kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azil forum

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 11:48

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:uzvratila na način koji razumije....ima logike  Azil forum - Page 2 11484130 
ma cijela ova strka možda urodi boljim novim forumom....uostalom vratila se urban,dromsin......i tako.....možda bude ok forum sad......nakon potresa

a znas kako to ide, svaki novi forum privuce masu njih a nakon par dana pisu dvoje-troje...

sad će ljeto pa neće ni toga bit ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 11:50

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:uzvratila na način koji razumije....ima logike  Azil forum - Page 2 11484130 
ma cijela ova strka možda urodi boljim novim forumom....uostalom vratila se urban,dromsin......i tako.....možda bude ok forum sad......nakon potresa

a znas kako to ide, svaki novi forum privuce masu njih a nakon par dana pisu dvoje-troje...

sad će ljeto pa neće ni toga bit ...

sva sreća da Plovak kupuje novi brod, pa će bit slika s jedrenja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 11:53

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:uzvratila na način koji razumije....ima logike  Azil forum - Page 2 11484130 
ma cijela ova strka možda urodi boljim novim forumom....uostalom vratila se urban,dromsin......i tako.....možda bude ok forum sad......nakon potresa

a znas kako to ide, svaki novi forum privuce masu njih a nakon par dana pisu dvoje-troje...

sad će ljeto pa neće ni toga bit ...

sva sreća da Plovak kupuje novi brod, pa će bit slika s jedrenja

pa šta nije reko da smo svi pozvani na tjedan dana jedrenja ? baš me zanima jesam li i ja pozvana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:01

ajme, čitav film mi se vrti u glavi kako bit kultnix izgledo na jedrilici  Azil forum - Page 2 1619348112  i svi goli ko od majke rođeni i sve uslikamo i otvorimo temu  Azil forum - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:02

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

a znas kako to ide, svaki novi forum privuce masu njih a nakon par dana pisu dvoje-troje...

sad će ljeto pa neće ni toga bit ...

sva sreća da Plovak kupuje novi brod, pa će bit slika s jedrenja

pa šta nije reko da smo svi pozvani na tjedan dana jedrenja ? baš me zanima jesam li i ja pozvana

čuj...ili svi ili nitko Azil forum - Page 2 1523192931 
valjda mu je jasno da bi to bez tebe bio debakl  Azil forum - Page 2 684758713 

šta'š ti bit na brodu...tamo s onog popisa?  Azil forum - Page 2 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:04

Alhambra je napisao/la:

šta'š ti bit na brodu...tamo s onog popisa?  Azil forum - Page 2 1619348112 

dežurni fotograf u službi NG Azil forum - Page 2 11484130  nije ona lista potpuna  Azil forum - Page 2 1619348112 

odmah bi napisala i priču za NG i predstavila nas ko najdivljije pleme na ovoj planeti a i šire


Zadnja promjena: kišna glista; 06.06.14 12:04; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:04

kišna glista je napisao/la:ajme, čitav film mi se vrti u glavi kako bit kultnix izgledo na jedrilici  Azil forum - Page 2 1619348112  i svi goli ko od majke rođeni i sve uslikamo i otvorimo temu  Azil forum - Page 2 11484130 

uf, odmah mi pred oči iskoči slika cige bez one stvari, bljak...daj to zamisli  Azil forum - Page 2 490932984 
na što to liči?  Azil forum - Page 2 2115284395
bespolovični zanemaljac

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:05

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ajme, čitav film mi se vrti u glavi kako bit kultnix izgledo na jedrilici  Azil forum - Page 2 1619348112  i svi goli ko od majke rođeni i sve uslikamo i otvorimo temu  Azil forum - Page 2 11484130 

uf, odmah mi pred oči iskoči slika cige bez one stvari, bljak...daj to zamisli  Azil forum - Page 2 490932984 
na što to liči?  Azil forum - Page 2 2115284395 

ja mislim da bi baš svi bili fini i gledali se samo u oči .... tako je po nudističkim plažama ... mater mi je dugo godina radila na jednoj ... ne smiš tamo spustit pogled niti slučajno a sve bježi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:07

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ajme, čitav film mi se vrti u glavi kako bit kultnix izgledo na jedrilici  Azil forum - Page 2 1619348112  i svi goli ko od majke rođeni i sve uslikamo i otvorimo temu  Azil forum - Page 2 11484130 

uf, odmah mi pred oči iskoči slika cige bez one stvari, bljak...daj to zamisli  Azil forum - Page 2 490932984 
na što to liči?  Azil forum - Page 2 2115284395 

ja mislim da bi baš svi bili fini i gledali se samo u oči .... tako je po nudističkim plažama ... mater mi je dugo godina radila na jednoj ... ne smiš tamo spustit pogled niti slučajno a sve bježi

ma moš mislit kako ne gledaju...bila sam i ja i nagledala se i exibicionista i voajera  Azil forum - Page 2 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:09

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ajme, čitav film mi se vrti u glavi kako bit kultnix izgledo na jedrilici  Azil forum - Page 2 1619348112  i svi goli ko od majke rođeni i sve uslikamo i otvorimo temu  Azil forum - Page 2 11484130 

uf, odmah mi pred oči iskoči slika cige bez one stvari, bljak...daj to zamisli  Azil forum - Page 2 490932984 
na što to liči?  Azil forum - Page 2 2115284395 

ja mislim da bi baš svi bili fini i gledali se samo u oči .... tako je po nudističkim plažama ... mater mi je dugo godina radila na jednoj ... ne smiš tamo spustit pogled niti slučajno a sve bježi

ma moš mislit kako ne gledaju...bila sam i ja i nagledala se i exibicionista i voajera  Azil forum - Page 2 3776795594 

al koje su to situacije ... dolazili su mojoj mami na recepciju nudisti tužakat one koji sjede na plaži u gaćama pa tražili od nje da im ide reć da ih skinu ... a žena koju su tužili došla njih tužit za maltretiranje jerbo mora nosit gaće jer ima menzis pa da joj ne visi onaj konac od tampona ... ono tamo je baš ludilo ...  Azil forum - Page 2 3114667799 

a najbolje su na početku bile čistačice sve redom sa kontinenta i pojma nisu imale šta znači radit na nudističkoj plaži ... one mislile oni goli hodaju samo po plaži pa je bilo vrištanja dok su čistile sanitarije a uleti im gol muškarac a one bježe od njega ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:12

kišna glista je napisao/la:
al koje su to situacije ... dolazili su mojoj mami na recepciju nudisti tužakat one koji sjede na plaži u gaćama pa tražili od nje da im ide reć da ih skinu ... a žena koju su tužili došla njih tužit za maltretiranje jerbo mora nosit gaće jer ima menzis pa da joj ne visi onaj konac od tampona ... ono tamo je baš ludilo ...  Azil forum - Page 2 3114667799 

a najbolje su na početku bile čistačice sve redom sa kontinenta  i pojma nisu imale šta znači radit na nudističkoj plaži ... one mislile oni goli hodaju samo po plaži pa je bilo vrištanja dok su čistile sanitarije a uleti im gol muškarac a one bježe od njega ...

ahaha, zamisli tvoju mamu kako dolazi pred tu ženu i viče joj...SKINI GAĆE !!!  Azil forum - Page 2 3776795594 

a te čistačice su dobro prošle, šta misliš da su tako nabasale na Pizdu??  Azil forum - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:16

Alhambra je napisao/la:

ahaha, zamisli tvoju mamu kako dolazi pred tu ženu i viče joj...SKINI GAĆE !!!  Azil forum - Page 2 3776795594 

a te čistačice su dobro prošle, šta misliš da su tako nabasale na Pizdu??  Azil forum - Page 2 1523192931 

ma to je sve bilo u počecima kad se kamp tek otvorio al da je bilo veselo, bilo je ... nisi znao tko se gore ponašao, gosti il zaposlenici a moja mama malo malo dobivala slomove živaca sa svima skupa ... ona je to nako po bosanski odradila, stavi ruke na kukove i gleda gosta i pita: a šta ti hoćeš sad, da ja trčim po plaži i ljudima gaće skidam ? ... al dobro, sve to isto al na raznim jezicima  Azil forum - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:19

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ahaha, zamisli tvoju mamu kako dolazi pred tu ženu i viče joj...SKINI GAĆE !!!  Azil forum - Page 2 3776795594 

a te čistačice su dobro prošle, šta misliš da su tako nabasale na Pizdu??  Azil forum - Page 2 1523192931 

ma to je sve bilo u počecima kad se kamp tek otvorio al da je bilo veselo, bilo je ... nisi znao tko se gore ponašao, gosti il zaposlenici a moja mama malo malo dobivala slomove živaca sa svima skupa ... ona je to nako po bosanski odradila, stavi ruke na kukove i gleda gosta i pita: a šta ti hoćeš sad, da ja trčim po plaži i ljudima gaće skidam ? ... al dobro, sve to isto al na raznim jezicima  Azil forum - Page 2 3114667799

ajde, ok...al one swingerske plaže...ja bi to zakonom zabranila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  pizda 06.06.14 12:23

Alhambra je napisao/la:

ajde, ok...al one swingerske plaže...ja bi to zakonom zabranila

kakve su to swingerske plaze, sta se tamo jebu razni parovi?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:25

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ajde, ok...al one swingerske plaže...ja bi to zakonom zabranila

kakve su to swingerske plaze, sta se tamo jebu razni parovi?

parovi koji se istovremenio i swingaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:26

Alhambra je napisao/la:

ajde, ok...al one swingerske plaže...ja bi to zakonom zabranila

ja to ne bi zabranila nego bi pare mlatila na takvima ... pa tko voli nek izvoli al bi plaćali koncesiju za plažu, naplatila ulaz na plažu, nabila im i kakav lokal da imaju šta i pojest i popit pa nek rade tamo šta ih volja dok god su svojom voljom došli i svi punoljetni i troše pare

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:28

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ajde, ok...al one swingerske plaže...ja bi to zakonom zabranila

ja to ne bi zabranila nego bi pare mlatila na takvima ... pa tko voli nek izvoli al bi plaćali koncesiju za plažu, naplatila ulaz na plažu,  nabila im i kakav lokal da imaju šta i pojest i popit  pa nek rade tamo šta ih volja dok god su svojom voljom došli i svi punoljetni i troše pare

nije loša ideja  Azil forum - Page 2 722450574 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  pizda 06.06.14 12:29

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ajde, ok...al one swingerske plaže...ja bi to zakonom zabranila

kakve su to swingerske plaze, sta se tamo jebu razni parovi?

parovi koji se istovremenio i swingaju

ako to swingaju znaci ono sto mislim...di ima takih plaza?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:32

pizda je napisao/la:
ako to swingaju znaci ono sto mislim...di ima takih plaza?

bilo ih je po istri .... dođeš na plažu a sve ljuljačka do ljuljačke pa se ljudi ljuljaju  Azil forum - Page 2 1523192931 al zabranili im ako se ne varam ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  pizda 06.06.14 12:36

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ako to swingaju znaci ono sto mislim...di ima takih plaza?

bilo ih je po istri .... dođeš na plažu a sve ljuljačka do ljuljačke pa se ljudi ljuljaju  Azil forum - Page 2 1523192931 al zabranili im ako se ne varam ...

jebo taku drzavu kad se vise ni ljuljat ne mozes. To je glupost, kad vec imaju javne kuhinje, utocista za beskucnike i sl. zasto ne bi postojao neki javni prostor za jebavanje onih koji nemaju kamo to radit inace...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Lena 06.06.14 12:41

bljaks.....da nudističke plaže....jedva možeš ljeti gledat sve ono i u kupaćicama,a kamoli bez njih  Azil forum - Page 2 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  pizda 06.06.14 12:48

Lena je napisao/la:bljaks.....da nudističke plaže....jedva možeš ljeti gledat sve ono i u kupaćicama,a kamoli bez njih  Azil forum - Page 2 1619348112

ma na plazi ti nista ne smeta previse, stvar mozga. Kad vidis dobar komad u donjem rublju, ajme erotike. Kad je vidis na plazi u bikiniju, mrtav ladan a pokazuje i vise...Azil forum - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:49

Lena je napisao/la:bljaks.....da nudističke plaže....jedva možeš ljeti gledat sve ono i u kupaćicama,a kamoli bez njih  Azil forum - Page 2 1619348112

još kad ih vidim kako idu tako i u restoran pa svi jedan iza drugoga sjedaju na stolice a sve stolice uljepljene

al najfora su mi bili po dućanu ... svi sa svojim košaricama i goli stoje onako u redu jedan iza drugog ...

tako ćemo i mi ulazit kod plovka na jedrilicu ... sa košaricama jer će nam na kraju reć da moramo i svoju hranu donijet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Gost 06.06.14 12:49

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:bljaks.....da nudističke plaže....jedva možeš ljeti gledat sve ono i u kupaćicama,a kamoli bez njih  Azil forum - Page 2 1619348112

ma na plazi ti nista ne smeta previse, stvar mozga. Kad vidis dobar komad u donjem rublju, ajme erotike. Kad je vidis na plazi u bikiniju, mrtav ladan a pokazuje i vise...Azil forum - Page 2 684758713

očeš reć da te nudistice nuopće ni ne primjećuješ  Azil forum - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Lena 06.06.14 12:51

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:bljaks.....da nudističke plaže....jedva možeš ljeti gledat sve ono i u kupaćicama,a kamoli bez njih  Azil forum - Page 2 1619348112

ma na plazi ti nista ne smeta previse, stvar mozga. Kad vidis dobar komad u donjem rublju, ajme erotike. Kad je vidis na plazi u bikiniju, mrtav ladan a pokazuje i vise...Azil forum - Page 2 684758713

stvar percepcye.....ali meni je nudizam neprihvatljiv....meni osobno .....ajde da se voliš osjećat slobodno negdje sam ili uz osobu koja ti je partner....ali onako masovno svi goli.....meni grozota.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Azil forum - Page 2 Empty Re: Azil forum

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.