kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srećan 1. mai

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  taja 23.04.14 15:20

meni će pravo biti radni praznik rada

sve se izopačilo  Srećan 1. mai - Page 2 3102334490 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Lena 23.04.14 15:25

to je točno.....ispadne da je u dosta privatnih firmi praznik udarni dan za radit.....koma
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  orion 23.04.14 16:24

aime al je Aime uranila  Srećan 1. mai - Page 2 11484130  ..... budemo se odmarali uz karlovački grah, al ima dana  - a do tada biće udarnički  Srećan 1. mai - Page 2 3199090467

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 23.04.14 22:45

Srećan 1. mai - Page 2 1stmay

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 24.04.14 6:57

nekad su nas djecu za prvi maj vodili na piknik sa školom ... pješačilo se kojih 6 km do neke livade i nazad, na livadi kuvale kobasice i divljačilo i oooobavezno skakalo u more bez obzira na vajter ... tko nije skočio u more za prvi maj bio je cijelu godinu obilježen ko mimozan  ... da danas to naprave djeci, natjeraju ih da pješače 12 km u jednom danu, odvedu negdje gdje je krcato krpelja,  puste da skaču u more bez dozvole roditelja,  pljuštale bi prijave roditelja za nehuman odnos do djece ...

nekada je limena glazba za prvi maj počela sa sviranjem u 5 ujutro i budila ljude ... koji je to događaj bio kad ti zatrešti pleh muzika pod prozorom ... skočiš iz kreveta ko oparen i odma ti metabolizam proradi kako treba  ... kasnije su se i zbog toga bunili neki pa se pomicao početak svirke na kasnije ... baš me zanima kad će ove godine zasvirati ? jebga, nije isti učinak ako zasviraju a ti si već budan ... baš je fora bila ona šok terapija  Srećan 1. mai - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 24.04.14 10:59

kišna glista je napisao/la:nekad su nas djecu za prvi maj vodili na piknik sa školom ... pješačilo se kojih 6 km do neke livade i nazad, na livadi kuvale kobasice i divljačilo i oooobavezno skakalo u more bez obzira na vajter ... tko nije skočio u more za prvi maj bio je cijelu godinu obilježen ko mimozan  ... da danas to naprave djeci, natjeraju ih da pješače 12 km u jednom danu, odvedu negdje gdje je krcato krpelja,  puste da skaču u more bez dozvole roditelja,  pljuštale bi prijave roditelja za nehuman odnos do djece ...

nekada je limena glazba za prvi maj počela sa sviranjem u 5 ujutro i budila ljude ... koji je to događaj bio kad ti zatrešti pleh muzika pod prozorom ... skočiš iz kreveta ko oparen i odma ti metabolizam proradi kako treba  ... kasnije su se i zbog toga bunili neki pa se pomicao početak svirke na kasnije ... baš me zanima kad će ove godine zasvirati ? jebga, nije isti učinak ako zasviraju a ti si već budan ... baš je fora bila ona šok terapija  Srećan 1. mai - Page 2 1523192931

vi ste svi imali neke egzoticne dozivljaje za prvi maj. Ja to pamtim po neradnim danima i nicemu vise... Srećan 1. mai - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 24.04.14 22:58

pizda je napisao/la:

vi ste svi imali neke egzoticne dozivljaje za prvi maj. Ja to pamtim po neradnim danima i nicemu vise... Srećan 1. mai - Page 2 1523192931 

to je zato jer si ti oduvijek bio urbano dijete ... mi na selu smo morali preživjeti prvi maj  dok si ga ti samo živijo Srećan 1. mai - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 25.04.14 7:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

vi ste svi imali neke egzoticne dozivljaje za prvi maj. Ja to pamtim po neradnim danima i nicemu vise... Srećan 1. mai - Page 2 1523192931 

to je zato jer si ti oduvijek bio urbano dijete ... mi na selu smo morali preživjeti prvi maj  dok si ga ti samo živijo Srećan 1. mai - Page 2 11484130 

je, sjecam se jednog doceka prvog maja na Cresu, prijatelj tamo imao neku starinu. Tri dana bez kruha i hrane jer je sve bilo zatvoreno. Jedino radijo hotel Cres a tamo si imao samo cugu, hrane ni za liek.
Nek se tog malo podsjete zagovaratelji neradnih vikenda i praznika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 25.04.14 10:37

Lena je napisao/la:i ja pamtim 1. maja....išlo se redovito ne neki izleta obitelj i uže rodbina.....mi dičurlija smo se veselili klopi,igranju cijeli dan i slobodi bez škole.....

Tako je i kod nas bilo.
U prvim razredima skole smo za Prvi maj imali po dva-tri dana slobodno. Zavisi na koji dan je padao praznik.
Kasnije se to vec pretvorilo u "prolecni raspust" i nekad je trajalo i po 10-tak dana.
Kakva je to radost bila... Srećan 1. mai - Page 2 1zouo36  Bio mi je drazi taj prolecni raspust od onog letnjeg. Srećan 1. mai - Page 2 1zouo36

U Austriji takodje postoji "prolecni"  raspust, ali se vezuje za Uskrs.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 25.04.14 10:43

to se kod vas kaze vaskrs. Vi ste vaskrsnuli a mi smo uskrsnuli, zajednicka su nam jaja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 25.04.14 11:41

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

vi ste svi imali neke egzoticne dozivljaje za prvi maj. Ja to pamtim po neradnim danima i nicemu vise... Srećan 1. mai - Page 2 1523192931 

to je zato jer si ti oduvijek bio urbano dijete ... mi na selu smo morali preživjeti prvi maj  dok si ga ti samo živijo Srećan 1. mai - Page 2 11484130 

je, sjecam se jednog doceka prvog maja na Cresu, prijatelj tamo imao neku starinu. Tri dana bez kruha i hrane jer je sve bilo zatvoreno. Jedino radijo hotel Cres a tamo si imao samo cugu, hrane ni za liek.
Nek se tog malo podsjete zagovaratelji neradnih vikenda i praznika...

ah, ta divna prošla vremena kad si se morao snaći i samo najajči preživljavali  Srećan 1. mai - Page 2 4024472575   Srećan 1. mai - Page 2 1619348112  na žalost, nije više tako ... sad imamo više trgovačkih centara po km 2 nego jamerikanci ... i svi blješte i dan i noć i rade kad im se hoće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 25.04.14 11:44

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

vi ste svi imali neke egzoticne dozivljaje za prvi maj. Ja to pamtim po neradnim danima i nicemu vise... Srećan 1. mai - Page 2 1523192931 

to je zato jer si ti oduvijek bio urbano dijete ... mi na selu smo morali preživjeti prvi maj  dok si ga ti samo živijo Srećan 1. mai - Page 2 11484130 

je, sjecam se jednog doceka prvog maja na Cresu, prijatelj tamo imao neku starinu. Tri dana bez kruha i hrane jer je sve bilo zatvoreno. Jedino radijo hotel Cres a tamo si imao samo cugu, hrane ni za liek.
Nek se tog malo podsjete zagovaratelji neradnih vikenda i praznika...

ah, ta divna prošla vremena kad si se morao snaći i samo najajči preživljavali  Srećan 1. mai - Page 2 4024472575   Srećan 1. mai - Page 2 1619348112  na žalost, nije više tako ... sad imamo više trgovačkih centara po km 2 nego jamerikanci ... i svi blješte i dan i noć i rade kad im se hoće

jes kurac, ja sam u centru i ima samo jedan mali Konzum koi radi do osam navecer. Nedjeljom ne radi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 25.04.14 11:45

pizda je napisao/la:

jes kurac, ja sam u centru i ima samo jedan mali Konzum koi radi do osam navecer. Nedjeljom ne radi...

jel pričaš o rijeci il cresu ... ajd, cres je još otok kakav treba bit ... nas je uništio most

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 25.04.14 11:58

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jes kurac, ja sam u centru i ima samo jedan mali Konzum koi radi do osam navecer. Nedjeljom ne radi...

jel pričaš o rijeci il cresu ... ajd, cres je još otok kakav treba bit ... nas je uništio most

o Rijeci, jebes Cres. Tu su svi centri vecinom na Skurinjama.
Sta vam fali jebate, prakticki ste mostom i zaobilaznicom spojiti sa Rijekom. Zamisli da moras guslat trajektom kad ides kupit nove deguie... Srećan 1. mai - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 25.04.14 12:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jes kurac, ja sam u centru i ima samo jedan mali Konzum koi radi do osam navecer. Nedjeljom ne radi...

jel pričaš o rijeci il cresu ... ajd, cres je još otok kakav treba bit ... nas je uništio most

o Rijeci, jebes Cres. Tu su svi centri vecinom na Skurinjama.
Sta vam fali jebate, prakticki ste mostom i zaobilaznicom spojiti sa Rijekom. Zamisli da moras guslat trajektom kad ides kupit nove deguie... Srećan 1. mai - Page 2 1523192931 

da nema mosta ne bih ja ni imala degue ... povatala bih par pacova, okupala, našamponirala i nazvala piksi i diksi ko šta su nekoć djeca tu radila

a i ti imaš zašto kukati ... mijenjala bih ja sve te tržne centre odmah za jednu tržnicu kakvu imate u rijeci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 25.04.14 12:09

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jes kurac, ja sam u centru i ima samo jedan mali Konzum koi radi do osam navecer. Nedjeljom ne radi...

jel pričaš o rijeci il cresu ... ajd, cres je još otok kakav treba bit ... nas je uništio most

o Rijeci, jebes Cres. Tu su svi centri vecinom na Skurinjama.
Sta vam fali jebate, prakticki ste mostom i zaobilaznicom spojiti sa Rijekom. Zamisli da moras guslat trajektom kad ides kupit nove deguie... Srećan 1. mai - Page 2 1523192931 

da nema mosta ne bih ja ni imala degue ... povatala bih par pacova, okupala, našamponirala i nazvala piksi i diksi ko šta su nekoć djeca tu radila

a i ti imaš zašto kukati ... mijenjala bih ja sve te tržne centre odmah za jednu tržnicu kakvu imate u rijeci

ma ima ih ovdje ko u prici ali bas oko kolodvora nema neki veci i sa duljim radnim vremenom. Bit ce u blizini nove Moderne galerije (ex Bencic) samo to ce docekati moji unuci kad bih imao djecu...Srećan 1. mai - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 25.04.14 12:12

pizda je napisao/la:

ma ima ih ovdje ko u prici ali bas oko kolodvora nema neki veci i sa duljim radnim vremenom. Bit ce u blizini nove Moderne galerije (ex Bencic) samo to ce docekati moji unuci kad bih imao djecu...Srećan 1. mai - Page 2 684758713

a jes mimozan ... pa nemam ni ja okokuće i fala bogu da ih nemam ... isplaniram si ako treba odlazak jednom tjedno i onda kupim sve šta mi treba ... pa popizdila bih da mi je trgovački blizu kuće ... ionak pizdim jer su mi plodine nabili blizu moje livade i sve gledam kako skinuti kamenom one reflektore koji osvjetljavaju reklamni pano ... jebote, osjećam se ko da mi leteći tanjur prilazi dok kampiram

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 25.04.14 12:16

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma ima ih ovdje ko u prici ali bas oko kolodvora nema neki veci i sa duljim radnim vremenom. Bit ce u blizini nove Moderne galerije (ex Bencic) samo to ce docekati moji unuci kad bih imao djecu...Srećan 1. mai - Page 2 684758713

a jes mimozan ... pa nemam ni ja okokuće i fala bogu da ih nemam ... isplaniram si ako treba odlazak jednom tjedno i onda kupim sve šta mi treba ... pa popizdila bih da mi je trgovački blizu kuće ... ionak pizdim jer su mi plodine nabili blizu moje livade i sve gledam kako skinuti kamenom one reflektore koji osvjetljavaju reklamni pano ... jebote, osjećam se ko da mi leteći tanjur prilazi dok kampiram

isplaniram i ja, vidi se da sam rodjen u ona vremena kad vikendom nisi ni kruha imao ako se u petak nisi obezbjedijo. Jebiga, ipak bi bilo ljepse da je sad neki u blizini koji stalno radi pa se mos zaletit. Dobro, utjehu pruza pekara koja radi od 0 do 24 svakim danom i praznicima a tamo bude i mlijeka i jogurta, sokova...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 25.04.14 12:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma ima ih ovdje ko u prici ali bas oko kolodvora nema neki veci i sa duljim radnim vremenom. Bit ce u blizini nove Moderne galerije (ex Bencic) samo to ce docekati moji unuci kad bih imao djecu...Srećan 1. mai - Page 2 684758713

a jes mimozan ... pa nemam ni ja okokuće i fala bogu da ih nemam ... isplaniram si ako treba odlazak jednom tjedno i onda kupim sve šta mi treba ... pa popizdila bih da mi je trgovački blizu kuće ... ionak pizdim jer su mi plodine nabili blizu moje livade i sve gledam kako skinuti kamenom one reflektore koji osvjetljavaju reklamni pano ... jebote, osjećam se ko da mi leteći tanjur prilazi dok kampiram

isplaniram i ja, vidi se da sam rodjen u ona vremena kad vikendom nisi ni kruha imao ako se u petak nisi obezbjedijo. Jebiga, ipak bi bilo ljepse da je sad neki u blizini koji stalno radi pa se mos zaletit. Dobro, utjehu pruza pekara koja radi od 0 do 24 svakim danom i praznicima a tamo bude i mlijeka i jogurta, sokova...

zato ti ja imam odma do kuće mali obiteljski dućan koji po ljeti radi do ponoći ... to mi je ok u slučaju da mi štagod zatreba, nalete nenajavljeni gosti ... priznajem da je fora to imati, kuvaš ručak i usred kuvanja vidiš da nemaš soli, čas posla i u dućanu si ... igrom slučaja, dućan drži moja šogorica pa je još zgodnije  Srećan 1. mai - Page 2 1523192931 moram samozatajno priznati da mi se stvari u životu slažu da bolje ne mogu bit ... koooonačno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 25.04.14 12:24

pizda je napisao/la: Dobro, utjehu pruza pekara koja radi od 0 do 24 svakim danom i praznicima a tamo bude i mlijeka i jogurta, sokova...

sad si me sjetio, i to imam ... al je stvarno mini pekara al fora je da peku sve u dućanu pa je stalno svježe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 25.04.14 12:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Dobro, utjehu pruza pekara koja radi od 0 do 24 svakim danom i praznicima a tamo bude i mlijeka i jogurta, sokova...

sad si me sjetio, i to imam ... al je stvarno mini pekara al fora je da peku sve u dućanu pa je stalno svježe

ona mi je preko puta samo jebiga, kad ti prifali ulja ili brasna nema nego u ducan. Nije ni on daleko ali da radi barem do deset jebo ih ja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 25.04.14 12:31

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Dobro, utjehu pruza pekara koja radi od 0 do 24 svakim danom i praznicima a tamo bude i mlijeka i jogurta, sokova...

sad si me sjetio, i to imam ... al je stvarno mini pekara al fora je da peku sve u dućanu pa je stalno svježe

ona mi je preko puta samo jebiga, kad ti prifali ulja ili brasna nema nego u ducan. Nije ni on daleko ali da radi barem do deset jebo ih ja...

pa ni ovdje ne rade dugo preko zime al preko ljeta svi produže il do deset il do ponoći ... tako da je ljeti super ... obavim kupovinu po noći kad nije gužva na ulicama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 25.04.14 12:39

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Dobro, utjehu pruza pekara koja radi od 0 do 24 svakim danom i praznicima a tamo bude i mlijeka i jogurta, sokova...

sad si me sjetio, i to imam ... al je stvarno mini pekara al fora je da peku sve u dućanu pa je stalno svježe

ona mi je preko puta samo jebiga, kad ti prifali ulja ili brasna nema nego u ducan. Nije ni on daleko ali da radi barem do deset jebo ih ja...

pa ni ovdje ne rade dugo preko zime al preko ljeta svi produže il do deset il do ponoći ... tako da je ljeti super ... obavim kupovinu po noći kad nije gužva na ulicama

pa sad se preslo na ljetnje vrieme i svejedno rade po starom. Mogli su pomaknut barem taj sat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Gost 25.04.14 12:47

pizda je napisao/la:
pa ni ovdje ne rade dugo preko zime al preko ljeta svi produže il do deset il do ponoći ... tako da je ljeti super ... obavim kupovinu po noći kad nije gužva na ulicama

pa sad se preslo na ljetnje vrieme i svejedno rade po starom. Mogli su pomaknut barem taj sat...[/quote]

pa za koga će otvarat ? produže radno vrijeme kad krenu turisti ... drugačije bi pričao da i ti radiš u tim dućanima ... meni ih baš bude žao ... prva sam da se ponovo uvede neradna nedjelja pa nek se ljudi naviknu razmišljati ... jebote, ko da je problem preživjeti jedan dan bez dućana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  pizda 25.04.14 12:52

kišna glista je napisao/la:

pa za koga će otvarat ? produže radno vrijeme kad krenu turisti ... drugačije bi pričao da i ti radiš u tim dućanima ... meni ih baš bude žao ... prva sam da se ponovo uvede neradna nedjelja pa nek se ljudi naviknu razmišljati ... jebote, ko da je problem preživjeti jedan dan bez dućana

kuzim ja te ljude ali ima ih masu kojima paše. Imaju neki drugi dan slobodan, navecer imaju malo posla i kafenisu pred marketom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Srećan 1. mai - Page 2 Empty Re: Srećan 1. mai

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.