kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

di je nestala mosaic sunka....?

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 20.07.14 21:56

antonac je napisao/la:
antonac je napisao/la:
Polo je napisao/la:
Lena je napisao/la:
ma to smo vidili,ali on tvrdi da nije to divlja mrkva....
nemam pojma...ima neku ideju za kuvat  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 1619348112 
garant je trudan... di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 997057239

kupijo sam neki narezak od sunke od gavrilovica gjure.....veceras je svecano otvaranje, bas me zanima jel to to.....ali, vec znam da nie, ono nie bilo u conservama.....

i nie se zvalo mosaic sunka, to se tako zvalo samo kad sam je zadnji put vidijo.....mislim da su to prodavaci zvali sunkarica ali nema veze sa danasnjom sunkaricom....



šunkarica je bila okrugla, kao široki parizer. imala je mozaik i bila je va črevu ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 20.07.14 21:57

antonac je napisao/la:
antonac je napisao/la:
antonac je napisao/la:
antonac je napisao/la:

kupijo sam neki narezak od sunke od gavrilovica gjure.....veceras je svecano otvaranje, bas me zanima jel to to.....ali, vec znam da nie, ono nie bilo u conservama.....

i nie se zvalo mosaic sunka, to se tako zvalo samo kad sam je zadnji put vidijo.....mislim da su to prodavaci zvali sunkarica ali nema veze sa danasnjom sunkaricom....

u ctvari, idem je odma otvorit, ko ce cekat do veceras.....tu cu napisat doimove..... di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 11484130 

klinac.....structura i okus ko i mesni samo duplo skuplje.....zajebo me gjuro....


kažu da ni mesni nije ono šta je nekada bio ..... se sjećaš kada ga se nekada pohalo .... di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  pizda 21.07.14 8:29

lastavica je napisao/la:
orion je napisao/la:multi_multi  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 3111943984 


.... da se vratim na gavrilovića ... neki dan sam kupila jetrenu paštetu - nula bodova  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 4060723073  .....



 .... ali ipak, još uvijek je od cijelokupnog izbora - najbolja gavrilovićka di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 684758713

sto je, je, sto samo dokazuje koliko je jeziva ponuda ostalih proizvodjaca suhomesnatih projizvoda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 21.07.14 16:43

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
orion je napisao/la:multi_multi  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 3111943984 


.... da se vratim na gavrilovića ... neki dan sam kupila jetrenu paštetu - nula bodova  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 4060723073  .....



 .... ali ipak, još uvijek je od cijelokupnog izbora - najbolja gavrilovićka di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 684758713

sto je, je, sto samo dokazuje koliko je jeziva ponuda ostalih proizvodjaca suhomesnatih projizvoda...
naravno. zato niti ne učim dijete previše salamama i paštetama.


nekada se govorilo da se hrenovke davalo bolesnome za oporavak. danas se razboliš od hrenovke: mljevene kreste, papci i nokti sa malo praha u boji i pokoja žilica ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Lena 21.07.14 18:04

bljaks!  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 22.07.14 1:36

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
orion je napisao/la:multi_multi  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 3111943984 


.... da se vratim na gavrilovića ... neki dan sam kupila jetrenu paštetu - nula bodova  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 4060723073  .....



 .... ali ipak, još uvijek je od cijelokupnog izbora - najbolja gavrilovićka di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 684758713

sto je, je, sto samo dokazuje koliko je jeziva ponuda ostalih proizvodjaca suhomesnatih projizvoda...
naravno. zato niti ne učim dijete previše salamama i paštetama.


nekada se govorilo da se hrenovke davalo bolesnome za oporavak. danas se razboliš od hrenovke: mljevene kreste, papci i nokti sa malo praha u boji i pokoja žilica ....
njam njam njam...  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 1619348112... nedavno nakon duzeg vremena jeo mesni...katastrofa, tvrdo i suvo nemres ni prozvakati, ni progutati bez zalivanja litrom vode...  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 22.07.14 8:28

u zadnje vrijeme je sve od tih suhomesnatih proizvoda nejestivo ... nateknu mi usne i jezik od njih ko da stavljaju neki otrov ... a mesni narezak nisam nikad ni probala ... jedino šta još valja su kojekakve slanine, sušena govedina i pršuti al nemreš ni to jest često jer je preslano .. kad malo razmislim, teško je uopće otić u dućan i kupit nešto smisleno ... baš staneš i razmišljaš štab jeo, kobajagi pun dućan svega al ničeg što bi jeo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  pizda 22.07.14 10:41

kišna glista je napisao/la:u zadnje vrijeme je  sve od tih suhomesnatih proizvoda nejestivo ... nateknu mi usne i jezik od njih ko da stavljaju neki otrov  ... a mesni narezak nisam nikad ni probala ... jedino šta još valja su kojekakve slanine, sušena govedina i pršuti al nemreš ni to jest često jer je preslano .. kad malo razmislim, teško je uopće otić u dućan i kupit nešto smisleno ... baš staneš i razmišljaš štab jeo, kobajagi pun dućan svega al ničeg što bi jeo

treba ic u madjarsku i kupit one njihove zimske salame. Iste ko ona prva gavrilovicka, nevjerojatno dobra...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 22.07.14 10:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:u zadnje vrijeme je  sve od tih suhomesnatih proizvoda nejestivo ... nateknu mi usne i jezik od njih ko da stavljaju neki otrov  ... a mesni narezak nisam nikad ni probala ... jedino šta još valja su kojekakve slanine, sušena govedina i pršuti al nemreš ni to jest često jer je preslano .. kad malo razmislim, teško je uopće otić u dućan i kupit nešto smisleno ... baš staneš i razmišljaš štab jeo, kobajagi pun dućan svega al ničeg što bi jeo

treba ic u madjarsku i kupit one njihove zimske salame. Iste ko ona prva gavrilovicka, nevjerojatno dobra...

a znam, donosili su mi je nekoć ... al da mi se ide po salamu u mađarsku ... tolko mi baš nije stalo do nje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  pizda 22.07.14 12:12

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:u zadnje vrijeme je  sve od tih suhomesnatih proizvoda nejestivo ... nateknu mi usne i jezik od njih ko da stavljaju neki otrov  ... a mesni narezak nisam nikad ni probala ... jedino šta još valja su kojekakve slanine, sušena govedina i pršuti al nemreš ni to jest često jer je preslano .. kad malo razmislim, teško je uopće otić u dućan i kupit nešto smisleno ... baš staneš i razmišljaš štab jeo, kobajagi pun dućan svega al ničeg što bi jeo

treba ic u madjarsku i kupit one njihove zimske salame. Iste ko ona prva gavrilovicka, nevjerojatno dobra...

a znam, donosili su mi je nekoć ...  al da mi se ide po salamu u mađarsku ... tolko mi baš nije stalo do nje

bilo je i ovdje u doba rata, gavrilovic onda nije radio jer je Petrinja bila okupirata pa smo uvozili tu madjarsku. Ma fenomenalna...Neki dan vidim u marketu, pise madjarska salama. Dobro pa sam bijo oprezan i kupio malo, nema veze sa onom salamom, to neki nas surogat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 22.07.14 12:35

pizda je napisao/la:

bilo je i ovdje u doba rata, gavrilovic onda nije radio jer je Petrinja bila okupirata pa smo uvozili tu madjarsku. Ma fenomenalna...Neki dan vidim u marketu, pise madjarska salama. Dobro pa sam bijo oprezan i kupio malo, nema veze sa onom salamom, to neki nas surogat...

sve sam ja to redom probala jer mi djeca tu i tamo vole to jest al jebat ga ... dok meni natiču usta od toga, neka je sve skup što dalje od mene ... ima tu po mesnicama dobrih domaćih kobasica pa im radije to ispečem kad se zažele takvih stvari

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  pizda 22.07.14 12:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bilo je i ovdje u doba rata, gavrilovic onda nije radio jer je Petrinja bila okupirata pa smo uvozili tu madjarsku. Ma fenomenalna...Neki dan vidim u marketu, pise madjarska salama. Dobro pa sam bijo oprezan i kupio malo, nema veze sa onom salamom, to neki nas surogat...

sve sam ja to redom probala jer mi djeca tu i tamo vole to jest al jebat ga ... dok meni natiču usta od toga, neka je sve skup što dalje od mene ... ima tu po mesnicama dobrih domaćih kobasica pa im radije to ispečem kad se zažele takvih stvari

ove zimske salame svih vrsta slobodno mozes zaboravit, ocaj zivi. Bolje onda neku mortadelu sa maslinama pojest...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 22.07.14 13:19

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bilo je i ovdje u doba rata, gavrilovic onda nije radio jer je Petrinja bila okupirata pa smo uvozili tu madjarsku. Ma fenomenalna...Neki dan vidim u marketu, pise madjarska salama. Dobro pa sam bijo oprezan i kupio malo, nema veze sa onom salamom, to neki nas surogat...

sve sam ja to redom probala jer mi djeca tu i tamo vole to jest al jebat ga ... dok meni natiču usta od toga, neka je sve skup što dalje od mene ... ima tu po mesnicama dobrih domaćih kobasica pa im radije to ispečem kad se zažele takvih stvari

ove zimske salame svih vrsta slobodno mozes zaboravit, ocaj zivi. Bolje onda neku mortadelu sa maslinama pojest...

ako ćemo iskreno, još mi je najbolji sad najobičniji široki parizer iako znam da je i to zadnje smeće i želatinirati smuti od raznih žlundri i krijesta al jedino još to mogu jest od svega

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Lena 22.07.14 13:29

da se jest mortadela i neke pikove stvari.....
al nema bviše nigdi ni prave pancete kupit.....kad donese otac da sela to ode za tren.....ove kupovne do jedna koooma.....sirovo prodaju.... di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 4060723073 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 22.07.14 13:38

Lena je napisao/la:da se jest mortadela i neke pikove stvari.....
al nema bviše nigdi ni prave pancete kupit.....kad donese otac da sela to ode za tren.....ove kupovne do jedna koooma.....sirovo prodaju.... di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 4060723073 

istina ... ne moš ju više jest bez da ju termički unakaziš al ajd, i to je bolje nego oni suhomesnati koji tebe kemijski unakaze

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Lena 22.07.14 14:24

da......bed mi jer mala hoće povremeno hrenovke.....uzmemo pik bez ovitka.....ali trudim se ne često.....
meni je pršut i panceta zakon....domaći naravno
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 23.07.14 7:26

Lena je napisao/la:da......bed mi jer mala hoće povremeno hrenovke.....uzmemo pik bez ovitka.....ali trudim se ne često.....
meni je pršut i panceta zakon....domaći naravno

meni su najbolje pikove u prirodnom crijevu, kad zagrizeš, a ona samo pukkkkne  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  pizda 23.07.14 7:41

Lena je napisao/la:da se jest mortadela i neke pikove stvari.....
al nema bviše nigdi ni prave pancete kupit.....kad donese otac da sela to ode za tren.....ove kupovne do jedna koooma.....sirovo prodaju.... di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 4060723073 

gavrilovic ima dobre pancete, to im je jos jedino sto im vriedi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  pizda 23.07.14 7:43

pa i hrenovke su mi najbolje gavriloviceve, mozda zato sto ostale nisam ni probao...di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 23.07.14 7:50

sjećam se nekog ogromnom pakovanja hrenovki koje sam kupila , nemam pojma čije su al kad sam išla to peć, napuhale su se duplo, popucale ko da hoće pobjeć iz vlastite kože ... to sam odma psu bacila i mislila da će mu još jedna glava narasti od toga al nije ... al nikad više !

nekad kupim al vrlo rijetko ... za dječji rođemdan im dam da se zguštaju jer vole hrenovke u tijestu a i inače ih pustim da se na taj dan naloču coca cole i čega hoće pa onda može i to ...  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  pizda 23.07.14 7:53

kišna glista je napisao/la:sjećam se nekog ogromnom pakovanja hrenovki koje sam kupila , nemam pojma čije su al kad sam išla to peć, napuhale su se duplo, popucale ko da hoće pobjeć iz vlastite kože  ... to sam odma psu bacila i mislila da će mu još jedna glava narasti od toga al nije ... al nikad više !

nekad kupim al vrlo rijetko ... za dječji rođemdan im dam da se zguštaju jer vole hrenovke u tijestu a i inače ih pustim da se na taj dan naloču coca cole i čega hoće pa onda može i to ...  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 1523192931 

pa zato se i ja boim experimentirat i u rietkim trenucima kad mi dodje gust za renovke kupim gavriloviceve.
Velis, rodjendani su dani za nezdravu hranu i napitke?  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 11484130 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 23.07.14 8:00

ja volim životinjske papke, trepavice I tumore tako da volim I hrenofke... najbolje su mi one wudy u žutom pakiranju...  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Gost 23.07.14 8:02

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sjećam se nekog ogromnom pakovanja hrenovki koje sam kupila , nemam pojma čije su al kad sam išla to peć, napuhale su se duplo, popucale ko da hoće pobjeć iz vlastite kože  ... to sam odma psu bacila i mislila da će mu još jedna glava narasti od toga al nije ... al nikad više !

nekad kupim al vrlo rijetko ... za dječji rođemdan im dam da se zguštaju jer vole hrenovke u tijestu a i inače ih pustim da se na taj dan naloču coca cole i čega hoće pa onda može i to ...  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 1523192931 

pa zato se i ja boim experimentirat i u rietkim trenucima kad mi dodje gust za renovke kupim gavriloviceve.
Velis, rodjendani su dani za nezdravu hranu i napitke?  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 11484130 

ma ja eksperimentiram jer si mogu dozvolit  ... kolko životinja imam, ništa se ne baci, uvijek se sve pojede samo je pitanje tko će pojest ...  di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 1523192931 
a dječji rođemdani su šta god djeca požele da budu ... ovaj zadnji  naručile i napravile tonu čokolada a i mene nagovorile da pravim tortu od pet iljada kalorija oblivenu i ukrasitu čokoladnim ukrasima ... sva sreća da nemam više djece ... uništilo bi nas to i financijski i kalorijski a i glede hrenovki ... al da, onda im dam da loču šta hoće, sve dok ne traže gajbu pive, neću se bunit  ... drugi dan ih odvedem na kakvu šetnju po brdima da ispucaju sav šećer i otrove i voala , svi sretni, zadovoljni i zdravi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  antonac 23.07.14 16:32

danas sam specialno iso u plodine....tamo sam naisao na vrlo ljubaznu tetu koia dila suhomesnatosti.....ona je pokazala razumievanje za moi problem i skroz je upucena, tj. nie me bielo pogledala kad sam joj spomenijo mosaic sunku.....znala je zena o cemu govorim....odgovorila mi je sior moi prestali su je proizvodit ni sama ne znam zasto.....odustali.....mozda ovai moi vapai ponovno digne iz mrtvih proizvodnju mosaic sunke u hrvata i cela nam zbog toga budu svietla poput cela mladih komunista..... di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 11484130 

_________________
daite im da seru....di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 29xutcydi je nestala mosaic sunka....? - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  antonac 23.07.14 16:35

mole se cienjeni korisnici da odiebu sa tortama sa ove suhomesnate theme..... di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 11484130 

_________________
daite im da seru....di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 29xutcydi je nestala mosaic sunka....? - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

di je nestala mosaic sunka....? - Page 3 Empty Re: di je nestala mosaic sunka....?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.