kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fotke

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:01

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:aj što su ti lijepe slije...  fotke - Page 3 3997187549 

imam i ja nešto ali uz ove tvoje će djelovat ko neka sirotinja  fotke - Page 3 3114667799

ma koja sirotinja ??? ... stavljaj slije !!! pa nije ovo foto natječaj ... meni su jedino i zanimljive slike ljudi koji su ih uslikali a ne sad tamo neke c/p napirlitane verzije i sasvim nebitan sad umjetnički doživljaj ... one tvoje vrane sa triglava su mi i dalje jedne od mrak slika ... lako je meni sa mojim aparatom slikat lijepe slike kad ima pizdarija za igrat se i još sam u fazi isprobavanja ...
ma ne mislim na umjetnički dojam, znaš da mene zanima ono što slija izazove u meni dok je gledam, a za to ne mora biti ni kvalitetna ni lijepa...
ali... ali... onih par sitnih cvjetića što sam našla u šumi mi sad djeluju smiješno uz svu raskoš mediteranskog proljeća...  fotke - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:02

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ma ok, ima toga svugdje al jebote, nemoj onda to oglašavat na web stranicama i putokazima kao turističku destinaciju ... tamo na panou slika od prije deset godina i ljudi tamo dođu i preneraze se ... to je meni u cijeloj priči bilo nejasno ... ima zapuštenih kuća svugdje i problem oko toga, al nikom normlanom ne pada na pamet to na taj način uvrstiti u turističku ponudu   fotke - Page 3 3114667799  ajd, ovima ovdje je palo na pamet ... meni sad pada na pamet bit tamo cijelo ljeto i izigravati skrivenu kameru, obuć se u nekog duha i prepadat turiste ... nešto treba izmislit da se objasni čemu onaj nered i krš postao dio ponude
ali to je jedna vrsta turističke ponude, čak bi se moglo reći da je atrakcija... vidiš kako se tebe dojmilo koja si navikla na sve i svašta, sad zamisli kako će tek stranci danima o tome pričati...  fotke - Page 3 1523192931

 fotke - Page 3 1523192931   fotke - Page 3 1523192931   fotke - Page 3 1523192931  sve je ok dok netko ne pogine tamo jer mu krov pao na glavu il mu stropna greda profila 20/22 nije slomila vrat

danas sam cure pripremala na posjet tom selu i morale su obećati da se neće kretati nikuda bez mog odobrenja inače nema ništa od izleta ... al ako itko tamo pogine od turista, ja sam spremna za pokupit lubanju  fotke - Page 3 1523192931
hahaha stavi oglas: ne morate platiti ulaznicu, samo potpišite da smijem uzeti vašu lubanju u primjeru nedajbože jel... fotke - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:05

moica je napisao/la:
ali... ali... onih par sitnih cvjetića što sam našla u šumi mi sad djeluju smiješno uz svu raskoš mediteranskog proljeća...  fotke - Page 3 3111943984

ha ha ha ... da ti znaš koji zoom je u pitanju ... oni bijeli cvjetići su sitni ko glava pribadača al eto, pod minkroskonpom izgledaju sasvim solidno ... isto važi i za ostalo  fotke - Page 3 11484130  sve ti je to bodulsko cvijeće  fotke - Page 3 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:10

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
ali... ali... onih par sitnih cvjetića što sam našla u šumi mi sad djeluju smiješno uz svu raskoš mediteranskog proljeća...  fotke - Page 3 3111943984

ha ha ha ... da ti znaš koji zoom je u pitanju ... oni bijeli cvjetići su sitni ko glava pribadača al eto, pod minkroskonpom izgledaju sasvim solidno ... isto važi i za ostalo  fotke - Page 3 11484130  sve ti je to bodulsko cvijeće  fotke - Page 3 3114667799 
aj aj uvjerila si me... fotke - Page 3 3601362807  odoh skinuti s moba slije... saću...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:31

grana šljive... ni c od cvijeta  fotke - Page 3 3111943984 
fotke - Page 3 Otgmol3bor9s5vqnc2k

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:32

vode ko u priči... 
fotke - Page 3 Ivx0yhqt3sdxccufmtyn

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:35

a ako se potrudiš tu i tamo nađeš pokoji hrabri cvijetak...  fotke - Page 3 309394051 

fotke - Page 3 Gfgzprgic0hkj2592v7y
fotke - Page 3 Excx64mwl7de48mj9nmy
fotke - Page 3 Zzl7qlsv2zw3siw8skj
fotke - Page 3 0sybjfsi5gfaedrzpedx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:38

al zato ima motovilca... i češnjaka  fotke - Page 3 3114667799 
fotke - Page 3 Zed4onhxhchd1ude1pr
fotke - Page 3 Lvo2tyziljq4ac9392b

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:46

moica je napisao/la:a ako se potrudiš tu i tamo nađeš pokoji hrabri cvijetak...  fotke - Page 3 309394051 


pa tako je i kod mene ... šta ti misliš da ja trčim po cvjetnim livadama  fotke - Page 3 1619348112  al super su ti slije ... svo to cvijeće izgleda malo i nikakvo dok ga ne staviš u prvi plan a onda tek opaziš i detalje ... nisam ni skužila mrave u onoj mlječiki dok nisam rastegnula sliku preko cijelog ekrana i onda ih ugledaš kako sišu ..... visibabe nisam ni stigla ove godine vidjeti a baš su lijepe ... a ono plavo cvijeće na tvojoj slici prvi puta vidim ... šta je to ? ... koju predivnu boju ima ... danas sam probala uslikati one male plave leptirove al nisam uspjela ... predivne su te boje proljeća

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 20:57

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:a ako se potrudiš tu i tamo nađeš pokoji hrabri cvijetak...  fotke - Page 3 309394051 


pa tako je i kod mene ... šta ti misliš da ja trčim po cvjetnim livadama  fotke - Page 3 1619348112  al super su ti slije ... svo to cvijeće izgleda malo i nikakvo dok ga ne staviš u prvi plan a onda tek opaziš i detalje ... nisam ni skužila mrave u onoj mlječiki dok nisam rastegnula sliku preko cijelog ekrana i onda ih ugledaš kako sišu .....  visibabe nisam ni stigla ove godine vidjeti a baš su lijepe ... a ono plavo cvijeće na tvojoj slici prvi puta vidim ... šta je to ? ... koju predivnu boju ima ... danas sam probala uslikati one male plave leptirove al nisam uspjela ... predivne su te boje proljeća
oni to zovu zvončki... haha i visibabe su im zvončki, samo dodaju bijeli fotke - Page 3 3111943984
i ja sam ga prvi put tu vidjela... tek je krenulo, ali bude ga puna šuma, raste čak i u kamenu... u prvi mah sam mislila da su ljubičice... ljubičica je jako malo, ne mirišu i sitne su....
đurđevka bude nenormalno puno... u svibnju je užitak ozići u šumu,,, tad se bijeli od đurđevka i medvjeđeg luka... fotke - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  orion 09.03.14 21:02

fotkice su preliepe   fotke - Page 3 684758713 .... i potužne .....onakvih napuštenih sela nagledamo se kad idemo u Bosnu kupovati cigare. Dobar dio Korduna je napušten..... a kuće se urušavaju i raspadaju utjecajem  vremena.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 21:02

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:a ako se potrudiš tu i tamo nađeš pokoji hrabri cvijetak...  fotke - Page 3 309394051 


pa tako je i kod mene ... šta ti misliš da ja trčim po cvjetnim livadama  fotke - Page 3 1619348112  al super su ti slije ... svo to cvijeće izgleda malo i nikakvo dok ga ne staviš u prvi plan a onda tek opaziš i detalje ... nisam ni skužila mrave u onoj mlječiki dok nisam rastegnula sliku preko cijelog ekrana i onda ih ugledaš kako sišu .....  visibabe nisam ni stigla ove godine vidjeti a baš su lijepe ... a ono plavo cvijeće na tvojoj slici prvi puta vidim ... šta je to ? ... koju predivnu boju ima ... danas sam probala uslikati one male plave leptirove al nisam uspjela ... predivne su te boje proljeća
oni to zovu zvončki... haha i visibabe su im zvončki, samo dodaju bijeli fotke - Page 3 3111943984
i ja sam ga prvi put tu vidjela... tek je krenulo, ali bude ga puna šuma, raste čak i u kamenu... u prvi mah sam mislila da su ljubičice... ljubičica je jako malo, ne mirišu i sitne su....
đurđevka bude nenormalno puno... u svibnju je užitak ozići u šumu,,, tad se bijeli od đurđevka i medvjeđeg luka... fotke - Page 3 684758713

ajd ti ne ljenčari i dalje slikaj ... glupo mi sama tu bit na temi a znam da vas ima više koji hodate naokolo i slikate ... da vidimo di šta raste  fotke - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 21:05

orion je napisao/la:fotkice su preliepe   fotke - Page 3 684758713 .... i potužne .....onakvih napuštenih sela nagledamo se kad idemo u Bosnu kupovati cigare. Dobar dio Korduna je napušten..... a kuće se urušavaju i raspadaju utjecajem  vremena.
mislim da tužnijeg i sablasnijeg prizora nisam vidjela nego u glini... ajme  fotke - Page 3 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 21:08

moica je napisao/la:
orion je napisao/la:fotkice su preliepe   fotke - Page 3 684758713 .... i potužne .....onakvih napuštenih sela nagledamo se kad idemo u Bosnu kupovati cigare. Dobar dio Korduna je napušten..... a kuće se urušavaju i raspadaju utjecajem  vremena.
mislim da tužnijeg i sablasnijeg prizora nisam vidjela nego u glini... ajme  fotke - Page 3 957247240

ovo na otoku me posebno dotaknulo jer ispod slojeva smeća još možeš nazrijeti taj sklad koji su nekad ljudi imali u sebi jer su gradili koliko im treba, na način na koji im treba i na mjestu gdje je priroda posebno izdašna a nisu je narušavali svojim prisustvom nego nadopunjavali ... ljudi tako ne grade više  fotke - Page 3 3102334490  

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 21:15

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
orion je napisao/la:fotkice su preliepe   fotke - Page 3 684758713 .... i potužne .....onakvih napuštenih sela nagledamo se kad idemo u Bosnu kupovati cigare. Dobar dio Korduna je napušten..... a kuće se urušavaju i raspadaju utjecajem  vremena.
mislim da tužnijeg i sablasnijeg prizora nisam vidjela nego u glini... ajme  fotke - Page 3 957247240

 ovo na otoku me posebno dotaknulo jer ispod slojeva smeća još možeš nazrijeti taj sklad koji su nekad ljudi imali u sebi jer su gradili koliko im treba, na način na koji im treba i na mjestu gdje je priroda posebno izdašna a nisu je narušavali svojim prisustvom nego nadopunjavali ... ljudi tako ne grade više   fotke - Page 3 3102334490  
fotke - Page 3 684758713

to sam ja svojim stalno govorila... ne trebate izmišljati toplu vodu, odite u selo, u grad i prepišite od starih majstora, ne kvarite nešto što je dovedeno do savršenstva....
aj baš ću potražiti svoje slije...ima ih prilično,,,,
mene je brač uvijek fascinirao...stari majstori kamenoklesarstva, čak su im i u selima kuće bile ukrašene.... u unutrašnjosti ima jako puno napuštenih sela, a mene se najviše dojmilo sedam zaseoka (minijaturna sela) u kojima živi tek par ljudi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 21:18

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
orion je napisao/la:fotkice su preliepe   fotke - Page 3 684758713 .... i potužne .....onakvih napuštenih sela nagledamo se kad idemo u Bosnu kupovati cigare. Dobar dio Korduna je napušten..... a kuće se urušavaju i raspadaju utjecajem  vremena.
mislim da tužnijeg i sablasnijeg prizora nisam vidjela nego u glini... ajme  fotke - Page 3 957247240

 ovo na otoku me posebno dotaknulo jer ispod slojeva smeća još možeš nazrijeti taj sklad koji su nekad ljudi imali u sebi jer su gradili koliko im treba, na način na koji im treba i na mjestu gdje je priroda posebno izdašna a nisu je narušavali svojim prisustvom nego nadopunjavali ... ljudi tako ne grade više   fotke - Page 3 3102334490  
fotke - Page 3 684758713

to sam ja svojim stalno govorila... ne trebate izmišljati toplu vodu, odite u selo, u grad i prepišite od starih majstora, ne kvarite nešto što je dovedeno do savršenstva....
aj baš ću potražiti svoje slije...ima ih prilično,,,,
mene je brač uvijek fascinirao...stari majstori kamenoklesarstva, čak su im i u selima kuće bile ukrašene.... u unutrašnjosti ima jako puno napuštenih sela, a mene se najviše dojmilo sedam zaseoka (minijaturna sela) u kojima živi tek par ljudi...

slike na sunce ... meni je to skroz zanimljivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 21:21

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
mislim da tužnijeg i sablasnijeg prizora nisam vidjela nego u glini... ajme  fotke - Page 3 957247240

 ovo na otoku me posebno dotaknulo jer ispod slojeva smeća još možeš nazrijeti taj sklad koji su nekad ljudi imali u sebi jer su gradili koliko im treba, na način na koji im treba i na mjestu gdje je priroda posebno izdašna a nisu je narušavali svojim prisustvom nego nadopunjavali ... ljudi tako ne grade više   fotke - Page 3 3102334490  
fotke - Page 3 684758713

to sam ja svojim stalno govorila... ne trebate izmišljati toplu vodu, odite u selo, u grad i prepišite od starih majstora, ne kvarite nešto što je dovedeno do savršenstva....
aj baš ću potražiti svoje slije...ima ih prilično,,,,
mene je brač uvijek fascinirao...stari majstori kamenoklesarstva, čak su im i u selima kuće bile ukrašene.... u unutrašnjosti ima jako puno napuštenih sela, a mene se najviše dojmilo sedam zaseoka (minijaturna sela) u kojima živi tek par ljudi...

slike na sunce ... meni je to skroz zanimljivo
važi... otvorit ćemo drugu temu recimo-prezrena baština  i skupiti sve što se razbacalo po raznoraznim mapama... fotke - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.03.14 21:33

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

 ovo na otoku me posebno dotaknulo jer ispod slojeva smeća još možeš nazrijeti taj sklad koji su nekad ljudi imali u sebi jer su gradili koliko im treba, na način na koji im treba i na mjestu gdje je priroda posebno izdašna a nisu je narušavali svojim prisustvom nego nadopunjavali ... ljudi tako ne grade više   fotke - Page 3 3102334490  
fotke - Page 3 684758713

to sam ja svojim stalno govorila... ne trebate izmišljati toplu vodu, odite u selo, u grad i prepišite od starih majstora, ne kvarite nešto što je dovedeno do savršenstva....
aj baš ću potražiti svoje slije...ima ih prilično,,,,
mene je brač uvijek fascinirao...stari majstori kamenoklesarstva, čak su im i u selima kuće bile ukrašene.... u unutrašnjosti ima jako puno napuštenih sela, a mene se najviše dojmilo sedam zaseoka (minijaturna sela) u kojima živi tek par ljudi...

slike na sunce ... meni je to skroz zanimljivo
važi... otvorit ćemo drugu temu recimo-prezrena baština  i skupiti sve što se razbacalo po raznoraznim mapama... fotke - Page 3 684758713

 fotke - Page 3 1572297657 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.03.14 13:39

u petak navečer, na ulazu u grad, propao most....a samo 2 sata prije toga sam preko njega prešla

fotke - Page 3 10000492_10151984157762361_1489695802_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  pizda 10.03.14 13:41

Alhambra je napisao/la:u petak navečer, na ulazu u grad, propao most....a samo 2 sata prije toga sam preko njega prešla

fotke - Page 3 10000492_10151984157762361_1489695802_o

citao sam to, bas sam te mislijo pitat sto se to kod vas desava...fotke - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.03.14 13:47

to je posljedica visokih voda koje su nedavno bile...podlokani su temelji, isprana zemlja, erodirane obale....
čujem da u okolici ima još mostova koji samo što nisu.... fotke - Page 3 2329918616 

sad se vozim obilaskom, koji mi put produljuje cca 15 km...i vremenski bar 20 minuta i pitam se dokle će to tako biti, jer kod nas sve ide puževim korakom, pa će tako i to.
sad će čekat prvo procjenu građevinskog vještaka, kad on da nalaz, ako bog da za kojih mjesec dana, raspisat će natječaj za projektiranje, da projekti i budu gotovi za cca 2 mjeseca, ide natječaj za izvođenje...pa ćemo dočekat godišnje odmore...gdje je još izvođenje radova....ma, po svemu sudeći, obilaskom ću se voziti do jeseni....možda i zime  fotke - Page 3 3229195239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.03.14 13:48

Alhambra je napisao/la:to je posljedica visokih voda koje su nedavno bile...podlokani su temelji, isprana zemlja, erodirane obale....
čujem da u okolici ima još mostova koji samo što nisu.... fotke - Page 3 2329918616 

sad se vozim obilaskom, koji mi put produljuje cca 15 km...i vremenski bar 20 minuta i pitam se dokle će to tako biti, jer kod nas sve ide puževim korakom, pa će tako i to.
sad će čekat prvo procjenu građevinskog vještaka, kad on da nalaz, ako bog da za kojih mjesec dana, raspisat će natječaj za projektiranje, da projekti i budu gotovi za cca 2 mjeseca, ide natječaj za izvođenje...pa ćemo dočekat godišnje odmore...i po svemu sudeći, obilaskom ću se voziti do jeseni.  fotke - Page 3 3229195239


al barem sigurno... da ne bi preskakala potoke i rijeke ko peseki od sreće....  fotke - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.03.14 13:50

leon je napisao/la:
Alhambra je napisao/la: to je posljedica visokih voda koje su nedavno bile...podlokani su temelji, isprana zemlja, erodirane obale....
čujem da u okolici ima još mostova koji samo što nisu....  

sad se vozim obilaskom, koji mi put produljuje cca 15 km...i vremenski bar 20 minuta i pitam se dokle će to tako biti, jer kod nas sve ide puževim korakom, pa će tako i to.
sad će čekat prvo procjenu građevinskog vještaka, kad on da nalaz, ako bog da za kojih mjesec dana, raspisat će natječaj za projektiranje, da projekti i budu gotovi za cca 2 mjeseca, ide natječaj za izvođenje...pa ćemo dočekat godišnje odmore...i po svemu sudeći, obilaskom ću se voziti do jeseni.  fotke - Page 3 3229195239 


al barem sigurno... da ne bi preskakala potoke i rijeke ko peseki od sreće....  fotke - Page 3 1523192931 

jebate...i ovak kasnim svako jutro na posel...sad bum još više  fotke - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.03.14 13:51

Alhambra je napisao/la:to je posljedica visokih voda koje su nedavno bile...podlokani su temelji, isprana zemlja, erodirane obale....
čujem da u okolici ima još mostova koji samo što nisu.... fotke - Page 3 2329918616 

sad se vozim obilaskom, koji mi put produljuje cca 15 km...i vremenski bar 20 minuta i pitam se dokle će to tako biti, jer kod nas sve ide puževim korakom, pa će tako i to.
sad će čekat prvo procjenu građevinskog vještaka, kad on da nalaz, ako bog da za kojih mjesec dana, raspisat će natječaj za projektiranje, da projekti i budu gotovi za cca 2 mjeseca, ide natječaj za izvođenje...pa ćemo dočekat godišnje odmore...gdje je još izvođenje radova....ma, po svemu sudeći, obilaskom ću se voziti do jeseni....možda i zime  fotke - Page 3 3229195239

bar imaš obilazak ... zamisli da nemaš ... bokte, da hoće krčki tako "sjest" pa da opet ljeti bude malo mira na otoku ... već sad su počele nekakve gužve nije mi jasno zašto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.03.14 13:52

Alhambra je napisao/la:
leon je napisao/la:
Alhambra je napisao/la: to je posljedica visokih voda koje su nedavno bile...podlokani su temelji, isprana zemlja, erodirane obale....
čujem da u okolici ima još mostova koji samo što nisu....  

sad se vozim obilaskom, koji mi put produljuje cca 15 km...i vremenski bar 20 minuta i pitam se dokle će to tako biti, jer kod nas sve ide puževim korakom, pa će tako i to.
sad će čekat prvo procjenu građevinskog vještaka, kad on da nalaz, ako bog da za kojih mjesec dana, raspisat će natječaj za projektiranje, da projekti i budu gotovi za cca 2 mjeseca, ide natječaj za izvođenje...pa ćemo dočekat godišnje odmore...i po svemu sudeći, obilaskom ću se voziti do jeseni.  fotke - Page 3 3229195239 


al barem sigurno... da ne bi preskakala potoke i rijeke ko peseki od sreće....  fotke - Page 3 1523192931 

jebate...i ovak kasnim svako jutro na posel...sad bum još više  fotke - Page 3 1523192931


a kak su lepo stavili hrpu šodra ispred.... da te uspori ak fulaš, ahahahahahahaha.... ko u kapelskim kresovima......  fotke - Page 3 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 3 Empty Re: fotke

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics
» fotke
» fotke
» fotke

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.