto mrzila
djelovale mi zločeste
šutala ih nogom  Wajter raport 4291790801 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.03.14 10:25

đizs koliko slova ja ne napišem od brzine....al dobra sam u duši!!!!

mašem i odo na zraaak..... Wajter raport 727654710 

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.14 10:29

taja je napisao/la:
Lena je napisao/la:a jdni zečići......ajme ja sam uvijek mrzila kokoši.....jedno vrijeme smo ih imali.....otac narpavio kokošinjac jer imamo veliku okućnicu i sve lijepo dotjerao,ogradio.....ja ih morala hranit ujutro.....mrzila sam ih.....uvijek su mi djelovale čoporaški i nasilno.... Wajter raport 11484130  sa onim ogavnim malim očima i kljunovima.....
spasila sam se kad ih više nije htio držati.....
ali faila su svježa jaja to da

 Wajter raport 1619348112 
ja sam ih isto mrzila
djelovale mi zločeste
šutala ih nogom   Wajter raport 4291790801 

kokoš je prije svega glupava životinja, al baš iznimno glupa ... negdje sam čitala da im je pamćenje dužine desetak minuta ... svakih deset minuta dignu glavu i sve im novo  Wajter raport 1523192931  jebote takav život ... al slatki su mi pilići kad se izvale ... to sam uživala gledati i pratiti i onda kako ih koka šeta jednog po jednog dok se ostali svi ne izvale ... na kraju pomažeš par ljenčina koji ne mogu sami probit do kraja ljusku jajeta ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.14 10:29

Lena je napisao/la:đizs koliko slova ja ne napišem od brzine....al dobra sam u duši!!!!

mašem i odo na zraaak..... Wajter raport 727654710 

odoh i ja ...  Wajter raport 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.14 10:45

Bas ste super, ko da sam opstanak ponovno pogledala  Wajter raport 684758713 

Mene straj ptica... jer su mi prehistericne s tih bezbroj koscica u krilcima... ma, luda pa zivi, uglavnom, jedno ljeto dok su balkonska vrata bila sirom otvorena moj lav je ufatio nekog vrapca i naganjao ga po cijelom stanu... da bi finale bilo pred mojom spavacom sobom... ko me onda nije slogiralo  Wajter raport 1523192931
Otvorim vrta onako snena i rascupana, a maca i vrabac u klincu.... popizdila sam od panike Wajter raport 1523192931
Jedva ufatila macu i zbubala ga u sobu...
E, al sad se trebalo uhvatit u kostac s vrapcicem... a meni pune gace  Wajter raport 1523192931
Al dobro, jadan vrabac je vec bio toliko izmoren da se samo skljokao na pod, pa sam ga ja prenjela na balkon, malo ga spricnula s vodom  Wajter raport 1523192931 i bogufala, bio je to happy end - vrabac je odletio kad je doso k sebi....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 15.03.14 12:36

Vel'ka Maca je napisao/la:Bas ste super, ko da sam opstanak ponovno pogledala  Wajter raport 684758713 

Mene straj ptica... jer su mi prehistericne s tih bezbroj koscica u krilcima... ma, luda pa zivi, uglavnom, jedno ljeto dok su balkonska vrata bila sirom otvorena moj lav je ufatio nekog vrapca i naganjao ga po cijelom stanu... da bi finale bilo pred mojom spavacom sobom... ko me onda nije slogiralo  Wajter raport 1523192931
Otvorim vrta onako snena i rascupana, a maca i vrabac u klincu.... popizdila sam od panike Wajter raport 1523192931
Jedva ufatila macu i zbubala ga u sobu...
E, al sad se trebalo uhvatit u kostac s vrapcicem... a meni pune gace  Wajter raport 1523192931
Al dobro, jadan vrabac je vec bio toliko izmoren da se samo skljokao na pod, pa sam ga ja prenjela na balkon, malo ga spricnula s vodom  Wajter raport 1523192931 i bogufala, bio je to happy end - vrabac je odletio kad je doso k sebi....

 Wajter raport 684758713 
imala sam i ja jednu takvu.
Al svaki dan bi neku uhvatila, a živimo na trećem katu zgrade. Bilo mi žao vrapčića pa sam ih spašavala koliko sam mogla
U proljeće svuda oko nas laste grade gnijezda pod balkonima samo kod nas nita...  Wajter raport 3102334490 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 19:42

krenulo me proljetno čišćenje kuće i nikako se odmaknut od terase  Wajter raport 3114667799  glancam li ju glancam samo da ne moram sić u kuhinju i ulovit se nje ... nikako se natjerat ući u kuću koliko je vani lijepo  Wajter raport 3384354616  tako sam i jučer samo zujala od livade do livade, psa počela šetati pet puta na dan ... ne mogu zamislit da je sutra ponedjeljak i treba ponovo zagrijati uredsku stolicu  Wajter raport 424959984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 21:15

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
a moš se branit i neuračunljivošću  Wajter raport 1619348112 
il da te ja počnem braniti?  Wajter raport 439160543

jok, branit ću se ko i uvijek sama ... tek onda bude zanimljivo  Wajter raport 1523192931 
aj onda...
s obzirom da su kod nas štrajkali rudari, ostao mi u sjećanju njihov pozdrav-sretno!   Wajter raport 3111943984 


obzirom da nisam ja ta koja je najavila štrajk, pretpostavljam da pozdrav "sretno" nije namijenjen meni  Wajter raport 11484130 
je, bio je namijenjen tebi... kad se budeš sama branila  Wajter raport 1523192931 

vrijeme je bilo predivno... imala sam kratki rukav 2 dana  Wajter raport 1722873399

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 21:22

moica je napisao/la:

obzirom da nisam ja ta koja je najavila štrajk, pretpostavljam da pozdrav "sretno" nije namijenjen meni  Wajter raport 11484130 
je, bio je namijenjen tebi... kad se budeš sama branila  Wajter raport 1523192931 

vrijeme je bilo predivno... imala sam kratki rukav 2 dana  Wajter raport 1722873399[/quote]

ne pada mi na pamet više branit se ... sad se okrenem i grizem kad za mnom zalaju ... kako zigi lijepo reče, emocije na hozentregere i uživaj u zajebanciji kad već drugi ne znaju ... meni samo žao da nismo maškare imali i to baš zbog ovih koji su i ovako i onako otišli ... dobro reče pizda, samo traže razlog umjesto da priznaju da se ne znaju igrat i puste druge da igraju i zabave

nego, kako je kekec ?


kad god je pun mjesec obiđem kraj oko stare baške, provozam se jer je pogled na ona kamena brda pod punim mjesecom nešto prebajkovito za vidjet ... eto, samo da znate ako se ikad nađete tamo kad je mjesec pun, isplati se provozat, stat i gledat kako brda blješte na mjesečini ... aaaaaaaaaaaaaaaaa divote

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 21:44

nego, kako je kekec ?


kad god je pun mjesec obiđem kraj oko stare baške, provozam se jer je pogled na ona kamena brda pod punim mjesecom nešto prebajkovito za vidjet ... eto, samo da znate ako se ikad nađete tamo kad je mjesec pun, isplati se provozat, stat i gledat kako brda blješte na mjesečini ... aaaaaaaaaaaaaaaaa divote
[/quote]

ma pusti, poprave je nayebo...pokupio je i gripu, pa smo na njemu tamo kuhali kavu i pekli jaja   Wajter raport 171927698 
 
sad je ok... laknulo mu kad je vidio svoje hribe  Wajter raport 1523192931 

najveći i najljepši pun mjesec je u ravnici... spusti se na zemlju i ogroman je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 21:48

moica je napisao/la:
najveći i najljepši pun mjesec je u ravnici... spusti se na zemlju i ogroman je

ajd i to ... al meni je fora kako kamenje blješti na mjesečini ... jednom davno sam probala naslikat mjesečinu tako da naslikam to kamenje što blješti, a badava, nisam uspjela to dočarat na platnu al ne odustajem ... budem ja našla te tonove ... skroz hologramski, sunce obasja mjesec pa se to svjetlo odbije i obasja kamen i kamen blješti ko mjesec ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 22:00

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
najveći i najljepši pun mjesec je u ravnici... spusti se na zemlju i ogroman je

ajd i to ... al meni je fora kako kamenje blješti na mjesečini ... jednom davno sam probala naslikat mjesečinu tako da naslikam to kamenje što blješti, a badava, nisam uspjela to dočarat na platnu al ne odustajem ... budem ja našla te tonove ... skroz hologramski, sunce obasja mjesec pa se to svjetlo odbije i obasja kamen i kamen blješti ko mjesec ...
Wajter raport 684758713 ne ide, a?
ma mene mjesečina fascinira svugdje... 
lijep je i snijeg pod mjesečinom... pogotovo sleđene kapi na granama... poput dijamanata...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 22:19

jupili ... upravo me zvala učiteljica iz škole da potvrdi za sutra ... sutra vodim 2. razrede osnovne škole u prirodu i da preuzmem sat   Wajter raport 3827645783   Wajter raport 3827645783   Wajter raport 3827645783  svidjelo se drugim učiteljicama kako vodim sat prirode u prirodi pa sad i one hoće .... odrasle ne vodim više nikuda osim ako mi ne plate masne pare jerbo me ubiju u pojam , al klince i klinceze uvijek i rado i besplatno ... lako meni sa njima pričati kad ih sve zanima  Wajter raport 1040131347 Wajter raport 3712670000 Wajter raport 3827645783 

jebate, opet sam našla izgovor za bit vani  Wajter raport 11484130  počela sam biti grozna... skroz sam fulala profesiju  Wajter raport 2329918616  ... možda bih ipak trebala zapičit za tanzaniju i uključit se u rad sa čimpanzama i djecom u jane goodall roots and shoots projektu  Wajter raport 2329918616 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 22:39

kišna glista je napisao/la:jupili ... upravo me zvala učiteljica iz škole da potvrdi za sutra ... sutra vodim 2. razrede osnovne škole u prirodu i da preuzmem sat   Wajter raport 3827645783   Wajter raport 3827645783   Wajter raport 3827645783  svidjelo se drugim učiteljicama kako vodim sat prirode u prirodi pa sad i one hoće ....  odrasle ne vodim više nikuda osim ako mi ne plate masne pare jerbo me ubiju u pojam , al klince i klinceze uvijek i rado i besplatno  ... lako meni sa njima pričati kad ih sve zanima  Wajter raport 1040131347 Wajter raport 3712670000 Wajter raport 3827645783 

jebate, opet sam našla izgovor za bit vani  Wajter raport 11484130  počela sam biti grozna... skroz sam fulala profesiju  Wajter raport 2329918616   ... možda bih ipak trebala zapičit za tanzaniju i uključit se u rad sa čimpanzama i djecom u jane goodall roots and shoots projektu  Wajter raport 2329918616 
pa rekla sam ti... prparošice  Wajter raport 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 22:42

moica je napisao/la:
pa rekla sam ti... prparošice  Wajter raport 3601362807

ma provjerila sve ... jebada dok stigneš tamo i dobiješ vize, moraš proć odred odraslih idiota i borikracije , cjepiva, nafilaju te raznim tabletama da ti jetra otpadne od njih ... ajd što bih ja to sve prolazila, al kud ću klinkama to priuštit  Wajter raport 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 22:45

kišna glista je napisao/la: borikracije

 Wajter raport 3114667799  borikracija ... a baš da jest, moraš se izborit da ju prođeš živ  Wajter raport 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.03.14 22:51

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
pa rekla sam ti... prparošice  Wajter raport 3601362807

ma provjerila sve ... jebada dok stigneš tamo i dobiješ vize, moraš proć odred odraslih idiota i borikracije , cjepiva, nafilaju te raznim tabletama da ti jetra otpadne od njih ... ajd što bih ja to sve prolazila, al kud ću klinkama to priuštit  Wajter raport 439160543
uh, pravo se nanerviram kad se netko vadi na klince...  Wajter raport 3084372643 

odoh leći, slomljena sam... poprilično Wajter raport 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.