kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fešn,fešn,fešn.....

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Gost 28.07.14 11:17

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:ono standardno, neka nosina, usi ko sto ima Antisa u trojmama, kakva zecja usna, oziljak, nezeljene tetovaze i slicno. Ono punjenje usana silikonom je valjda nesto najodvratnije sto je plasticna kirurgija ucinila.
Mozda i ustrcati malo botoksa ako si vec kakva filmska i pjevacka zviezda, zasto ne....
jebo te kome je ovo upućeno i koga si cementirao?
ništa ne ne kužim  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130

comentirao je za što bi tolerirao plastične operacije, nako genralno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Lena 28.07.14 11:18

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:ono standardno, neka nosina, usi ko sto ima Antisa u trojmama, kakva zecja usna, oziljak, nezeljene tetovaze i slicno. Ono punjenje usana silikonom je valjda nesto najodvratnije sto je plasticna kirurgija ucinila.
Mozda i ustrcati malo botoksa ako si vec kakva filmska i pjevacka zviezda, zasto ne....
jebo te kome je ovo upućeno i koga si cementirao?
ništa ne ne kužim  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130

comentirao je za što bi tolerirao plastične operacije, nako genralno
aaaaaaaa....ok sad ima smisla  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  pizda 28.07.14 11:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:ono standardno, neka nosina, usi ko sto ima Antisa u trojmama, kakva zecja usna, oziljak, nezeljene tetovaze i slicno. Ono punjenje usana silikonom je valjda nesto najodvratnije sto je plasticna kirurgija ucinila.
Mozda i ustrcati malo botoksa ako si vec kakva filmska i pjevacka zviezda, zasto ne....
jebo te kome je ovo upućeno i koga si cementirao?
ništa ne ne kužim  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130

comentirao je za što bi tolerirao plastične operacije, nako genralno

to Maco, vidi se da si riecanka, ovi juznije nista ne kuze...fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Lena 28.07.14 11:29

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:ono standardno, neka nosina, usi ko sto ima Antisa u trojmama, kakva zecja usna, oziljak, nezeljene tetovaze i slicno. Ono punjenje usana silikonom je valjda nesto najodvratnije sto je plasticna kirurgija ucinila.
Mozda i ustrcati malo botoksa ako si vec kakva filmska i pjevacka zviezda, zasto ne....
jebo te kome je ovo upućeno i koga si cementirao?
ništa ne ne kužim  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130

comentirao je za što bi tolerirao plastične operacije, nako genralno

to Maco, vidi se da si riecanka, ovi juznije nista ne kuze...fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713

da da.....neke krnje rečenice,nabrajanje i onda ubaciš ne dam....viva rieka!!!  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  pizda 28.07.14 11:35

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
jebo te kome je ovo upućeno i koga si cementirao?
ništa ne ne kužim  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130

comentirao je za što bi tolerirao plastične operacije, nako genralno

to Maco, vidi se da si riecanka, ovi juznije nista ne kuze...fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713

da da.....neke krnje rečenice,nabrajanje i onda ubaciš ne dam....viva rieka!!!  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 3084372643

kako je maca skuzila ijako je napola dalmatinka? Zato jer zivi u Rieci...fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Lena 28.07.14 13:51

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

comentirao je za što bi tolerirao plastične operacije, nako genralno

to Maco, vidi se da si riecanka, ovi juznije nista ne kuze...fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713

da da.....neke krnje rečenice,nabrajanje i onda ubaciš ne dam....viva rieka!!!  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 3084372643

kako je maca skuzila ijako je napola dalmatinka? Zato jer zivi u Rieci...fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713
naravno kad se već tu prilagodila vašem govornom vezenju  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 3084372643 
mora preživit
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  pizda 29.07.14 8:26

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:

to Maco, vidi se da si riecanka, ovi juznije nista ne kuze...fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713

da da.....neke krnje rečenice,nabrajanje i onda ubaciš ne dam....viva rieka!!!  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 3084372643

kako je maca skuzila ijako je napola dalmatinka? Zato jer zivi u Rieci...fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713
naravno kad se već tu prilagodila vašem govornom vezenju  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 3084372643 
mora preživit

mislim da je ona rodita ovdje, ako nije mora da je dosla tek kad je prohodala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Gost 29.07.14 21:31

Lena je napisao/la:možda je i bila tema,ali neka opet....
dakle šta mislite o plastičnoj kirurgiji?
meni je ova pošast ribljih usta i majkl đekson noseva koma......iako imam dojam da malo posustaje to ludilo i da umjerenost opet dolazi u modu.....
mogu razumit da se operira klempave uši,baš krivi nos, neka anomalija koja smeta....ali ajmo se pumpat da budemo svi isti mi je užasna....

evo primjera....nisam znala da je scarle operirala nosić,ali vidi se da je.....ajde nije pretjerala....
fešn,fešn,fešn..... - Page 2 2gsr3th

madonna je slatke fačice sa godinama koje idu i normalno je da idu došla do vještičje face....meni ona ima baš ok prirodne crte lica,ali sad je plastika preuzela taj osnovni dojam.....bem ti madonnice šta uradi
fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Ojnp6g

evo i naše seve nacijonale....isto baš slatko lice i sve okej prirodno....imala kao nekih problema sa nosom,ali sad joj je trokutast i otvori su kao da se ljuti....dakle loš nose job po mebi...i usta je uništila,a imala baš lijepa prirodna.....seve seve...
fešn,fešn,fešn..... - Page 2 2vlskuw
fešn,fešn,fešn..... - Page 2 1zbgyft
fešn,fešn,fešn..... - Page 2 2vua7v5

neću ni stavljat ogavne slike mickey rourka....šta je taj čovjek napravio od sebe to je nevjerojatno....

da li bi vi šta na sebi operirali da možete?
ja bi možda maaalkice smanjila nos,al opet neću to napravit jer nije tako strašan  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130 
ostalo ne bi ništa....kakva sam takva sam




korekcije su nekada ok no u ničemu nije dobro pretjerivati. kada lice počinje dobivati onaj mačiji izgled, već je kasno. madonna si je to, očito, učinila. no godine ju gaze. bez make up-a je katastrofa. 

seve mi je izvrsna. kao i nicole kidman ..... dodala bih i izvrsna glumica. predobra u the hours i the others .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Gost 30.07.14 7:04

seve još nije pretjerala, al da mi se sviđaju njen nos i usne - ne sviđaju

u svakom slučaju ukupni dojam je bolji nego na početku karijere, jer bila je gadna ko lopov

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Lena 30.07.14 7:19

lastavica je napisao/la:


korekcije su nekada ok no u ničemu nije dobro pretjerivati. kada lice počinje dobivati onaj mačiji izgled, već je kasno. madonna si je to, očito, učinila. no godine ju gaze. bez make up-a je katastrofa. 

seve mi je izvrsna. kao i nicole kidman ..... dodala bih i izvrsna glumica. predobra u the hours i the others .....

je madonna više nema mjeru.....a sa šminkom i može proći,no vještica look je očit

ma seve je uništila usta....sve joj pri dnu "ispada" i nos joj je tuuu mač.....pogledaj malo
slažem se kišnom da su to lica za scenu.....nisam je odavno vidila uživo jer bi onda mogla reć kako je to za vidit....
kidma mi je sad maska.....ono pokušava se nasmijat,al ne ide....previše botoksa valjda....i inače mi je antipatična totalno
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Lena 30.07.14 7:19

Alhambra je napisao/la:seve još nije pretjerala, al da mi se sviđaju njen nos i usne - ne sviđaju

u svakom slučaju ukupni dojam je bolji nego na početku karijere, jer bila je gadna ko lopov


meni ne....baš je slatka bila....mala korejka  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Gost 30.07.14 7:36

Lena je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:seve još nije pretjerala, al da mi se sviđaju njen nos i usne - ne sviđaju

u svakom slučaju ukupni dojam je bolji nego na početku karijere, jer bila je gadna ko lopov


meni ne....baš je slatka bila....mala korejka  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130

uf, širok nos, spušteni kapci, neuređene debele obrve, al to je sve i sama uvidjela, pa korigirala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Lena 30.07.14 7:45

Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:seve još nije pretjerala, al da mi se sviđaju njen nos i usne - ne sviđaju

u svakom slučaju ukupni dojam je bolji nego na početku karijere, jer bila je gadna ko lopov


meni ne....baš je slatka bila....mala korejka  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130

uf, širok nos, spušteni kapci, neuređene debele obrve, al to je sve i sama uvidjela, pa korigirala

samo obrve su bile tu mač,ali to još dok je bila jako mlada....stanjila ih je brzo....
ostalo mi je sve bilo okej....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  pizda 30.07.14 7:50

neko je spomenijo onog Rurkija. Ja sam valjda jedan od rijetkih kojima taj lik vise ide sad nego li prije. Prije je bijo ko stakor, siv i bezlican. Onda se poceo mlatiti ko u filmu Klub boraca, po raznim podrumima i zapustenim dvoranama, dao si korigirati jagodicne kosti, nabijo jos sto kila mase i sad lici na ostarjelog kecera. U svakom slucaju je zivotniji nego li ona bezlicnost prije. Uostalom, u Sin cityju i Hrvacu je dao uloge zivota...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Lena 30.07.14 7:53

pizda je napisao/la:neko je spomenijo onog Rurkija. Ja sam valjda jedan od rijetkih kojima taj lik vise ide sad nego li prije. Prije je bijo ko stakor, siv i bezlican. Onda se poceo mlatiti ko u filmu Klub boraca, po raznim podrumima i zapustenim dvoranama, dao si korigirati jagodicne kosti, nabijo jos sto kila mase i sad lici na ostarjelog kecera. U svakom slucaju je zivotniji nego li ona bezlicnost prije. Uostalom, u Sin cityju i Hrvacu je dao uloge zivota...

meni je prije imao ogavan izraz lica...opći....ali ovo sad je samo za uloge boksača ili nekoga koga je pregazilo,pa se morao dotjerati....
nemoj mi reć da je ovo normalna faca.....maska i to je to.....
sin city je odličan film i on u njemu naravno.....hrvača nisam gledala,ali svi ga hvale
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Yehudi 30.07.14 8:07

Meni sada ne paše nikako. Prije je mogao biti karakterni glumac a ovo sada je katastrofa. Na šta se to fura, na ramba. Stavio silikon na jagodice i u bradu pa sad sliči isluženom boksaču prije. Našpricao se steroidima i hormonom rasta kako bi nabio masu, ma promašaj totalni. I još šeta onoga pasića , nosa ga u naručju, neke kožne trakice, šeširići (Johnny Depp profurao taj stil). Ieba ga osobni stylist.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  pizda 30.07.14 8:08

Lena je napisao/la:

meni je prije imao ogavan izraz lica...opći....ali ovo sad je samo za uloge boksača ili nekoga koga je pregazilo,pa se morao dotjerati....
nemoj mi reć da je ovo normalna faca.....maska i to je to.....
sin city je odličan film i on u njemu naravno.....hrvača nisam gledala,ali svi ga hvale

valjda je uvijek zelijo izgledat opako i razbijacki pa si uslisijo zelju. Sad je ruzan ali daleko zivotniji, prije je stvarno bio ogavan, podmukla i siva faca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Gost 30.07.14 8:28

šta mu je tu falilo??

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 15023-94

a sad?


fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Mickey-rourke

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 MICKEY-ROURKE

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Yehudi 30.07.14 8:41

Upropastio se. dr jekyll mr. hyde.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  pizda 30.07.14 10:07

Yehudi je napisao/la:Upropastio se. dr jekyll mr. hyde.

jebiga, racunaj da je tamo i 30 godina mladji...fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Gost 30.07.14 10:18

miki je bio faca, a sad je gomila ničega...  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 1658420748 
nisu godine u pitanju, nego izobličenost... 
ova trojica su dobar primjer
fešn,fešn,fešn..... - Page 2 2Q== fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Z
fešn,fešn,fešn..... - Page 2 2Q== fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Fforrester01 njemu su godine čak godile fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713
fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Robert-de-niro-2 fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Robert_deniro

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Gost 30.07.14 10:40

slažem se s halterušom....svim tim operacijama izgubi se i najmanji dio muževnosti

ma, vid ovu trojicu  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Gost 30.07.14 10:49

Alhambra je napisao/la:slažem se s halterušom....svim tim operacijama izgubi se i najmanji dio muževnosti

ma, vid ovu trojicu  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713
jes vidjela moja ti... što stariji to bolji...  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  pizda 30.07.14 10:51

btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:slažem se s halterušom....svim tim operacijama izgubi se i najmanji dio muževnosti

ma, vid ovu trojicu  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713
jes vidjela moja ti... što stariji to bolji...  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713

to ti je tako sa muskarcima, dok se ne skinu... fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Gost 30.07.14 10:53

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:slažem se s halterušom....svim tim operacijama izgubi se i najmanji dio muževnosti

ma, vid ovu trojicu  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713
jes vidjela moja ti... što stariji to bolji...  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 684758713

to ti je tako sa muskarcima, dok se ne skinu... fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130 
i sa ženama... fešn,fešn,fešn..... - Page 2 11484130  
nakon pedesete preporuča se seks pod punom ratnom opremom  fešn,fešn,fešn..... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fešn,fešn,fešn..... - Page 2 Empty Re: fešn,fešn,fešn.....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.