kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(u)pomoć!

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 16:40

Micika I of Siberia je napisao/la:
u prethodnom komentaru je objašnjenje.


Stvarno nisam znala...(u)pomoć! - Page 3 Qnwg93
Gde ja zivim...Nista ne znam.

Hvala na objasnjenju. (u)pomoć! - Page 3 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 16:42

naravno da je zajebancija i da tako doživljavam.
ali na ono što jeste (ne mojom voljom) postalo osobno imam pravo da reagujem bez ikakvog mimoziranja i sl. gluposti.
ovaj put jednostavno neću i ne mogu da oćutim, a i zašto bih?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 16:43

Cat_Claw je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:
u prethodnom komentaru je objašnjenje.


Stvarno nisam znala...(u)pomoć! - Page 3 Qnwg93
Gde ja zivim...Nista ne znam.

Hvala na objasnjenju. (u)pomoć! - Page 3 1zouo36

i meni je isprva promaklo, ali mi se učinilo poznato (da li iz titla filmova, da li iz nekih prošlih vremena..) tek, malo sam pretražila i potvrdila sumnje.
vrlo je uvredljivo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Lena 10.10.12 16:48

Micika I of Siberia je napisao/la:naravno da je zajebancija i da tako doživljavam.
ali na ono što jeste (ne mojom voljom) postalo osobno imam pravo da reagujem bez ikakvog mimoziranja i sl. gluposti.
ovaj put jednostavno neću i ne mogu da oćutim, a i zašto bih?


sve ok....

eto baš me zanima šta će na to traveler odgovoriti ili ne
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 17:01

Lena je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:naravno da je zajebancija i da tako doživljavam.
ali na ono što jeste (ne mojom voljom) postalo osobno imam pravo da reagujem bez ikakvog mimoziranja i sl. gluposti.
ovaj put jednostavno neću i ne mogu da oćutim, a i zašto bih?


sve ok....

eto baš me zanima šta će na to traveler odgovoriti ili ne

možda sam ga stvarno pomešala sa nekim i napala ni krivog ni dužnog...otkud više znam ko je kome klon?
ako jesam, izvinjavam se, a ono kmica neka ostane kao zajebancija. (u)pomoć! - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  orion 10.10.12 17:34

[quote="Micika I of Siberia"]
Time traveler je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:kmica

Još te negdje vrijeđam, K.Mico?


bilo je na drugoj temi, još pre.
ali možda i grešim. možda sam te pomešala sa nekim. svejedno, dobrodošao u klub "zgađenih na micu" da uz probu i iluziju daš i svoj doprinos.

proba me mrzi po zadatku (neki kažu i iz patološke ljubavi)
iluzija me vređa, omalovažava i pljuje zato što lično doživljava moju zajebanciju na aktuelnu situaciju u federaciji iako ja uvek jednako tako ironično pišem i o srbiji i uopšte o ovom našem malom bednom regionu.
niti jednom rečju tu dragu ženu nisam nigde spomenula niti joj napisala nešto uvredljivo, a već danima istresa gomilu žuči na mene, zbog čega?
i konačno ti kojemu sam toliko mrska da me u jednoj (ne)sretno nameštenoj reči, tačnije sleng izrazu, nazoveš ološem, čamugom, pokvarenim šljamom, crnčugom..ili šta već ta reč znači.
niti se žalim, niti protestujem, niti me iskreno briga za vaše motive. ovo je samo forum, a ne mesto za lične obračune, jer za to drugo treba imati i neku ličnu relaciju,
a ja sa vama to nemam.

tt, jednom mi je neko rekao da nestanem , ja sam poslušala i nisam napisala više niti jednu jedinu reč.
čemu onda ovo?













u ovom crno "kmica" điru ipak postoji crno_bijeli svijet. ...tako da se kmica u zagorskom se dijalektu koristi umjesto riječi mrak, stvarno i zapravo mrak...kao "hodali smo po kmici"...

na kajkavici kad veliš "lik je kmica" znači lik je mrak, ludilo, vrh ....tako da nije sve crno kaj se kmice tiče (u)pomoć! - Page 3 684758713
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 18:01

ma čuj, ne smeta mi ni da je čamuga..pa imala sam crnkinju u avatu...
ali je bitno i od koga ti potekne ta reč..da si mi ti rekla, ma niš strašno, bilo bi mi smešno, ali tt...šta ja znam...verovatno će reći da sam samo ludača koja previše tripuje, a on lik koji uopšte nema nikakve dodirne virtualne veze sa mnom. a jbiga,
ko se o mleko opeče i u jogurt duva. (u)pomoć! - Page 3 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 18:06

Micika I of Siberia je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Da li "kmica" ima neko drugo znacenje na hrvatskom, posto na srpskom nema uvredljivu konotaciju?
Zbog tog "k" u hrvatskom su se kod nas radile svakakve smesne kombinacije...(u)pomoć! - Page 3 1zouo36

u prethodnom komentaru je objašnjenje.

kmica ti je u slengu mrak.....a mrak se koristi u pozitivnom kontekstu....mrak komad, mrak auto, mrak štikle.....tako da te nikako nije mogao uvrijediti (u)pomoć! - Page 3 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 18:07

orion je napisao/la:


u ovom crno "kmica" điru ipak postoji crno_bijeli svijet. ...tako da se kmica u zagorskom se dijalektu koristi umjesto riječi mrak, stvarno i zapravo mrak...kao "hodali smo po kmici"...

na kajkavici kad veliš "lik je kmica" znači lik je mrak, ludilo, vrh ....tako da nije sve crno kaj se kmice tiče (u)pomoć! - Page 3 684758713



ne prepisuj.........(u)pomoć! - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 18:16

cossy je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Da li "kmica" ima neko drugo znacenje na hrvatskom, posto na srpskom nema uvredljivu konotaciju?
Zbog tog "k" u hrvatskom su se kod nas radile svakakve smesne kombinacije...(u)pomoć! - Page 3 1zouo36

u prethodnom komentaru je objašnjenje.

kmica ti je u slengu mrak.....a mrak se koristi u pozitivnom kontekstu....mrak komad, mrak auto, mrak štikle.....tako da te nikako nije mogao uvrijediti (u)pomoć! - Page 3 727654710

di si bio prije... sad je gotovo, već ju je uvrijedio (u)pomoć! - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Jehudi 10.10.12 18:18

Cat_Claw je napisao/la:Da li "kmica" ima neko drugo znacenje na hrvatskom, posto na srpskom nema uvredljivu konotaciju?
Zbog tog "k" u hrvatskom su se kod nas radile svakakve smesne kombinacije...(u)pomoć! - Page 3 1zouo36

Pa u glavnom ne, više onako iz zezanja......ka ono kmico.......ništa strašno.

Kakve to smišne kombinacije sa -k-?
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 18:19

Btw je napisao/la:
cossy je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Da li "kmica" ima neko drugo znacenje na hrvatskom, posto na srpskom nema uvredljivu konotaciju?
Zbog tog "k" u hrvatskom su se kod nas radile svakakve smesne kombinacije...(u)pomoć! - Page 3 1zouo36

u prethodnom komentaru je objašnjenje.

kmica ti je u slengu mrak.....a mrak se koristi u pozitivnom kontekstu....mrak komad, mrak auto, mrak štikle.....tako da te nikako nije mogao uvrijediti (u)pomoć! - Page 3 727654710

di si bio prije... sad je gotovo, već ju je uvrijedio (u)pomoć! - Page 3 1523192931



rad, rad i samo rad..................te mam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 18:35

cossy je napisao/la:


rad, rad i samo rad..................te mam


a sad bi trebalo ići ono...................... ti dam ti dam ti dam (u)pomoć! - Page 3 3601362807: (u)pomoć! - Page 3 3111943984




Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 18:42

Btw je napisao/la:
cossy je napisao/la:


rad, rad i samo rad..................te mam


a sad bi trebalo ići ono...................... ti dam ti dam ti dam (u)pomoć! - Page 3 3601362807 (u)pomoć! - Page 3 3111943984




kaj, kaj, kaj..............................dragi naš kaj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 18:51

cossy je napisao/la:
Btw je napisao/la:
cossy je napisao/la:


rad, rad i samo rad..................te mam


a sad bi trebalo ići ono...................... ti dam ti dam ti dam (u)pomoć! - Page 3 3601362807 (u)pomoć! - Page 3 3111943984




kaj, kaj, kaj..............................dragi naš kaj

nič, nič, nič.................... dragi moj tič
/sad ide jodlanje (u)pomoć! - Page 3 3111943984/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 20:12

cossy je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Da li "kmica" ima neko drugo znacenje na hrvatskom, posto na srpskom nema uvredljivu konotaciju?
Zbog tog "k" u hrvatskom su se kod nas radile svakakve smesne kombinacije...(u)pomoć! - Page 3 1zouo36

u prethodnom komentaru je objašnjenje.

kmica ti je u slengu mrak.....a mrak se koristi u pozitivnom kontekstu....mrak komad, mrak auto, mrak štikle.....tako da te nikako nije mogao uvrijediti (u)pomoć! - Page 3 727654710

izguglala sam nešto drugo
i nije ništa dobro i pozitivno a znam i zašto.
nebitno.

















Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 20:23

uglavnom, odjebi i ti tt


welcome to the kmica side

(u)pomoć! - Page 3 7435a8c4-52e8-4b0c-b845-54006fc428ab

(u)pomoć! - Page 3 171927698


Zadnja promjena: Micika I of Siberia; 10.10.12 20:25; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 20:24

Da i ja napišem par riječi i jedan novi prijedlog za nick ovoj uvrijeđenoj gospođi.
Prvo, u ovom kontekstu kmica znači k_m ilitiga k_mica ilitiga komšinica_mica što si i sama bila par mjeseci dok se nisi dosjetila predložiti forumašima da ti tako maštovitoj i obrazovanoj daju ideje za nick.
I onda što vidimo? Gospođa sujeta se mrtvački uvrijedi na to što treveler ima smisla za humor, ali je kompjuterski nepismen pa ne zna između k i mice staviti donju crtu. (u)pomoć! - Page 3 11484130:

Moj prijedlog za tvoj nick je Onrun. Iako skoro svi ljudi u Hrvatskoj znaju što i tko je to, ja slučajno ukucah u gugleta to i imaš što i vidjeti....rezultat je bio nikakav, kakav i treba biti. (u)pomoć! - Page 3 2733991369:


Zadnja promjena: ljubitelj pičke; 10.10.12 20:26; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  orion 10.10.12 20:28

Micika I of Siberia je napisao/la:
cossy je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Da li "kmica" ima neko drugo znacenje na hrvatskom, posto na srpskom nema uvredljivu konotaciju?
Zbog tog "k" u hrvatskom su se kod nas radile svakakve smesne kombinacije...(u)pomoć! - Page 3 1zouo36

u prethodnom komentaru je objašnjenje.

kmica ti je u slengu mrak.....a mrak se koristi u pozitivnom kontekstu....mrak komad, mrak auto, mrak štikle.....tako da te nikako nije mogao uvrijediti (u)pomoć! - Page 3 727654710

izguglala sam nešto drugo
i nije ništa dobro i pozitivno a znam i zašto.
nebitno.














more ti pihnuti vrit - onak po zagorski .... to ti reći tajmtreveleru.... (u)pomoć! - Page 3 1523192931

.... sad će doći onai kosy i prepisati me (u)pomoć! - Page 3 4273974228

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 20:31

Micika I of Siberia je napisao/la:
cossy je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Da li "kmica" ima neko drugo znacenje na hrvatskom, posto na srpskom nema uvredljivu konotaciju?
Zbog tog "k" u hrvatskom su se kod nas radile svakakve smesne kombinacije...(u)pomoć! - Page 3 1zouo36

u prethodnom komentaru je objašnjenje.

kmica ti je u slengu mrak.....a mrak se koristi u pozitivnom kontekstu....mrak komad, mrak auto, mrak štikle.....tako da te nikako nije mogao uvrijediti (u)pomoć! - Page 3 727654710

izguglala sam nešto drugo
i nije ništa dobro i pozitivno a znam i zašto.
nebitno.


lepo ti reci tom tetejcu da ti puhne vrit.......














Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 20:36

ljubitelj pičke je napisao/la:Da i ja napišem par riječi i jedan novi prijedlog za nick ovoj uvrijeđenoj gospođi.
Prvo, u ovom kontekstu kmica znači k_m ilitiga k_mica ilitiga komšinica_mica što si i sama bila par mjeseci dok se nisi dosjetila predložiti forumašima da ti tako maštovitoj i obrazovanoj daju ideje za nick.
I onda što vidimo? Gospođa sujeta se mrtvački uvrijedi na to što treveler ima smisla za humor, ali je kompjuterski nepismen pa ne zna između k i mice staviti donju crtu. (u)pomoć! - Page 3 11484130:

Moj prijedlog za tvoj nick je Onrun. Iako skoro svi ljudi u Hrvatskoj znaju što i tko je to, ja slučajno ukucah u gugleta to i imaš što i vidjeti....rezultat je bio nikakav, kakav i treba biti. (u)pomoć! - Page 3 2733991369:




ma nemoj?
e tebe sam čekala da mi objasniš travelerov humor. (u)pomoć! - Page 3 1619348112
ti si već dao svoj predlog pa nisam reagovala,
kao što neću ni na ovu nebulozu.
zapravo me ne interesuješ ni ti ni tvoji upisi na ovu ili bilo koju drugu temu.
ali morao si da se umešaš, to svakako,
ko kakva baba (u)pomoć! - Page 3 1619348112






Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 20:48

Možda je sad prilika da napišem jedan mamutovac i cijenjenoj gospođi bitvici koja piše pod nickom btw ili bajdvej....što će reći usput na srpskom "da me ceo svet razume"...jel (u)pomoć! - Page 3 3015220106

Prije šest sedam osam godina, dok sam ja kultne shvaćao poprilično ozbiljno, gđa. (sorry) bitvica se zaljubila u Kultni forum toliko da je i svojoj maloljetnoj kćeri registrirala nick i dapače , dozvolila joj da piše među "ozbiljnim" ljudima. Meni osobno je osim "Amera i smeca" svaka novopridošla klinka išla na pičkin živac. Nekoliko puta sam upozorio tu klinku da ne piše i ne izvodi pizdarije po forumu, a kad to nije upalilo, lijepo sam otišao na tužibabu i pristojno zamolio da suspregnu tu klinku. Problem je bio u tome što ja pojma nisam imao da je to maloljetna kćer gđe bajdvej....da bih kasnije , iz čista mira doživljavao neprimjerene reakcije i kačenje na moje rijetke postove od strane te iste gospođe bitvice koja mi ni do danas nije oprostila to što sam "prijavio" njenu nezrelu kćer........čudni su putevi forumski. (u)pomoć! - Page 3 2329918616

Potrebno je biti pažljiv u komunikaciji....osim prema pičkojlu, njega se može jebat uzduž i poprijeko...neće zamjeriti....(osim kad skuži da je onaj koji mu prigovara u pravu (u)pomoć! - Page 3 3111943984 ).

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 20:50

Micika I of Siberia je napisao/la:
ljubitelj pičke je napisao/la:Da i ja napišem par riječi i jedan novi prijedlog za nick ovoj uvrijeđenoj gospođi.
Prvo, u ovom kontekstu kmica znači k_m ilitiga k_mica ilitiga komšinica_mica što si i sama bila par mjeseci dok se nisi dosjetila predložiti forumašima da ti tako maštovitoj i obrazovanoj daju ideje za nick.
I onda što vidimo? Gospođa sujeta se mrtvački uvrijedi na to što treveler ima smisla za humor, ali je kompjuterski nepismen pa ne zna između k i mice staviti donju crtu. (u)pomoć! - Page 3 11484130:

Moj prijedlog za tvoj nick je Onrun. Iako skoro svi ljudi u Hrvatskoj znaju što i tko je to, ja slučajno ukucah u gugleta to i imaš što i vidjeti....rezultat je bio nikakav, kakav i treba biti. (u)pomoć! - Page 3 2733991369:




ma nemoj?
e tebe sam čekala da mi objasniš travelerov humor. (u)pomoć! - Page 3 1619348112
ti si već dao svoj predlog pa nisam reagovala,
kao što neću ni na ovu nebulozu.
zapravo me ne interesuješ ni ti ni tvoji upisi na ovu ili bilo koju drugu temu.
ali morao si da se umešaš, to svakako,
ko kakva baba (u)pomoć! - Page 3 1619348112






Drago mi je da te ne interesišem... što dokazuje i ovaj tvoj pristojan post.


More, marš u pičku materinu, bre.
Pristojno, srpski i sa stilom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 20:54

A vidi kako se kokošinjac probudio, baciš kmicu i perje leti.

Nego nisi na pitanje odgovorila Micika I kmicika syber, vrijeđam li te još negdje?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 10.10.12 20:57

Gospa ne kuži da se sad sjebala. Dok bude kultnih i dok ljudi vide da ona piše...ostat će obična kmica. Žao mi je. (u)pomoć! - Page 3 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 3 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.