kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glista / Gujavica

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 29.04.14 14:09

Lena je napisao/la:ma to muka žešća,a nije da žudim biti plava  Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
meni nije loše vidjet svjetlu kosu i tamnije obrve ako ide na lice....zna biti i simpa.....naravno ne stoji to svakome


Pre dve godine sam za maskenbal nosila plavu periku, bobi frizura sa shishkama i stajalo mi je tako dobro da sam kasnije cak i o takvoj boji kose i frizuri razmisljala.
Poslacu ti sutra sliku na pp da me vidis sa perikom. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl
Mila mi je rekla:"Boze dragi, pa ti sad izgledas kao skroz druga osoba!"
A stvarno, skroz nekako drugaciji tip. I meni se samoj svidelo, a nisam ocekivala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Lena 29.04.14 14:13

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma to muka žešća,a nije da žudim biti plava  Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
meni nije loše vidjet svjetlu kosu i tamnije obrve ako ide na lice....zna biti i simpa.....naravno ne stoji to svakome


Pre dve godine sam za maskenbal nosila plavu periku, bobi frizura sa shishkama i stajalo mi je tako dobro da sam kasnije cak i o takvoj boji kose i frizuri razmisljala.
Poslacu ti sutra sliku na pp da me vidis sa perikom. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl
Mila mi je rekla:"Boze dragi, pa ti sad izgledas kao skroz druga osoba!"
A stvarno, skroz nekako drugaciji tip. I meni se samoj svidelo, a nisam ocekivala.

tako je i kod mene....onako skroz drugi osjećaj dok se gledaš...druga dojam totalno....
pošalji Glista / Gujavica - Page 5 684758713
komentirat ću te,al na pp  Glista / Gujavica - Page 5 439160543   Glista / Gujavica - Page 5 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 29.04.14 14:15

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma to muka žešća,a nije da žudim biti plava  Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
meni nije loše vidjet svjetlu kosu i tamnije obrve ako ide na lice....zna biti i simpa.....naravno ne stoji to svakome


Pre dve godine sam za maskenbal nosila plavu periku, bobi frizura sa shishkama i stajalo mi je tako dobro da sam kasnije cak i o takvoj boji kose i frizuri razmisljala.
Poslacu ti sutra sliku na pp da me vidis sa perikom. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl
Mila mi je rekla:"Boze dragi, pa ti sad izgledas kao skroz druga osoba!"
A stvarno, skroz nekako drugaciji tip. I meni se samoj svidelo, a nisam ocekivala.

tako je i kod mene....onako skroz drugi osjećaj dok se gledaš...druga dojam totalno....
pošalji Glista / Gujavica - Page 5 684758713
komentirat ću te,al na pp  Glista / Gujavica - Page 5 439160543   Glista / Gujavica - Page 5 1523192931

Pa da, da. Da budemo samozatajne. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl
I onako na javno vise nista ne smem stavljati. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Lena 29.04.14 14:18

ma je.....ionako svi se drugačije doživljavamo bez obzira i na slike i na napisano.....drugi ljudi druge oči,srce,glava....
nisam ni ja stavljala puno.....a i šta jesam sigurna sam da svi vide nešto drugo  Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
odo sad zaista  Glista / Gujavica - Page 5 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 29.04.14 16:28

moica je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Kako imam tik na plavuse i tebe bih odmah ofarbala u plavo, pa da budes lutkica kao Bitvica. 
 Glista / Gujavica - Page 5 2281111077 znala sam da je cemia obostrana 


ovo su mi za roćkas napravile moje divljakuše kaubojke  Glista / Gujavica - Page 5 1523192931 
Glista / Gujavica - Page 5 Mw8fgwmfp1u2kj2p84q6


aaaaa... ovo je super... ovake poklone ja volin dobivat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 29.04.14 16:29

a sad idem platit račune jer će mi domovina jebat mater...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 0:06

cat_claw je napisao/la:


Inace mi se jako svidja boja kose koju ima glumica Rachelle Lefevre. Ta neka ridjkasto-plava boja mi je veoma lepa. Glista / Gujavica - Page 5 1zouo36
misliš na ovu boju?  mislim da je to nijansa crvene tician... ili tako nekako... Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
Glista / Gujavica - Page 5 107962938

sličnu sam imala prije no što sam počela sijede skrivati bijelim pramenovima... zapravo, ja sam nehotice i nenamjerno postala plavuša  Glista / Gujavica - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 0:11

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma to muka žešća,a nije da žudim biti plava  Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
meni nije loše vidjet svjetlu kosu i tamnije obrve ako ide na lice....zna biti i simpa.....naravno ne stoji to svakome


Pre dve godine sam za maskenbal nosila plavu periku, bobi frizura sa shishkama i stajalo mi je tako dobro da sam kasnije cak i o takvoj boji kose i frizuri razmisljala.
Poslacu ti sutra sliku na pp da me vidis sa perikom. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl
Mila mi je rekla:"Boze dragi, pa ti sad izgledas kao skroz druga osoba!"
A stvarno, skroz nekako drugaciji tip. I meni se samoj svidelo, a nisam ocekivala.

tako je i kod mene....onako skroz drugi osjećaj dok se gledaš...druga dojam totalno....
pošalji Glista / Gujavica - Page 5 684758713
komentirat ću te,al na pp  Glista / Gujavica - Page 5 439160543   Glista / Gujavica - Page 5 1523192931

Pa da, da. Da budemo samozatajne. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl
I onako na javno vise nista ne smem stavljati. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl

Glista / Gujavica - Page 5 1620676_10201912725592104_417712329_n

a jebite me sad uzduž i poprijeko i u križ al nisam izdržala ... meni je catica izvor najboljih viceva ... da  ONA ne smije ništa javno i ona samozatajna ... pa jebojepatak ... a mi se ovdje prosipamo uzduž i poprijeko i nikom ništa ... to ko onaj vic ko kad  darla slobodarski plovi sa "otoka na otok" nakon su joj drugi te otoke formirali i svojim mukama te staze utabanali svojim postovima al eto, ona sad nas uči slobodi   Glista / Gujavica - Page 5 1354420400  hahahahahahahahaahha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 0:15

Vel'ka Maca je napisao/la:



aaaaa... ovo je super... ovake poklone ja volin dobivat
i ja... zauzela je počasno mjesto na polici.... 
a bome sam i sama zadnjih godina poklanjala samo ono što napravim... upravo sam završila poklone za moju čeljad...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  pizda 30.04.14 8:27

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma sad su mi sve boje kose ok ako paše osobnosti.....iako crne kose primjetim prije odvih drugih......
kažu da je pravilo ako se bojaš uzeti za maaaalu nijansu tamniju od prirodne....da to licu najviše paše....
moja je prirodno tamno smeđa....gotovo crna,a boja u crnu...iako se premišljam da uvalim tamno smeđu iduću put.....neće uhvatiti od prve,ali kroz vrijeme možda dođem do te tamno smeđe.....
vidjet ću

tebi bi bilo fora da si ridjokosa, ful bi drukcija bila... Glista / Gujavica - Page 5 11484130 

nikad nisam voljela riđu kosu....to stoji svjtlijoj puti.....ja sam tamnija,pa riđa nije neki izbor.....šta je naluđe plava mi super stoji,ali to samo perika.....nema šanse da bi se ikad u plavo bojala niti da bi i mogla dobit boju kose ispod svjetlo smeđe na ovaj moj pigment.....a šteta kosu pržit.....
uglavnom crna ili tamno smeđa mi je sudbina  Glista / Gujavica - Page 5 1523192931

a zajebavam jebote Glista / Gujavica - Page 5 3111943984, zato i kazem da bi bila ful drukcija...Glista / Gujavica - Page 5 684758713 BIla bi sva neka ruzinava...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 8:31

meni su riđe kose super... naročito prirodne riđovke  Glista / Gujavica - Page 5 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  pizda 30.04.14 8:46

Vel'ka Maca je napisao/la:meni su riđe kose super... naročito prirodne riđovke  Glista / Gujavica - Page 5 3111943984 

sve koje sam upoznao su bile i rosave (pjegave) a i natprosjecno su se voljele jebat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 10:32

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni su riđe kose super... naročito prirodne riđovke  Glista / Gujavica - Page 5 3111943984 

sve koje sam upoznao su bile i rosave (pjegave) a i natprosjecno su se voljele jebat...

da, totalno su mi slatke s tim pjegicama... a ovo za jebanje nisam upoznata...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 11:29

moica je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:


Inace mi se jako svidja boja kose koju ima glumica Rachelle Lefevre. Ta neka ridjkasto-plava boja mi je veoma lepa. Glista / Gujavica - Page 5 1zouo36
misliš na ovu boju?  mislim da je to nijansa crvene tician... ili tako nekako... Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
Glista / Gujavica - Page 5 107962938

sličnu sam imala prije no što sam počela sijede skrivati bijelim pramenovima... zapravo, ja sam nehotice i nenamjerno postala plavuša  Glista / Gujavica - Page 5 1523192931


Da, tako nekako. To je taj Rembrant, odnosno Tician.   Mozda jos malo svetlije, tj sa malo vise plavog tona i to bi bilo to.
Ne mogu te zamisliti sa crvenom kosom. Plava ti stoji apsolutno savrseno. Znas da sam ja luda za tvojom kosom. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl
I da te nisam videla da se ofarbas u neku drugu boju, jer cu te inace morati prebiti, sto je steta, jer sam inace skroz niezna osobica, a i nema smisla da te bijem tako  lutkastu.  Glista / Gujavica - Page 5 34zehjp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 11:31

Vel'ka Maca je napisao/la:

da, totalno su mi slatke s tim pjegicama... a ovo za jebanje nisam upoznata...

Da, skroz slatke!  Glista / Gujavica - Page 5 4024472575 
Gledala sam jednom nekakvu kratku vest o sastanku ridjokosih. Gde? Naravno u Irskoj. Glista / Gujavica - Page 5 1zouo36  Prekrasni su. Zene pogotovo. Obicno im je kosa bujna i u velikim loknama. Meni su i ridjikosi muskarci skoz super.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  pizda 30.04.14 11:32

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni su riđe kose super... naročito prirodne riđovke  Glista / Gujavica - Page 5 3111943984 

sve koje sam upoznao su bile i rosave (pjegave) a i natprosjecno su se voljele jebat...

da, totalno su mi slatke s tim pjegicama... a ovo za jebanje nisam upoznata...

Glista / Gujavica - Page 5 3111943984 ne cudi me iako znaju biti i raznovrsne...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 12:47

Bitvice, nasla sam tu nijansu plavkasto-ridje koja mi je veoma dopada.
Glista / Gujavica - Page 5 90i4ifgojxhaze7nu9h

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Lena 30.04.14 15:39

ta je gotovo plava sa piiiinkicu riđoga u sebi......na litru ide 2 kapi crvene boje  Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
dobra neka pičija
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Lena 30.04.14 15:43

pop vas sve pozdravlja.....cat grli i ljubi poposebno  Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
poručijo je kišnoj da nosi pretople mudante....neka malo to modernizira i minimalizira  Glista / Gujavica - Page 5 439160543
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 23:37

cat_claw je napisao/la:Bitvice, nasla sam tu nijansu plavkasto-ridje koja mi je veoma dopada.
Glista / Gujavica - Page 5 90i4ifgojxhaze7nu9h
Glista / Gujavica - Page 5 38nhd3ztfw41d558izxv Glista / Gujavica - Page 5 Hnn4rsvxbu051zr9ufi
mislim da sam imala upravo tu nijansu... u zatvorenom prostoru je djelovala tamnije (crvenije) ovo je slikano na suncu pa djeluje svjetlije... da to je ticijan 
ove slije su nastale prije 10 godina, kad sam tek počela pisati na kultnima...prag... nedugo nakon toga sam upoznala darkicu, lali i wisp... bože kako vrijeme leti Glista / Gujavica - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 30.04.14 23:43

cat_claw je napisao/la:



Da, tako nekako. To je taj Rembrant, odnosno Tician.   Mozda jos malo svetlije, tj sa malo vise plavog tona i to bi bilo to.
Ne mogu te zamisliti sa crvenom kosom. Plava ti stoji apsolutno savrseno. Znas da sam ja luda za tvojom kosom. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl
I da te nisam videla da se ofarbas u neku drugu boju, jer cu te inace morati prebiti, sto je steta, jer sam inace skroz niezna osobica, a i nema smisla da te bijem tako  lutkastu.  Glista / Gujavica - Page 5 34zehjp
kato, ljepše mi je pristajala riđa, jer imam presvijetlu put za ovu plavu koju sad imam...ljeti je super, ali kako se uglavnom ne šminkam, zimi izgledam kao da me netko oprao u varikini...  Glista / Gujavica - Page 5 1523192931 
ali, gotovo je s crvenim nijansama, previše sijedih je pa sve bude precrveno i neprirodno... zato, ne brini, ostajem plavuša zanavijek  Glista / Gujavica - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 05.05.14 11:12

Lena je napisao/la:pop vas sve pozdravlja.....cat grli i ljubi poposebno  Glista / Gujavica - Page 5 11484130 
poručijo je kišnoj da nosi pretople mudante....neka malo to modernizira i minimalizira  Glista / Gujavica - Page 5 439160543

 Glista / Gujavica - Page 5 3712670000 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 05.05.14 11:15

btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Bitvice, nasla sam tu nijansu plavkasto-ridje koja mi je veoma dopada.
Glista / Gujavica - Page 5 90i4ifgojxhaze7nu9h
Glista / Gujavica - Page 5 38nhd3ztfw41d558izxv Glista / Gujavica - Page 5 Hnn4rsvxbu051zr9ufi
mislim da sam imala upravo tu nijansu... u zatvorenom prostoru je djelovala tamnije (crvenije) ovo je slikano na suncu pa djeluje svjetlije... da to je ticijan 
ove slije su nastale prije 10 godina, kad sam tek počela pisati na kultnima...prag... nedugo nakon toga sam upoznala darkicu, lali i wisp... bože kako vrijeme leti Glista / Gujavica - Page 5 684758713


Hej, pa stvarno ti dobro stoji crvenkasta! Glista / Gujavica - Page 5 1zouo36Nisam ocekivala. Kao neka divlja lavica. Glista / Gujavica - Page 5 F24sqgPrava griva!

Priznaj da je ovaj crnac iza isti onaj koji Sariti nie hteo pomoci...Glista / Gujavica - Page 5 34zehjp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Gost 05.05.14 11:16

btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:



Da, tako nekako. To je taj Rembrant, odnosno Tician.   Mozda jos malo svetlije, tj sa malo vise plavog tona i to bi bilo to.
Ne mogu te zamisliti sa crvenom kosom. Plava ti stoji apsolutno savrseno. Znas da sam ja luda za tvojom kosom. Glista / Gujavica - Page 5 30caqzl
I da te nisam videla da se ofarbas u neku drugu boju, jer cu te inace morati prebiti, sto je steta, jer sam inace skroz niezna osobica, a i nema smisla da te bijem tako  lutkastu.  Glista / Gujavica - Page 5 34zehjp
kato, ljepše mi je pristajala riđa, jer imam presvijetlu put za ovu plavu koju sad imam...ljeti je super, ali kako se uglavnom ne šminkam, zimi izgledam kao da me netko oprao u varikini...  Glista / Gujavica - Page 5 1523192931 
ali, gotovo je s crvenim nijansama, previše sijedih je pa sve bude precrveno i neprirodno... zato, ne brini, ostajem plavuša zanavijek  Glista / Gujavica - Page 5 11484130

Dobro, sad kad sam videla da i ti crvekasta odlicno stoji dozvoljavam da se i tu boju ofarbas. Vidis kako sam velikodusna i sve! Glista / Gujavica - Page 5 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Lena 05.05.14 14:16

i hoćemo sliku!
može stavit i plavu i sa primjesama riđe....sve je dobrodošlo  Glista / Gujavica - Page 5 11484130 

stvarno ima lavovsku kosu
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Glista / Gujavica - Page 5 Empty Re: Glista / Gujavica

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.