kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 12.07.14 7:31

Lena je napisao/la:eto...još malo i ljeto  Wajter raport - Page 2 11484130 



eeee  Wajter raport - Page 2 1523192931  ...... kao u očekivanju godoa

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 12.07.14 7:37

ideš u spitzu?mi ćemo sad....treba kupit svega i svačega...ponestalo
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 12.07.14 7:40

Lena je napisao/la:ideš u spitzu?mi ćemo sad....treba kupit svega i svačega...ponestalo



iđem, obavezno na plac i još ponešto, punjene paprike pravim za danas i sutra .... sutra ćemo ujutro skočit u gljive, poslije moram na posao.... tak da danas kuham lonac paprika da ime se nađe ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 12.07.14 7:41

a ja skužila kako si tamo napisala da si već išla po namirnice....
je vikendom se i kod nas skuha za 2-3 puta....lakše tako.....
kuha onaj koji voli kuhat  Wajter raport - Page 2 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 12.07.14 7:43

Lena je napisao/la:a ja skužila kako si tamo napisala da si već išla po namirnice....
je vikendom se i kod nas skuha za 2-3 puta....lakše tako.....
kuha onaj koji voli kuhat  Wajter raport - Page 2 11484130 



ne u dućanu ....bila sam vani sa psicom ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.07.14 8:06

Kod mene se vikendom iskljucivo odmara i druzi... sve ostalo obavljam preko tjedna... ne dam nikome svoje vikende

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.07.14 12:53

vajter opet ljetni, nebo vedro i bez oblaka ... kuća puna djece u iščekivanju novih ribica koje udomljujemo  Wajter raport - Page 2 684758713 primijetila sam da poklonjene životinje duže žive u mojoj kuće ... ove šta kupim i dam pare za njih imaju problem opstati ... tako da sam prihvatila tu vrst praznovjerja ko neko pravilo ... udomit, ne kupit pa će bit manje krvoprolića


ah, da ... nakon sto godina se sjetila uplatit loto ... jebote, kako me zna zasvrbit lijevi dlan da je to ludilo a ja ko mujo iz vica, čekam hrpu para al da ne uplatim loto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 12.07.14 17:34

mene čim zasvrbi ide neka lova.....
ali loto nikako da dođe.....no treba uplatit da dobiješ istina  Wajter raport - Page 2 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.07.14 18:38

Lena je napisao/la:mene čim zasvrbi ide neka lova.....
ali loto nikako da dođe.....no treba uplatit da dobiješ istina  Wajter raport - Page 2 11484130 

mene već dvije godine svako toliko divljački zasvrbi dlan a nikako se sjetit uplatit loto ... u te dvije godine sam ga uplatila tri puta ... danas je treći pa ko velim, treća sreća ... ako dobijem, neću više nikad ništa radit, samo forumašit   Wajter raport - Page 2 3114667799 

odoh, svratila samo kratko da vidim jel me tko preduhitrio sa kantom chilli papričica , jel ima kakvog većeg muvinga i tako to


ah da, ako dobijem na lotu kupujem čitav forum a onda ste gotofi  Wajter raport - Page 2 439160543 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 12.07.14 18:40

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:mene čim zasvrbi ide neka lova.....
ali loto nikako da dođe.....no treba uplatit da dobiješ istina  Wajter raport - Page 2 11484130 

mene već dvije godine svako toliko divljački zasvrbi dlan a nikako se sjetit uplatit loto ... u te dvije godine sam ga uplatila tri puta ... danas je treći pa ko velim, treća sreća ... ako dobijem, neću više nikad ništa radit, samo forumašit   Wajter raport - Page 2 3114667799 

odoh, svratila samo kratko da vidim jel me tko preduhitrio sa kantom chilli papričica , jel ima kakvog većeg muvinga i tako to


ah da, ako dobijem na lotu kupujem čitav forum a onda ste gotofi   Wajter raport - Page 2 439160543 


 Wajter raport - Page 2 1523192931  ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.07.14 7:48

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:mene čim zasvrbi ide neka lova.....
ali loto nikako da dođe.....no treba uplatit da dobiješ istina  Wajter raport - Page 2 11484130 

mene već dvije godine svako toliko divljački zasvrbi dlan a nikako se sjetit uplatit loto ... u te dvije godine sam ga uplatila tri puta ... danas je treći pa ko velim, treća sreća ... ako dobijem, neću više nikad ništa radit, samo forumašit   Wajter raport - Page 2 3114667799 

odoh, svratila samo kratko da vidim jel me tko preduhitrio sa kantom chilli papričica , jel ima kakvog većeg muvinga i tako to


ah da, ako dobijem na lotu kupujem čitav forum a onda ste gotofi   Wajter raport - Page 2 439160543 

bogami koliko ih je otišlo i još odlazi mislim da ćeš dobit forum bez para....freee  Wajter raport - Page 2 1523192931 
odo malo radit....navrnem kasnije....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 13.07.14 10:35

Kiša cilu noć i cilo jutro    Wajter raport - Page 2 1658420748  Wajter raport - Page 2 1658420748  Wajter raport - Page 2 1658420748  Wajter raport - Page 2 1658420748  Wajter raport - Page 2 1658420748  Wajter raport - Page 2 1658420748  Wajter raport - Page 2 1658420748
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.07.14 11:28

i kod nas....u pm...počelo i grmit opet  Wajter raport - Page 2 4060723073 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 13.07.14 12:41

za sada je sunčano ...skupljaju se crni oblaci - biti će kiše vrlo uskoro ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.14 7:30

kisa padala cijelu noc, trenutno ne da. Sve mokro, sve vlazno, sve usrato, temperatura 20 stupnjeva.
Bilo je kise i za vikend, nema da fali...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.07.14 8:08

vajter nebitan kad ti se događaju lijepe stvari u životu a ovaj vikend ih je bio krcat  Wajter raport - Page 2 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.14 8:10

danas uobicajito najavljuju svega i svacega, i sunca i pljuskova i nevera. Zatim kao slijedi skoro pa pravo ljeto i visoke temperature ali samo do kraja vikenda kad slijede nove kise. Otic ce nam i ovo malo turista, koji ce kurac bauljat gradovima i gradicima kad vise manje nemaju sto vidjet...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.07.14 8:12

pizda je napisao/la:danas uobicajito najavljuju svega i svacega, i sunca i pljuskova i nevera. Zatim kao slijedi skoro pa pravo ljeto i visoke temperature ali samo do kraja vikenda kad slijede nove kise. Otic ce nam i ovo malo turista, koji ce kurac bauljat gradovima i gradicima kad vise manje nemaju sto vidjet...

ajmo kiša, nevrijeme i oluje ... jupi ! još ako udari kakav dobar kraj ljeta onda potpisujem reprizu i iduće godine ... meni je ovo super ... ljeto je a ko da nije ... svako toliko ugrije dovoljno za kupanje al nema one patnje po žegama, gužvi po dućanima, nesnosnog prometa po ulicama i čepova na izlasku sa otoka ... jab još

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.14 8:18

ovaj viken sam bijo mobilno iskljucen. Najprije sam zamjenijo sim karticu za neku mikro i treba 24 sata da se ukljuci. Zatim to prosljakalo, morao sam unijeti adresar ponovo, sva imena, brojeve i tako to. Ztaim dobijem neciju poruku (prije unosenja adresara), odgovorim i hocu stisnut send a toga nema nigdje, kemijao pola sata, nema sanse. Uputstva na arapskom ali sam nasao na netu koju ikonu treba stisnut. Stiskao je ja i prije ali ne trza. Sad je poceo stiskat udvostrocenom zestinom ali nece i nece, skinijo foliju i uhvati iz trece. Sve drugo normalno stimas i pod folijom ali samo to ne. Zatim me neko zvao, hocu prihvat poziv a nema nista slicnoga nekom telefonu. Kog kurca sad stisnut jebote...Nema druge nego li opet na net, jebate, kad te neko zove, pojavi se na vrhu silueta glave (kasnije i slika ako je stavis) i tu sliku moras prstom povuci nadolje i mos pricat. Ako me ista odusevljava to su slicne budalastine koje padnu na pamet nekom nemastovitom kretenu a ti se moras tim budalastinama prilagodjavat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.14 8:21

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:danas uobicajito najavljuju svega i svacega, i sunca i pljuskova i nevera. Zatim kao slijedi skoro pa pravo ljeto i visoke temperature ali samo do kraja vikenda kad slijede nove kise. Otic ce nam i ovo malo turista, koji ce kurac bauljat gradovima i gradicima kad vise manje nemaju sto vidjet...

ajmo kiša, nevrijeme i oluje ... jupi ! još ako udari kakav dobar kraj ljeta onda potpisujem reprizu i iduće godine ... meni je ovo super ... ljeto je a ko da nije ... svako toliko ugrije dovoljno za kupanje al nema one patnje po žegama, gužvi po dućanima, nesnosnog prometa po ulicama i čepova na izlasku sa otoka ... jab još

daj jebote, pa tuzno je vidjet. Plaze su punije za bozic kad igraju one bozicne picigine. Nema ljudi u bermudama, sandalama, japankama, sve se ubundalo, samo vlagustina i nista vise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.14 8:23

kišna glista je napisao/la:vajter nebitan kad ti se događaju lijepe stvari u životu a ovaj vikend ih je bio krcat  Wajter raport - Page 2 684758713 

ajd neka je, barem nesto liepoga u ruznom vikendu...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.07.14 8:26


mene više čude oni koji se prilagođavaju tuđim budalaštinama od mobitela ... a glede folije na mobitelu, tek neki dan sam skontala da postoji i to... sjedim kod kolegice na kavi i počne mi se ta folija gulit i već pomislila da mi se mobitel raspada, počnem jamrat koja kurčeva kvaliteta je to al dobro, kolko sam ga platila, nije ni čudo ... a ono još nisam foliju skinula otkad sam ga nabavila  Wajter raport - Page 2 11484130  kolegica samo zakolutala očima ... komentar je bijo sasvim nepotreban ... pročitala joj misli

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.14 8:27

kišna glista je napisao/la:
mene više čude oni koji se prilagođavaju tuđim budalaštinama od mobitela ... a glede folije na mobitelu, tek neki dan sam skontala da postoji i to... sjedim kod kolegice na kavi i počne mi se ta folija gulit i već pomislila da mi se mobitel raspada, počnem jamrat koja kurčeva kvaliteta je to al dobro, kolko sam ga platila, nije ni čudo ... a ono još nisam foliju skinula otkad sam ga nabavila  Wajter raport - Page 2 11484130  kolegica samo zakolutala očima ... komentar je bijo sasvim nepotreban ... pročitala joj misli

pa moras se prilagodit, jebat ga, inace ne mos odgovorit na poziv ili poruku...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.07.14 8:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mene više čude oni koji se prilagođavaju tuđim budalaštinama od mobitela ... a glede folije na mobitelu, tek neki dan sam skontala da postoji i to... sjedim kod kolegice na kavi i počne mi se ta folija gulit i već pomislila da mi se mobitel raspada, počnem jamrat koja kurčeva kvaliteta je to al dobro, kolko sam ga platila, nije ni čudo ... a ono još nisam foliju skinula otkad sam ga nabavila  Wajter raport - Page 2 11484130  kolegica samo zakolutala očima ... komentar je bijo sasvim nepotreban ... pročitala joj misli

pa moras se prilagodit, jebat ga, inace ne mos odgovorit na poziv ili poruku...Wajter raport - Page 2 684758713

nemam tih problema ... al očito ih imaš ti  Wajter raport - Page 2 1523192931 ja odljepila foliju i gle, mobitel opet ko da je nov  Wajter raport - Page 2 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.07.14 8:34

pizda je napisao/la:

daj jebote, pa tuzno je vidjet. Plaze su punije za bozic kad igraju one bozicne picigine. Nema ljudi u bermudama, sandalama, japankama, sve se ubundalo, samo vlagustina i nista vise...

da tužno ??? jebate, vidjela bih te da živiš u turističkom mjestu ... tužno je kad odem po kruh i mlijeko a moram čekat red od dvajst turista ispred sebe ... dođem na plažu i nitko ne gazi po meni ... more čisto da čistije ne može bit ... čak su se i morski ježovi vratili na gradske plaže ... to te ja pitam ... moš si mislit što mi trebaju ljudi na plaži da bih ja uživala ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.