kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hipnoza

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 02.08.14 9:09

Hipnoza - Page 2 1619348112 Ovo je hipno na djelu Hipnoza - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 02.08.14 9:22

MMagdalena je napisao/la:Hipnoza - Page 2 1619348112 Ovo je hipno na (ne)djelu Hipnoza - Page 2 1619348112
 Hipnoza - Page 2 4060723073

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 02.08.14 9:37

btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Hipnoza - Page 2 1619348112 Ovo je hipno na (ne)djelu Hipnoza - Page 2 1619348112
 Hipnoza - Page 2 4060723073
Hahaha..nisam ja..Tita mi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 02.08.14 14:01

MMagdalena je napisao/la:
Tvoj ego je prežestok da bi prihvatila mogućnost da te itko išta nauči

kako misliš da sam naučila do sad sve što znam ? tako što sam odbijala da me itko išta nauči ? upravo suprotno ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 02.08.14 14:41

btw je napisao/la: a što ako to netko pokuša bez najave? Hipnoza - Page 2 684758713

koliko vidim, to se dešava svakodnevno ... svi mediji to rade

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 03.08.14 7:36

kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Tvoj ego je prežestok da bi prihvatila mogućnost da te itko išta nauči

kako misliš da sam naučila do sad sve što znam ? tako što sam odbijala da me itko išta nauči ? upravo suprotno ...
Menstičiniš kao tip "lopuže" koja od drugih uzme ono znanje koje joj u tom trenu treba bez poštovanja prema osobi od koje uzimaš (ti znaš najbolje style).. Čisto sumnjam da ti možeš poštovati ijedan autoritet, ili sam u krivu..?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 03.08.14 12:06

MMagdalena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Tvoj ego je prežestok da bi prihvatila mogućnost da te itko išta nauči

kako misliš da sam naučila do sad sve što znam ? tako što sam odbijala da me itko išta nauči ? upravo suprotno ...
Menstičiniš kao tip "lopuže" koja od drugih uzme ono znanje koje joj u tom trenu treba bez poštovanja prema osobi od koje uzimaš (ti znaš najbolje style).. Čisto sumnjam da ti možeš poštovati ijedan autoritet, ili sam u krivu..?
u krivu si mare... glista i te kako poštuje autoritete i bez beda će reći ako nešto "uzme od nekog", ali je uistinu jako malo ljudi koje može prihvatiti kao autoritet...

meni fakat nije jasno koji je glistin glavni grijeh... svaka njena riječ se vaga, konstantno ju se za nešto okrivljuje i pribija na stup srama... dug jezik? preveliko samopouzdanje? nesmotrenost u komunikaciji? izravnost? aj mi pliz pokušaj objasniti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 03.08.14 13:15

btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Tvoj ego je prežestok da bi prihvatila mogućnost da te itko išta nauči

kako misliš da sam naučila do sad sve što znam ? tako što sam odbijala da me itko išta nauči ? upravo suprotno ...
Menstičiniš kao tip "lopuže" koja od drugih uzme ono znanje koje joj u tom trenu treba bez poštovanja prema osobi od koje uzimaš (ti znaš najbolje style).. Čisto sumnjam da ti možeš poštovati ijedan autoritet, ili sam u krivu..?
u krivu si mare... glista i te kako poštuje autoritete i bez beda će reći ako nešto "uzme od nekog", ali je uistinu jako malo ljudi koje može prihvatiti kao autoritet...

meni fakat nije jasno koji je glistin glavni grijeh... svaka njena riječ se vaga, konstantno ju se za nešto okrivljuje i pribija na stup srama... dug jezik? preveliko samopouzdanje? nesmotrenost u komunikaciji? izravnost? aj mi pliz pokušaj objasniti...
Ne treba ti ona advokata, ja bi rado da ona meni odgovara umjesto tebe Hipnoza - Page 2 684758713
Al' sad to nije prvi put kad ja nešto pitam nje nema, a inače je prisutna ko kefir gljivica u svako doba. Interesantno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 03.08.14 13:19

MMagdalena je napisao/la:
btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kako misliš da sam naučila do sad sve što znam ? tako što sam odbijala da me itko išta nauči ? upravo suprotno ...
Menstičiniš kao tip "lopuže" koja od drugih uzme ono znanje koje joj u tom trenu treba bez poštovanja prema osobi od koje uzimaš (ti znaš najbolje style).. Čisto sumnjam da ti možeš poštovati ijedan autoritet, ili sam u krivu..?
u krivu si mare... glista i te kako poštuje autoritete i bez beda će reći ako nešto "uzme od nekog", ali je uistinu jako malo ljudi koje može prihvatiti kao autoritet...

meni fakat nije jasno koji je glistin glavni grijeh... svaka njena riječ se vaga, konstantno ju se za nešto okrivljuje i pribija na stup srama... dug jezik? preveliko samopouzdanje? nesmotrenost u komunikaciji? izravnost? aj mi pliz pokušaj objasniti...
Ne treba ti ona advokata, ja bi rado da ona meni odgovara umjesto tebe Hipnoza - Page 2 684758713
Al' sad to nije prvi put kad ja nešto pitam nje nema, a inače je prisutna ko kefir gljivica u svako doba. Interesantno.
pa i nisam advokat, ali poznajem ju puno bolje nego ti koja si vrlo hrabro, na osnovu pisanja na forumu, donijela zaključak da je "znanjekradica"... 
pitam... valjda mogu pitati...  
izbjegava odgovor... kao i ti meni na postavljeno pitanje  Hipnoza - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 03.08.14 15:08

MMagdalena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Tvoj ego je prežestok da bi prihvatila mogućnost da te itko išta nauči

kako misliš da sam naučila do sad sve što znam ? tako što sam odbijala da me itko išta nauči ? upravo suprotno ...
Menstičiniš kao tip "lopuže" koja od drugih uzme ono znanje koje joj u tom trenu treba bez poštovanja prema osobi od koje uzimaš (ti znaš najbolje style).. Čisto sumnjam da ti možeš poštovati ijedan autoritet, ili sam u krivu..?

mensečini da si ti tip "kreten od žene" koja vjeruje da je to uopće moguće ... čuj, krast znanje  Hipnoza - Page 2 3114667799  .... napisanim si mi dala do znanja da u biti ti nisi nikad ništa od ikoga učila nit si privukla ikoga da te prepozna ko osobu vrijednu podučavanja ( i to ti je dvosmjeran proces u kojem obje strane profitiraju ) a to se i vidi po tvojim postovima ... autoritete ne samo da priznajem nego ih i izrazito poštujem i pristupam im na isti način, sa poštovanjem, al samo ako je autoritet zaslužen a ne nametnut ... a directna uvreda ti je išla kao očiti znak sa moje strane da si mi skroooooz dopizdila sa tim svojim kobajagi suptilnim čačkanjem po glisti a traje to već kod tebe duže vrijeme ... ne volim nikakve nedoumice u svojim komunikacijskim kanalima al čudi me da to nisi "tako pametna " već ičšitala iz mojih postova ko što sam dosad več stoput ponovila al mi nije teško još jedared reći ... nema mi dosadnijeg sugovornika od onog kojeg pere sujeta i taština i to mu je jedini motiv za ulazit u nju ... odgovorila bih i ranije al jebat ga, nisam bila prisutna a nakon ovog teško da ćeš me uhvatit u neku ozbiljniju konverzaciju ... ne moš ju podnijet a ja pak ne podnosim plićak

ah da ... palo mi na pamet da neš razumit napisano pa da prevedem na zdravo seljački: ti ne ulaziš u komunikaciju sa drugima da bi pričala, da bi nešto naučila o drugom, da bi sama naučila nešto o sebi, već da bi hranila svoje vragove a imaš ih kolko ti srce oće ... ilitiga, bez hranjive podloge tebe nit nema ... šta sam ti ono jednom rekla, ti si meni oduvijek bila ka neki forumski lišaj ... uvatiš se nekog kome se nešto ipak dešava u životu, koji to dijeli na forumu sa drugima i onda bujaš ... izmakne ti li se podloga, ti se naprosto sasušiš i nestaneš ... odeš u kujnju gulit krumpir, kuvat, glancat suđe, čitat astro magazine, gloriju, štalveć ...eto, ovo bi super pasalo na temi o profiliranju koja ti je očito jedna od najmilijih pa velim, da te počastim malo al obzirom da ni nametnute teme ne poštujem ka ni nametnute autoritete, radije sve stavim u određen kontekst koji meni ima smisla

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 03.08.14 15:13

btw je napisao/la:

meni fakat nije jasno koji je glistin glavni grijeh... svaka njena riječ se vaga, konstantno ju se za nešto okrivljuje i pribija na stup srama... dug jezik? preveliko samopouzdanje? nesmotrenost u komunikaciji? izravnost? aj mi pliz pokušaj objasniti...

ih, kad bi oni to sebi znali objasnit, pol njihovih problema koji vide u meni bi odavno prošlo, rješavanje druge polovice proteklo u sreći i veselju i osobnom duovnom napretku   Hipnoza - Page 2 3114667799   Hipnoza - Page 2 3114667799   Hipnoza - Page 2 3114667799 ovak samo bude meni tu i tamo pokoji duhoviti napredak u mom forumskom bivanju ... al ne sad, to će bit tek kad se dobrano naspavam ... još nisam  Hipnoza - Page 2 11484130   Hipnoza - Page 2 3114667799   Hipnoza - Page 2 3114667799   Hipnoza - Page 2 3114667799 

odo, ovdje počelo opako grmiti ... predivno vrijeme za nastavit krmit  Hipnoza - Page 2 4024472575 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 03.08.14 15:31

kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Tvoj ego je prežestok da bi prihvatila mogućnost da te itko išta nauči

kako misliš da sam naučila do sad sve što znam ? tako što sam odbijala da me itko išta nauči ? upravo suprotno ...
Menstičiniš kao tip "lopuže" koja od drugih uzme ono znanje koje joj u tom trenu treba bez poštovanja prema osobi od koje uzimaš (ti znaš najbolje style).. Čisto sumnjam da ti možeš poštovati ijedan autoritet, ili sam u krivu..?

mensečini da si ti tip "kreten od žene" koja vjeruje da je to uopće moguće ... čuj, krast znanje  Hipnoza - Page 2 3114667799  ....  napisanim si mi dala do znanja da u biti ti nisi nikad ništa od ikoga učila nit si privukla ikoga da te prepozna ko osobu vrijednu podučavanja ( i to ti je dvosmjeran proces u kojem obje strane profitiraju )  a to se i vidi po tvojim postovima ... autoritete ne samo da priznajem nego ih i izrazito poštujem i pristupam im na isti način, sa poštovanjem,  al samo ako je autoritet zaslužen a ne nametnut ... a directna uvreda ti je išla kao očiti znak  sa moje strane da si mi skroooooz dopizdila sa tim svojim kobajagi suptilnim čačkanjem po glisti a traje to već kod tebe  duže vrijeme ... ne volim nikakve nedoumice u svojim komunikacijskim kanalima al čudi me da to nisi "tako pametna " već ičšitala iz mojih postova ko što sam dosad več stoput ponovila al mi nije teško još jedared reći ... nema mi dosadnijeg sugovornika od onog kojeg pere sujeta i taština i to mu je jedini motiv za ulazit u nju ... odgovorila bih i ranije al jebat ga, nisam bila prisutna a nakon ovog teško da ćeš me uhvatit u neku ozbiljniju konverzaciju ... ne moš ju podnijet a ja pak ne podnosim plićak

ah da ... palo mi na pamet da neš razumit napisano pa da prevedem na zdravo seljački: ti ne ulaziš u komunikaciju sa drugima da bi pričala, da bi nešto naučila o drugom, da bi sama naučila nešto o sebi,  već da bi hranila svoje vragove a imaš ih kolko ti srce oće ... ilitiga, bez hranjive podloge tebe nit nema ... šta sam ti ono jednom rekla, ti si meni oduvijek bila ka neki forumski lišaj ... uvatiš se nekog kome se nešto ipak dešava u životu, koji to dijeli na forumu sa drugima  i onda bujaš ... izmakne ti li se podloga, ti se naprosto sasušiš i nestaneš ... odeš u kujnju gulit krumpir, kuvat, glancat suđe,  čitat astro magazine, gloriju,  štalveć ...eto, ovo bi super pasalo na temi o profiliranju koja ti je očito jedna od najmilijih pa velim, da te počastim malo al obzirom da ni nametnute teme ne poštujem ka ni nametnute autoritete, radije sve stavim u određen kontekst koji meni ima smisla
Wiiihaaa.. Hipnoza - Page 2 1619348112 Zmaj izašo iz peć'ne!!!   Hipnoza - Page 2 3027872506  Hipnoza - Page 2 3027872506 

U pravu si, kao i uvijek. Svi smo mi ovdje kreteni koji vidimo tvoju "slijepu pjegu" i stalno ti ukazujemo na nju. 
Nemamo pravo na to da kažemo naše mišljenje  jer jedino ti imaš pravo da budeš u pravu.
Hav a najs dej  Hipnoza - Page 2 727654710 

P.s. i sve ovo se desilo samo zato jer sam te pitala par pitanja. Zamisli da ih je bilo više Hipnoza - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Lena 03.08.14 17:24

ko koga hipnotizira?ili je dvosmjerno?  Hipnoza - Page 2 11484130 

i da....meni je isto zanimljivo kako ko koga "čita" i šta iz napisanog "pročita"....samo takav kaleidoskop  Hipnoza - Page 2 439160543 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  orion 03.08.14 20:13

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ne bi volijo da me se hipnotizira a mislim da ne bi ni uspjelo. Bijo bi previse napet a tako nesto zahtjeva cim vecu opustitost...

ma ja bih baš voljela jer mi to baca na siguran teren isto ko i lucidno sanjanje samo te netko drugi usmjerava a ti imaš mogućnost emotivno prolaziti kroz razne situacije al si na sigurnom ... tako je mom bratu pod hipnozom rečeno da ga napada roj komaraca a inače ga napadaju i bude sav izboden pa se sav razmahao i skidao nevidljive komarce u letu, doslovno popizdijo kolko su ga napadali pod sugestijom  ... mene živo zanima da li bi isto upalilo kod mene koju inače komarci ne bodu, dal bih pod hipnozom uspjela doživjeti komarce ko napast iako nemam takvo živoi iskustvo  il bih ostala mirno stajati jer znam da mi neće ništa ... i takve fore bih ja isprobavala čisto da vidim koliko me se može tuđom sugestijom dirati a koliko ipak sama sudjelujem u tome sa vlastitim iskustvom i voljom ... ništa sad drastično pa da pod hipnozom ludiram il doživljavam ne znam kakve strahove i užase ... al sviđa mi se ideja eksperimentirati na taj način sama sa sobom


ostala bi mirno stajati - nemaš problema sa komarcima na javi, ne bi ih doživjela ni pod hipnozom

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Gost 04.08.14 3:38

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ne bi volijo da me se hipnotizira a mislim da ne bi ni uspjelo. Bijo bi previse napet a tako nesto zahtjeva cim vecu opustitost...

ma ja bih baš voljela jer mi to baca na siguran teren isto ko i lucidno sanjanje samo te netko drugi usmjerava a ti imaš mogućnost emotivno prolaziti kroz razne situacije al si na sigurnom ... tako je mom bratu pod hipnozom rečeno da ga napada roj komaraca a inače ga napadaju i bude sav izboden pa se sav razmahao i skidao nevidljive komarce u letu, doslovno popizdijo kolko su ga napadali pod sugestijom  ... mene živo zanima da li bi isto upalilo kod mene koju inače komarci ne bodu, dal bih pod hipnozom uspjela doživjeti komarce ko napast iako nemam takvo živoi iskustvo  il bih ostala mirno stajati jer znam da mi neće ništa ... i takve fore bih ja isprobavala čisto da vidim koliko me se može tuđom sugestijom dirati a koliko ipak sama sudjelujem u tome sa vlastitim iskustvom i voljom ... ništa sad drastično pa da pod hipnozom ludiram il doživljavam ne znam kakve strahove i užase ... al sviđa mi se ideja eksperimentirati na taj način sama sa sobom


ostala bi mirno stajati - nemaš problema sa komarcima na javi, ne bi ih doživjela ni pod hipnozom
Kazu znanstvenici da ljudi koji imaju povisheni shecer  nisu napeti komarcima.. Hipnoza - Page 2 167558484  Hipnoza - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hipnoza - Page 2 Empty Re: Hipnoza

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.