kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velka Mačka

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 21.04.14 16:32

taja je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

meni to hodanje po jajima nikad nije išlo ... al mi zanimljivo gledati kad drugi to prakticiraju  Velka Mačka  - Page 3 1523192931  a zeko je meni super seksualni simbol ... nije ni čudo da je uskrs pun zečeva - oduvijek je to bila svetkovina plodnosti i sexa i jebavanja ... valjda otud i to hodanje po jajima iako zna bit bolno po onoga čija su jaja ... al ajd, sto ljudi sto čudi ... jab to osobno drugačije al tko me pita na ovoj temi ... neka žene razmijene iskustva
Ja bih baš ovako ko što su one...
Jednim postom kažeš što misliš i sasvim je dovoljno.
Sve ostalo bilo bi mrcvarenje i razvlaćenje koječega. Ništa novo se ne bi otkrilo ili kazalo, samo bi se sukob razvukao u nedogled.
Al to sam ja...
U mom životu nema svađe više od jedanput.Jedna svađa i razlaz za sva vremena.
Osim sa obitelji... s njima se moram opet sresti i komunicirati  Velka Mačka  - Page 3 684758713 

Nisu li to dva metra za istu stvar? Rodbini popustas i oprostis a drugima ne? Jel to iskljucivost,tvrdoglavost?
Ne.
Obitelj je obitelj, a za druge me zaboli ona stvar ako mi ne odgovaraju. Ne trošim daljnje vrijeme i živce na njih.
Moj način možda jeste isključiv i ide u krajnost ali tako je kako je
Svađanje me iscrpljuje a ne vidim razloga da me iscrpljuju ljudi koji mi nisu nitko i ništa
Ako me osoba ne postuje ili me povredjuje svejedno mi je jel mi sestra il prijateljica..ode na led kod mene samo tako i ne pardoniram DNK, rodbina kod mene nema popust Velka Mačka  - Page 3 3111943984 jesam li iskljuciva?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 21.04.14 19:28

MMagdalena je napisao/la:
taja je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ja bih baš ovako ko što su one...
Jednim postom kažeš što misliš i sasvim je dovoljno.
Sve ostalo bilo bi mrcvarenje i razvlaćenje koječega. Ništa novo se ne bi otkrilo ili kazalo, samo bi se sukob razvukao u nedogled.
Al to sam ja...
U mom životu nema svađe više od jedanput.Jedna svađa i razlaz za sva vremena.
Osim sa obitelji... s njima se moram opet sresti i komunicirati  Velka Mačka  - Page 3 684758713 

Nisu li to dva metra za istu stvar? Rodbini popustas i oprostis a drugima ne? Jel to iskljucivost,tvrdoglavost?
Ne.
Obitelj je obitelj, a za druge me zaboli ona stvar ako mi ne odgovaraju. Ne trošim daljnje vrijeme i živce na njih.
Moj način možda jeste isključiv i ide u krajnost ali tako je kako je
Svađanje me iscrpljuje a ne vidim razloga da me iscrpljuju ljudi koji mi nisu nitko i ništa
Ako me osoba ne postuje ili me povredjuje svejedno mi je jel mi sestra il prijateljica..ode na led kod mene samo tako i ne pardoniram DNK, rodbina kod mene nema popust Velka Mačka  - Page 3 3111943984 jesam li iskljuciva?
Nisi, ti si pravedna Velka Mačka  - Page 3 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 22.04.14 5:25

MMagdalena je napisao/la:A vidila sam te na slikama, imamo sličnu divlju dugu kosu koja se baš ne da lako krotiti..ja sam svoju bome na neki način ukrotila da ne izgledam na poslu ko da sam pravo iz bazena izišla  Velka Mačka  - Page 3 684758713 

Da je ne tretiram ničim izgledala bi inače ko Curly Sue  Velka Mačka  - Page 3 3111943984
davno bih se ošišala, sita sam već duge kose (i svega onog što ide uz nju), ali se tek onda skovrča i šiba po svom, tako da ni jedna frizura nije frizura, nego nešto nedefinirano....  ovako je  jednostavno ukrotim elastikom i stvar riješena...
čime je tretiraš? mojoj ne pomaže ništa, ona se fakat ponaša neovisno o mojim željama  Velka Mačka  - Page 3 3111943984 
samo jednom sam naišla na dobar preparat, neke američke tvrtke (mislim da se zvala Joic). gel za kovrčavu kosu koji nije mastio i lijepio, ali je smirio sve kovrčice, ali je firma koja je bila zastupnik riknula i nikad više...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  pizda 22.04.14 7:48

Vel'ka Maca je napisao/la:

Velka maca: meni ona takve blesavoće piše I promakne joj bit I stalno čeprka I htjela bi biti provokativna, britka, jetka, oštra, inteligentna, in medias res, a često maši I šefa I stanicu...neaam pojma tak je ja nekako doživljavam...


masi i transportno sredstvo a ne samo sefa i stanicu... Velka Mačka  - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 22.04.14 16:35

moica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:A vidila sam te na slikama, imamo sličnu divlju dugu kosu koja se baš ne da lako krotiti..ja sam svoju bome na neki način ukrotila da ne izgledam na poslu ko da sam pravo iz bazena izišla  Velka Mačka  - Page 3 684758713 

Da je ne tretiram ničim izgledala bi inače ko Curly Sue  Velka Mačka  - Page 3 3111943984
davno bih se ošišala, sita sam već duge kose (i svega onog što ide uz nju), ali se tek onda skovrča i šiba po svom, tako da ni jedna frizura nije frizura, nego nešto nedefinirano....  ovako je  jednostavno ukrotim elastikom i stvar riješena...
čime je tretiraš? mojoj ne pomaže ništa, ona se fakat ponaša neovisno o mojim željama  Velka Mačka  - Page 3 3111943984 
samo jednom sam naišla na dobar preparat, neke američke tvrtke (mislim da se zvala Joic). gel za kovrčavu kosu koji nije mastio i lijepio, ali je smirio sve kovrčice, ali je firma koja je bila zastupnik riknula i nikad više...
Nakon pranja isfeniram sama na srednju cetku tako da je dijelom ravna a na krajevima je uvijena. Na dlanove utrljam vosak za kosu i zgnjecim rukama vrhove. Nikakvi posebni preparati. Kad imam inspiracije stavim pakung od maslinovog ulja. To je sve.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  baaab 22.04.14 19:30

MMagdalena je napisao/la:
Nakon pranja isfeniram sama na srednju cetku tako da je dijelom ravna a na krajevima je uvijena. Na dlanove utrljam vosak za kosu i zgnjecim rukama vrhove. Nikakvi posebni preparati. Kad imam inspiracije stavim pakung od maslinovog ulja. To je sve.

što držiš na glavi???  Velka Mačka  - Page 3 11484130 

Velka Mačka  - Page 3 Xd1u9e2yky0uzlpfd8fq

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 22.04.14 21:25

MMagdalena je napisao/la:

Nakon pranja isfeniram sama na srednju cetku tako da je dijelom ravna a na krajevima je uvijena. Na dlanove utrljam vosak za kosu i zgnjecim rukama vrhove. Nikakvi posebni preparati. Kad imam inspiracije stavim pakung od maslinovog ulja. To je sve.
to je puno posla...  Velka Mačka  - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 22.04.14 22:29

baaab je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Nakon pranja isfeniram sama na srednju cetku tako da je dijelom ravna a na krajevima je uvijena. Na dlanove utrljam vosak za kosu i zgnjecim rukama vrhove. Nikakvi posebni preparati. Kad imam inspiracije stavim pakung od maslinovog ulja. To je sve.

što držiš na glavi???  Velka Mačka  - Page 3 11484130 

Velka Mačka  - Page 3 Xd1u9e2yky0uzlpfd8fq

 Velka Mačka  - Page 3 1619348112 ....tako nekako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 22.04.14 22:31

moica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:

Nakon pranja isfeniram sama na srednju cetku tako da je dijelom ravna a na krajevima je uvijena. Na dlanove utrljam vosak za kosu i zgnjecim rukama vrhove. Nikakvi posebni preparati. Kad imam inspiracije stavim pakung od maslinovog ulja. To je sve.
to je puno posla...  Velka Mačka  - Page 3 11484130

Nije, čini ti se..ja to napravim za 6-7 min Velka Mačka  - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 22.04.14 22:47

moica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:

Nakon pranja isfeniram sama na srednju cetku tako da je dijelom ravna a na krajevima je uvijena. Na dlanove utrljam vosak za kosu i zgnjecim rukama vrhove. Nikakvi posebni preparati. Kad imam inspiracije stavim pakung od maslinovog ulja. To je sve.
to je puno posla...  Velka Mačka  - Page 3 11484130

aj ti ne sanjaj ... ti baš imaš dobru kosu i super je onako natur ... šta imaš fenirat i kvarit natural koncept ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 23.04.14 9:32

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:

Nakon pranja isfeniram sama na srednju cetku tako da je dijelom ravna a na krajevima je uvijena. Na dlanove utrljam vosak za kosu i zgnjecim rukama vrhove. Nikakvi posebni preparati. Kad imam inspiracije stavim pakung od maslinovog ulja. To je sve.
to je puno posla...  Velka Mačka  - Page 3 11484130

aj ti ne sanjaj ... ti baš imaš dobru kosu i super je onako natur ... šta imaš fenirat i kvarit natural koncept ...



Ti si tako posebna da moram, naprosto moram otvoriti temu samo za tebe  Velka Mačka  - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Gost 23.04.14 21:41

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:

Nakon pranja isfeniram sama na srednju cetku tako da je dijelom ravna a na krajevima je uvijena. Na dlanove utrljam vosak za kosu i zgnjecim rukama vrhove. Nikakvi posebni preparati. Kad imam inspiracije stavim pakung od maslinovog ulja. To je sve.
to je puno posla...  Velka Mačka  - Page 3 11484130

aj ti ne sanjaj ... ti baš imaš dobru kosu i super je onako natur ... šta imaš fenirat i kvarit natural koncept ...

ma ne pada mi na pamet... muka mi je kad je moram oprati, još mi samo fali feniranje ... mari treba 6-7 minuta, meni bi trebalo par godina da postignem njenu brzinu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  pizda 25.04.14 7:50

moica je napisao/la:
ma ne pada mi na pamet... muka mi je kad je moram oprati, još mi samo fali feniranje ... mari treba 6-7 minuta, meni bi trebalo par godina da postignem njenu brzinu...

stavis elastina u kosu pa kad hodas camo cujes "doing, doing". Bude zabavno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Velka Mačka  - Page 3 Empty Re: Velka Mačka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.