kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 21.04.14 6:16

za dom
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  Gost 21.04.14 12:41

proba, prošo i uskrs, vrijeme velikih promjena a kod tebe ništa ništa ... uvijek isto i bez ikakvih promjena  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 21.04.14 19:01

sa yugogmadi koja svaki dan sere po crkvi i religiji da dilim uskrs 


morbidno
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  taja 21.04.14 19:12

jake su veze crkve i uskrsa, nema šta...  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 1425538829 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 21.04.14 19:18

taja je napisao/la:jake su veze crkve i uskrsa, nema šta...  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 1425538829 
nuto titowe talibanke

svakako da yugofašisti polažu veća prava na uskrs nego crkva

boktejebo koja su to gamad
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  taja 21.04.14 19:27

Pravo na uskrs imaju svi oni koji vjeruju u Isusa kao krista i na njegovo uskrsnuće bez obzira na religiju i pripadnost crkvi
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  orion 21.04.14 19:42

proba mutikaša .... on bi nas sve postrojio na zakletvu titu - dao nam nam kapice sa petokrakom, crvene marame  i ostale rekvizite za tu namjenu .....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  Gost 21.04.14 19:44

orion je napisao/la:proba mutikaša .... on bi nas sve postrojio na zakletvu titu - dao nam nam kapice sa petokrakom, crvene marame  i ostale rekvizite za tu namjenu .....

jest, i zabranio bi nam uskrs  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 11484130  nema jajaca, nema šumke, nema kolača, nema ! ničega nema ! lopatu u ruke i u radne brigade marš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  orion 21.04.14 19:49

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:proba mutikaša .... on bi nas sve postrojio na zakletvu titu - dao nam nam kapice sa petokrakom, crvene marame  i ostale rekvizite za tu namjenu .....

jest, i zabranio bi nam uskrs  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 11484130  nema jajaca, nema šumke, nema kolača, nema ! ničega nema !  lopatu u ruke i u radne brigade marš



sve bi mam zabranio  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 4273974228  ... bili bi na vodi bez kruha,  za 1.maj bi nas nagradio  prema zaslugama - dobili bi sendviče tipa  crni odozgo, crni odozdo,  a u sredini ništa .....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 21.04.14 21:28

gamad bez premca ste vi dragi hrvatoslavi

poserete se u pijat svakoga dana , a sad bi iz tog pjata da jedete uskrsna jaja
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 21.04.14 21:46

taja je napisao/la:Pravo na uskrs imaju svi oni koji vjeruju u Isusa kao krista i na njegovo uskrsnuće bez obzira na religiju i pripadnost crkvi

debilna stoka ovog i svih yu foruma pripovjeda o pravima na uskrs

činjenica da nijedan katolik na svim ovim forumima ne postoji  da ne  komunicira sa vama na , od vas osnovanom fasistickom nivou , koji vam je osnova zivljenja , sasvim dovoljno govori

vi ste rak rana zivotnoj sredini , gajite relacije gadafizma staljinizma hitlerizma titoizma

bogovi razuma su vam monstrumi baldrik oldi esko drug stari cigan iluzija pop pizda kojima je siva masa pri rodjenju zakazala , jer im je marama bila previse stegnuta oko vrta


ma predivnoje gledati vas u rezervatu yugofašizma

mentalna kurbetino tajo
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  Gost 22.04.14 8:14

pa dobro proba, jebemusve, je l te tako isus učio... da razapinješ neistomišljenike, umjesto da ih privoliš, priučiš, izvedeš na pravi put...

e moj proba, bliža sam ja isusu sa svojm razmisljenjima I postupcima od tebe velikog I deklariranog vjernika

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 22.04.14 12:31

Vel'ka Maca je napisao/la:pa dobro proba, jebemusve, je l te tako isus učio... da razapinješ neistomišljenike, umjesto da ih privoliš, priučiš, izvedeš na pravi put...

e moj proba, bliža sam ja isusu sa svojm razmisljenjima I postupcima od tebe velikog I deklariranog vjernika


tvoja blizina il moja deklarirnost su tvoja velika fantazija

a kako isus uči ,,,e to ćeš ovde i tamo od besloslenpopa i iluzije naučit ,,,,,boktejebo

u skladu sa temom di tuzimo ministrovu otadžbinu ti bi meni sad priljepila da sam velekatolik i učila me kako da budem katolik kolika je opačičičičika srpkinja


zajebi ,,,,dudli dalje hrvatoslavstvo ovih foruma
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 22.04.14 12:53

ne kvarte tehmu

oću pomoć ministrima u egzilu

ugroženoj vladajućoj manjini koja je napravila ratni zločin iz nehaja , to je bila samo reakcija na gubljenje matere yugoslawije ,


nepromišljena
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 23.04.14 5:55

bezobrazluk ,,, niko ne suosjeća sa ministrima ,,, to je klasični rasizam
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 23.04.14 10:55

ljudi pate ,,,srmota
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  Gost 23.04.14 10:57

probice, sad sam te stakirala na našoj karti ... pa ti se motaš tamo oko mog rodnog kraja ... pa šta radiš tamo ? jesuse tamo sakrili naši ministri ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 25.04.14 6:41

kišna glista je napisao/la:probice, sad sam te stakirala na našoj karti ... pa ti se motaš tamo oko mog rodnog kraja ... pa šta radiš tamo ? jesuse tamo sakrili naši ministri ?
na ustaskom vorumu znaju i da radin za udbu , a vi ovde znte samo disan ,a nisan tu ,a cigan zna sve ,,,,he he


bogati draga

lako je z mene , stacemo sa ugrozenim ministrima
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  Gost 25.04.14 11:42

proba je napisao/la:

lako je z mene , stacemo sa ugrozenim ministrima

nek se snađu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  pizda 25.04.14 12:02

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:

lako je z mene , stacemo sa ugrozenim ministrima

nek se snađu

uskoro ce moc odrzat i sjednicu u Remetincu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 27.04.14 5:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:

lako je z mene , stacemo sa ugrozenim ministrima

nek se snađu

uskoro ce moc odrzat i sjednicu u Remetincu...
ti bi srbe u logor ,,,pa da opet imamo jasenovac ,,

pizda je debeli primjer sekundarne mržnje koja nastupi kad se nekom vjeruje zbog većih ideala





nemojte se zajebavat


ozbiljn problem je na vidiku , njegova najnovija implikacija je hrvtska pravoslavna crkva

kroz to je vidno da sekta yugoslovenstva u hrvatskoj koja je srpskog porijekla  odvaja od yusiphowichewe unitarne hrvatoslavije

vidno je da opacicka ne sanja na srpskom jeziku , al joj je gasprom i nova agresija ruske čizme natrala sluz u vaginu ,,jebeni su geni

ministar zdravstva veli da nam ponestaje crvenih krvnih zrnaca

neznam , jebenasu vrimena
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  Gost 27.04.14 8:33

proba je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:

lako je z mene , stacemo sa ugrozenim ministrima

nek se snađu

uskoro ce moc odrzat i sjednicu u Remetincu...
ti bi srbe u logor ,,,pa da opet imamo jasenovac ,,

pizda je debeli primjer sekundarne mržnje koja nastupi kad se nekom vjeruje zbog većih ideala





nemojte se zajebavat


ozbiljn problem je na vidiku , njegova najnovija implikacija je hrvtska pravoslavna crkva

kroz to je vidno da sekta yugoslovenstva u hrvatskoj koja je srpskog porijekla  odvaja od yusiphowichewe unitarne hrvatoslavije

vidno je da opacicka ne sanja na srpskom jeziku , al joj je gasprom i nova agresija ruske čizme natrala sluz u vaginu ,,jebeni su geni

ministar zdravstva veli da nam ponestaje crvenih krvnih zrnaca

neznam , jebenasu vrimena
 mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 1523192931  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 1523192931  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 1523192931 
proba, oprez... otkrivaš se preveć... godinama si glumio malo zbrkanog seronju, ali izgleda da si se umorio... počeo si pisati suvisle rečenice, još ćeš nas uvjeriti da si samo seronja mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 439160543 
doduše, otrova i mržnje ti ne manjka, ali se pismenost naglo povećava...  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  proba 28.04.14 9:56

rastanka se našeg sećam

na tenkove ste bacali cveće

zabluda je bila divovska

izrodilo se republičke  kopiladi ko u priči ,,,kosove, bošnje,slovenjske, istarske, vojvođanske pa i srpske i makedonske a svima nabrojanim je jugoslavija bila jedina dobra maćeha

nisam dozvolija priliku da mi se imadneš zašto ispričat , morbit me zato ne voliš

 mrzio nisan nikad ,,,slovenska kurbetino , mada nisi slovenka garant,,,mrziti mogu samo gamad bez nacije vire i čovičnosti


ja samo žalin,,, zbilja mi je ža ministara kojima tužimo otadžbinu ,,,znan da nevirujete
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  Yehudi 28.04.14 10:01

 mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 1354420400 

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  taja 28.04.14 15:09

Yehudi je napisao/la:                                                                                  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 1354420400 


Pazi -muha  mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid 1523192931 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid Empty Re: mi našim ministrima tužimo otadžbinu za genocid

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.